• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:07
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Grabówek SKM04:43
Morska - Estakada04:46
Kalksztajnów04:47
Mireckiego04:48
Uniwersytet Morski04:50
Stocznia SKM - Morska04:51
Bpa Okoniewskiego04:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności04:54
Warszawska04:55
Witomińska04:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej04:58
Centrum Handlowe "Riviera"05:00
Gdynia Arena05:01
Stadion PKM05:02
Łużycka [GDY]05:03
Redłowo SKM05:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:06
Zwycięstwa - Wielkopolska05:08
Plac Górnośląski05:09
Łowicka [GDY]05:11
Olgierda05:12
Lidzka05:13
Racławicka05:14
Karwiny PKM05:16
Nałkowskiej05:17
Źródło Marii05:18
Myśliwska [GDY]05:19
Karwiny Nowowiczlińska05:22
Anyżowa05:24
Dąbrowa Centrum05:25
Kameliowa05:26
Paprykowa05:27
Szafranowa05:28
Rdestowa - Leśny Zakątek05:28
Leśna Polana05:29
Rdestowa - Kolonia05:29
Krzemowa05:30
Kacze Buki05:31
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Kacze Buki05:39
Krzemowa [GDY]05:40
Rdestowa - Kolonia05:41
Leśna Polana05:42
Rdestowa - Leśny Zakątek05:42
Szafranowa05:43
Paprykowa05:44
Kameliowa05:45
Dąbrowa Centrum05:47
Anyżowa05:48
Karwiny Nowowiczlińska05:50
Myśliwska [GDY]05:53
Źródło Marii05:54
Karwiny PKM05:56
Racławicka05:58
Lidzka05:59
Olgierda06:00
Łowicka [GDY]06:01
Plac Górnośląski06:02
Zwycięstwa - Wielkopolska06:04
Redłowo SKM06:06
Łużycka [GDY]06:07
Gdynia Arena06:08
Centrum Handlowe "Riviera"06:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:11
Witomińska06:14
Warszawska06:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:16
Bpa Okoniewskiego06:18
Stocznia SKM - Morska06:19
Uniwersytet Morski06:20
Mireckiego06:21
Kalksztajnów06:23
Morska - Estakada06:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:26
Zamenhofa [GDY]06:27
Leszczynki SKM06:28
Pucka06:29
Chylonia Dworzec PKP06:31
Chylońska - Kcyńska06:32
Piaskowa06:33
Cisowa SKM06:34
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Cisowa SKM06:56
Piaskowa06:57
Chylońska - Kcyńska06:58
Chylonia Dworzec PKP07:00
Pucka07:02
Leszczynki SKM07:04
Zamenhofa [GDY]07:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:08
Morska - Estakada07:10
Kalksztajnów07:11
Mireckiego07:13
Uniwersytet Morski07:15
Stocznia SKM - Morska07:16
Bpa Okoniewskiego07:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:19
Warszawska07:20
Witomińska07:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:23
Centrum Handlowe "Riviera"07:25
Gdynia Arena07:26
Stadion PKM07:27
Łużycka [GDY]07:28
Redłowo SKM07:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:31
Zwycięstwa - Wielkopolska07:33
Plac Górnośląski07:35
Łowicka [GDY]07:37
Olgierda07:38
Lidzka07:39
Racławicka07:40
Karwiny PKM07:42
Nałkowskiej07:43
Źródło Marii07:44
Myśliwska [GDY]07:45
Karwiny Nowowiczlińska07:48
Anyżowa07:50
Dąbrowa Centrum07:52
Kameliowa07:53
Paprykowa07:54
Szafranowa07:55
Rdestowa - Leśny Zakątek07:55
Leśna Polana07:56
Rdestowa - Kolonia07:56
Krzemowa07:57
Kacze Buki07:58
Kurs nr 3 do Cisowa SKM
Kacze Buki08:28
Krzemowa [GDY]08:29
Rdestowa - Kolonia08:30
Leśna Polana08:31
Rdestowa - Leśny Zakątek08:31
Szafranowa08:32
Paprykowa08:33
Kameliowa08:34
Dąbrowa Centrum08:36
Anyżowa08:37
Karwiny Nowowiczlińska08:39
Myśliwska [GDY]08:42
Źródło Marii08:43
Karwiny PKM08:45
Racławicka08:47
Lidzka08:48
Olgierda08:49
Łowicka [GDY]08:50
Plac Górnośląski08:52
Zwycięstwa - Wielkopolska08:54
Redłowo SKM08:56
Łużycka [GDY]08:57
Gdynia Arena08:58
Centrum Handlowe "Riviera"09:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:02
Witomińska09:05
Warszawska09:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:08
Bpa Okoniewskiego09:10
Stocznia SKM - Morska09:11
Uniwersytet Morski09:12
Mireckiego09:13
Kalksztajnów09:15
Morska - Estakada09:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:18
Zamenhofa [GDY]09:19
Leszczynki SKM09:21
Pucka09:22
Chylonia Dworzec PKP09:24
Chylońska - Kcyńska09:25
Piaskowa09:26
Cisowa SKM09:27
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Cisowa SKM09:54
Piaskowa09:55
Chylońska - Kcyńska09:56
Chylonia Dworzec PKP09:58
Pucka10:00
Leszczynki SKM10:02
Zamenhofa [GDY]10:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:05
Morska - Estakada10:07
Kalksztajnów10:08
Mireckiego10:10
Uniwersytet Morski10:12
Stocznia SKM - Morska10:13
Bpa Okoniewskiego10:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:16
Warszawska10:17
Witomińska10:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:20
Centrum Handlowe "Riviera"10:22
Gdynia Arena10:23
Stadion PKM10:24
Łużycka [GDY]10:25
Redłowo SKM10:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:28
Zwycięstwa - Wielkopolska10:30
Plac Górnośląski10:32
Łowicka [GDY]10:34
Olgierda10:35
Lidzka10:36
Racławicka10:37
Karwiny PKM10:39
Nałkowskiej10:40
Źródło Marii10:41
Myśliwska [GDY]10:42
Karwiny Nowowiczlińska10:45
Anyżowa10:47
Dąbrowa Centrum10:49
Kameliowa10:50
Paprykowa10:51
Szafranowa10:52
Rdestowa - Leśny Zakątek10:52
Leśna Polana10:53
Rdestowa - Kolonia10:53
Krzemowa10:54
Kacze Buki10:55
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Kacze Buki11:08
Krzemowa [GDY]11:09
Rdestowa - Kolonia11:10
Leśna Polana11:11
Rdestowa - Leśny Zakątek11:11
Szafranowa11:12
Paprykowa11:13
Kameliowa11:14
Dąbrowa Centrum11:16
Anyżowa11:17
Karwiny Nowowiczlińska11:19
Myśliwska [GDY]11:22
Źródło Marii11:23
Karwiny PKM11:25
Racławicka11:27
Lidzka11:28
Olgierda11:29
Łowicka [GDY]11:30
Plac Górnośląski11:32
Zwycięstwa - Wielkopolska11:34
Redłowo SKM11:36
Łużycka [GDY]11:37
Gdynia Arena11:38
Centrum Handlowe "Riviera"11:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:42
Witomińska11:45
Warszawska11:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:48
Bpa Okoniewskiego11:50
Stocznia SKM - Morska11:51
Uniwersytet Morski11:52
Mireckiego11:53
Kalksztajnów11:55
Morska - Estakada11:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:58
Zamenhofa [GDY]11:59
Leszczynki SKM12:01
Pucka12:02
Chylonia Dworzec PKP12:04
Chylońska - Kcyńska12:05
Piaskowa12:06
Cisowa SKM12:07
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Cisowa SKM12:35
Piaskowa12:36
Chylońska - Kcyńska12:37
Chylonia Dworzec PKP12:39
Pucka12:41
Leszczynki SKM12:43
Zamenhofa [GDY]12:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:46
Morska - Estakada12:48
Kalksztajnów12:49
Mireckiego12:50
Uniwersytet Morski12:52
Stocznia SKM - Morska12:53
Bpa Okoniewskiego12:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:56
Warszawska12:57
Witomińska12:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:00
Centrum Handlowe "Riviera"13:02
Gdynia Arena13:03
Stadion PKM13:04
Łużycka [GDY]13:05
Redłowo SKM13:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:08
Zwycięstwa - Wielkopolska13:10
Plac Górnośląski13:12
Łowicka [GDY]13:14
Olgierda13:15
Lidzka13:16
Racławicka13:17
Karwiny PKM13:19
Nałkowskiej13:20
Źródło Marii13:21
Myśliwska [GDY]13:22
Karwiny Nowowiczlińska13:25
Anyżowa13:27
Dąbrowa Centrum13:29
Kameliowa13:30
Paprykowa13:31
Szafranowa13:32
Rdestowa - Leśny Zakątek13:32
Leśna Polana13:33
Rdestowa - Kolonia13:33
Krzemowa13:34
Kacze Buki13:35
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Kacze Buki14:02
Krzemowa [GDY]14:03
Rdestowa - Kolonia14:04
Leśna Polana14:05
Rdestowa - Leśny Zakątek14:05
Szafranowa14:06
Paprykowa14:07
Kameliowa14:08
Dąbrowa Centrum14:10
Anyżowa14:11
Karwiny Nowowiczlińska14:13
Myśliwska [GDY]14:16
Źródło Marii14:17
Karwiny PKM14:19
Racławicka14:21
Lidzka14:22
Olgierda14:23
Łowicka [GDY]14:24
Plac Górnośląski14:26
Zwycięstwa - Wielkopolska14:28
Redłowo SKM14:30
Łużycka [GDY]14:31
Gdynia Arena14:32
Centrum Handlowe "Riviera"14:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:36
Witomińska14:39
Warszawska14:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:42
Bpa Okoniewskiego14:44
Stocznia SKM - Morska14:45
Uniwersytet Morski14:46
Mireckiego14:48
Kalksztajnów14:50
Morska - Estakada14:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:53
Zamenhofa [GDY]14:54
Leszczynki SKM14:56
Pucka14:57
Chylonia Dworzec PKP15:00
Chylońska - Kcyńska15:01
Piaskowa15:02
Cisowa SKM15:03
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Cisowa SKM15:28
Piaskowa15:29
Chylońska - Kcyńska15:30
Chylonia Dworzec PKP15:32
Pucka15:34
Leszczynki SKM15:36
Zamenhofa [GDY]15:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:39
Morska - Estakada15:41
Kalksztajnów15:42
Mireckiego15:43
Uniwersytet Morski15:45
Stocznia SKM - Morska15:46
Bpa Okoniewskiego15:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:49
Warszawska15:50
Witomińska15:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:53
Centrum Handlowe "Riviera"15:56
Gdynia Arena15:57
Stadion PKM15:58
Łużycka [GDY]15:59
Redłowo SKM16:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:03
Zwycięstwa - Wielkopolska16:05
Plac Górnośląski16:07
Łowicka [GDY]16:09
Olgierda16:10
Lidzka16:12
Racławicka16:13
Karwiny PKM16:15
Nałkowskiej16:17
Źródło Marii16:18
Myśliwska [GDY]16:20
Karwiny Nowowiczlińska16:24
Anyżowa16:26
Dąbrowa Centrum16:28
Kameliowa16:29
Paprykowa16:30
Szafranowa16:31
Rdestowa - Leśny Zakątek16:31
Leśna Polana16:32
Rdestowa - Kolonia16:32
Krzemowa16:33
Kacze Buki16:34
Kurs nr 9 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:14
Krzemowa [GDY]17:15
Rdestowa - Kolonia17:16
Leśna Polana17:17
Rdestowa - Leśny Zakątek17:17
Szafranowa17:18
Paprykowa17:19
Kameliowa17:20
Dąbrowa Centrum17:22
Anyżowa17:23
Karwiny Nowowiczlińska17:25
Myśliwska [GDY]17:28
Źródło Marii17:29
Karwiny PKM17:31
Racławicka17:33
Lidzka17:34
Olgierda17:35
Łowicka [GDY]17:36
Plac Górnośląski17:38
Zwycięstwa - Wielkopolska17:40
Redłowo SKM17:42
Łużycka [GDY]17:43
Gdynia Arena17:44
Centrum Handlowe "Riviera"17:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:48
Witomińska17:51
Warszawska17:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:54
Bpa Okoniewskiego17:56
Stocznia SKM - Morska17:57
Uniwersytet Morski17:58
Mireckiego18:00
Kalksztajnów18:02
Morska - Estakada18:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:05
Zamenhofa [GDY]18:06
Leszczynki SKM18:08
Pucka18:09
Chylonia Dworzec PKP18:11
Chylońska - Kcyńska18:12
Piaskowa18:13
Cisowa SKM18:14
Kurs nr 10 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM18:41
Piaskowa18:42
Chylońska - Kcyńska18:43
Chylonia Dworzec PKP18:45
Pucka18:46
Leszczynki SKM18:48
Zamenhofa [GDY]18:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:51
Morska - Estakada18:53
Grabówek SKM18:55
Grabówek SKM18:56