• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
22:38
Kurs nr 0 do Orłowo SKM - "Klif"
Grabówek SKM04:33
Morska - Estakada04:36
Kalksztajnów04:37
Mireckiego04:38
Uniwersytet Morski04:40
Stocznia SKM - Morska04:41
Bpa Okoniewskiego04:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności04:44
Warszawska04:45
Witomińska04:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej04:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka04:51
Harcerska04:52
Centrum Nauki Experyment04:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny04:54
Zwycięstwa - Wielkopolska04:56
Nawigatorów04:57
Orłowo SKM - Orłowska04:58
Orłowo SKM - "Klif"04:59
Kurs nr 1 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"05:06
Orłowo SKM - "Klif"05:07
Orłowo SKM - Orłowska05:08
Nawigatorów05:09
Zwycięstwa - Wielkopolska05:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:12
Centrum Nauki Experyment05:14
Harcerska05:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:17
Witomińska05:20
Warszawska05:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:22
Bpa Okoniewskiego05:24
Stocznia SKM - Morska05:25
Uniwersytet Morski05:26
Mireckiego05:27
Kalksztajnów05:29
Morska - Estakada05:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:32
Zamenhofa [GDY]05:33
Wiejska05:34
Chylonia Centrum05:36
Morska - Kcyńska05:38
Zbożowa05:39
Owsiana05:40
Cisowa Sibeliusa05:42
Kurs nr 2 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa06:00
Owsiana06:01
Zbożowa06:02
Morska - Kcyńska06:03
Chylonia Centrum06:05
Wiejska06:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:09
Morska - Estakada06:11
Kalksztajnów06:12
Mireckiego06:13
Uniwersytet Morski06:15
Stocznia SKM - Morska06:16
Bpa Okoniewskiego06:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:19
Warszawska06:20
Witomińska06:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:26
Harcerska06:27
Centrum Nauki Experyment06:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:29
Zwycięstwa - Wielkopolska06:31
Nawigatorów06:32
Orłowo SKM - Orłowska06:33
Orłowo SKM - "Klif"06:34
Kurs nr 3 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"06:43
Orłowo SKM - "Klif"06:44
Orłowo SKM - Orłowska06:45
Nawigatorów06:46
Zwycięstwa - Wielkopolska06:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:49
Centrum Nauki Experyment06:51
Harcerska06:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:54
Witomińska06:57
Warszawska06:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:59
Bpa Okoniewskiego07:01
Stocznia SKM - Morska07:02
Uniwersytet Morski07:03
Mireckiego07:04
Kalksztajnów07:06
Morska - Estakada07:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:09
Zamenhofa [GDY]07:10
Wiejska07:11
Chylonia Centrum07:13
Morska - Kcyńska07:15
Zbożowa07:16
Owsiana07:17
Cisowa Sibeliusa07:19
Kurs nr 4 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa07:30
Owsiana07:31
Zbożowa07:32
Morska - Kcyńska07:33
Chylonia Centrum07:36
Wiejska07:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:40
Morska - Estakada07:42
Kalksztajnów07:43
Mireckiego07:45
Uniwersytet Morski07:47
Stocznia SKM - Morska07:48
Bpa Okoniewskiego07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:51
Warszawska07:52
Witomińska07:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:55
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:58
Harcerska07:59
Centrum Nauki Experyment08:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:02
Zwycięstwa - Wielkopolska08:04
Nawigatorów08:05
Orłowo SKM - Orłowska08:06
Orłowo SKM - "Klif"08:07
Kurs nr 5 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"08:36
Orłowo SKM - "Klif"08:37
Orłowo SKM - Orłowska08:38
Nawigatorów08:39
Zwycięstwa - Wielkopolska08:41
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:43
Centrum Nauki Experyment08:45
Harcerska08:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:48
Witomińska08:51
Warszawska08:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:54
Bpa Okoniewskiego08:56
Stocznia SKM - Morska08:57
Uniwersytet Morski08:58
Mireckiego08:59
Kalksztajnów09:01
Morska - Estakada09:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:04
Zamenhofa [GDY]09:05
Wiejska09:06
Chylonia Centrum09:08
Morska - Kcyńska09:10
Zbożowa09:11
Owsiana09:12
Cisowa Sibeliusa09:14
Kurs nr 6 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa09:41
Owsiana09:42
Zbożowa09:43
Morska - Kcyńska09:44
Chylonia Centrum09:47
Wiejska09:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:51
Morska - Estakada09:53
Kalksztajnów09:54
Mireckiego09:56
Uniwersytet Morski09:58
Stocznia SKM - Morska09:59
Bpa Okoniewskiego10:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:02
Warszawska10:03
Witomińska10:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:09
Harcerska10:10
Centrum Nauki Experyment10:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:13
Zwycięstwa - Wielkopolska10:15
Nawigatorów10:16
Orłowo SKM - Orłowska10:17
Orłowo SKM - "Klif"10:18
Kurs nr 7 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"10:36
Orłowo SKM - "Klif"10:37
Orłowo SKM - Orłowska10:38
Nawigatorów10:39
Zwycięstwa - Wielkopolska10:41
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:43
Centrum Nauki Experyment10:45
Harcerska10:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:48
Witomińska10:51
Warszawska10:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:54
Bpa Okoniewskiego10:56
Stocznia SKM - Morska10:57
Uniwersytet Morski10:58
Mireckiego10:59
Kalksztajnów11:01
Morska - Estakada11:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:04
Zamenhofa [GDY]11:05
Wiejska11:06
Chylonia Centrum11:09
Morska - Kcyńska11:11
Zbożowa11:12
Owsiana11:13
Cisowa Sibeliusa11:15
Kurs nr 8 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa11:41
Owsiana11:42
Zbożowa11:43
Morska - Kcyńska11:44
Chylonia Centrum11:47
Wiejska11:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:51
Morska - Estakada11:53
Kalksztajnów11:54
Mireckiego11:55
Uniwersytet Morski11:57
Stocznia SKM - Morska11:58
Bpa Okoniewskiego11:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:01
Warszawska12:02
Witomińska12:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:05
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:08
Harcerska12:09
Centrum Nauki Experyment12:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:12
Zwycięstwa - Wielkopolska12:14
Nawigatorów12:15
Orłowo SKM - Orłowska12:16
Orłowo SKM - "Klif"12:18
Kurs nr 9 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"12:36
Orłowo SKM - "Klif"12:37
Orłowo SKM - Orłowska12:38
Nawigatorów12:39
Zwycięstwa - Wielkopolska12:41
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:43
Centrum Nauki Experyment12:45
Harcerska12:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:48
Witomińska12:51
Warszawska12:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:54
Bpa Okoniewskiego12:56
Stocznia SKM - Morska12:57
Uniwersytet Morski12:58
Mireckiego12:59
Kalksztajnów13:01
Morska - Estakada13:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:04
Zamenhofa [GDY]13:05
Wiejska13:06
Chylonia Centrum13:09
Morska - Kcyńska13:11
Zbożowa13:12
Owsiana13:13
Cisowa Sibeliusa13:15
Kurs nr 10 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa13:25
Owsiana13:26
Zbożowa13:27
Morska - Kcyńska13:28
Chylonia Centrum13:31
Wiejska13:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:35
Morska - Estakada13:37
Kalksztajnów13:38
Mireckiego13:39
Uniwersytet Morski13:41
Stocznia SKM - Morska13:42
Bpa Okoniewskiego13:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:45
Warszawska13:46
Witomińska13:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:52
Harcerska13:53
Centrum Nauki Experyment13:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:56
Zwycięstwa - Wielkopolska13:58
Nawigatorów13:59
Orłowo SKM - Orłowska14:00
Orłowo SKM - "Klif"14:02
Kurs nr 11 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"14:12
Orłowo SKM - "Klif"14:13
Orłowo SKM - Orłowska14:14
Nawigatorów14:15
Zwycięstwa - Wielkopolska14:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:19
Centrum Nauki Experyment14:21
Harcerska14:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:25
Witomińska14:28
Warszawska14:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:31
Bpa Okoniewskiego14:33
Stocznia SKM - Morska14:34
Uniwersytet Morski14:35
Mireckiego14:37
Kalksztajnów14:39
Morska - Estakada14:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:42
Zamenhofa [GDY]14:43
Wiejska14:44
Chylonia Centrum14:47
Morska - Kcyńska14:49
Zbożowa14:50
Owsiana14:52
Cisowa Sibeliusa14:54
Kurs nr 12 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa15:10
Owsiana15:11
Zbożowa15:12
Morska - Kcyńska15:13
Chylonia Centrum15:16
Wiejska15:18
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:20
Morska - Estakada15:22
Kalksztajnów15:23
Mireckiego15:24
Uniwersytet Morski15:26
Stocznia SKM - Morska15:27
Bpa Okoniewskiego15:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:30
Warszawska15:31
Witomińska15:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:37
Harcerska15:38
Centrum Nauki Experyment15:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:41
Zwycięstwa - Wielkopolska15:43
Nawigatorów15:44
Orłowo SKM - Orłowska15:45
Orłowo SKM - "Klif"15:47
Kurs nr 13 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"15:57
Orłowo SKM - "Klif"15:58
Orłowo SKM - Orłowska15:59
Nawigatorów16:00
Zwycięstwa - Wielkopolska16:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:04
Centrum Nauki Experyment16:06
Harcerska16:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:10
Witomińska16:13
Warszawska16:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:16
Bpa Okoniewskiego16:18
Stocznia SKM - Morska16:19
Uniwersytet Morski16:21
Mireckiego16:23
Kalksztajnów16:25
Morska - Estakada16:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:28
Zamenhofa [GDY]16:29
Wiejska16:30
Chylonia Centrum16:33
Morska - Kcyńska16:35
Zbożowa16:36
Owsiana16:38
Cisowa Sibeliusa16:40
Kurs nr 14 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa16:55
Owsiana16:56
Zbożowa16:57
Morska - Kcyńska16:58
Chylonia Centrum17:01
Wiejska17:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:05
Morska - Estakada17:07
Kalksztajnów17:08
Mireckiego17:09
Uniwersytet Morski17:11
Stocznia SKM - Morska17:12
Bpa Okoniewskiego17:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:15
Warszawska17:16
Witomińska17:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:22
Harcerska17:23
Centrum Nauki Experyment17:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:26
Zwycięstwa - Wielkopolska17:28
Nawigatorów17:29
Orłowo SKM - Orłowska17:30
Orłowo SKM - "Klif"17:32
Kurs nr 15 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"17:43
Orłowo SKM - "Klif"17:44
Orłowo SKM - Orłowska17:45
Nawigatorów17:46
Zwycięstwa - Wielkopolska17:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:50
Centrum Nauki Experyment17:52
Harcerska17:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:55
Witomińska17:58
Warszawska17:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:01
Bpa Okoniewskiego18:03
Stocznia SKM - Morska18:04
Uniwersytet Morski18:05
Mireckiego18:07
Kalksztajnów18:09
Morska - Estakada18:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:12
Zamenhofa [GDY]18:13
Wiejska18:14
Chylonia Centrum18:17
Morska - Kcyńska18:19
Zbożowa18:20
Owsiana18:21
Cisowa Sibeliusa18:23
Kurs nr 16 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa19:00
Owsiana19:01
Zbożowa19:02
Morska - Kcyńska19:03
Chylonia Centrum19:06
Wiejska19:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:10
Morska - Estakada19:12
Kalksztajnów19:13
Mireckiego19:14
Uniwersytet Morski19:16
Stocznia SKM - Morska19:17
Bpa Okoniewskiego19:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:20
Warszawska19:21
Witomińska19:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:26
Harcerska19:27
Centrum Nauki Experyment19:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:29
Zwycięstwa - Wielkopolska19:31
Nawigatorów19:32
Orłowo SKM - Orłowska19:33
Orłowo SKM - "Klif"19:34
Kurs nr 17 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"19:42
Orłowo SKM - "Klif"19:43
Orłowo SKM - Orłowska19:44
Nawigatorów19:45
Zwycięstwa - Wielkopolska19:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:49
Centrum Nauki Experyment19:51
Harcerska19:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:54
Witomińska19:57
Warszawska19:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:00
Bpa Okoniewskiego20:02
Stocznia SKM - Morska20:03
Uniwersytet Morski20:04
Mireckiego20:05
Kalksztajnów20:07
Morska - Estakada20:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:10
Zamenhofa [GDY]20:11
Wiejska20:12
Chylonia Centrum20:14
Morska - Kcyńska20:16
Zbożowa20:17
Owsiana20:18
Cisowa Sibeliusa20:20
Kurs nr 18 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa20:37
Owsiana20:38
Zbożowa20:39
Morska - Kcyńska20:40
Chylonia Centrum20:43
Wiejska20:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:46
Morska - Estakada20:48
Grabówek SKM20:50
Grabówek SKM20:51