• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:07
Kurs nr 2 do Redłowo SKM
Redłowo Szpital08:23
Redłowo SKM08:27
Kurs nr 3 do Babie Doły
Redłowo SKM08:36
Łużycka [GDY]08:37
Gdynia Arena08:38
Centrum Handlowe "Riviera"08:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:42
Kilińskiego [GDY]08:44
Armii Krajowej08:46
3 Maja [GDY]08:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:49
Bpa Okoniewskiego08:50
Stocznia SKM - Morska08:51
Uniwersytet Morski08:52
Mireckiego08:53
Kalksztajnów08:54
Morska - Estakada08:56
Hutnicza - Estakada08:58
Obłuże Centrum09:01
Cechowa09:02
Bosmańska - Nasypowa09:03
Bosmańska - Zielona09:05
Dąbka - Zielona09:06
Zielona - Działki II09:07
Zielona - Działki I09:08
Wąwóz Ostrowicki09:09
Zielona - Kościół09:11
Babie Doły09:12
Kurs nr 4 do Redłowo SKM
Babie Doły09:18
Zielona - Kościół09:19
Wąwóz Ostrowicki09:20
Zielona - Działki I09:21
Zielona - Działki II09:22
Dąbka - Zielona09:23
Bosmańska - Zielona09:25
Bosmańska - Nasypowa09:26
Cechowa09:28
Obłuże Centrum09:30
Hutnicza - Estakada09:33
Morska - Estakada09:35
Kalksztajnów09:36
Mireckiego09:37
Uniwersytet Morski09:39
Stocznia SKM - Morska09:40
Bpa Okoniewskiego09:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:43
3 Maja [GDY]09:44
Armii Krajowej09:46
Urząd Miasta - Władysława IV09:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:49
Centrum Handlowe "Riviera"09:51
Łużycka [GDY]09:53
Redłowo SKM09:54
Kurs nr 5 do Babie Doły
Redłowo SKM10:16
Łużycka [GDY]10:17
Gdynia Arena10:18
Centrum Handlowe "Riviera"10:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:22
Kilińskiego [GDY]10:24
Armii Krajowej10:26
3 Maja [GDY]10:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:29
Bpa Okoniewskiego10:30
Stocznia SKM - Morska10:31
Uniwersytet Morski10:32
Mireckiego10:33
Kalksztajnów10:34
Morska - Estakada10:36
Hutnicza - Estakada10:38
Obłuże Centrum10:41
Cechowa10:42
Bosmańska - Nasypowa10:43
Bosmańska - Zielona10:45
Dąbka - Zielona10:46
Zielona - Działki II10:47
Zielona - Działki I10:48
Wąwóz Ostrowicki10:49
Zielona - Kościół10:51
Babie Doły10:52
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły10:58
Zielona - Kościół10:59
Wąwóz Ostrowicki11:00
Zielona - Działki I11:01
Zielona - Działki II11:02
Dąbka - Zielona11:03
Bosmańska - Zielona11:05
Bosmańska - Nasypowa11:06
Cechowa11:08
Obłuże Centrum11:10
Hutnicza - Estakada11:13
Morska - Estakada11:15
Kalksztajnów11:16
Mireckiego11:17
Uniwersytet Morski11:19
Stocznia SKM - Morska11:20
Bpa Okoniewskiego11:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:23
3 Maja [GDY]11:24
Armii Krajowej11:26
Urząd Miasta - Władysława IV11:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:30
Kurs nr 7 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:01
Kilińskiego [GDY]12:03
Armii Krajowej12:05
3 Maja [GDY]12:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:08
Bpa Okoniewskiego12:10
Stocznia SKM - Morska12:11
Uniwersytet Morski12:12
Mireckiego12:13
Kalksztajnów12:14
Morska - Estakada12:16
Hutnicza - Estakada12:18
Obłuże Centrum12:21
Cechowa12:22
Bosmańska - Nasypowa12:23
Bosmańska - Zielona12:25
Dąbka - Zielona12:26
Zielona - Działki II12:27
Zielona - Działki I12:28
Wąwóz Ostrowicki12:29
Zielona - Kościół12:31
Babie Doły12:32
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły12:38
Zielona - Kościół12:39
Wąwóz Ostrowicki12:40
Zielona - Działki I12:41
Zielona - Działki II12:42
Dąbka - Zielona12:43
Bosmańska - Zielona12:45
Bosmańska - Nasypowa12:46
Cechowa12:48
Obłuże Centrum12:50
Hutnicza - Estakada12:53
Morska - Estakada12:55
Kalksztajnów12:56
Mireckiego12:57
Uniwersytet Morski12:59
Stocznia SKM - Morska13:00
Bpa Okoniewskiego13:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:03
3 Maja [GDY]13:04
Armii Krajowej13:06
Urząd Miasta - Władysława IV13:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:10
Kurs nr 9 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:41
Kilińskiego [GDY]13:43
Armii Krajowej13:45
3 Maja [GDY]13:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:48
Bpa Okoniewskiego13:50
Stocznia SKM - Morska13:51
Uniwersytet Morski13:52
Mireckiego13:53
Kalksztajnów13:54
Morska - Estakada13:56
Hutnicza - Estakada13:58
Obłuże Centrum14:01
Cechowa14:02
Bosmańska - Nasypowa14:03
Bosmańska - Zielona14:05
Dąbka - Zielona14:06
Zielona - Działki II14:07
Zielona - Działki I14:08
Wąwóz Ostrowicki14:09
Zielona - Kościół14:11
Babie Doły14:12
Kurs nr 10 do Redłowo SKM
Babie Doły14:18
Zielona - Kościół14:19
Wąwóz Ostrowicki14:20
Zielona - Działki I14:21
Zielona - Działki II14:22
Dąbka - Zielona14:23
Bosmańska - Zielona14:25
Bosmańska - Nasypowa14:26
Cechowa14:28
Obłuże Centrum14:30
Hutnicza - Estakada14:33
Morska - Estakada14:35
Kalksztajnów14:36
Mireckiego14:37
Uniwersytet Morski14:39
Stocznia SKM - Morska14:40
Bpa Okoniewskiego14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:43
3 Maja [GDY]14:44
Armii Krajowej14:46
Urząd Miasta - Władysława IV14:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:50
Centrum Handlowe "Riviera"14:52
Łużycka [GDY]14:54
Redłowo SKM14:55
Kurs nr 11 do Babie Doły
Redłowo SKM15:15
Łużycka [GDY]15:16
Gdynia Arena15:17
Centrum Handlowe "Riviera"15:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:21
Kilińskiego [GDY]15:23
Armii Krajowej15:25
3 Maja [GDY]15:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:28
Bpa Okoniewskiego15:30
Stocznia SKM - Morska15:31
Uniwersytet Morski15:32
Mireckiego15:33
Kalksztajnów15:34
Morska - Estakada15:36
Hutnicza - Estakada15:38
Obłuże Centrum15:41
Cechowa15:42
Bosmańska - Nasypowa15:43
Bosmańska - Zielona15:45
Dąbka - Zielona15:46
Zielona - Działki II15:47
Zielona - Działki I15:48
Wąwóz Ostrowicki15:49
Zielona - Kościół15:51
Babie Doły15:52
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły15:58
Zielona - Kościół15:59
Wąwóz Ostrowicki16:00
Zielona - Działki I16:01
Zielona - Działki II16:02
Dąbka - Zielona16:03
Bosmańska - Zielona16:05
Bosmańska - Nasypowa16:06
Cechowa16:08
Obłuże Centrum16:10
Hutnicza - Estakada16:13
Morska - Estakada16:15
Kalksztajnów16:16
Mireckiego16:17
Uniwersytet Morski16:19
Stocznia SKM - Morska16:20
Bpa Okoniewskiego16:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:23
3 Maja [GDY]16:24
Armii Krajowej16:26
Urząd Miasta - Władysława IV16:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:30
Kurs nr 13 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:01
Kilińskiego [GDY]17:03
Armii Krajowej17:05
3 Maja [GDY]17:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:08
Bpa Okoniewskiego17:10
Stocznia SKM - Morska17:11
Uniwersytet Morski17:12
Mireckiego17:13
Kalksztajnów17:14
Morska - Estakada17:16
Hutnicza - Estakada17:18
Obłuże Centrum17:21
Cechowa17:22
Bosmańska - Nasypowa17:23
Bosmańska - Zielona17:25
Dąbka - Zielona17:26
Zielona - Działki II17:27
Zielona - Działki I17:28
Wąwóz Ostrowicki17:29
Zielona - Kościół17:31
Babie Doły17:32
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły17:37
Zielona - Kościół17:38
Wąwóz Ostrowicki17:39
Zielona - Działki I17:40
Zielona - Działki II17:41
Dąbka - Zielona17:42
Bosmańska - Zielona17:44
Bosmańska - Nasypowa17:45
Cechowa17:47
Obłuże Centrum17:49
Hutnicza - Estakada17:52
Morska - Estakada17:54
Kalksztajnów17:55
Mireckiego17:56
Uniwersytet Morski17:58
Stocznia SKM - Morska17:59
Bpa Okoniewskiego18:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:02
3 Maja [GDY]18:03
Armii Krajowej18:05
Urząd Miasta - Władysława IV18:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:09
Kurs nr 15 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:38
Kilińskiego [GDY]18:40
Armii Krajowej18:42
3 Maja [GDY]18:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:45
Bpa Okoniewskiego18:46
Stocznia SKM - Morska18:47
Uniwersytet Morski18:48
Mireckiego18:49
Kalksztajnów18:50
Morska - Estakada18:52
Hutnicza - Estakada18:54
Obłuże Centrum18:57
Cechowa18:58
Bosmańska - Nasypowa18:59
Bosmańska - Zielona19:01
Dąbka - Zielona19:02
Zielona - Działki II19:03
Zielona - Działki I19:04
Wąwóz Ostrowicki19:05
Zielona - Kościół19:07
Babie Doły19:08
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły19:17
Zielona - Kościół19:18
Wąwóz Ostrowicki19:19
Zielona - Działki I19:20
Zielona - Działki II19:21
Dąbka - Zielona19:22
Bosmańska - Zielona19:24
Bosmańska - Nasypowa19:25
Cechowa19:27
Obłuże Centrum19:29
Hutnicza - Estakada19:32
Morska - Estakada19:34
Kalksztajnów19:35
Mireckiego19:36
Uniwersytet Morski19:38
Stocznia SKM - Morska19:39
Bpa Okoniewskiego19:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:42
3 Maja [GDY]19:43
Armii Krajowej19:45
Urząd Miasta - Władysława IV19:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:49
Kurs nr 17 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:09
Kilińskiego [GDY]20:10
Armii Krajowej20:12
3 Maja [GDY]20:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:15
Bpa Okoniewskiego20:16
Stocznia SKM - Morska20:17
Uniwersytet Morski20:18
Mireckiego20:19
Kalksztajnów20:20
Morska - Estakada20:22
Hutnicza - Estakada20:24
Obłuże Centrum20:27
Cechowa20:28
Bosmańska - Nasypowa20:29
Bosmańska - Zielona20:31
Dąbka - Zielona20:32
Zielona - Działki II20:33
Zielona - Działki I20:34
Wąwóz Ostrowicki20:35
Zielona - Kościół20:37
Babie Doły20:38
Kurs nr 18 do Redłowo SKM
Babie Doły20:44
Zielona - Kościół20:45
Wąwóz Ostrowicki20:46
Zielona - Działki I20:47
Zielona - Działki II20:48
Dąbka - Zielona20:49
Bosmańska - Zielona20:51
Bosmańska - Nasypowa20:52
Cechowa20:54
Obłuże Centrum20:55
Hutnicza - Estakada20:58
Morska - Estakada21:00
Kalksztajnów21:01
Mireckiego21:02
Uniwersytet Morski21:04
Stocznia SKM - Morska21:05
Bpa Okoniewskiego21:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:08
3 Maja [GDY]21:09
Armii Krajowej21:11
Urząd Miasta - Władysława IV21:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:14
Centrum Handlowe "Riviera"21:16
Łużycka [GDY]21:18
Redłowo SKM21:19
Kurs nr 19 do Babie Doły
Redłowo SKM21:33
Łużycka [GDY]21:34
Gdynia Arena21:35
Centrum Handlowe "Riviera"21:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:39
Kilińskiego [GDY]21:40
Armii Krajowej21:42
3 Maja [GDY]21:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:45
Bpa Okoniewskiego21:46
Stocznia SKM - Morska21:47
Uniwersytet Morski21:48
Mireckiego21:49
Kalksztajnów21:50
Morska - Estakada21:52
Hutnicza - Estakada21:54
Obłuże Centrum21:57
Cechowa21:58
Bosmańska - Nasypowa21:59
Bosmańska - Zielona22:01
Dąbka - Zielona22:02
Zielona - Działki II22:03
Zielona - Działki I22:04
Wąwóz Ostrowicki22:05
Zielona - Kościół22:07
Babie Doły22:08
Kurs nr 20 do Redłowo SKM
Babie Doły22:18
Zielona - Kościół22:19
Wąwóz Ostrowicki22:20
Zielona - Działki I22:21
Zielona - Działki II22:22
Dąbka - Zielona22:23
Bosmańska - Zielona22:24
Bosmańska - Nasypowa22:25
Cechowa22:27
Obłuże Centrum22:28
Hutnicza - Estakada22:30
Morska - Estakada22:32
Kalksztajnów22:33
Mireckiego22:34
Uniwersytet Morski22:36
Stocznia SKM - Morska22:37
Bpa Okoniewskiego22:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:40
3 Maja [GDY]22:41
Armii Krajowej22:43
Urząd Miasta - Władysława IV22:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:46
Centrum Handlowe "Riviera"22:48
Łużycka [GDY]22:50
Redłowo SKM22:51
Kurs nr 21 do Kacze Buki
Redłowo SKM22:52
Kacze Buki23:05