• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
00:44
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki06:38
Starochwaszczyńska06:39
Rdestowa - Chwaszczyńska06:40
Giełda Towarowa06:41
Szafranowa06:42
Paprykowa06:43
Kameliowa06:44
Dąbrowa Centrum06:45
Anyżowa06:46
Karwiny Tesco06:48
Myśliwska [GDY]06:51
Źródło Marii06:52
Karwiny PKM06:54
Racławicka06:56
Lidzka06:57
Olgierda06:58
Łowicka [GDY]06:59
Plac Górnośląski07:00
Zwycięstwa - Wielkopolska07:02
Redłowo SKM07:04
Łużycka [GDY]07:05
Gdynia Arena07:06
Centrum Handlowe "Riviera"07:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:09
Witomińska07:12
Warszawska07:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:15
Bpa Okoniewskiego07:17
Stocznia SKM - Morska07:18
Uniwersytet Morski07:19
Mireckiego07:21
Kalksztajnów07:22
Morska - Estakada07:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:25
Zamenhofa [GDY]07:26
Leszczynki SKM07:27
Pucka07:28
Chylonia Dworzec PKP07:30
Kcyńska07:31
Piaskowa [GDY]07:32
Cisowa SKM07:33
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM07:43
Cisowa SKM07:43
Piaskowa [GDY]07:44
Kcyńska07:45
Chylonia Dworzec PKP07:47
Pucka07:48
Leszczynki SKM07:49
Zamenhofa [GDY]07:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:52
Morska - Estakada07:54
Kalksztajnów07:56
Mireckiego07:58
Uniwersytet Morski08:00
Stocznia SKM - Morska08:01
Bpa Okoniewskiego08:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:04
Warszawska08:05
Witomińska08:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:08
Centrum Handlowe "Riviera"08:10
Łużycka [GDY]08:12
Redłowo SKM08:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:16
Zwycięstwa - Wielkopolska08:18
Plac Górnośląski08:20
Łowicka [GDY]08:22
Olgierda08:23
Lidzka08:24
Racławicka08:25
Karwiny PKM08:27
Nałkowskiej08:28
Źródło Marii08:29
Myśliwska [GDY]08:31
Karwiny Tesco08:33
Anyżowa08:35
Dąbrowa Centrum08:36
Kameliowa08:37
Paprykowa08:38
Szafranowa08:39
Rdestowa - Leśny Zakątek08:39
Giełda Towarowa08:40
Rdestowa - Chwaszczyńska08:42
Kacze Buki08:43
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:18
Starochwaszczyńska09:19
Rdestowa - Chwaszczyńska09:20
Giełda Towarowa09:21
Szafranowa09:22
Paprykowa09:23
Kameliowa09:24
Dąbrowa Centrum09:25
Anyżowa09:26
Karwiny Tesco09:28
Myśliwska [GDY]09:31
Źródło Marii09:32
Karwiny PKM09:34
Racławicka09:36
Lidzka09:37
Olgierda09:38
Łowicka [GDY]09:39
Plac Górnośląski09:41
Zwycięstwa - Wielkopolska09:43
Redłowo SKM09:46
Łużycka [GDY]09:47
Gdynia Arena09:48
Centrum Handlowe "Riviera"09:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:51
Witomińska09:54
Warszawska09:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:57
Bpa Okoniewskiego09:59
Stocznia SKM - Morska10:00
Uniwersytet Morski10:01
Mireckiego10:02
Kalksztajnów10:03
Morska - Estakada10:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:06
Zamenhofa [GDY]10:07
Leszczynki SKM10:08
Pucka10:09
Chylonia Dworzec PKP10:11
Kcyńska10:12
Piaskowa [GDY]10:13
Cisowa SKM10:14
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM10:36
Cisowa SKM10:36
Piaskowa [GDY]10:37
Kcyńska10:38
Chylonia Dworzec PKP10:40
Pucka10:41
Leszczynki SKM10:42
Zamenhofa [GDY]10:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:45
Morska - Estakada10:47
Kalksztajnów10:48
Mireckiego10:50
Uniwersytet Morski10:52
Stocznia SKM - Morska10:53
Bpa Okoniewskiego10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:56
Warszawska10:57
Witomińska10:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:00
Centrum Handlowe "Riviera"11:02
Łużycka [GDY]11:04
Redłowo SKM11:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:08
Zwycięstwa - Wielkopolska11:10
Plac Górnośląski11:12
Łowicka [GDY]11:14
Olgierda11:15
Lidzka11:16
Racławicka11:17
Karwiny PKM11:19
Nałkowskiej11:20
Źródło Marii11:21
Myśliwska [GDY]11:23
Karwiny Tesco11:26
Anyżowa11:28
Dąbrowa Centrum11:29
Kameliowa11:30
Paprykowa11:31
Szafranowa11:32
Rdestowa - Leśny Zakątek11:32
Giełda Towarowa11:33
Rdestowa - Chwaszczyńska11:35
Kacze Buki11:36
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:03
Starochwaszczyńska12:04
Rdestowa - Chwaszczyńska12:05
Giełda Towarowa12:06
Szafranowa12:07
Paprykowa12:08
Kameliowa12:09
Dąbrowa Centrum12:10
Anyżowa12:11
Karwiny Tesco12:13
Myśliwska [GDY]12:16
Źródło Marii12:17
Karwiny PKM12:19
Racławicka12:21
Lidzka12:22
Olgierda12:23
Łowicka [GDY]12:24
Plac Górnośląski12:26
Zwycięstwa - Wielkopolska12:28
Redłowo SKM12:31
Łużycka [GDY]12:32
Gdynia Arena12:33
Centrum Handlowe "Riviera"12:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:36
Witomińska12:39
Warszawska12:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:42
Bpa Okoniewskiego12:44
Stocznia SKM - Morska12:45
Uniwersytet Morski12:46
Mireckiego12:48
Kalksztajnów12:49
Morska - Estakada12:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:52
Zamenhofa [GDY]12:54
Leszczynki SKM12:55
Pucka12:56
Chylonia Dworzec PKP12:58
Kcyńska12:59
Piaskowa [GDY]13:00
Cisowa SKM13:01
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:23
Cisowa SKM13:23
Piaskowa [GDY]13:24
Kcyńska13:25
Chylonia Dworzec PKP13:27
Pucka13:28
Leszczynki SKM13:29
Zamenhofa [GDY]13:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:32
Morska - Estakada13:34
Kalksztajnów13:35
Mireckiego13:37
Uniwersytet Morski13:39
Stocznia SKM - Morska13:40
Bpa Okoniewskiego13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:43
Warszawska13:44
Witomińska13:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:47
Centrum Handlowe "Riviera"13:49
Łużycka [GDY]13:51
Redłowo SKM13:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:55
Zwycięstwa - Wielkopolska13:57
Plac Górnośląski13:59
Łowicka [GDY]14:01
Olgierda14:02
Lidzka14:04
Racławicka14:05
Karwiny PKM14:07
Nałkowskiej14:08
Źródło Marii14:09
Myśliwska [GDY]14:11
Karwiny Tesco14:14
Anyżowa14:16
Dąbrowa Centrum14:17
Kameliowa14:18
Paprykowa14:19
Szafranowa14:20
Rdestowa - Leśny Zakątek14:20
Giełda Towarowa14:21
Rdestowa - Chwaszczyńska14:23
Kacze Buki14:24
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki14:48
Starochwaszczyńska14:49
Rdestowa - Chwaszczyńska14:50
Giełda Towarowa14:51
Szafranowa14:52
Paprykowa14:53
Kameliowa14:54
Dąbrowa Centrum14:55
Anyżowa14:56
Karwiny Tesco14:58
Myśliwska [GDY]15:01
Źródło Marii15:02
Karwiny PKM15:04
Racławicka15:06
Lidzka15:07
Olgierda15:08
Łowicka [GDY]15:09
Plac Górnośląski15:11
Zwycięstwa - Wielkopolska15:13
Redłowo SKM15:16
Łużycka [GDY]15:17
Gdynia Arena15:18
Centrum Handlowe "Riviera"15:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:21
Witomińska15:24
Warszawska15:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:27
Bpa Okoniewskiego15:29
Stocznia SKM - Morska15:30
Uniwersytet Morski15:32
Mireckiego15:34
Kalksztajnów15:35
Morska - Estakada15:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:39
Zamenhofa [GDY]15:41
Leszczynki SKM15:42
Pucka15:43
Chylonia Dworzec PKP15:45
Kcyńska15:46
Piaskowa [GDY]15:47
Cisowa SKM15:48
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:08
Cisowa SKM16:08
Piaskowa [GDY]16:09
Kcyńska16:10
Chylonia Dworzec PKP16:12
Pucka16:13
Leszczynki SKM16:14
Zamenhofa [GDY]16:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:17
Morska - Estakada16:19
Kalksztajnów16:20
Mireckiego16:22
Uniwersytet Morski16:24
Stocznia SKM - Morska16:25
Bpa Okoniewskiego16:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:28
Warszawska16:29
Witomińska16:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:32
Centrum Handlowe "Riviera"16:34
Łużycka [GDY]16:36
Redłowo SKM16:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:40
Zwycięstwa - Wielkopolska16:42
Plac Górnośląski16:44
Łowicka [GDY]16:46
Olgierda16:47
Lidzka16:49
Racławicka16:50
Karwiny PKM16:53
Nałkowskiej16:54
Źródło Marii16:55
Myśliwska [GDY]16:57
Karwiny Tesco17:00
Anyżowa17:02
Dąbrowa Centrum17:04
Kameliowa17:05
Paprykowa17:06
Szafranowa17:07
Rdestowa - Leśny Zakątek17:07
Giełda Towarowa17:08
Rdestowa - Chwaszczyńska17:10
Kacze Buki17:11
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:32
Starochwaszczyńska17:33
Rdestowa - Chwaszczyńska17:34
Giełda Towarowa17:35
Szafranowa17:36
Paprykowa17:37
Kameliowa17:38
Dąbrowa Centrum17:39
Anyżowa17:40
Karwiny Tesco17:41
Myśliwska [GDY]17:44
Źródło Marii17:45
Karwiny PKM17:47
Racławicka17:49
Lidzka17:50
Olgierda17:51
Łowicka [GDY]17:52
Plac Górnośląski17:53
Zwycięstwa - Wielkopolska17:55
Redłowo SKM17:57
Łużycka [GDY]17:58
Gdynia Arena17:59
Centrum Handlowe "Riviera"18:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:02
Witomińska18:05
Warszawska18:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:07
Bpa Okoniewskiego18:09
Stocznia SKM - Morska18:10
Uniwersytet Morski18:11
Mireckiego18:13
Kalksztajnów18:14
Morska - Estakada18:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:17
Zamenhofa [GDY]18:19
Leszczynki SKM18:20
Pucka18:21
Chylonia Dworzec PKP18:23
Kcyńska18:24
Piaskowa [GDY]18:25
Cisowa SKM18:26
Kurs nr 11 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM18:50
Cisowa SKM18:50
Piaskowa [GDY]18:51
Kcyńska18:52
Chylonia Dworzec PKP18:54
Pucka18:55
Leszczynki SKM18:56
Zamenhofa [GDY]18:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:59
Morska - Estakada19:01
Grabówek SKM19:03
Grabówek SKM19:04