• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
22:58
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM06:12
Morska - Estakada06:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:15
Zamenhofa [GDY]06:16
Wiejska06:17
Chylonia Centrum06:19
Morska - Kcyńska06:20
Zbożowa06:21
Owsiana06:22
Cisowa Sibeliusa06:24
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa06:29
Owsiana06:30
Zbożowa06:31
Morska - Kcyńska06:32
Chylonia Centrum06:34
Wiejska06:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:37
Morska - Estakada06:39
Kalksztajnów06:40
Mireckiego06:41
Uniwersytet Morski06:43
Stocznia SKM - Morska06:44
Bpa Okoniewskiego06:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:47
Warszawska06:48
Witomińska06:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:51
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:53
Harcerska06:54
Centrum Nauki Experyment06:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:56
Zwycięstwa - Wielkopolska06:58
Nawigatorów06:59
Orłowo SKM - Orłowska07:00
Orłowo SKM - "Klif"07:01
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"07:14
Orłowo SKM - "Klif"07:15
Orłowo SKM - Orłowska07:16
Nawigatorów07:17
Zwycięstwa - Wielkopolska07:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:20
Centrum Nauki Experyment07:21
Harcerska07:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:24
Witomińska07:27
Warszawska07:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:29
Bpa Okoniewskiego07:31
Stocznia SKM - Morska07:32
Uniwersytet Morski07:33
Mireckiego07:34
Kalksztajnów07:36
Morska - Estakada07:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:39
Zamenhofa [GDY]07:40
Wiejska07:41
Chylonia Centrum07:43
Morska - Kcyńska07:44
Zbożowa07:45
Owsiana07:46
Cisowa Sibeliusa07:48
Kurs nr 3 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa07:58
Owsiana07:59
Zbożowa08:00
Morska - Kcyńska08:01
Chylonia Centrum08:04
Wiejska08:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:07
Morska - Estakada08:09
Kalksztajnów08:10
Mireckiego08:11
Uniwersytet Morski08:13
Stocznia SKM - Morska08:14
Bpa Okoniewskiego08:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:17
Warszawska08:18
Witomińska08:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:21
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:23
Harcerska08:24
Centrum Nauki Experyment08:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:26
Zwycięstwa - Wielkopolska08:28
Nawigatorów08:29
Orłowo SKM - Orłowska08:30
Orłowo SKM - "Klif"08:31
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"08:43
Orłowo SKM - "Klif"08:44
Orłowo SKM - Orłowska08:45
Nawigatorów08:46
Zwycięstwa - Wielkopolska08:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:50
Centrum Nauki Experyment08:51
Harcerska08:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:54
Witomińska08:57
Warszawska08:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:59
Bpa Okoniewskiego09:01
Stocznia SKM - Morska09:02
Uniwersytet Morski09:03
Mireckiego09:04
Kalksztajnów09:06
Morska - Estakada09:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:09
Zamenhofa [GDY]09:10
Wiejska09:11
Chylonia Centrum09:13
Morska - Kcyńska09:14
Zbożowa09:15
Owsiana09:16
Cisowa Sibeliusa09:18
Kurs nr 5 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa09:58
Owsiana09:59
Zbożowa10:00
Morska - Kcyńska10:01
Chylonia Centrum10:04
Wiejska10:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:07
Morska - Estakada10:09
Kalksztajnów10:10
Mireckiego10:11
Uniwersytet Morski10:13
Stocznia SKM - Morska10:14
Bpa Okoniewskiego10:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:17
Warszawska10:18
Witomińska10:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:21
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:23
Harcerska10:24
Centrum Nauki Experyment10:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:26
Zwycięstwa - Wielkopolska10:28
Nawigatorów10:29
Orłowo SKM - Orłowska10:30
Orłowo SKM - "Klif"10:31
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"10:41
Orłowo SKM - "Klif"10:42
Orłowo SKM - Orłowska10:43
Nawigatorów10:44
Zwycięstwa - Wielkopolska10:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:48
Centrum Nauki Experyment10:50
Harcerska10:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:53
Witomińska10:56
Warszawska10:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:59
Bpa Okoniewskiego11:01
Stocznia SKM - Morska11:02
Uniwersytet Morski11:03
Mireckiego11:04
Kalksztajnów11:06
Morska - Estakada11:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:09
Zamenhofa [GDY]11:10
Wiejska11:11
Chylonia Centrum11:13
Morska - Kcyńska11:15
Zbożowa11:16
Owsiana11:17
Cisowa Sibeliusa11:19
Kurs nr 7 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa11:28
Owsiana11:29
Zbożowa11:30
Morska - Kcyńska11:31
Chylonia Centrum11:34
Wiejska11:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:37
Morska - Estakada11:39
Kalksztajnów11:40
Mireckiego11:41
Uniwersytet Morski11:43
Stocznia SKM - Morska11:44
Bpa Okoniewskiego11:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:47
Warszawska11:48
Witomińska11:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:51
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:53
Harcerska11:54
Centrum Nauki Experyment11:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:56
Zwycięstwa - Wielkopolska11:58
Nawigatorów11:59
Orłowo SKM - Orłowska12:00
Orłowo SKM - "Klif"12:01
Kurs nr 8 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"12:11
Orłowo SKM - "Klif"12:12
Orłowo SKM - Orłowska12:13
Nawigatorów12:14
Zwycięstwa - Wielkopolska12:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:18
Centrum Nauki Experyment12:20
Harcerska12:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:23
Witomińska12:26
Warszawska12:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:29
Bpa Okoniewskiego12:31
Stocznia SKM - Morska12:32
Uniwersytet Morski12:33
Mireckiego12:34
Kalksztajnów12:36
Morska - Estakada12:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:39
Zamenhofa [GDY]12:40
Wiejska12:41
Chylonia Centrum12:43
Morska - Kcyńska12:45
Zbożowa12:46
Owsiana12:47
Cisowa Sibeliusa12:49
Kurs nr 9 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa13:28
Owsiana13:29
Zbożowa13:30
Morska - Kcyńska13:31
Chylonia Centrum13:34
Wiejska13:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:37
Morska - Estakada13:39
Kalksztajnów13:40
Mireckiego13:41
Uniwersytet Morski13:43
Stocznia SKM - Morska13:44
Bpa Okoniewskiego13:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:47
Warszawska13:48
Witomińska13:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:51
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:53
Harcerska13:54
Centrum Nauki Experyment13:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:56
Zwycięstwa - Wielkopolska13:58
Nawigatorów13:59
Orłowo SKM - Orłowska14:00
Orłowo SKM - "Klif"14:01
Kurs nr 10 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"14:11
Orłowo SKM - "Klif"14:12
Orłowo SKM - Orłowska14:13
Nawigatorów14:14
Zwycięstwa - Wielkopolska14:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:18
Centrum Nauki Experyment14:20
Harcerska14:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:23
Witomińska14:26
Warszawska14:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:29
Bpa Okoniewskiego14:31
Stocznia SKM - Morska14:32
Uniwersytet Morski14:33
Mireckiego14:34
Kalksztajnów14:36
Morska - Estakada14:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:39
Zamenhofa [GDY]14:40
Wiejska14:41
Chylonia Centrum14:43
Morska - Kcyńska14:45
Zbożowa14:46
Owsiana14:47
Cisowa Sibeliusa14:49
Kurs nr 11 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa14:58
Owsiana14:59
Zbożowa15:00
Morska - Kcyńska15:01
Chylonia Centrum15:04
Wiejska15:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:07
Morska - Estakada15:09
Kalksztajnów15:10
Mireckiego15:11
Uniwersytet Morski15:13
Stocznia SKM - Morska15:14
Bpa Okoniewskiego15:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:17
Warszawska15:18
Witomińska15:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:21
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:23
Harcerska15:24
Centrum Nauki Experyment15:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:26
Zwycięstwa - Wielkopolska15:28
Nawigatorów15:29
Orłowo SKM - Orłowska15:30
Orłowo SKM - "Klif"15:31
Kurs nr 12 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"15:41
Orłowo SKM - "Klif"15:42
Orłowo SKM - Orłowska15:43
Nawigatorów15:44
Zwycięstwa - Wielkopolska15:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:48
Centrum Nauki Experyment15:50
Harcerska15:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:53
Witomińska15:56
Warszawska15:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:59
Bpa Okoniewskiego16:01
Stocznia SKM - Morska16:02
Uniwersytet Morski16:03
Mireckiego16:04
Kalksztajnów16:06
Morska - Estakada16:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:09
Zamenhofa [GDY]16:10
Wiejska16:11
Chylonia Centrum16:13
Morska - Kcyńska16:15
Zbożowa16:16
Owsiana16:17
Cisowa Sibeliusa16:19
Kurs nr 13 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa16:58
Owsiana16:59
Zbożowa17:00
Morska - Kcyńska17:01
Chylonia Centrum17:04
Wiejska17:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:07
Morska - Estakada17:09
Kalksztajnów17:10
Mireckiego17:11
Uniwersytet Morski17:13
Stocznia SKM - Morska17:14
Bpa Okoniewskiego17:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:17
Warszawska17:18
Witomińska17:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:21
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:23
Harcerska17:24
Centrum Nauki Experyment17:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:26
Zwycięstwa - Wielkopolska17:28
Nawigatorów17:29
Orłowo SKM - Orłowska17:30
Orłowo SKM - "Klif"17:31
Kurs nr 14 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"17:42
Orłowo SKM - "Klif"17:43
Orłowo SKM - Orłowska17:44
Nawigatorów17:45
Zwycięstwa - Wielkopolska17:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:49
Centrum Nauki Experyment17:51
Harcerska17:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:54
Witomińska17:57
Warszawska17:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:59
Bpa Okoniewskiego18:01
Stocznia SKM - Morska18:02
Uniwersytet Morski18:03
Mireckiego18:04
Kalksztajnów18:06
Morska - Estakada18:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:09
Zamenhofa [GDY]18:10
Wiejska18:11
Chylonia Centrum18:13
Morska - Kcyńska18:15
Zbożowa18:16
Owsiana18:17
Cisowa Sibeliusa18:19
Kurs nr 15 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa18:28
Owsiana18:29
Zbożowa18:30
Morska - Kcyńska18:31
Chylonia Centrum18:34
Wiejska18:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:37
Morska - Estakada18:39
Kalksztajnów18:40
Mireckiego18:41
Uniwersytet Morski18:43
Stocznia SKM - Morska18:44
Bpa Okoniewskiego18:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:47
Warszawska18:48
Witomińska18:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:51
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:53
Harcerska18:54
Centrum Nauki Experyment18:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:56
Zwycięstwa - Wielkopolska18:58
Nawigatorów18:59
Orłowo SKM - Orłowska19:00
Orłowo SKM - "Klif"19:01
Kurs nr 16 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"19:12
Orłowo SKM - "Klif"19:13
Orłowo SKM - Orłowska19:14
Nawigatorów19:15
Zwycięstwa - Wielkopolska19:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:19
Centrum Nauki Experyment19:21
Harcerska19:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:24
Witomińska19:27
Warszawska19:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:29
Bpa Okoniewskiego19:31
Stocznia SKM - Morska19:32
Uniwersytet Morski19:33
Mireckiego19:34
Kalksztajnów19:36
Morska - Estakada19:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:39
Zamenhofa [GDY]19:40
Wiejska19:41
Chylonia Centrum19:43
Morska - Kcyńska19:45
Zbożowa19:46
Owsiana19:47
Cisowa Sibeliusa19:49