• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:05
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Grabówek SKM07:40
Morska - Estakada07:43
Kalksztajnów07:44
Mireckiego07:45
Uniwersytet Morski07:47
Stocznia SKM - Morska07:48
Bpa Okoniewskiego07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:51
Warszawska07:52
Witomińska07:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:55
Centrum Handlowe "Riviera"07:57
Łużycka [GDY]07:59
Redłowo SKM08:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:03
Zwycięstwa - Wielkopolska08:05
Plac Górnośląski08:07
Łowicka [GDY]08:09
Olgierda08:10
Lidzka08:11
Racławicka08:12
Karwiny PKM08:14
Nałkowskiej08:15
Źródło Marii08:16
Myśliwska [GDY]08:17
Karwiny Tesco08:19
Anyżowa08:21
Dąbrowa Centrum08:22
Kameliowa08:23
Paprykowa08:24
Szafranowa08:25
Rdestowa - Leśny Zakątek08:25
Giełda Towarowa08:26
Rdestowa - Chwaszczyńska08:28
Kacze Buki08:29
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Kacze Buki08:49
Starochwaszczyńska08:50
Rdestowa - Chwaszczyńska08:51
Giełda Towarowa08:52
Szafranowa08:53
Paprykowa08:54
Kameliowa08:55
Dąbrowa Centrum08:56
Anyżowa08:57
Karwiny Tesco08:59
Myśliwska [GDY]09:02
Źródło Marii09:03
Karwiny PKM09:05
Racławicka09:07
Lidzka09:08
Olgierda09:09
Łowicka [GDY]09:10
Plac Górnośląski09:12
Zwycięstwa - Wielkopolska09:14
Redłowo SKM09:17
Łużycka [GDY]09:18
Gdynia Arena09:19
Centrum Handlowe "Riviera"09:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:22
Witomińska09:25
Warszawska09:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:27
Bpa Okoniewskiego09:29
Stocznia SKM - Morska09:30
Uniwersytet Morski09:31
Mireckiego09:32
Kalksztajnów09:33
Morska - Estakada09:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:36
Zamenhofa [GDY]09:37
Leszczynki SKM09:38
Pucka09:39
Chylonia Dworzec PKP09:41
Kcyńska09:42
Piaskowa [GDY]09:43
Cisowa SKM09:44
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Cisowa SKM10:05
Cisowa SKM10:05
Piaskowa [GDY]10:06
Kcyńska10:07
Chylonia Dworzec PKP10:09
Pucka10:10
Leszczynki SKM10:11
Zamenhofa [GDY]10:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:14
Morska - Estakada10:16
Kalksztajnów10:17
Mireckiego10:18
Uniwersytet Morski10:20
Stocznia SKM - Morska10:21
Bpa Okoniewskiego10:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:24
Warszawska10:25
Witomińska10:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:28
Centrum Handlowe "Riviera"10:30
Łużycka [GDY]10:32
Redłowo SKM10:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:36
Zwycięstwa - Wielkopolska10:38
Plac Górnośląski10:40
Łowicka [GDY]10:42
Olgierda10:43
Lidzka10:44
Racławicka10:45
Karwiny PKM10:47
Nałkowskiej10:48
Źródło Marii10:49
Myśliwska [GDY]10:51
Karwiny Tesco10:53
Anyżowa10:55
Dąbrowa Centrum10:56
Kameliowa10:57
Paprykowa10:58
Szafranowa10:59
Rdestowa - Leśny Zakątek10:59
Giełda Towarowa11:00
Rdestowa - Chwaszczyńska11:02
Kacze Buki11:03
Kurs nr 3 do Cisowa SKM
Kacze Buki11:12
Starochwaszczyńska11:13
Rdestowa - Chwaszczyńska11:14
Giełda Towarowa11:15
Szafranowa11:16
Paprykowa11:17
Kameliowa11:18
Dąbrowa Centrum11:19
Anyżowa11:20
Karwiny Tesco11:22
Myśliwska [GDY]11:25
Źródło Marii11:26
Karwiny PKM11:28
Racławicka11:30
Lidzka11:31
Olgierda11:32
Łowicka [GDY]11:33
Plac Górnośląski11:35
Zwycięstwa - Wielkopolska11:37
Redłowo SKM11:40
Łużycka [GDY]11:41
Gdynia Arena11:42
Centrum Handlowe "Riviera"11:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:45
Witomińska11:48
Warszawska11:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:51
Bpa Okoniewskiego11:53
Stocznia SKM - Morska11:54
Uniwersytet Morski11:55
Mireckiego11:56
Kalksztajnów11:57
Morska - Estakada11:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:00
Zamenhofa [GDY]12:01
Leszczynki SKM12:02
Pucka12:03
Chylonia Dworzec PKP12:05
Kcyńska12:06
Piaskowa [GDY]12:07
Cisowa SKM12:08
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Cisowa SKM12:35
Cisowa SKM12:35
Piaskowa [GDY]12:36
Kcyńska12:37
Chylonia Dworzec PKP12:39
Pucka12:40
Leszczynki SKM12:41
Zamenhofa [GDY]12:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:44
Morska - Estakada12:46
Kalksztajnów12:47
Mireckiego12:48
Uniwersytet Morski12:50
Stocznia SKM - Morska12:51
Bpa Okoniewskiego12:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:54
Warszawska12:55
Witomińska12:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:58
Centrum Handlowe "Riviera"13:00
Łużycka [GDY]13:02
Redłowo SKM13:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:06
Zwycięstwa - Wielkopolska13:08
Plac Górnośląski13:10
Łowicka [GDY]13:12
Olgierda13:13
Lidzka13:14
Racławicka13:15
Karwiny PKM13:17
Nałkowskiej13:18
Źródło Marii13:19
Myśliwska [GDY]13:21
Karwiny Tesco13:23
Anyżowa13:25
Dąbrowa Centrum13:26
Kameliowa13:27
Paprykowa13:28
Szafranowa13:29
Rdestowa - Leśny Zakątek13:29
Giełda Towarowa13:30
Rdestowa - Chwaszczyńska13:32
Kacze Buki13:33
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Kacze Buki13:42
Starochwaszczyńska13:43
Rdestowa - Chwaszczyńska13:44
Giełda Towarowa13:45
Szafranowa13:46
Paprykowa13:47
Kameliowa13:48
Dąbrowa Centrum13:49
Anyżowa13:50
Karwiny Tesco13:52
Myśliwska [GDY]13:55
Źródło Marii13:56
Karwiny PKM13:58
Racławicka14:00
Lidzka14:01
Olgierda14:02
Łowicka [GDY]14:03
Plac Górnośląski14:05
Zwycięstwa - Wielkopolska14:07
Redłowo SKM14:10
Łużycka [GDY]14:11
Gdynia Arena14:12
Centrum Handlowe "Riviera"14:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:15
Witomińska14:18
Warszawska14:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:21
Bpa Okoniewskiego14:23
Stocznia SKM - Morska14:24
Uniwersytet Morski14:25
Mireckiego14:26
Kalksztajnów14:27
Morska - Estakada14:28
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:30
Zamenhofa [GDY]14:31
Leszczynki SKM14:32
Pucka14:33
Chylonia Dworzec PKP14:35
Kcyńska14:36
Piaskowa [GDY]14:37
Cisowa SKM14:38
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Cisowa SKM14:51
Cisowa SKM14:51
Piaskowa [GDY]14:52
Kcyńska14:53
Chylonia Dworzec PKP14:55
Pucka14:56
Leszczynki SKM14:57
Zamenhofa [GDY]14:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:00
Morska - Estakada15:02
Kalksztajnów15:03
Mireckiego15:04
Uniwersytet Morski15:06
Stocznia SKM - Morska15:07
Bpa Okoniewskiego15:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:10
Warszawska15:11
Witomińska15:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:14
Centrum Handlowe "Riviera"15:16
Łużycka [GDY]15:18
Redłowo SKM15:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:22
Zwycięstwa - Wielkopolska15:24
Plac Górnośląski15:26
Łowicka [GDY]15:28
Olgierda15:29
Lidzka15:30
Racławicka15:31
Karwiny PKM15:33
Nałkowskiej15:34
Źródło Marii15:35
Myśliwska [GDY]15:37
Karwiny Tesco15:39
Anyżowa15:41
Dąbrowa Centrum15:42
Kameliowa15:43
Paprykowa15:44
Szafranowa15:45
Rdestowa - Leśny Zakątek15:45
Giełda Towarowa15:46
Rdestowa - Chwaszczyńska15:48
Kacze Buki15:49
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Kacze Buki16:03
Starochwaszczyńska16:04
Rdestowa - Chwaszczyńska16:05
Giełda Towarowa16:06
Szafranowa16:07
Paprykowa16:08
Kameliowa16:09
Dąbrowa Centrum16:10
Anyżowa16:11
Karwiny Tesco16:13
Myśliwska [GDY]16:16
Źródło Marii16:17
Karwiny PKM16:19
Racławicka16:21
Lidzka16:22
Olgierda16:23
Łowicka [GDY]16:24
Plac Górnośląski16:26
Zwycięstwa - Wielkopolska16:28
Redłowo SKM16:31
Łużycka [GDY]16:32
Gdynia Arena16:33
Centrum Handlowe "Riviera"16:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:36
Witomińska16:39
Warszawska16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:42
Bpa Okoniewskiego16:44
Stocznia SKM - Morska16:45
Uniwersytet Morski16:46
Mireckiego16:47
Kalksztajnów16:48
Morska - Estakada16:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:51
Zamenhofa [GDY]16:52
Leszczynki SKM16:53
Pucka16:54
Chylonia Dworzec PKP16:56
Kcyńska16:57
Piaskowa [GDY]16:58
Cisowa SKM16:59
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Cisowa SKM17:11
Cisowa SKM17:11
Piaskowa [GDY]17:12
Kcyńska17:13
Chylonia Dworzec PKP17:15
Pucka17:16
Leszczynki SKM17:17
Zamenhofa [GDY]17:18
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:20
Morska - Estakada17:22
Kalksztajnów17:23
Mireckiego17:24
Uniwersytet Morski17:26
Stocznia SKM - Morska17:27
Bpa Okoniewskiego17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:30
Warszawska17:31
Witomińska17:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:34
Centrum Handlowe "Riviera"17:36
Łużycka [GDY]17:38
Redłowo SKM17:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:42
Zwycięstwa - Wielkopolska17:44
Plac Górnośląski17:46
Łowicka [GDY]17:48
Olgierda17:49
Lidzka17:50
Racławicka17:51
Karwiny PKM17:53
Nałkowskiej17:54
Źródło Marii17:55
Myśliwska [GDY]17:57
Karwiny Tesco17:59
Anyżowa18:01
Dąbrowa Centrum18:02
Kameliowa18:03
Paprykowa18:04
Szafranowa18:05
Rdestowa - Leśny Zakątek18:05
Giełda Towarowa18:06
Rdestowa - Chwaszczyńska18:08
Kacze Buki18:09
Kurs nr 9 do Cisowa SKM
Kacze Buki18:24
Starochwaszczyńska18:25
Rdestowa - Chwaszczyńska18:26
Giełda Towarowa18:27
Szafranowa18:28
Paprykowa18:29
Kameliowa18:30
Dąbrowa Centrum18:31
Anyżowa18:32
Karwiny Tesco18:33
Myśliwska [GDY]18:36
Źródło Marii18:37
Karwiny PKM18:39
Racławicka18:41
Lidzka18:42
Olgierda18:43
Łowicka [GDY]18:44
Plac Górnośląski18:45
Zwycięstwa - Wielkopolska18:47
Redłowo SKM18:49
Łużycka [GDY]18:50
Gdynia Arena18:51
Centrum Handlowe "Riviera"18:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:54
Witomińska18:57
Warszawska18:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:59
Bpa Okoniewskiego19:01
Stocznia SKM - Morska19:02
Uniwersytet Morski19:03
Mireckiego19:04
Kalksztajnów19:05
Morska - Estakada19:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:08
Zamenhofa [GDY]19:09
Leszczynki SKM19:10
Pucka19:11
Chylonia Dworzec PKP19:13
Kcyńska19:14
Piaskowa [GDY]19:15
Cisowa SKM19:16
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Cisowa SKM19:38
Cisowa SKM19:38
Piaskowa [GDY]19:39
Kcyńska19:40
Chylonia Dworzec PKP19:42
Pucka19:43
Leszczynki SKM19:44
Zamenhofa [GDY]19:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:47
Morska - Estakada19:49
Kalksztajnów19:50
Mireckiego19:51
Uniwersytet Morski19:53
Stocznia SKM - Morska19:54
Bpa Okoniewskiego19:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:57
Warszawska19:58
Witomińska19:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:01
Centrum Handlowe "Riviera"20:03
Łużycka [GDY]20:05
Redłowo SKM20:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:08
Zwycięstwa - Wielkopolska20:10
Plac Górnośląski20:11
Łowicka [GDY]20:13
Olgierda20:14
Lidzka20:15
Racławicka20:16
Karwiny PKM20:18
Nałkowskiej20:19
Źródło Marii20:20
Myśliwska [GDY]20:21
Karwiny Tesco20:23
Anyżowa20:25
Dąbrowa Centrum20:26
Kameliowa20:27
Paprykowa20:28
Szafranowa20:29
Rdestowa - Leśny Zakątek20:29
Giełda Towarowa20:30
Rdestowa - Chwaszczyńska20:32
Kacze Buki20:33
Kurs nr 11 do Cisowa SKM
Kacze Buki20:43
Starochwaszczyńska20:44
Rdestowa - Chwaszczyńska20:45
Giełda Towarowa20:46
Szafranowa20:47
Paprykowa20:48
Kameliowa20:49
Dąbrowa Centrum20:50
Anyżowa20:51
Karwiny Tesco20:52
Myśliwska [GDY]20:55
Źródło Marii20:56
Karwiny PKM20:58
Racławicka21:00
Lidzka21:01
Olgierda21:02
Łowicka [GDY]21:03
Plac Górnośląski21:04
Zwycięstwa - Wielkopolska21:06
Redłowo SKM21:08
Łużycka [GDY]21:09
Gdynia Arena21:10
Centrum Handlowe "Riviera"21:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:13
Witomińska21:16
Warszawska21:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:18
Bpa Okoniewskiego21:20
Stocznia SKM - Morska21:21
Uniwersytet Morski21:22
Mireckiego21:23
Kalksztajnów21:24
Morska - Estakada21:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:27
Zamenhofa [GDY]21:28
Leszczynki SKM21:29
Pucka21:30
Chylonia Dworzec PKP21:31
Kcyńska21:32
Piaskowa [GDY]21:33
Cisowa SKM21:34
Kurs nr 12 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM21:45
Cisowa SKM21:45
Piaskowa [GDY]21:46
Kcyńska21:47
Chylonia Dworzec PKP21:48
Pucka21:49
Leszczynki SKM21:50
Zamenhofa [GDY]21:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:53
Morska - Estakada21:55
Grabówek SKM21:57
Grabówek SKM21:58