• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:05
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki06:35
Krzemowa [GDY]06:36
Rdestowa - Kolonia06:37
Leśna Polana06:38
Rdestowa - Leśny Zakątek06:38
Szafranowa06:39
Paprykowa06:40
Kameliowa06:41
Dąbrowa Centrum06:43
Anyżowa06:44
Karwiny Nowowiczlińska06:46
Myśliwska [GDY]06:49
Źródło Marii06:50
Karwiny PKM06:52
Racławicka06:54
Lidzka06:55
Olgierda06:56
Łowicka [GDY]06:57
Plac Górnośląski06:58
Zwycięstwa - Wielkopolska07:00
Redłowo SKM07:02
Łużycka [GDY]07:03
Gdynia Arena07:04
Centrum Handlowe "Riviera"07:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:08
Witomińska07:11
Warszawska07:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:14
Bpa Okoniewskiego07:16
Stocznia SKM - Morska07:17
Uniwersytet Morski07:18
Mireckiego07:19
Kalksztajnów07:21
Morska - Estakada07:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:24
Zamenhofa [GDY]07:25
Leszczynki SKM07:27
Pucka07:28
Chylonia Dworzec PKP07:30
Chylońska - Kcyńska07:31
Piaskowa07:32
Cisowa SKM07:33
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM07:44
Piaskowa07:45
Chylońska - Kcyńska07:46
Chylonia Dworzec PKP07:48
Pucka07:50
Leszczynki SKM07:52
Zamenhofa [GDY]07:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:56
Morska - Estakada07:58
Kalksztajnów07:59
Mireckiego08:01
Uniwersytet Morski08:03
Stocznia SKM - Morska08:04
Bpa Okoniewskiego08:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:07
Warszawska08:08
Witomińska08:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:11
Centrum Handlowe "Riviera"08:13
Gdynia Arena08:14
Stadion PKM08:15
Łużycka [GDY]08:16
Redłowo SKM08:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:19
Zwycięstwa - Wielkopolska08:21
Plac Górnośląski08:23
Łowicka [GDY]08:25
Olgierda08:26
Lidzka08:27
Racławicka08:28
Karwiny PKM08:30
Nałkowskiej08:31
Źródło Marii08:32
Myśliwska [GDY]08:33
Karwiny Nowowiczlińska08:36
Anyżowa08:38
Dąbrowa Centrum08:40
Kameliowa08:41
Paprykowa08:42
Szafranowa08:43
Rdestowa - Leśny Zakątek08:43
Leśna Polana08:44
Rdestowa - Kolonia08:44
Krzemowa08:45
Kacze Buki08:46
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:08
Krzemowa [GDY]09:09
Rdestowa - Kolonia09:10
Leśna Polana09:11
Rdestowa - Leśny Zakątek09:11
Szafranowa09:12
Paprykowa09:13
Kameliowa09:14
Dąbrowa Centrum09:16
Anyżowa09:17
Karwiny Nowowiczlińska09:19
Myśliwska [GDY]09:22
Źródło Marii09:23
Karwiny PKM09:25
Racławicka09:27
Lidzka09:28
Olgierda09:29
Łowicka [GDY]09:30
Plac Górnośląski09:32
Zwycięstwa - Wielkopolska09:34
Redłowo SKM09:36
Łużycka [GDY]09:37
Gdynia Arena09:38
Centrum Handlowe "Riviera"09:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:42
Witomińska09:45
Warszawska09:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:48
Bpa Okoniewskiego09:50
Stocznia SKM - Morska09:51
Uniwersytet Morski09:52
Mireckiego09:53
Kalksztajnów09:55
Morska - Estakada09:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:58
Zamenhofa [GDY]09:59
Leszczynki SKM10:01
Pucka10:02
Chylonia Dworzec PKP10:04
Chylońska - Kcyńska10:05
Piaskowa10:06
Cisowa SKM10:07
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM10:35
Piaskowa10:36
Chylońska - Kcyńska10:37
Chylonia Dworzec PKP10:39
Pucka10:41
Leszczynki SKM10:43
Zamenhofa [GDY]10:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:46
Morska - Estakada10:48
Kalksztajnów10:49
Mireckiego10:50
Uniwersytet Morski10:52
Stocznia SKM - Morska10:53
Bpa Okoniewskiego10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:56
Warszawska10:57
Witomińska10:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:00
Centrum Handlowe "Riviera"11:02
Gdynia Arena11:03
Stadion PKM11:04
Łużycka [GDY]11:05
Redłowo SKM11:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:08
Zwycięstwa - Wielkopolska11:10
Plac Górnośląski11:12
Łowicka [GDY]11:14
Olgierda11:15
Lidzka11:16
Racławicka11:17
Karwiny PKM11:19
Nałkowskiej11:20
Źródło Marii11:21
Myśliwska [GDY]11:22
Karwiny Nowowiczlińska11:25
Anyżowa11:27
Dąbrowa Centrum11:29
Kameliowa11:30
Paprykowa11:31
Szafranowa11:32
Rdestowa - Leśny Zakątek11:32
Leśna Polana11:33
Rdestowa - Kolonia11:33
Krzemowa11:34
Kacze Buki11:35
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki11:48
Krzemowa [GDY]11:49
Rdestowa - Kolonia11:50
Leśna Polana11:51
Rdestowa - Leśny Zakątek11:51
Szafranowa11:52
Paprykowa11:53
Kameliowa11:54
Dąbrowa Centrum11:56
Anyżowa11:57
Karwiny Nowowiczlińska11:59
Myśliwska [GDY]12:02
Źródło Marii12:03
Karwiny PKM12:05
Racławicka12:07
Lidzka12:08
Olgierda12:09
Łowicka [GDY]12:10
Plac Górnośląski12:12
Zwycięstwa - Wielkopolska12:14
Redłowo SKM12:16
Łużycka [GDY]12:17
Gdynia Arena12:18
Centrum Handlowe "Riviera"12:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:22
Witomińska12:25
Warszawska12:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:28
Bpa Okoniewskiego12:30
Stocznia SKM - Morska12:31
Uniwersytet Morski12:32
Mireckiego12:33
Kalksztajnów12:35
Morska - Estakada12:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:38
Zamenhofa [GDY]12:39
Leszczynki SKM12:41
Pucka12:42
Chylonia Dworzec PKP12:44
Chylońska - Kcyńska12:45
Piaskowa12:46
Cisowa SKM12:47
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:08
Piaskowa13:09
Chylońska - Kcyńska13:10
Chylonia Dworzec PKP13:12
Pucka13:14
Leszczynki SKM13:16
Zamenhofa [GDY]13:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:19
Morska - Estakada13:21
Kalksztajnów13:22
Mireckiego13:23
Uniwersytet Morski13:25
Stocznia SKM - Morska13:26
Bpa Okoniewskiego13:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:29
Warszawska13:30
Witomińska13:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:33
Centrum Handlowe "Riviera"13:36
Gdynia Arena13:37
Stadion PKM13:38
Łużycka [GDY]13:39
Redłowo SKM13:41
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:42
Zwycięstwa - Wielkopolska13:44
Plac Górnośląski13:46
Łowicka [GDY]13:48
Olgierda13:49
Lidzka13:50
Racławicka13:51
Karwiny PKM13:53
Nałkowskiej13:54
Źródło Marii13:55
Myśliwska [GDY]13:57
Karwiny Nowowiczlińska14:00
Anyżowa14:02
Dąbrowa Centrum14:04
Kameliowa14:05
Paprykowa14:06
Szafranowa14:07
Rdestowa - Leśny Zakątek14:07
Leśna Polana14:08
Rdestowa - Kolonia14:08
Krzemowa14:09
Kacze Buki14:10
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki14:33
Krzemowa [GDY]14:34
Rdestowa - Kolonia14:35
Leśna Polana14:36
Rdestowa - Leśny Zakątek14:36
Szafranowa14:37
Paprykowa14:38
Kameliowa14:39
Dąbrowa Centrum14:41
Anyżowa14:42
Karwiny Nowowiczlińska14:44
Myśliwska [GDY]14:47
Źródło Marii14:48
Karwiny PKM14:50
Racławicka14:52
Lidzka14:53
Olgierda14:54
Łowicka [GDY]14:55
Plac Górnośląski14:57
Zwycięstwa - Wielkopolska14:59
Redłowo SKM15:01
Łużycka [GDY]15:02
Gdynia Arena15:03
Centrum Handlowe "Riviera"15:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:07
Witomińska15:10
Warszawska15:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:13
Bpa Okoniewskiego15:15
Stocznia SKM - Morska15:16
Uniwersytet Morski15:17
Mireckiego15:19
Kalksztajnów15:21
Morska - Estakada15:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:24
Zamenhofa [GDY]15:25
Leszczynki SKM15:27
Pucka15:28
Chylonia Dworzec PKP15:31
Chylońska - Kcyńska15:32
Piaskowa15:33
Cisowa SKM15:34
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:03
Piaskowa16:04
Chylońska - Kcyńska16:05
Chylonia Dworzec PKP16:07
Pucka16:09
Leszczynki SKM16:11
Zamenhofa [GDY]16:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:14
Morska - Estakada16:16
Kalksztajnów16:17
Mireckiego16:18
Uniwersytet Morski16:20
Stocznia SKM - Morska16:21
Bpa Okoniewskiego16:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:24
Warszawska16:25
Witomińska16:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:28
Centrum Handlowe "Riviera"16:31
Gdynia Arena16:32
Stadion PKM16:33
Łużycka [GDY]16:34
Redłowo SKM16:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:37
Zwycięstwa - Wielkopolska16:39
Plac Górnośląski16:41
Łowicka [GDY]16:43
Olgierda16:44
Lidzka16:46
Racławicka16:47
Karwiny PKM16:49
Nałkowskiej16:51
Źródło Marii16:52
Myśliwska [GDY]16:54
Karwiny Nowowiczlińska16:57
Anyżowa16:59
Dąbrowa Centrum17:01
Kameliowa17:02
Paprykowa17:03
Szafranowa17:04
Rdestowa - Leśny Zakątek17:04
Leśna Polana17:05
Rdestowa - Kolonia17:05
Krzemowa17:06
Kacze Buki17:07
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:54
Krzemowa [GDY]17:55
Rdestowa - Kolonia17:56
Leśna Polana17:57
Rdestowa - Leśny Zakątek17:57
Szafranowa17:58
Paprykowa17:59
Kameliowa18:00
Dąbrowa Centrum18:02
Anyżowa18:03
Karwiny Nowowiczlińska18:05
Myśliwska [GDY]18:08
Źródło Marii18:09
Karwiny PKM18:11
Racławicka18:13
Lidzka18:14
Olgierda18:15
Łowicka [GDY]18:16
Plac Górnośląski18:18
Zwycięstwa - Wielkopolska18:20
Redłowo SKM18:22
Łużycka [GDY]18:23
Gdynia Arena18:24
Centrum Handlowe "Riviera"18:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:28
Witomińska18:31
Warszawska18:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:34
Bpa Okoniewskiego18:36
Stocznia SKM - Morska18:37
Uniwersytet Morski18:38
Mireckiego18:39
Kalksztajnów18:41
Morska - Estakada18:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:44
Zamenhofa [GDY]18:45
Leszczynki SKM18:47
Pucka18:48
Chylonia Dworzec PKP18:50
Chylońska - Kcyńska18:51
Piaskowa18:52
Cisowa SKM18:53
Kurs nr 11 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM19:16
Piaskowa19:17
Chylońska - Kcyńska19:18
Chylonia Dworzec PKP19:20
Pucka19:21
Leszczynki SKM19:23
Zamenhofa [GDY]19:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:26
Morska - Estakada19:28
Grabówek SKM19:30
Grabówek SKM19:31