• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:16
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Kacze Buki07:55
Krzemowa [GDY]07:56
Rdestowa - Kolonia07:57
Leśna Polana07:58
Rdestowa - Leśny Zakątek07:58
Szafranowa07:59
Paprykowa08:00
Kameliowa08:01
Dąbrowa Centrum08:02
Anyżowa08:03
Karwiny Nowowiczlińska08:05
Myśliwska [GDY]08:08
Źródło Marii08:09
Karwiny PKM08:11
Racławicka08:13
Lidzka08:14
Olgierda08:15
Łowicka [GDY]08:16
Plac Górnośląski08:18
Zwycięstwa - Wielkopolska08:20
Redłowo SKM08:22
Łużycka [GDY]08:23
Gdynia Arena08:24
Centrum Handlowe "Riviera"08:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:28
Witomińska08:31
Warszawska08:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:33
Bpa Okoniewskiego08:35
Stocznia SKM - Morska08:36
Uniwersytet Morski08:37
Mireckiego08:38
Kalksztajnów08:40
Morska - Estakada08:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:43
Zamenhofa [GDY]08:44
Leszczynki SKM08:45
Pucka08:46
Chylonia Dworzec PKP08:48
Chylońska - Kcyńska08:49
Piaskowa08:50
Cisowa SKM08:51
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM09:15
Piaskowa09:16
Chylońska - Kcyńska09:17
Chylonia Dworzec PKP09:19
Pucka09:20
Leszczynki SKM09:21
Zamenhofa [GDY]09:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:24
Morska - Estakada09:26
Kalksztajnów09:27
Mireckiego09:28
Uniwersytet Morski09:30
Stocznia SKM - Morska09:31
Bpa Okoniewskiego09:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:34
Warszawska09:35
Witomińska09:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:38
Centrum Handlowe "Riviera"09:39
Gdynia Arena09:40
Stadion PKM09:41
Łużycka [GDY]09:42
Redłowo SKM09:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:45
Zwycięstwa - Wielkopolska09:47
Plac Górnośląski09:49
Łowicka [GDY]09:51
Olgierda09:52
Lidzka09:53
Racławicka09:54
Karwiny PKM09:56
Nałkowskiej09:57
Źródło Marii09:58
Myśliwska [GDY]09:59
Karwiny Nowowiczlińska10:02
Anyżowa10:04
Dąbrowa Centrum10:05
Kameliowa10:06
Paprykowa10:07
Szafranowa10:08
Rdestowa - Leśny Zakątek10:08
Leśna Polana10:09
Rdestowa - Kolonia10:09
Krzemowa10:10
Kacze Buki10:11
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki10:35
Krzemowa [GDY]10:36
Rdestowa - Kolonia10:37
Leśna Polana10:38
Rdestowa - Leśny Zakątek10:38
Szafranowa10:39
Paprykowa10:40
Kameliowa10:41
Dąbrowa Centrum10:42
Anyżowa10:43
Karwiny Nowowiczlińska10:45
Myśliwska [GDY]10:48
Źródło Marii10:49
Karwiny PKM10:51
Racławicka10:53
Lidzka10:54
Olgierda10:55
Łowicka [GDY]10:56
Plac Górnośląski10:58
Zwycięstwa - Wielkopolska11:00
Redłowo SKM11:02
Łużycka [GDY]11:03
Gdynia Arena11:04
Centrum Handlowe "Riviera"11:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:08
Witomińska11:11
Warszawska11:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:14
Bpa Okoniewskiego11:16
Stocznia SKM - Morska11:17
Uniwersytet Morski11:18
Mireckiego11:19
Kalksztajnów11:21
Morska - Estakada11:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:24
Zamenhofa [GDY]11:25
Leszczynki SKM11:27
Pucka11:28
Chylonia Dworzec PKP11:30
Chylońska - Kcyńska11:31
Piaskowa11:32
Cisowa SKM11:33
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:54
Piaskowa11:55
Chylońska - Kcyńska11:56
Chylonia Dworzec PKP11:58
Pucka11:59
Leszczynki SKM12:01
Zamenhofa [GDY]12:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:04
Morska - Estakada12:06
Kalksztajnów12:07
Mireckiego12:08
Uniwersytet Morski12:10
Stocznia SKM - Morska12:11
Bpa Okoniewskiego12:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:14
Warszawska12:15
Witomińska12:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:18
Centrum Handlowe "Riviera"12:20
Gdynia Arena12:21
Stadion PKM12:22
Łużycka [GDY]12:23
Redłowo SKM12:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:26
Zwycięstwa - Wielkopolska12:28
Plac Górnośląski12:30
Łowicka [GDY]12:32
Olgierda12:33
Lidzka12:34
Racławicka12:35
Karwiny PKM12:37
Nałkowskiej12:38
Źródło Marii12:39
Myśliwska [GDY]12:40
Karwiny Nowowiczlińska12:43
Anyżowa12:45
Dąbrowa Centrum12:46
Kameliowa12:47
Paprykowa12:48
Szafranowa12:49
Rdestowa - Leśny Zakątek12:49
Leśna Polana12:50
Rdestowa - Kolonia12:50
Krzemowa12:51
Kacze Buki12:52
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki13:15
Krzemowa [GDY]13:16
Rdestowa - Kolonia13:17
Leśna Polana13:18
Rdestowa - Leśny Zakątek13:18
Szafranowa13:19
Paprykowa13:20
Kameliowa13:21
Dąbrowa Centrum13:22
Anyżowa13:23
Karwiny Nowowiczlińska13:25
Myśliwska [GDY]13:28
Źródło Marii13:29
Karwiny PKM13:31
Racławicka13:33
Lidzka13:34
Olgierda13:35
Łowicka [GDY]13:36
Plac Górnośląski13:38
Zwycięstwa - Wielkopolska13:40
Redłowo SKM13:42
Łużycka [GDY]13:43
Gdynia Arena13:44
Centrum Handlowe "Riviera"13:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:48
Witomińska13:51
Warszawska13:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:54
Bpa Okoniewskiego13:56
Stocznia SKM - Morska13:57
Uniwersytet Morski13:58
Mireckiego13:59
Kalksztajnów14:01
Morska - Estakada14:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:04
Zamenhofa [GDY]14:05
Leszczynki SKM14:07
Pucka14:08
Chylonia Dworzec PKP14:10
Chylońska - Kcyńska14:11
Piaskowa14:12
Cisowa SKM14:13
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM14:34
Piaskowa14:35
Chylońska - Kcyńska14:36
Chylonia Dworzec PKP14:38
Pucka14:39
Leszczynki SKM14:41
Zamenhofa [GDY]14:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:44
Morska - Estakada14:46
Kalksztajnów14:47
Mireckiego14:48
Uniwersytet Morski14:50
Stocznia SKM - Morska14:51
Bpa Okoniewskiego14:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:54
Warszawska14:55
Witomińska14:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:58
Centrum Handlowe "Riviera"15:00
Gdynia Arena15:01
Stadion PKM15:02
Łużycka [GDY]15:03
Redłowo SKM15:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:06
Zwycięstwa - Wielkopolska15:08
Plac Górnośląski15:10
Łowicka [GDY]15:12
Olgierda15:13
Lidzka15:14
Racławicka15:15
Karwiny PKM15:17
Nałkowskiej15:18
Źródło Marii15:19
Myśliwska [GDY]15:20
Karwiny Nowowiczlińska15:23
Anyżowa15:25
Dąbrowa Centrum15:26
Kameliowa15:27
Paprykowa15:28
Szafranowa15:29
Rdestowa - Leśny Zakątek15:29
Leśna Polana15:30
Rdestowa - Kolonia15:30
Krzemowa15:31
Kacze Buki15:32
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki15:55
Krzemowa [GDY]15:56
Rdestowa - Kolonia15:57
Leśna Polana15:58
Rdestowa - Leśny Zakątek15:58
Szafranowa15:59
Paprykowa16:00
Kameliowa16:01
Dąbrowa Centrum16:02
Anyżowa16:03
Karwiny Nowowiczlińska16:05
Myśliwska [GDY]16:08
Źródło Marii16:09
Karwiny PKM16:11
Racławicka16:13
Lidzka16:14
Olgierda16:15
Łowicka [GDY]16:16
Plac Górnośląski16:18
Zwycięstwa - Wielkopolska16:20
Redłowo SKM16:22
Łużycka [GDY]16:23
Gdynia Arena16:24
Centrum Handlowe "Riviera"16:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:28
Witomińska16:31
Warszawska16:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:34
Bpa Okoniewskiego16:36
Stocznia SKM - Morska16:37
Uniwersytet Morski16:38
Mireckiego16:39
Kalksztajnów16:41
Morska - Estakada16:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:44
Zamenhofa [GDY]16:45
Leszczynki SKM16:46
Pucka16:47
Chylonia Dworzec PKP16:49
Chylońska - Kcyńska16:50
Piaskowa16:51
Cisowa SKM16:52
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM17:14
Piaskowa17:15
Chylońska - Kcyńska17:16
Chylonia Dworzec PKP17:18
Pucka17:19
Leszczynki SKM17:20
Zamenhofa [GDY]17:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:23
Morska - Estakada17:25
Kalksztajnów17:26
Mireckiego17:27
Uniwersytet Morski17:29
Stocznia SKM - Morska17:30
Bpa Okoniewskiego17:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:33
Warszawska17:34
Witomińska17:35
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:37
Centrum Handlowe "Riviera"17:39
Gdynia Arena17:40
Stadion PKM17:41
Łużycka [GDY]17:42
Redłowo SKM17:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:45
Zwycięstwa - Wielkopolska17:47
Plac Górnośląski17:49
Łowicka [GDY]17:51
Olgierda17:52
Lidzka17:53
Racławicka17:54
Karwiny PKM17:56
Nałkowskiej17:57
Źródło Marii17:58
Myśliwska [GDY]17:59
Karwiny Nowowiczlińska18:02
Anyżowa18:04
Dąbrowa Centrum18:05
Kameliowa18:06
Paprykowa18:07
Szafranowa18:08
Rdestowa - Leśny Zakątek18:08
Leśna Polana18:09
Rdestowa - Kolonia18:09
Krzemowa18:10
Kacze Buki18:11
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki18:36
Krzemowa [GDY]18:37
Rdestowa - Kolonia18:38
Leśna Polana18:39
Rdestowa - Leśny Zakątek18:39
Szafranowa18:40
Paprykowa18:41
Kameliowa18:42
Dąbrowa Centrum18:43
Anyżowa18:44
Karwiny Nowowiczlińska18:46
Myśliwska [GDY]18:49
Źródło Marii18:50
Karwiny PKM18:52
Racławicka18:54
Lidzka18:55
Olgierda18:56
Łowicka [GDY]18:57
Plac Górnośląski18:58
Zwycięstwa - Wielkopolska19:00
Redłowo SKM19:02
Łużycka [GDY]19:03
Gdynia Arena19:04
Centrum Handlowe "Riviera"19:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:08
Witomińska19:11
Warszawska19:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:13
Bpa Okoniewskiego19:15
Stocznia SKM - Morska19:16
Uniwersytet Morski19:17
Mireckiego19:18
Kalksztajnów19:20
Morska - Estakada19:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:23
Zamenhofa [GDY]19:24
Leszczynki SKM19:25
Pucka19:26
Chylonia Dworzec PKP19:28
Chylońska - Kcyńska19:29
Piaskowa19:30
Cisowa SKM19:31
Kurs nr 9 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM19:51
Piaskowa19:52
Chylońska - Kcyńska19:53
Chylonia Dworzec PKP19:55
Pucka19:56
Leszczynki SKM19:57
Zamenhofa [GDY]19:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:00
Morska - Estakada20:02
Grabówek SKM20:04
Grabówek SKM20:05