• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:06
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Grabówek SKM05:23
Morska - Estakada05:26
Kalksztajnów05:27
Mireckiego05:28
Uniwersytet Morski05:30
Stocznia SKM - Morska05:31
Bpa Okoniewskiego05:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:34
Warszawska05:35
Witomińska05:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:38
Centrum Handlowe "Riviera"05:40
Gdynia Arena05:41
Stadion PKM05:42
Łużycka [GDY]05:43
Redłowo SKM05:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:46
Zwycięstwa - Wielkopolska05:48
Plac Górnośląski05:49
Łowicka [GDY]05:51
Olgierda05:52
Lidzka05:53
Racławicka05:54
Karwiny PKM05:56
Nałkowskiej05:57
Źródło Marii05:58
Myśliwska [GDY]05:59
Karwiny Nowowiczlińska06:02
Anyżowa06:04
Dąbrowa Centrum06:05
Kameliowa06:06
Paprykowa06:07
Szafranowa06:08
Rdestowa - Leśny Zakątek06:08
Leśna Polana06:09
Rdestowa - Kolonia06:09
Krzemowa06:10
Kacze Buki06:11
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Kacze Buki06:20
Krzemowa [GDY]06:21
Rdestowa - Kolonia06:22
Leśna Polana06:23
Rdestowa - Leśny Zakątek06:23
Szafranowa06:24
Paprykowa06:25
Kameliowa06:26
Dąbrowa Centrum06:28
Anyżowa06:29
Karwiny Nowowiczlińska06:31
Myśliwska [GDY]06:34
Źródło Marii06:35
Karwiny PKM06:37
Racławicka06:39
Lidzka06:40
Olgierda06:41
Łowicka [GDY]06:42
Plac Górnośląski06:43
Zwycięstwa - Wielkopolska06:45
Redłowo SKM06:47
Łużycka [GDY]06:48
Gdynia Arena06:49
Centrum Handlowe "Riviera"06:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:52
Witomińska06:55
Warszawska06:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:57
Bpa Okoniewskiego06:59
Stocznia SKM - Morska07:00
Uniwersytet Morski07:01
Mireckiego07:02
Kalksztajnów07:04
Morska - Estakada07:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:07
Zamenhofa [GDY]07:08
Leszczynki SKM07:10
Pucka07:11
Chylonia Dworzec PKP07:13
Chylońska - Kcyńska07:14
Piaskowa07:15
Cisowa SKM07:16
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Cisowa SKM07:26
Piaskowa07:27
Chylońska - Kcyńska07:28
Chylonia Dworzec PKP07:30
Pucka07:32
Leszczynki SKM07:34
Zamenhofa [GDY]07:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:38
Morska - Estakada07:40
Kalksztajnów07:41
Mireckiego07:43
Uniwersytet Morski07:45
Stocznia SKM - Morska07:46
Bpa Okoniewskiego07:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:49
Warszawska07:50
Witomińska07:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:53
Centrum Handlowe "Riviera"07:55
Gdynia Arena07:56
Stadion PKM07:57
Łużycka [GDY]07:58
Redłowo SKM08:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:01
Zwycięstwa - Wielkopolska08:03
Plac Górnośląski08:05
Łowicka [GDY]08:07
Olgierda08:08
Lidzka08:09
Racławicka08:10
Karwiny PKM08:12
Nałkowskiej08:13
Źródło Marii08:14
Myśliwska [GDY]08:15
Karwiny Nowowiczlińska08:18
Anyżowa08:20
Dąbrowa Centrum08:22
Kameliowa08:23
Paprykowa08:24
Szafranowa08:25
Rdestowa - Leśny Zakątek08:25
Leśna Polana08:26
Rdestowa - Kolonia08:26
Krzemowa08:27
Kacze Buki08:28