• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:09
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Grabówek SKM06:13
Morska - Estakada06:16
Kalksztajnów06:17
Mireckiego06:18
Uniwersytet Morski06:20
Stocznia SKM - Morska06:21
Bpa Okoniewskiego06:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:24
Warszawska06:25
Witomińska06:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:28
Centrum Handlowe "Riviera"06:30
Gdynia Arena06:31
Stadion PKM06:32
Łużycka [GDY]06:33
Redłowo SKM06:35
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:36
Zwycięstwa - Wielkopolska06:38
Plac Górnośląski06:39
Łowicka [GDY]06:41
Olgierda06:42
Lidzka06:43
Racławicka06:44
Karwiny PKM06:46
Nałkowskiej06:47
Źródło Marii06:48
Myśliwska [GDY]06:49
Karwiny Nowowiczlińska06:52
Anyżowa06:54
Dąbrowa Centrum06:55
Kameliowa06:56
Paprykowa06:57
Szafranowa06:58
Rdestowa - Leśny Zakątek06:58
Leśna Polana06:59
Rdestowa - Kolonia06:59
Krzemowa07:00
Kacze Buki07:01
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Kacze Buki07:19
Krzemowa [GDY]07:20
Rdestowa - Kolonia07:21
Leśna Polana07:22
Rdestowa - Leśny Zakątek07:22
Szafranowa07:23
Paprykowa07:24
Kameliowa07:25
Dąbrowa Centrum07:27
Anyżowa07:28
Karwiny Nowowiczlińska07:30
Myśliwska [GDY]07:33
Źródło Marii07:35
Karwiny PKM07:37
Racławicka07:39
Lidzka07:40
Olgierda07:41
Łowicka [GDY]07:42
Plac Górnośląski07:44
Zwycięstwa - Wielkopolska07:46
Redłowo SKM07:48
Łużycka [GDY]07:49
Gdynia Arena07:50
Centrum Handlowe "Riviera"07:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:54
Witomińska07:57
Warszawska07:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:00
Bpa Okoniewskiego08:02
Stocznia SKM - Morska08:03
Uniwersytet Morski08:04
Mireckiego08:05
Kalksztajnów08:07
Morska - Estakada08:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:10
Zamenhofa [GDY]08:11
Leszczynki SKM08:13
Pucka08:14
Chylonia Dworzec PKP08:16
Chylońska - Kcyńska08:17
Piaskowa08:18
Cisowa SKM08:19
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:54
Piaskowa08:55
Chylońska - Kcyńska08:56
Chylonia Dworzec PKP08:58
Pucka09:00
Leszczynki SKM09:02
Zamenhofa [GDY]09:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:05
Morska - Estakada09:07
Kalksztajnów09:08
Mireckiego09:10
Uniwersytet Morski09:12
Stocznia SKM - Morska09:13
Bpa Okoniewskiego09:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:16
Warszawska09:17
Witomińska09:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:20
Centrum Handlowe "Riviera"09:22
Gdynia Arena09:23
Stadion PKM09:24
Łużycka [GDY]09:25
Redłowo SKM09:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:28
Zwycięstwa - Wielkopolska09:30
Plac Górnośląski09:32
Łowicka [GDY]09:34
Olgierda09:35
Lidzka09:36
Racławicka09:37
Karwiny PKM09:39
Nałkowskiej09:40
Źródło Marii09:41
Myśliwska [GDY]09:42
Karwiny Nowowiczlińska09:45
Anyżowa09:47
Dąbrowa Centrum09:49
Kameliowa09:50
Paprykowa09:51
Szafranowa09:52
Rdestowa - Leśny Zakątek09:52
Leśna Polana09:53
Rdestowa - Kolonia09:53
Krzemowa09:54
Kacze Buki09:55
Kurs nr 3 do Cisowa SKM
Kacze Buki10:08
Krzemowa [GDY]10:09
Rdestowa - Kolonia10:10
Leśna Polana10:11
Rdestowa - Leśny Zakątek10:11
Szafranowa10:12
Paprykowa10:13
Kameliowa10:14
Dąbrowa Centrum10:16
Anyżowa10:17
Karwiny Nowowiczlińska10:19
Myśliwska [GDY]10:22
Źródło Marii10:23
Karwiny PKM10:25
Racławicka10:27
Lidzka10:28
Olgierda10:29
Łowicka [GDY]10:30
Plac Górnośląski10:32
Zwycięstwa - Wielkopolska10:34
Redłowo SKM10:36
Łużycka [GDY]10:37
Gdynia Arena10:38
Centrum Handlowe "Riviera"10:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:42
Witomińska10:45
Warszawska10:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:48
Bpa Okoniewskiego10:50
Stocznia SKM - Morska10:51
Uniwersytet Morski10:52
Mireckiego10:53
Kalksztajnów10:55
Morska - Estakada10:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:58
Zamenhofa [GDY]10:59
Leszczynki SKM11:01
Pucka11:02
Chylonia Dworzec PKP11:04
Chylońska - Kcyńska11:05
Piaskowa11:06
Cisowa SKM11:07
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:35
Piaskowa11:36
Chylońska - Kcyńska11:37
Chylonia Dworzec PKP11:39
Pucka11:41
Leszczynki SKM11:43
Zamenhofa [GDY]11:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:46
Morska - Estakada11:48
Kalksztajnów11:49
Mireckiego11:50
Uniwersytet Morski11:52
Stocznia SKM - Morska11:53
Bpa Okoniewskiego11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:56
Warszawska11:57
Witomińska11:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:00
Centrum Handlowe "Riviera"12:02
Gdynia Arena12:03
Stadion PKM12:04
Łużycka [GDY]12:05
Redłowo SKM12:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:08
Zwycięstwa - Wielkopolska12:10
Plac Górnośląski12:12
Łowicka [GDY]12:14
Olgierda12:15
Lidzka12:16
Racławicka12:17
Karwiny PKM12:19
Nałkowskiej12:20
Źródło Marii12:21
Myśliwska [GDY]12:22
Karwiny Nowowiczlińska12:25
Anyżowa12:27
Dąbrowa Centrum12:29
Kameliowa12:30
Paprykowa12:31
Szafranowa12:32
Rdestowa - Leśny Zakątek12:32
Leśna Polana12:33
Rdestowa - Kolonia12:33
Krzemowa12:34
Kacze Buki12:35
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Kacze Buki13:02
Krzemowa [GDY]13:03
Rdestowa - Kolonia13:04
Leśna Polana13:05
Rdestowa - Leśny Zakątek13:05
Szafranowa13:06
Paprykowa13:07
Kameliowa13:08
Dąbrowa Centrum13:10
Anyżowa13:11
Karwiny Nowowiczlińska13:13
Myśliwska [GDY]13:16
Źródło Marii13:17
Karwiny PKM13:19
Racławicka13:21
Lidzka13:22
Olgierda13:23
Łowicka [GDY]13:24
Plac Górnośląski13:26
Zwycięstwa - Wielkopolska13:28
Redłowo SKM13:30
Łużycka [GDY]13:31
Gdynia Arena13:32
Centrum Handlowe "Riviera"13:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:36
Witomińska13:39
Warszawska13:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:42
Bpa Okoniewskiego13:44
Stocznia SKM - Morska13:45
Uniwersytet Morski13:46
Mireckiego13:48
Kalksztajnów13:50
Morska - Estakada13:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:53
Zamenhofa [GDY]13:54
Leszczynki SKM13:56
Pucka13:57
Chylonia Dworzec PKP14:00
Chylońska - Kcyńska14:01
Piaskowa14:02
Cisowa SKM14:03
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Cisowa SKM14:23
Piaskowa14:24
Chylońska - Kcyńska14:25
Chylonia Dworzec PKP14:27
Pucka14:29
Leszczynki SKM14:31
Zamenhofa [GDY]14:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:34
Morska - Estakada14:36
Kalksztajnów14:37
Mireckiego14:38
Uniwersytet Morski14:40
Stocznia SKM - Morska14:41
Bpa Okoniewskiego14:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:44
Warszawska14:45
Witomińska14:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:48
Centrum Handlowe "Riviera"14:51
Gdynia Arena14:52
Stadion PKM14:53
Łużycka [GDY]14:54
Redłowo SKM14:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:57
Zwycięstwa - Wielkopolska14:59
Plac Górnośląski15:01
Łowicka [GDY]15:03
Olgierda15:04
Lidzka15:05
Racławicka15:06
Karwiny PKM15:08
Nałkowskiej15:09
Źródło Marii15:10
Myśliwska [GDY]15:12
Karwiny Nowowiczlińska15:15
Anyżowa15:17
Dąbrowa Centrum15:19
Kameliowa15:20
Paprykowa15:21
Szafranowa15:22
Rdestowa - Leśny Zakątek15:22
Leśna Polana15:23
Rdestowa - Kolonia15:23
Krzemowa15:24
Kacze Buki15:25
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Kacze Buki16:02
Krzemowa [GDY]16:03
Rdestowa - Kolonia16:04
Leśna Polana16:05
Rdestowa - Leśny Zakątek16:05
Szafranowa16:06
Paprykowa16:08
Kameliowa16:09
Dąbrowa Centrum16:11
Anyżowa16:12
Karwiny Nowowiczlińska16:14
Myśliwska [GDY]16:17
Źródło Marii16:18
Karwiny PKM16:20
Racławicka16:22
Lidzka16:23
Olgierda16:24
Łowicka [GDY]16:25
Plac Górnośląski16:27
Zwycięstwa - Wielkopolska16:29
Redłowo SKM16:31
Łużycka [GDY]16:32
Gdynia Arena16:33
Centrum Handlowe "Riviera"16:35
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:37
Witomińska16:40
Warszawska16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:43
Bpa Okoniewskiego16:45
Stocznia SKM - Morska16:46
Uniwersytet Morski16:48
Mireckiego16:50
Kalksztajnów16:52
Morska - Estakada16:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:55
Zamenhofa [GDY]16:56
Leszczynki SKM16:58
Pucka16:59
Chylonia Dworzec PKP17:02
Chylońska - Kcyńska17:03
Piaskowa17:04
Cisowa SKM17:05
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Cisowa SKM17:33
Piaskowa17:34
Chylońska - Kcyńska17:35
Chylonia Dworzec PKP17:37
Pucka17:39
Leszczynki SKM17:41
Zamenhofa [GDY]17:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:44
Morska - Estakada17:46
Kalksztajnów17:47
Mireckiego17:48
Uniwersytet Morski17:50
Stocznia SKM - Morska17:51
Bpa Okoniewskiego17:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:54
Warszawska17:55
Witomińska17:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:58
Centrum Handlowe "Riviera"18:01
Gdynia Arena18:02
Stadion PKM18:03
Łużycka [GDY]18:04
Redłowo SKM18:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:07
Zwycięstwa - Wielkopolska18:09
Plac Górnośląski18:11
Łowicka [GDY]18:13
Olgierda18:14
Lidzka18:15
Racławicka18:16
Karwiny PKM18:18
Nałkowskiej18:20
Źródło Marii18:21
Myśliwska [GDY]18:22
Karwiny Nowowiczlińska18:25
Anyżowa18:27
Dąbrowa Centrum18:29
Kameliowa18:30
Paprykowa18:31
Szafranowa18:32
Rdestowa - Leśny Zakątek18:32
Leśna Polana18:33
Rdestowa - Kolonia18:33
Krzemowa18:34
Kacze Buki18:35