• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:33
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:40
Morska - Estakada05:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:43
Zamenhofa [GDY]05:44
Leszczynki SKM05:45
Pucka05:46
Chylonia Dworzec PKP05:47
Kcyńska05:48
Piaskowa [GDY]05:49
Cisowa SKM05:50
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM05:56
Cisowa SKM05:56
Piaskowa [GDY]05:57
Kcyńska05:58
Chylonia Dworzec PKP06:00
Pucka06:01
Leszczynki SKM06:02
Zamenhofa [GDY]06:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:05
Morska - Estakada06:07
Kalksztajnów06:08
Mireckiego06:09
Uniwersytet Morski06:11
Stocznia SKM - Morska06:12
Bpa Okoniewskiego06:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:15
Warszawska06:16
Witomińska06:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:19
Centrum Handlowe "Riviera"06:21
Łużycka [GDY]06:23
Redłowo SKM06:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:27
Zwycięstwa - Wielkopolska06:29
Plac Górnośląski06:30
Łowicka [GDY]06:32
Olgierda06:33
Lidzka06:34
Racławicka06:35
Karwiny PKM06:37
Nałkowskiej06:38
Źródło Marii06:39
Myśliwska [GDY]06:40
Karwiny Tesco06:42
Anyżowa06:44
Dąbrowa Centrum06:45
Kameliowa06:46
Paprykowa06:47
Szafranowa06:48
Rdestowa - Leśny Zakątek06:48
Giełda Towarowa06:49
Rdestowa - Chwaszczyńska06:51
Kacze Buki06:52
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki07:17
Starochwaszczyńska07:18
Rdestowa - Chwaszczyńska07:19
Giełda Towarowa07:20
Szafranowa07:21
Paprykowa07:22
Kameliowa07:23
Dąbrowa Centrum07:24
Anyżowa07:25
Karwiny Tesco07:27
Myśliwska [GDY]07:30
Źródło Marii07:31
Karwiny PKM07:35
Racławicka07:37
Lidzka07:38
Olgierda07:39
Łowicka [GDY]07:40
Plac Górnośląski07:42
Zwycięstwa - Wielkopolska07:44
Redłowo SKM07:46
Łużycka [GDY]07:47
Gdynia Arena07:48
Centrum Handlowe "Riviera"07:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:51
Witomińska07:54
Warszawska07:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:57
Bpa Okoniewskiego07:59
Stocznia SKM - Morska08:00
Uniwersytet Morski08:01
Mireckiego08:02
Kalksztajnów08:03
Morska - Estakada08:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:06
Zamenhofa [GDY]08:07
Leszczynki SKM08:08
Pucka08:09
Chylonia Dworzec PKP08:11
Kcyńska08:12
Piaskowa [GDY]08:13
Cisowa SKM08:14
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:36
Cisowa SKM08:36
Piaskowa [GDY]08:37
Kcyńska08:38
Chylonia Dworzec PKP08:40
Pucka08:41
Leszczynki SKM08:42
Zamenhofa [GDY]08:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:45
Morska - Estakada08:47
Kalksztajnów08:48
Mireckiego08:50
Uniwersytet Morski08:52
Stocznia SKM - Morska08:53
Bpa Okoniewskiego08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:56
Warszawska08:57
Witomińska08:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:00
Centrum Handlowe "Riviera"09:02
Łużycka [GDY]09:04
Redłowo SKM09:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:08
Zwycięstwa - Wielkopolska09:10
Plac Górnośląski09:12
Łowicka [GDY]09:14
Olgierda09:15
Lidzka09:16
Racławicka09:17
Karwiny PKM09:19
Nałkowskiej09:20
Źródło Marii09:21
Myśliwska [GDY]09:23
Karwiny Tesco09:25
Anyżowa09:27
Dąbrowa Centrum09:28
Kameliowa09:29
Paprykowa09:30
Szafranowa09:31
Rdestowa - Leśny Zakątek09:31
Giełda Towarowa09:32
Rdestowa - Chwaszczyńska09:34
Kacze Buki09:35
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki10:03
Starochwaszczyńska10:04
Rdestowa - Chwaszczyńska10:05
Giełda Towarowa10:06
Szafranowa10:07
Paprykowa10:08
Kameliowa10:09
Dąbrowa Centrum10:10
Anyżowa10:11
Karwiny Tesco10:13
Myśliwska [GDY]10:16
Źródło Marii10:17
Karwiny PKM10:19
Racławicka10:21
Lidzka10:22
Olgierda10:23
Łowicka [GDY]10:24
Plac Górnośląski10:26
Zwycięstwa - Wielkopolska10:28
Redłowo SKM10:31
Łużycka [GDY]10:32
Gdynia Arena10:33
Centrum Handlowe "Riviera"10:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:36
Witomińska10:39
Warszawska10:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:42
Bpa Okoniewskiego10:44
Stocznia SKM - Morska10:45
Uniwersytet Morski10:46
Mireckiego10:48
Kalksztajnów10:49
Morska - Estakada10:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:52
Zamenhofa [GDY]10:54
Leszczynki SKM10:55
Pucka10:56
Chylonia Dworzec PKP10:58
Kcyńska10:59
Piaskowa [GDY]11:00
Cisowa SKM11:01
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:21
Cisowa SKM11:21
Piaskowa [GDY]11:22
Kcyńska11:23
Chylonia Dworzec PKP11:25
Pucka11:26
Leszczynki SKM11:27
Zamenhofa [GDY]11:28
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:30
Morska - Estakada11:32
Kalksztajnów11:33
Mireckiego11:35
Uniwersytet Morski11:37
Stocznia SKM - Morska11:38
Bpa Okoniewskiego11:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:41
Warszawska11:42
Witomińska11:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:45
Centrum Handlowe "Riviera"11:47
Łużycka [GDY]11:49
Redłowo SKM11:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:53
Zwycięstwa - Wielkopolska11:55
Plac Górnośląski11:57
Łowicka [GDY]11:59
Olgierda12:00
Lidzka12:01
Racławicka12:02
Karwiny PKM12:04
Nałkowskiej12:05
Źródło Marii12:06
Myśliwska [GDY]12:08
Karwiny Tesco12:11
Anyżowa12:13
Dąbrowa Centrum12:14
Kameliowa12:15
Paprykowa12:16
Szafranowa12:17
Rdestowa - Leśny Zakątek12:17
Giełda Towarowa12:18
Rdestowa - Chwaszczyńska12:20
Kacze Buki12:21
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:48
Starochwaszczyńska12:49
Rdestowa - Chwaszczyńska12:50
Giełda Towarowa12:51
Szafranowa12:52
Paprykowa12:53
Kameliowa12:54
Dąbrowa Centrum12:55
Anyżowa12:56
Karwiny Tesco12:58
Myśliwska [GDY]13:01
Źródło Marii13:02
Karwiny PKM13:04
Racławicka13:06
Lidzka13:07
Olgierda13:08
Łowicka [GDY]13:09
Plac Górnośląski13:11
Zwycięstwa - Wielkopolska13:13
Redłowo SKM13:16
Łużycka [GDY]13:17
Gdynia Arena13:18
Centrum Handlowe "Riviera"13:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:21
Witomińska13:24
Warszawska13:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:27
Bpa Okoniewskiego13:29
Stocznia SKM - Morska13:30
Uniwersytet Morski13:31
Mireckiego13:33
Kalksztajnów13:34
Morska - Estakada13:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:37
Zamenhofa [GDY]13:39
Leszczynki SKM13:40
Pucka13:41
Chylonia Dworzec PKP13:43
Kcyńska13:44
Piaskowa [GDY]13:45
Cisowa SKM13:46
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM14:08
Cisowa SKM14:08
Piaskowa [GDY]14:09
Kcyńska14:10
Chylonia Dworzec PKP14:12
Pucka14:13
Leszczynki SKM14:14
Zamenhofa [GDY]14:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:17
Morska - Estakada14:19
Kalksztajnów14:20
Mireckiego14:22
Uniwersytet Morski14:24
Stocznia SKM - Morska14:25
Bpa Okoniewskiego14:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:28
Warszawska14:29
Witomińska14:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:32
Centrum Handlowe "Riviera"14:34
Łużycka [GDY]14:36
Redłowo SKM14:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:40
Zwycięstwa - Wielkopolska14:42
Plac Górnośląski14:44
Łowicka [GDY]14:46
Olgierda14:47
Lidzka14:49
Racławicka14:50
Karwiny PKM14:52
Nałkowskiej14:53
Źródło Marii14:54
Myśliwska [GDY]14:56
Karwiny Tesco14:59
Anyżowa15:01
Dąbrowa Centrum15:02
Kameliowa15:03
Paprykowa15:04
Szafranowa15:05
Rdestowa - Leśny Zakątek15:05
Giełda Towarowa15:06
Rdestowa - Chwaszczyńska15:08
Kacze Buki15:09
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki15:32
Starochwaszczyńska15:33
Rdestowa - Chwaszczyńska15:34
Giełda Towarowa15:35
Szafranowa15:36
Paprykowa15:37
Kameliowa15:38
Dąbrowa Centrum15:39
Anyżowa15:40
Karwiny Tesco15:42
Myśliwska [GDY]15:45
Źródło Marii15:46
Karwiny PKM15:48
Racławicka15:50
Lidzka15:51
Olgierda15:52
Łowicka [GDY]15:53
Plac Górnośląski15:55
Zwycięstwa - Wielkopolska15:57
Redłowo SKM16:00
Łużycka [GDY]16:01
Gdynia Arena16:02
Centrum Handlowe "Riviera"16:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:05
Witomińska16:09
Warszawska16:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:12
Bpa Okoniewskiego16:14
Stocznia SKM - Morska16:15
Uniwersytet Morski16:17
Mireckiego16:19
Kalksztajnów16:20
Morska - Estakada16:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:24
Zamenhofa [GDY]16:26
Leszczynki SKM16:27
Pucka16:28
Chylonia Dworzec PKP16:30
Kcyńska16:31
Piaskowa [GDY]16:32
Cisowa SKM16:33
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:53
Cisowa SKM16:53
Piaskowa [GDY]16:54
Kcyńska16:55
Chylonia Dworzec PKP16:57
Pucka16:58
Leszczynki SKM16:59
Zamenhofa [GDY]17:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:02
Morska - Estakada17:04
Kalksztajnów17:05
Mireckiego17:07
Uniwersytet Morski17:09
Stocznia SKM - Morska17:10
Bpa Okoniewskiego17:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:13
Warszawska17:14
Witomińska17:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:17
Centrum Handlowe "Riviera"17:19
Łużycka [GDY]17:21
Redłowo SKM17:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:25
Zwycięstwa - Wielkopolska17:27
Plac Górnośląski17:29
Łowicka [GDY]17:31
Olgierda17:32
Lidzka17:33
Racławicka17:34
Karwiny PKM17:36
Nałkowskiej17:37
Źródło Marii17:38
Myśliwska [GDY]17:40
Karwiny Tesco17:42
Anyżowa17:44
Dąbrowa Centrum17:46
Kameliowa17:47
Paprykowa17:48
Szafranowa17:49
Rdestowa - Leśny Zakątek17:49
Giełda Towarowa17:50
Rdestowa - Chwaszczyńska17:52
Kacze Buki17:53
Kurs nr 10 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki18:10
Starochwaszczyńska18:11
Rdestowa - Chwaszczyńska18:12
Giełda Towarowa18:13
Szafranowa18:14
Paprykowa18:15
Kameliowa18:16
Dąbrowa Centrum18:17
Anyżowa18:18
Karwiny Tesco18:19
Myśliwska [GDY]18:22
Źródło Marii18:23
Karwiny PKM18:25
Racławicka18:27
Lidzka18:28
Olgierda18:29
Łowicka [GDY]18:30
Plac Górnośląski18:31
Zwycięstwa - Wielkopolska18:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:35
Centrum Nauki Experyment18:37
Harcerska18:38
Urząd Miasta - Świętojańska18:40
Traugutta [GDY]18:41
Żwirki i Wigury [GDY]18:42
Skwer Kościuszki - InfoBox18:44
Skwer Kościuszki - InfoBox18:46
3 Maja [GDY]18:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:50
Bpa Okoniewskiego18:52
Stocznia SKM - Morska18:53
Uniwersytet Morski18:54
Mireckiego18:55
Kalksztajnów18:56
Grabówek SKM18:58
Grabówek SKM18:59