• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:32
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM06:06
Morska - Estakada06:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:09
Zamenhofa [GDY]06:10
Leszczynki SKM06:11
Pucka06:12
Chylonia Dworzec PKP06:14
Chylońska - Kcyńska06:15
Piaskowa06:16
Cisowa SKM06:17
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM06:28
Piaskowa06:29
Chylońska - Kcyńska06:30
Chylonia Dworzec PKP06:32
Pucka06:33
Leszczynki SKM06:35
Zamenhofa [GDY]06:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:38
Morska - Estakada06:40
Kalksztajnów06:41
Mireckiego06:42
Uniwersytet Morski06:44
Stocznia SKM - Morska06:45
Bpa Okoniewskiego06:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:48
Warszawska06:49
Witomińska06:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:52
Centrum Handlowe "Riviera"06:54
Gdynia Arena06:55
Stadion PKM06:56
Łużycka [GDY]06:57
Redłowo SKM06:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:00
Zwycięstwa - Wielkopolska07:02
Plac Górnośląski07:04
Łowicka [GDY]07:06
Olgierda07:07
Lidzka07:08
Racławicka07:09
Karwiny PKM07:11
Nałkowskiej07:12
Źródło Marii07:13
Myśliwska [GDY]07:14
Karwiny Nowowiczlińska07:17
Anyżowa07:19
Dąbrowa Centrum07:21
Kameliowa07:22
Paprykowa07:23
Szafranowa07:24
Rdestowa - Leśny Zakątek07:24
Leśna Polana07:25
Rdestowa - Kolonia07:25
Krzemowa07:26
Kacze Buki07:27
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki07:50
Krzemowa [GDY]07:51
Rdestowa - Kolonia07:52
Leśna Polana07:53
Rdestowa - Leśny Zakątek07:53
Szafranowa07:54
Paprykowa07:55
Kameliowa07:56
Dąbrowa Centrum07:58
Anyżowa07:59
Karwiny Nowowiczlińska08:01
Myśliwska [GDY]08:04
Źródło Marii08:05
Karwiny PKM08:07
Racławicka08:09
Lidzka08:10
Olgierda08:11
Łowicka [GDY]08:12
Plac Górnośląski08:14
Zwycięstwa - Wielkopolska08:16
Redłowo SKM08:18
Łużycka [GDY]08:19
Gdynia Arena08:20
Centrum Handlowe "Riviera"08:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:24
Witomińska08:27
Warszawska08:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:30
Bpa Okoniewskiego08:32
Stocznia SKM - Morska08:33
Uniwersytet Morski08:34
Mireckiego08:35
Kalksztajnów08:37
Morska - Estakada08:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:40
Zamenhofa [GDY]08:41
Leszczynki SKM08:43
Pucka08:44
Chylonia Dworzec PKP08:46
Chylońska - Kcyńska08:47
Piaskowa08:48
Cisowa SKM08:49
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:56
Kacze Buki09:18
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:48
Krzemowa [GDY]09:49
Rdestowa - Kolonia09:50
Leśna Polana09:51
Rdestowa - Leśny Zakątek09:51
Szafranowa09:52
Paprykowa09:53
Kameliowa09:54
Dąbrowa Centrum09:56
Anyżowa09:57
Karwiny Nowowiczlińska09:59
Myśliwska [GDY]10:02
Źródło Marii10:03
Karwiny PKM10:05
Racławicka10:07
Lidzka10:08
Olgierda10:09
Łowicka [GDY]10:10
Plac Górnośląski10:12
Zwycięstwa - Wielkopolska10:14
Redłowo SKM10:16
Łużycka [GDY]10:17
Gdynia Arena10:18
Centrum Handlowe "Riviera"10:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:22
Witomińska10:25
Warszawska10:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:28
Bpa Okoniewskiego10:30
Stocznia SKM - Morska10:31
Uniwersytet Morski10:32
Mireckiego10:33
Kalksztajnów10:35
Morska - Estakada10:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:38
Zamenhofa [GDY]10:39
Leszczynki SKM10:41
Pucka10:42
Chylonia Dworzec PKP10:44
Chylońska - Kcyńska10:45
Piaskowa10:46
Cisowa SKM10:47
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:15
Piaskowa11:16
Chylońska - Kcyńska11:17
Chylonia Dworzec PKP11:19
Pucka11:21
Leszczynki SKM11:23
Zamenhofa [GDY]11:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:26
Morska - Estakada11:28
Kalksztajnów11:29
Mireckiego11:30
Uniwersytet Morski11:32
Stocznia SKM - Morska11:33
Bpa Okoniewskiego11:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:36
Warszawska11:37
Witomińska11:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:40
Centrum Handlowe "Riviera"11:42
Gdynia Arena11:43
Stadion PKM11:44
Łużycka [GDY]11:45
Redłowo SKM11:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:48
Zwycięstwa - Wielkopolska11:50
Plac Górnośląski11:52
Łowicka [GDY]11:54
Olgierda11:55
Lidzka11:56
Racławicka11:57
Karwiny PKM11:59
Nałkowskiej12:00
Źródło Marii12:01
Myśliwska [GDY]12:02
Karwiny Nowowiczlińska12:05
Anyżowa12:07
Dąbrowa Centrum12:09
Kameliowa12:10
Paprykowa12:11
Szafranowa12:12
Rdestowa - Leśny Zakątek12:12
Leśna Polana12:13
Rdestowa - Kolonia12:13
Krzemowa12:14
Kacze Buki12:15
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:28
Krzemowa [GDY]12:29
Rdestowa - Kolonia12:30
Leśna Polana12:31
Rdestowa - Leśny Zakątek12:31
Szafranowa12:32
Paprykowa12:33
Kameliowa12:34
Dąbrowa Centrum12:36
Anyżowa12:37
Karwiny Nowowiczlińska12:39
Myśliwska [GDY]12:42
Źródło Marii12:43
Karwiny PKM12:45
Racławicka12:47
Lidzka12:48
Olgierda12:49
Łowicka [GDY]12:50
Plac Górnośląski12:52
Zwycięstwa - Wielkopolska12:54
Redłowo SKM12:56
Łużycka [GDY]12:57
Gdynia Arena12:58
Centrum Handlowe "Riviera"13:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:02
Witomińska13:05
Warszawska13:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:08
Bpa Okoniewskiego13:10
Stocznia SKM - Morska13:11
Uniwersytet Morski13:12
Mireckiego13:13
Kalksztajnów13:15
Morska - Estakada13:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:18
Zamenhofa [GDY]13:19
Leszczynki SKM13:21
Pucka13:22
Chylonia Dworzec PKP13:24
Chylońska - Kcyńska13:25
Piaskowa13:26
Cisowa SKM13:27
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:53
Piaskowa13:54
Chylońska - Kcyńska13:55
Chylonia Dworzec PKP13:57
Pucka13:59
Leszczynki SKM14:01
Zamenhofa [GDY]14:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:04
Morska - Estakada14:06
Kalksztajnów14:07
Mireckiego14:08
Uniwersytet Morski14:10
Stocznia SKM - Morska14:11
Bpa Okoniewskiego14:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:14
Warszawska14:15
Witomińska14:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:18
Centrum Handlowe "Riviera"14:21
Gdynia Arena14:22
Stadion PKM14:23
Łużycka [GDY]14:24
Redłowo SKM14:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:27
Zwycięstwa - Wielkopolska14:29
Plac Górnośląski14:31
Łowicka [GDY]14:33
Olgierda14:34
Lidzka14:35
Racławicka14:36
Karwiny PKM14:38
Nałkowskiej14:39
Źródło Marii14:40
Myśliwska [GDY]14:42
Karwiny Nowowiczlińska14:45
Anyżowa14:47
Dąbrowa Centrum14:49
Kameliowa14:50
Paprykowa14:51
Szafranowa14:52
Rdestowa - Leśny Zakątek14:52
Leśna Polana14:53
Rdestowa - Kolonia14:53
Krzemowa14:54
Kacze Buki14:55
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki15:26
Krzemowa [GDY]15:27
Rdestowa - Kolonia15:28
Leśna Polana15:29
Rdestowa - Leśny Zakątek15:29
Szafranowa15:30
Paprykowa15:32
Kameliowa15:33
Dąbrowa Centrum15:35
Anyżowa15:36
Karwiny Nowowiczlińska15:38
Myśliwska [GDY]15:41
Źródło Marii15:42
Karwiny PKM15:44
Racławicka15:46
Lidzka15:47
Olgierda15:48
Łowicka [GDY]15:49
Plac Górnośląski15:51
Zwycięstwa - Wielkopolska15:53
Redłowo SKM15:55
Łużycka [GDY]15:56
Gdynia Arena15:57
Centrum Handlowe "Riviera"15:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:01
Witomińska16:04
Warszawska16:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:07
Bpa Okoniewskiego16:09
Stocznia SKM - Morska16:10
Uniwersytet Morski16:12
Mireckiego16:14
Kalksztajnów16:16
Morska - Estakada16:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:19
Zamenhofa [GDY]16:20
Leszczynki SKM16:22
Pucka16:23
Chylonia Dworzec PKP16:26
Chylońska - Kcyńska16:27
Piaskowa16:28
Cisowa SKM16:29
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:58
Piaskowa16:59
Chylońska - Kcyńska17:00
Chylonia Dworzec PKP17:02
Pucka17:04
Leszczynki SKM17:06
Zamenhofa [GDY]17:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:09
Morska - Estakada17:11
Kalksztajnów17:12
Mireckiego17:13
Uniwersytet Morski17:15
Stocznia SKM - Morska17:16
Bpa Okoniewskiego17:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:19
Warszawska17:20
Witomińska17:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:23
Centrum Handlowe "Riviera"17:26
Gdynia Arena17:27
Stadion PKM17:28
Łużycka [GDY]17:29
Redłowo SKM17:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:32
Zwycięstwa - Wielkopolska17:34
Plac Górnośląski17:36
Łowicka [GDY]17:38
Olgierda17:39
Lidzka17:40
Racławicka17:41
Karwiny PKM17:43
Nałkowskiej17:45
Źródło Marii17:46
Myśliwska [GDY]17:47
Karwiny Nowowiczlińska17:50
Anyżowa17:52
Dąbrowa Centrum17:54
Kameliowa17:55
Paprykowa17:56
Szafranowa17:57
Rdestowa - Leśny Zakątek17:57
Leśna Polana17:58
Rdestowa - Kolonia17:58
Krzemowa17:59
Kacze Buki18:00