• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:03
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Grabówek SKM05:43
Morska - Estakada05:46
Kalksztajnów05:47
Mireckiego05:48
Uniwersytet Morski05:50
Stocznia SKM - Morska05:51
Bpa Okoniewskiego05:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:54
Warszawska05:55
Witomińska05:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:58
Centrum Handlowe "Riviera"06:00
Gdynia Arena06:01
Stadion PKM06:02
Łużycka [GDY]06:03
Redłowo SKM06:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:06
Zwycięstwa - Wielkopolska06:08
Plac Górnośląski06:09
Łowicka [GDY]06:11
Olgierda06:12
Lidzka06:13
Racławicka06:14
Karwiny PKM06:16
Nałkowskiej06:17
Źródło Marii06:18
Myśliwska [GDY]06:19
Karwiny Nowowiczlińska06:22
Anyżowa06:24
Dąbrowa Centrum06:25
Kameliowa06:26
Paprykowa06:27
Szafranowa06:28
Rdestowa - Leśny Zakątek06:28
Leśna Polana06:29
Rdestowa - Kolonia06:29
Krzemowa06:30
Kacze Buki06:31
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Kacze Buki06:49
Krzemowa [GDY]06:50
Rdestowa - Kolonia06:51
Leśna Polana06:52
Rdestowa - Leśny Zakątek06:52
Szafranowa06:53
Paprykowa06:54
Kameliowa06:55
Dąbrowa Centrum06:57
Anyżowa06:58
Karwiny Nowowiczlińska07:00
Myśliwska [GDY]07:03
Źródło Marii07:05
Karwiny PKM07:07
Racławicka07:09
Lidzka07:10
Olgierda07:11
Łowicka [GDY]07:12
Plac Górnośląski07:14
Zwycięstwa - Wielkopolska07:16
Redłowo SKM07:18
Łużycka [GDY]07:19
Gdynia Arena07:20
Centrum Handlowe "Riviera"07:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:24
Witomińska07:27
Warszawska07:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:30
Bpa Okoniewskiego07:32
Stocznia SKM - Morska07:33
Uniwersytet Morski07:34
Mireckiego07:35
Kalksztajnów07:37
Morska - Estakada07:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:40
Zamenhofa [GDY]07:41
Leszczynki SKM07:43
Pucka07:44
Chylonia Dworzec PKP07:46
Chylońska - Kcyńska07:47
Piaskowa07:48
Cisowa SKM07:49
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:04
Piaskowa08:05
Chylońska - Kcyńska08:06
Chylonia Dworzec PKP08:08
Pucka08:10
Leszczynki SKM08:12
Zamenhofa [GDY]08:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:15
Morska - Estakada08:17
Kalksztajnów08:18
Mireckiego08:20
Uniwersytet Morski08:22
Stocznia SKM - Morska08:23
Bpa Okoniewskiego08:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:26
Warszawska08:27
Witomińska08:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:30
Centrum Handlowe "Riviera"08:32
Gdynia Arena08:33
Stadion PKM08:34
Łużycka [GDY]08:35
Redłowo SKM08:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:38
Zwycięstwa - Wielkopolska08:40
Plac Górnośląski08:42
Łowicka [GDY]08:44
Olgierda08:45
Lidzka08:46
Racławicka08:47
Karwiny PKM08:49
Nałkowskiej08:50
Źródło Marii08:51
Myśliwska [GDY]08:52
Karwiny Nowowiczlińska08:55
Anyżowa08:57
Dąbrowa Centrum08:59
Kameliowa09:00
Paprykowa09:01
Szafranowa09:02
Rdestowa - Leśny Zakątek09:02
Leśna Polana09:03
Rdestowa - Kolonia09:03
Krzemowa09:04
Kacze Buki09:05
Kurs nr 3 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:28
Krzemowa [GDY]09:29
Rdestowa - Kolonia09:30
Leśna Polana09:31
Rdestowa - Leśny Zakątek09:31
Szafranowa09:32
Paprykowa09:33
Kameliowa09:34
Dąbrowa Centrum09:36
Anyżowa09:37
Karwiny Nowowiczlińska09:39
Myśliwska [GDY]09:42
Źródło Marii09:43
Karwiny PKM09:45
Racławicka09:47
Lidzka09:48
Olgierda09:49
Łowicka [GDY]09:50
Plac Górnośląski09:52
Zwycięstwa - Wielkopolska09:54
Redłowo SKM09:56
Łużycka [GDY]09:57
Gdynia Arena09:58
Centrum Handlowe "Riviera"10:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:02
Witomińska10:05
Warszawska10:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:08
Bpa Okoniewskiego10:10
Stocznia SKM - Morska10:11
Uniwersytet Morski10:12
Mireckiego10:13
Kalksztajnów10:15
Morska - Estakada10:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:18
Zamenhofa [GDY]10:19
Leszczynki SKM10:21
Pucka10:22
Chylonia Dworzec PKP10:24
Chylońska - Kcyńska10:25
Piaskowa10:26
Cisowa SKM10:27
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Cisowa SKM10:55
Piaskowa10:56
Chylońska - Kcyńska10:57
Chylonia Dworzec PKP10:59
Pucka11:01
Leszczynki SKM11:03
Zamenhofa [GDY]11:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:06
Morska - Estakada11:08
Kalksztajnów11:09
Mireckiego11:10
Uniwersytet Morski11:12
Stocznia SKM - Morska11:13
Bpa Okoniewskiego11:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:16
Warszawska11:17
Witomińska11:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:20
Centrum Handlowe "Riviera"11:22
Gdynia Arena11:23
Stadion PKM11:24
Łużycka [GDY]11:25
Redłowo SKM11:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:28
Zwycięstwa - Wielkopolska11:30
Plac Górnośląski11:32
Łowicka [GDY]11:34
Olgierda11:35
Lidzka11:36
Racławicka11:37
Karwiny PKM11:39
Nałkowskiej11:40
Źródło Marii11:41
Myśliwska [GDY]11:42
Karwiny Nowowiczlińska11:45
Anyżowa11:47
Dąbrowa Centrum11:49
Kameliowa11:50
Paprykowa11:51
Szafranowa11:52
Rdestowa - Leśny Zakątek11:52
Leśna Polana11:53
Rdestowa - Kolonia11:53
Krzemowa11:54
Kacze Buki11:55
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:08
Krzemowa [GDY]12:09
Rdestowa - Kolonia12:10
Leśna Polana12:11
Rdestowa - Leśny Zakątek12:11
Szafranowa12:12
Paprykowa12:13
Kameliowa12:14
Dąbrowa Centrum12:16
Anyżowa12:17
Karwiny Nowowiczlińska12:19
Myśliwska [GDY]12:22
Źródło Marii12:23
Karwiny PKM12:25
Racławicka12:27
Lidzka12:28
Olgierda12:29
Łowicka [GDY]12:30
Plac Górnośląski12:32
Zwycięstwa - Wielkopolska12:34
Redłowo SKM12:36
Łużycka [GDY]12:37
Gdynia Arena12:38
Centrum Handlowe "Riviera"12:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:42
Witomińska12:45
Warszawska12:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:48
Bpa Okoniewskiego12:50
Stocznia SKM - Morska12:51
Uniwersytet Morski12:52
Mireckiego12:53
Kalksztajnów12:55
Morska - Estakada12:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:58
Zamenhofa [GDY]12:59
Leszczynki SKM13:01
Pucka13:02
Chylonia Dworzec PKP13:04
Chylońska - Kcyńska13:05
Piaskowa13:06
Cisowa SKM13:07
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:23
Piaskowa13:24
Chylońska - Kcyńska13:25
Chylonia Dworzec PKP13:27
Pucka13:29
Leszczynki SKM13:31
Zamenhofa [GDY]13:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:34
Morska - Estakada13:36
Kalksztajnów13:37
Mireckiego13:38
Uniwersytet Morski13:40
Stocznia SKM - Morska13:41
Bpa Okoniewskiego13:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:44
Warszawska13:45
Witomińska13:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:48
Centrum Handlowe "Riviera"13:51
Gdynia Arena13:52
Stadion PKM13:53
Łużycka [GDY]13:54
Redłowo SKM13:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:57
Zwycięstwa - Wielkopolska13:59
Plac Górnośląski14:01
Łowicka [GDY]14:03
Olgierda14:04
Lidzka14:05
Racławicka14:06
Karwiny PKM14:08
Nałkowskiej14:09
Źródło Marii14:10
Myśliwska [GDY]14:12
Karwiny Nowowiczlińska14:15
Anyżowa14:17
Dąbrowa Centrum14:19
Kameliowa14:20
Paprykowa14:21
Szafranowa14:22
Rdestowa - Leśny Zakątek14:22
Leśna Polana14:23
Rdestowa - Kolonia14:23
Krzemowa14:24
Kacze Buki14:25
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Kacze Buki14:51
Krzemowa [GDY]14:52
Rdestowa - Kolonia14:53
Leśna Polana14:54
Rdestowa - Leśny Zakątek14:54
Szafranowa14:55
Paprykowa14:56
Kameliowa14:57
Dąbrowa Centrum14:59
Anyżowa15:00
Karwiny Nowowiczlińska15:02
Myśliwska [GDY]15:05
Źródło Marii15:06
Karwiny PKM15:08
Racławicka15:10
Lidzka15:11
Olgierda15:12
Łowicka [GDY]15:13
Plac Górnośląski15:15
Zwycięstwa - Wielkopolska15:17
Redłowo SKM15:19
Łużycka [GDY]15:20
Gdynia Arena15:21
Centrum Handlowe "Riviera"15:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:25
Witomińska15:28
Warszawska15:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:31
Bpa Okoniewskiego15:33
Stocznia SKM - Morska15:34
Uniwersytet Morski15:36
Mireckiego15:38
Kalksztajnów15:40
Morska - Estakada15:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:43
Zamenhofa [GDY]15:44
Leszczynki SKM15:46
Pucka15:47
Chylonia Dworzec PKP15:50
Chylońska - Kcyńska15:51
Piaskowa15:52
Cisowa SKM15:53
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:22
Piaskowa16:23
Chylońska - Kcyńska16:24
Chylonia Dworzec PKP16:26
Pucka16:28
Leszczynki SKM16:30
Zamenhofa [GDY]16:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:33
Morska - Estakada16:35
Kalksztajnów16:36
Mireckiego16:37
Uniwersytet Morski16:39
Stocznia SKM - Morska16:40
Bpa Okoniewskiego16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:43
Warszawska16:44
Witomińska16:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:47
Centrum Handlowe "Riviera"16:50
Gdynia Arena16:51
Stadion PKM16:52
Łużycka [GDY]16:53
Redłowo SKM16:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:56
Zwycięstwa - Wielkopolska16:58
Plac Górnośląski17:00
Łowicka [GDY]17:02
Olgierda17:03
Lidzka17:05
Racławicka17:06
Karwiny PKM17:08
Nałkowskiej17:10
Źródło Marii17:11
Myśliwska [GDY]17:13
Karwiny Nowowiczlińska17:16
Anyżowa17:18
Dąbrowa Centrum17:20
Kameliowa17:21
Paprykowa17:22
Szafranowa17:23
Rdestowa - Leśny Zakątek17:23
Leśna Polana17:24
Rdestowa - Kolonia17:24
Krzemowa17:25
Kacze Buki17:26
Kurs nr 9 do Cisowa SKM
Kacze Buki18:15
Krzemowa [GDY]18:16
Rdestowa - Kolonia18:17
Leśna Polana18:18
Rdestowa - Leśny Zakątek18:18
Szafranowa18:19
Paprykowa18:20
Kameliowa18:21
Dąbrowa Centrum18:23
Anyżowa18:24
Karwiny Nowowiczlińska18:26
Myśliwska [GDY]18:29
Źródło Marii18:30
Karwiny PKM18:32
Racławicka18:34
Lidzka18:35
Olgierda18:36
Łowicka [GDY]18:37
Plac Górnośląski18:38
Zwycięstwa - Wielkopolska18:40
Redłowo SKM18:42
Łużycka [GDY]18:43
Gdynia Arena18:44
Centrum Handlowe "Riviera"18:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:48
Witomińska18:51
Warszawska18:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:54
Bpa Okoniewskiego18:56
Stocznia SKM - Morska18:57
Uniwersytet Morski18:58
Mireckiego18:59
Kalksztajnów19:01
Morska - Estakada19:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:04
Zamenhofa [GDY]19:05
Leszczynki SKM19:07
Pucka19:08
Chylonia Dworzec PKP19:10
Chylońska - Kcyńska19:11
Piaskowa19:12
Cisowa SKM19:13
Kurs nr 10 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM19:36
Piaskowa19:37
Chylońska - Kcyńska19:38
Chylonia Dworzec PKP19:40
Pucka19:41
Leszczynki SKM19:42
Zamenhofa [GDY]19:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:45
Morska - Estakada19:47
Grabówek SKM19:49
Grabówek SKM19:50