• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:12
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Kacze Buki08:35
Krzemowa [GDY]08:36
Rdestowa - Kolonia08:37
Leśna Polana08:38
Rdestowa - Leśny Zakątek08:38
Szafranowa08:39
Paprykowa08:40
Kameliowa08:41
Dąbrowa Centrum08:42
Anyżowa08:43
Karwiny Nowowiczlińska08:45
Myśliwska [GDY]08:48
Źródło Marii08:49
Karwiny PKM08:51
Racławicka08:53
Lidzka08:54
Olgierda08:55
Łowicka [GDY]08:56
Plac Górnośląski08:58
Zwycięstwa - Wielkopolska09:00
Redłowo SKM09:02
Łużycka [GDY]09:03
Gdynia Arena09:04
Centrum Handlowe "Riviera"09:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:08
Witomińska09:11
Warszawska09:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:13
Bpa Okoniewskiego09:15
Stocznia SKM - Morska09:16
Uniwersytet Morski09:17
Mireckiego09:18
Kalksztajnów09:20
Morska - Estakada09:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:23
Zamenhofa [GDY]09:24
Leszczynki SKM09:25
Pucka09:26
Chylonia Dworzec PKP09:28
Chylońska - Kcyńska09:29
Piaskowa09:30
Cisowa SKM09:31
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM09:55
Piaskowa09:56
Chylońska - Kcyńska09:57
Chylonia Dworzec PKP09:59
Pucka10:00
Leszczynki SKM10:01
Zamenhofa [GDY]10:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:04
Morska - Estakada10:06
Kalksztajnów10:07
Mireckiego10:08
Uniwersytet Morski10:10
Stocznia SKM - Morska10:11
Bpa Okoniewskiego10:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:14
Warszawska10:15
Witomińska10:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:18
Centrum Handlowe "Riviera"10:19
Gdynia Arena10:20
Stadion PKM10:21
Łużycka [GDY]10:22
Redłowo SKM10:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:25
Zwycięstwa - Wielkopolska10:27
Plac Górnośląski10:29
Łowicka [GDY]10:31
Olgierda10:32
Lidzka10:33
Racławicka10:34
Karwiny PKM10:36
Nałkowskiej10:37
Źródło Marii10:38
Myśliwska [GDY]10:39
Karwiny Nowowiczlińska10:42
Anyżowa10:44
Dąbrowa Centrum10:45
Kameliowa10:46
Paprykowa10:47
Szafranowa10:48
Rdestowa - Leśny Zakątek10:48
Leśna Polana10:49
Rdestowa - Kolonia10:49
Krzemowa10:50
Kacze Buki10:51
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki11:15
Krzemowa [GDY]11:16
Rdestowa - Kolonia11:17
Leśna Polana11:18
Rdestowa - Leśny Zakątek11:18
Szafranowa11:19
Paprykowa11:20
Kameliowa11:21
Dąbrowa Centrum11:22
Anyżowa11:23
Karwiny Nowowiczlińska11:25
Myśliwska [GDY]11:28
Źródło Marii11:29
Karwiny PKM11:31
Racławicka11:33
Lidzka11:34
Olgierda11:35
Łowicka [GDY]11:36
Plac Górnośląski11:38
Zwycięstwa - Wielkopolska11:40
Redłowo SKM11:42
Łużycka [GDY]11:43
Gdynia Arena11:44
Centrum Handlowe "Riviera"11:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:48
Witomińska11:51
Warszawska11:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:54
Bpa Okoniewskiego11:56
Stocznia SKM - Morska11:57
Uniwersytet Morski11:58
Mireckiego11:59
Kalksztajnów12:01
Morska - Estakada12:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:04
Zamenhofa [GDY]12:05
Leszczynki SKM12:07
Pucka12:08
Chylonia Dworzec PKP12:10
Chylońska - Kcyńska12:11
Piaskowa12:12
Cisowa SKM12:13
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM12:34
Piaskowa12:35
Chylońska - Kcyńska12:36
Chylonia Dworzec PKP12:38
Pucka12:39
Leszczynki SKM12:41
Zamenhofa [GDY]12:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:44
Morska - Estakada12:46
Kalksztajnów12:47
Mireckiego12:48
Uniwersytet Morski12:50
Stocznia SKM - Morska12:51
Bpa Okoniewskiego12:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:54
Warszawska12:55
Witomińska12:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:58
Centrum Handlowe "Riviera"13:00
Gdynia Arena13:01
Stadion PKM13:02
Łużycka [GDY]13:03
Redłowo SKM13:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:06
Zwycięstwa - Wielkopolska13:08
Plac Górnośląski13:10
Łowicka [GDY]13:12
Olgierda13:13
Lidzka13:14
Racławicka13:15
Karwiny PKM13:17
Nałkowskiej13:18
Źródło Marii13:19
Myśliwska [GDY]13:20
Karwiny Nowowiczlińska13:23
Anyżowa13:25
Dąbrowa Centrum13:26
Kameliowa13:27
Paprykowa13:28
Szafranowa13:29
Rdestowa - Leśny Zakątek13:29
Leśna Polana13:30
Rdestowa - Kolonia13:30
Krzemowa13:31
Kacze Buki13:32
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki13:55
Krzemowa [GDY]13:56
Rdestowa - Kolonia13:57
Leśna Polana13:58
Rdestowa - Leśny Zakątek13:58
Szafranowa13:59
Paprykowa14:00
Kameliowa14:01
Dąbrowa Centrum14:02
Anyżowa14:03
Karwiny Nowowiczlińska14:05
Myśliwska [GDY]14:08
Źródło Marii14:09
Karwiny PKM14:11
Racławicka14:13
Lidzka14:14
Olgierda14:15
Łowicka [GDY]14:16
Plac Górnośląski14:18
Zwycięstwa - Wielkopolska14:20
Redłowo SKM14:22
Łużycka [GDY]14:23
Gdynia Arena14:24
Centrum Handlowe "Riviera"14:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:28
Witomińska14:31
Warszawska14:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:34
Bpa Okoniewskiego14:36
Stocznia SKM - Morska14:37
Uniwersytet Morski14:38
Mireckiego14:39
Kalksztajnów14:41
Morska - Estakada14:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:44
Zamenhofa [GDY]14:45
Leszczynki SKM14:47
Pucka14:48
Chylonia Dworzec PKP14:50
Chylońska - Kcyńska14:51
Piaskowa14:52
Cisowa SKM14:53
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM15:14
Piaskowa15:15
Chylońska - Kcyńska15:16
Chylonia Dworzec PKP15:18
Pucka15:19
Leszczynki SKM15:21
Zamenhofa [GDY]15:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:24
Morska - Estakada15:26
Kalksztajnów15:27
Mireckiego15:28
Uniwersytet Morski15:30
Stocznia SKM - Morska15:31
Bpa Okoniewskiego15:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:34
Warszawska15:35
Witomińska15:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:38
Centrum Handlowe "Riviera"15:40
Gdynia Arena15:41
Stadion PKM15:42
Łużycka [GDY]15:43
Redłowo SKM15:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:46
Zwycięstwa - Wielkopolska15:48
Plac Górnośląski15:50
Łowicka [GDY]15:52
Olgierda15:53
Lidzka15:54
Racławicka15:55
Karwiny PKM15:57
Nałkowskiej15:58
Źródło Marii15:59
Myśliwska [GDY]16:00
Karwiny Nowowiczlińska16:03
Anyżowa16:05
Dąbrowa Centrum16:06
Kameliowa16:07
Paprykowa16:08
Szafranowa16:09
Rdestowa - Leśny Zakątek16:09
Leśna Polana16:10
Rdestowa - Kolonia16:10
Krzemowa16:11
Kacze Buki16:12
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki16:35
Krzemowa [GDY]16:36
Rdestowa - Kolonia16:37
Leśna Polana16:38
Rdestowa - Leśny Zakątek16:38
Szafranowa16:39
Paprykowa16:40
Kameliowa16:41
Dąbrowa Centrum16:42
Anyżowa16:43
Karwiny Nowowiczlińska16:45
Myśliwska [GDY]16:48
Źródło Marii16:49
Karwiny PKM16:51
Racławicka16:53
Lidzka16:54
Olgierda16:55
Łowicka [GDY]16:56
Plac Górnośląski16:58
Zwycięstwa - Wielkopolska17:00
Redłowo SKM17:02
Łużycka [GDY]17:03
Gdynia Arena17:04
Centrum Handlowe "Riviera"17:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:08
Witomińska17:11
Warszawska17:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:14
Bpa Okoniewskiego17:16
Stocznia SKM - Morska17:17
Uniwersytet Morski17:18
Mireckiego17:19
Kalksztajnów17:21
Morska - Estakada17:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:24
Zamenhofa [GDY]17:25
Leszczynki SKM17:26
Pucka17:27
Chylonia Dworzec PKP17:29
Chylońska - Kcyńska17:30
Piaskowa17:31
Cisowa SKM17:32
Kurs nr 7 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM17:56
Piaskowa17:57
Chylońska - Kcyńska17:58
Chylonia Dworzec PKP18:00
Pucka18:01
Leszczynki SKM18:02
Zamenhofa [GDY]18:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:05
Morska - Estakada18:07
Grabówek SKM18:09
Grabówek SKM18:10