08:20
Kurs nr 3 do Armii Krajowej
Plac Kaszubski07:41
Armii Krajowej07:44
Kurs nr 4 do Redłowo SKM
Armii Krajowej07:44
Urząd Miasta - Władysława IV07:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:47
Centrum Handlowe "Riviera"07:49
Gdynia Arena07:50
Stadion PKM07:50
Łużycka [GDY]07:51
Redłowo SKM07:52
Kurs nr 5 do Babie Doły
Redłowo SKM08:36
Łużycka [GDY]08:37
Gdynia Arena08:38
Centrum Handlowe "Riviera"08:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:42
Kilińskiego [GDY]08:44
Armii Krajowej08:46
3 Maja [GDY]08:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:49
Bpa Okoniewskiego08:50
Stocznia SKM - Morska08:51
Uniwersytet Morski08:52
Mireckiego08:53
Kalksztajnów08:54
Morska - Estakada08:56
Hutnicza - Estakada08:58
Obłuże Centrum09:01
Cechowa09:02
Bosmańska - Nasypowa09:03
Bosmańska - Zielona09:05
Dąbka - Zielona09:06
Zielona - Działki II09:07
Zielona - Działki I09:08
Wąwóz Ostrowicki09:09
Zielona - Kościół09:11
Babie Doły09:12
Kurs nr 6 do Redłowo SKM
Babie Doły09:19
Zielona - Kościół09:20
Wąwóz Ostrowicki09:21
Zielona - Działki I09:22
Zielona - Działki II09:23
Dąbka - Zielona09:24
Bosmańska - Zielona09:26
Bosmańska - Nasypowa09:27
Cechowa09:29
Obłuże Centrum09:31
Hutnicza - Estakada09:34
Morska - Estakada09:36
Kalksztajnów09:37
Mireckiego09:39
Uniwersytet Morski09:41
Stocznia SKM - Morska09:42
Bpa Okoniewskiego09:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:45
3 Maja [GDY]09:46
Armii Krajowej09:48
Urząd Miasta - Władysława IV09:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:52
Centrum Handlowe "Riviera"09:54
Gdynia Arena09:55
Stadion PKM09:55
Łużycka [GDY]09:56
Redłowo SKM09:57
Kurs nr 7 do Babie Doły
Redłowo SKM10:33
Łużycka [GDY]10:34
Gdynia Arena10:35
Centrum Handlowe "Riviera"10:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:39
Kilińskiego [GDY]10:41
Armii Krajowej10:43
3 Maja [GDY]10:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:46
Bpa Okoniewskiego10:48
Stocznia SKM - Morska10:49
Uniwersytet Morski10:50
Mireckiego10:52
Kalksztajnów10:53
Morska - Estakada10:55
Hutnicza - Estakada10:57
Obłuże Centrum11:00
Cechowa11:01
Bosmańska - Nasypowa11:03
Bosmańska - Zielona11:05
Dąbka - Zielona11:06
Zielona - Działki II11:07
Zielona - Działki I11:08
Wąwóz Ostrowicki11:09
Zielona - Kościół11:11
Babie Doły11:12
Kurs nr 8 do Redłowo SKM
Babie Doły11:19
Zielona - Kościół11:20
Wąwóz Ostrowicki11:21
Zielona - Działki I11:22
Zielona - Działki II11:23
Dąbka - Zielona11:24
Bosmańska - Zielona11:26
Bosmańska - Nasypowa11:27
Cechowa11:29
Obłuże Centrum11:31
Hutnicza - Estakada11:34
Morska - Estakada11:36
Kalksztajnów11:37
Mireckiego11:39
Uniwersytet Morski11:41
Stocznia SKM - Morska11:42
Bpa Okoniewskiego11:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:45
3 Maja [GDY]11:47
Armii Krajowej11:49
Urząd Miasta - Władysława IV11:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:53
Centrum Handlowe "Riviera"11:55
Gdynia Arena11:56
Stadion PKM11:56
Łużycka [GDY]11:57
Redłowo SKM11:58
Kurs nr 9 do Babie Doły
Redłowo SKM12:33
Łużycka [GDY]12:34
Gdynia Arena12:35
Centrum Handlowe "Riviera"12:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:39
Kilińskiego [GDY]12:41
Armii Krajowej12:43
3 Maja [GDY]12:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:46
Bpa Okoniewskiego12:48
Stocznia SKM - Morska12:49
Uniwersytet Morski12:50
Mireckiego12:52
Kalksztajnów12:53
Morska - Estakada12:55
Hutnicza - Estakada12:57
Obłuże Centrum13:00
Cechowa13:01
Bosmańska - Nasypowa13:03
Bosmańska - Zielona13:05
Dąbka - Zielona13:06
Zielona - Działki II13:07
Zielona - Działki I13:08
Wąwóz Ostrowicki13:09
Zielona - Kościół13:11
Babie Doły13:12
Kurs nr 10 do Redłowo SKM
Babie Doły13:19
Zielona - Kościół13:20
Wąwóz Ostrowicki13:21
Zielona - Działki I13:22
Zielona - Działki II13:23
Dąbka - Zielona13:24
Bosmańska - Zielona13:26
Bosmańska - Nasypowa13:27
Cechowa13:29
Obłuże Centrum13:31
Hutnicza - Estakada13:34
Morska - Estakada13:36
Kalksztajnów13:37
Mireckiego13:39
Uniwersytet Morski13:41
Stocznia SKM - Morska13:42
Bpa Okoniewskiego13:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:45
3 Maja [GDY]13:47
Armii Krajowej13:49
Urząd Miasta - Władysława IV13:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:53
Centrum Handlowe "Riviera"13:55
Gdynia Arena13:56
Stadion PKM13:56
Łużycka [GDY]13:57
Redłowo SKM13:58
Kurs nr 11 do Babie Doły
Redłowo SKM14:29
Łużycka [GDY]14:30
Gdynia Arena14:31
Centrum Handlowe "Riviera"14:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:35
Kilińskiego [GDY]14:37
Armii Krajowej14:39
3 Maja [GDY]14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:43
Bpa Okoniewskiego14:45
Stocznia SKM - Morska14:46
Uniwersytet Morski14:47
Mireckiego14:49
Kalksztajnów14:50
Morska - Estakada14:52
Hutnicza - Estakada14:54
Obłuże Centrum14:57
Cechowa14:58
Bosmańska - Nasypowa15:00
Bosmańska - Zielona15:02
Dąbka - Zielona15:03
Zielona - Działki II15:04
Zielona - Działki I15:05
Wąwóz Ostrowicki15:06
Zielona - Kościół15:08
Babie Doły15:09
Kurs nr 12 do Redłowo SKM
Babie Doły15:24
Zielona - Kościół15:25
Wąwóz Ostrowicki15:26
Zielona - Działki I15:27
Zielona - Działki II15:28
Dąbka - Zielona15:29
Bosmańska - Zielona15:31
Bosmańska - Nasypowa15:32
Cechowa15:34
Obłuże Centrum15:36
Hutnicza - Estakada15:39
Morska - Estakada15:42
Kalksztajnów15:43
Mireckiego15:45
Uniwersytet Morski15:47
Stocznia SKM - Morska15:48
Bpa Okoniewskiego15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:51
3 Maja [GDY]15:53
Armii Krajowej15:55
Urząd Miasta - Władysława IV15:57
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:59
Centrum Handlowe "Riviera"16:01
Gdynia Arena16:02
Stadion PKM16:02
Łużycka [GDY]16:03
Redłowo SKM16:04
Kurs nr 13 do Babie Doły
Redłowo SKM16:29
Łużycka [GDY]16:30
Gdynia Arena16:31
Centrum Handlowe "Riviera"16:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:35
Kilińskiego [GDY]16:37
Armii Krajowej16:39
3 Maja [GDY]16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:43
Bpa Okoniewskiego16:45
Stocznia SKM - Morska16:46
Uniwersytet Morski16:48
Mireckiego16:50
Kalksztajnów16:51
Morska - Estakada16:53
Hutnicza - Estakada16:55
Obłuże Centrum16:59
Cechowa17:00
Bosmańska - Nasypowa17:02
Bosmańska - Zielona17:04
Dąbka - Zielona17:05
Zielona - Działki II17:06
Zielona - Działki I17:07
Wąwóz Ostrowicki17:08
Zielona - Kościół17:10
Babie Doły17:11
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły17:37
Zielona - Kościół17:38
Wąwóz Ostrowicki17:39
Zielona - Działki I17:40
Zielona - Działki II17:41
Dąbka - Zielona17:42
Bosmańska - Zielona17:44
Bosmańska - Nasypowa17:45
Cechowa17:47
Obłuże Centrum17:49
Hutnicza - Estakada17:52
Morska - Estakada17:54
Kalksztajnów17:55
Mireckiego17:57
Uniwersytet Morski17:59
Stocznia SKM - Morska18:00
Bpa Okoniewskiego18:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:03
3 Maja [GDY]18:04
Armii Krajowej18:06
Urząd Miasta - Władysława IV18:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:10
Kurs nr 15 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:37
Kilińskiego [GDY]18:39
Armii Krajowej18:41
3 Maja [GDY]18:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:44
Bpa Okoniewskiego18:46
Stocznia SKM - Morska18:47
Uniwersytet Morski18:48
Mireckiego18:49
Kalksztajnów18:50
Morska - Estakada18:52
Hutnicza - Estakada18:54
Obłuże Centrum18:57
Cechowa18:58
Bosmańska - Nasypowa18:59
Bosmańska - Zielona19:01
Dąbka - Zielona19:02
Zielona - Działki II19:03
Zielona - Działki I19:04
Wąwóz Ostrowicki19:05
Zielona - Kościół19:07
Babie Doły19:08
Kurs nr 16 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Babie Doły19:29
Zielona - Kościół19:30
Wąwóz Ostrowicki19:31
Zielona - Działki I19:32
Zielona - Działki II19:33
Dąbka - Zielona19:34
Bosmańska - Zielona19:36
Bosmańska - Nasypowa19:37
Cechowa19:39
Kuśnierska19:40
Podgórska19:41
Żeliwna19:43
Żelazna19:44
Pogórze Dolne19:45
Baza na Pogórzu Dolnym19:46