• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
23:34
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki06:57
Kacze Buki06:57
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki06:58
Krzemowa [GDY]06:59
Rdestowa - Kolonia07:00
Leśna Polana07:01
Rdestowa - Leśny Zakątek07:01
Szafranowa07:02
Paprykowa07:03
Kameliowa07:04
Dąbrowa Centrum07:05
Anyżowa07:06
Karwiny Nowowiczlińska07:07
Górnicza07:09
Myśliwska [GDY]07:10
Źródło Marii07:11
Nałkowskiej07:12
Karwiny PKM07:13
Racławicka07:15
Lidzka07:16
Olgierda07:17
Łowicka [GDY]07:18
Plac Górnośląski07:19
Zwycięstwa - Wielkopolska07:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:23
Centrum Nauki Experyment07:24
Harcerska07:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:27
Kilińskiego [GDY]07:28
Armii Krajowej07:30
I Urząd Skarbowy07:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:34
Kurs nr 2 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:40
Kurs nr 3 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:09
Kilińskiego [GDY]08:10
Armii Krajowej08:12
3 Maja [GDY]08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:15
Bpa Okoniewskiego08:16
Stocznia SKM - Morska08:17
Uniwersytet Morski08:18
Mireckiego08:19
Kalksztajnów08:20
Morska - Estakada08:22
Hutnicza - Estakada08:24
Obłuże Centrum08:27
Cechowa08:28
Bosmańska - Nasypowa08:29
Bosmańska - Zielona08:31
Dąbka - Zielona08:32
Zielona - Działki II08:33
Zielona - Działki I08:34
Wąwóz Ostrowicki08:35
Zielona - Kościół08:37
Babie Doły08:38
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły08:42
Zielona - Kościół08:43
Wąwóz Ostrowicki08:44
Zielona - Działki I08:45
Zielona - Działki II08:46
Dąbka - Zielona08:47
Bosmańska - Zielona08:49
Bosmańska - Nasypowa08:50
Cechowa08:52
Obłuże Centrum08:54
Hutnicza - Estakada08:57
Morska - Estakada08:59
Kalksztajnów09:00
Mireckiego09:01
Uniwersytet Morski09:03
Stocznia SKM - Morska09:04
Bpa Okoniewskiego09:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:06
3 Maja [GDY]09:07
Armii Krajowej09:09
Urząd Miasta - Władysława IV09:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:13
Kurs nr 5 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:39
Kilińskiego [GDY]09:40
Armii Krajowej09:42
3 Maja [GDY]09:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:45
Bpa Okoniewskiego09:46
Stocznia SKM - Morska09:47
Uniwersytet Morski09:48
Mireckiego09:49
Kalksztajnów09:50
Morska - Estakada09:52
Hutnicza - Estakada09:54
Obłuże Centrum09:57
Cechowa09:58
Bosmańska - Nasypowa09:59
Bosmańska - Zielona10:01
Dąbka - Zielona10:02
Zielona - Działki II10:03
Zielona - Działki I10:04
Wąwóz Ostrowicki10:05
Zielona - Kościół10:07
Babie Doły10:08
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły10:12
Zielona - Kościół10:13
Wąwóz Ostrowicki10:14
Zielona - Działki I10:15
Zielona - Działki II10:16
Dąbka - Zielona10:17
Bosmańska - Zielona10:19
Bosmańska - Nasypowa10:20
Cechowa10:22
Obłuże Centrum10:24
Hutnicza - Estakada10:27
Morska - Estakada10:29
Kalksztajnów10:30
Mireckiego10:31
Uniwersytet Morski10:33
Stocznia SKM - Morska10:34
Bpa Okoniewskiego10:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:37
3 Maja [GDY]10:38
Armii Krajowej10:40
Urząd Miasta - Władysława IV10:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:44
Kurs nr 7 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:08
Kilińskiego [GDY]11:09
Armii Krajowej11:11
3 Maja [GDY]11:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:14
Bpa Okoniewskiego11:16
Stocznia SKM - Morska11:17
Uniwersytet Morski11:18
Mireckiego11:19
Kalksztajnów11:20
Morska - Estakada11:22
Hutnicza - Estakada11:24
Obłuże Centrum11:27
Cechowa11:28
Bosmańska - Nasypowa11:29
Bosmańska - Zielona11:31
Dąbka - Zielona11:32
Zielona - Działki II11:33
Zielona - Działki I11:34
Wąwóz Ostrowicki11:35
Zielona - Kościół11:37
Babie Doły11:38
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły11:44
Zielona - Kościół11:45
Wąwóz Ostrowicki11:46
Zielona - Działki I11:47
Zielona - Działki II11:48
Dąbka - Zielona11:49
Bosmańska - Zielona11:51
Bosmańska - Nasypowa11:52
Cechowa11:54
Obłuże Centrum11:56
Hutnicza - Estakada11:59
Morska - Estakada12:01
Kalksztajnów12:02
Mireckiego12:03
Uniwersytet Morski12:05
Stocznia SKM - Morska12:06
Bpa Okoniewskiego12:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:09
3 Maja [GDY]12:10
Armii Krajowej12:12
Urząd Miasta - Władysława IV12:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:16
Kurs nr 9 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:38
Kilińskiego [GDY]12:39
Armii Krajowej12:41
3 Maja [GDY]12:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:44
Bpa Okoniewskiego12:46
Stocznia SKM - Morska12:47
Uniwersytet Morski12:48
Mireckiego12:49
Kalksztajnów12:50
Morska - Estakada12:52
Hutnicza - Estakada12:54
Obłuże Centrum12:57
Cechowa12:58
Bosmańska - Nasypowa12:59
Bosmańska - Zielona13:01
Dąbka - Zielona13:02
Zielona - Działki II13:03
Zielona - Działki I13:04
Wąwóz Ostrowicki13:05
Zielona - Kościół13:07
Babie Doły13:08
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły13:14
Zielona - Kościół13:15
Wąwóz Ostrowicki13:16
Zielona - Działki I13:17
Zielona - Działki II13:18
Dąbka - Zielona13:19
Bosmańska - Zielona13:21
Bosmańska - Nasypowa13:22
Cechowa13:24
Obłuże Centrum13:26
Hutnicza - Estakada13:29
Morska - Estakada13:31
Kalksztajnów13:32
Mireckiego13:33
Uniwersytet Morski13:35
Stocznia SKM - Morska13:36
Bpa Okoniewskiego13:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:39
3 Maja [GDY]13:40
Armii Krajowej13:42
Urząd Miasta - Władysława IV13:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:46
Kurs nr 11 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:07
Kilińskiego [GDY]14:09
Armii Krajowej14:11
3 Maja [GDY]14:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:14
Bpa Okoniewskiego14:16
Stocznia SKM - Morska14:17
Uniwersytet Morski14:18
Mireckiego14:19
Kalksztajnów14:20
Morska - Estakada14:22
Hutnicza - Estakada14:24
Obłuże Centrum14:27
Cechowa14:28
Bosmańska - Nasypowa14:29
Bosmańska - Zielona14:31
Dąbka - Zielona14:32
Zielona - Działki II14:33
Zielona - Działki I14:34
Wąwóz Ostrowicki14:35
Zielona - Kościół14:37
Babie Doły14:38
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły14:44
Zielona - Kościół14:45
Wąwóz Ostrowicki14:46
Zielona - Działki I14:47
Zielona - Działki II14:48
Dąbka - Zielona14:49
Bosmańska - Zielona14:51
Bosmańska - Nasypowa14:52
Cechowa14:54
Obłuże Centrum14:56
Hutnicza - Estakada14:59
Morska - Estakada15:01
Kalksztajnów15:02
Mireckiego15:03
Uniwersytet Morski15:05
Stocznia SKM - Morska15:06
Bpa Okoniewskiego15:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:09
3 Maja [GDY]15:10
Armii Krajowej15:12
Urząd Miasta - Władysława IV15:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:16
Kurs nr 13 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:37
Kilińskiego [GDY]15:39
Armii Krajowej15:41
3 Maja [GDY]15:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:44
Bpa Okoniewskiego15:46
Stocznia SKM - Morska15:47
Uniwersytet Morski15:48
Mireckiego15:49
Kalksztajnów15:50
Morska - Estakada15:52
Hutnicza - Estakada15:54
Obłuże Centrum15:57
Cechowa15:58
Bosmańska - Nasypowa15:59
Bosmańska - Zielona16:01
Dąbka - Zielona16:02
Zielona - Działki II16:03
Zielona - Działki I16:04
Wąwóz Ostrowicki16:05
Zielona - Kościół16:07
Babie Doły16:08
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły16:14
Zielona - Kościół16:15
Wąwóz Ostrowicki16:16
Zielona - Działki I16:17
Zielona - Działki II16:18
Dąbka - Zielona16:19
Bosmańska - Zielona16:21
Bosmańska - Nasypowa16:22
Cechowa16:24
Obłuże Centrum16:26
Hutnicza - Estakada16:29
Morska - Estakada16:31
Kalksztajnów16:32
Mireckiego16:33
Uniwersytet Morski16:35
Stocznia SKM - Morska16:36
Bpa Okoniewskiego16:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:39
3 Maja [GDY]16:40
Armii Krajowej16:42
Urząd Miasta - Władysława IV16:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:46
Kurs nr 15 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:07
Kilińskiego [GDY]17:09
Armii Krajowej17:11
3 Maja [GDY]17:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:14
Bpa Okoniewskiego17:16
Stocznia SKM - Morska17:17
Uniwersytet Morski17:18
Mireckiego17:19
Kalksztajnów17:20
Morska - Estakada17:22
Hutnicza - Estakada17:24
Obłuże Centrum17:27
Cechowa17:28
Bosmańska - Nasypowa17:29
Bosmańska - Zielona17:31
Dąbka - Zielona17:32
Zielona - Działki II17:33
Zielona - Działki I17:34
Wąwóz Ostrowicki17:35
Zielona - Kościół17:37
Babie Doły17:38
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły17:44
Zielona - Kościół17:45
Wąwóz Ostrowicki17:46
Zielona - Działki I17:47
Zielona - Działki II17:48
Dąbka - Zielona17:49
Bosmańska - Zielona17:51
Bosmańska - Nasypowa17:52
Cechowa17:54
Obłuże Centrum17:56
Hutnicza - Estakada17:59
Morska - Estakada18:01
Kalksztajnów18:02
Mireckiego18:03
Uniwersytet Morski18:05
Stocznia SKM - Morska18:06
Bpa Okoniewskiego18:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:09
3 Maja [GDY]18:10
Armii Krajowej18:12
Urząd Miasta - Władysława IV18:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:16
Kurs nr 17 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:38
Kilińskiego [GDY]18:40
Armii Krajowej18:42
3 Maja [GDY]18:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:45
Bpa Okoniewskiego18:46
Stocznia SKM - Morska18:47
Uniwersytet Morski18:48
Mireckiego18:49
Kalksztajnów18:50
Morska - Estakada18:52
Hutnicza - Estakada18:54
Obłuże Centrum18:57
Cechowa18:58
Bosmańska - Nasypowa18:59
Bosmańska - Zielona19:01
Dąbka - Zielona19:02
Zielona - Działki II19:03
Zielona - Działki I19:04
Wąwóz Ostrowicki19:05
Zielona - Kościół19:07
Babie Doły19:08
Kurs nr 18 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły19:14
Zielona - Kościół19:15
Wąwóz Ostrowicki19:16
Zielona - Działki I19:17
Zielona - Działki II19:18
Dąbka - Zielona19:19
Bosmańska - Zielona19:21
Bosmańska - Nasypowa19:22
Cechowa19:24
Obłuże Centrum19:26
Hutnicza - Estakada19:29
Morska - Estakada19:31
Kalksztajnów19:32
Mireckiego19:33
Uniwersytet Morski19:35
Stocznia SKM - Morska19:36
Bpa Okoniewskiego19:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:39
3 Maja [GDY]19:40
Armii Krajowej19:42
Urząd Miasta - Władysława IV19:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:46
Kurs nr 19 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:09
Kilińskiego [GDY]20:10
Armii Krajowej20:12
3 Maja [GDY]20:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:15
Bpa Okoniewskiego20:16
Stocznia SKM - Morska20:17
Uniwersytet Morski20:18
Mireckiego20:19
Kalksztajnów20:20
Morska - Estakada20:22
Hutnicza - Estakada20:24
Obłuże Centrum20:27
Cechowa20:28
Bosmańska - Nasypowa20:29
Bosmańska - Zielona20:31
Dąbka - Zielona20:32
Zielona - Działki II20:33
Zielona - Działki I20:34
Wąwóz Ostrowicki20:35
Zielona - Kościół20:37
Babie Doły20:38
Kurs nr 20 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły20:44
Zielona - Kościół20:45
Wąwóz Ostrowicki20:46
Zielona - Działki I20:47
Zielona - Działki II20:48
Dąbka - Zielona20:49
Bosmańska - Zielona20:51
Bosmańska - Nasypowa20:52
Cechowa20:54
Obłuże Centrum20:55
Hutnicza - Estakada20:58
Morska - Estakada21:00
Kalksztajnów21:01
Mireckiego21:02
Uniwersytet Morski21:04
Stocznia SKM - Morska21:05
Bpa Okoniewskiego21:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:08
3 Maja [GDY]21:09
Armii Krajowej21:11
Urząd Miasta - Władysława IV21:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:15
Kurs nr 21 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:39
Kilińskiego [GDY]21:40
Armii Krajowej21:42
3 Maja [GDY]21:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:45
Bpa Okoniewskiego21:46
Stocznia SKM - Morska21:47
Uniwersytet Morski21:48
Mireckiego21:49
Kalksztajnów21:50
Morska - Estakada21:52
Hutnicza - Estakada21:54
Obłuże Centrum21:57
Cechowa21:58
Bosmańska - Nasypowa21:59
Bosmańska - Zielona22:01
Dąbka - Zielona22:02
Zielona - Działki II22:03
Zielona - Działki I22:04
Wąwóz Ostrowicki22:05
Zielona - Kościół22:07
Babie Doły22:08
Kurs nr 22 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły22:18
Zielona - Kościół22:19
Wąwóz Ostrowicki22:20
Zielona - Działki I22:21
Zielona - Działki II22:22
Dąbka - Zielona22:23
Bosmańska - Zielona22:24
Bosmańska - Nasypowa22:25
Cechowa22:27
Obłuże Centrum22:28
Hutnicza - Estakada22:30
Morska - Estakada22:32
Kalksztajnów22:33
Mireckiego22:34
Uniwersytet Morski22:36
Stocznia SKM - Morska22:37
Bpa Okoniewskiego22:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:40
3 Maja [GDY]22:41
Armii Krajowej22:43
Urząd Miasta - Władysława IV22:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:47