• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:38
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM08:29
Morska - Estakada08:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:32
Zamenhofa [GDY]08:33
Leszczynki SKM08:34
Pucka08:35
Chylonia Dworzec PKP08:37
Kcyńska08:38
Piaskowa [GDY]08:39
Cisowa SKM08:40
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:50
Cisowa SKM08:50
Piaskowa [GDY]08:51
Kcyńska08:52
Chylonia Dworzec PKP08:54
Pucka08:55
Leszczynki SKM08:56
Zamenhofa [GDY]08:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:59
Morska - Estakada09:01
Kalksztajnów09:02
Mireckiego09:03
Uniwersytet Morski09:05
Stocznia SKM - Morska09:06
Bpa Okoniewskiego09:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:09
Warszawska09:10
Witomińska09:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:13
Centrum Handlowe "Riviera"09:15
Łużycka [GDY]09:17
Redłowo SKM09:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:21
Zwycięstwa - Wielkopolska09:23
Plac Górnośląski09:25
Łowicka [GDY]09:27
Olgierda09:28
Lidzka09:29
Racławicka09:30
Karwiny PKM09:32
Nałkowskiej09:33
Źródło Marii09:34
Myśliwska [GDY]09:35
Karwiny Tesco09:37
Anyżowa09:39
Dąbrowa Centrum09:40
Kameliowa09:41
Paprykowa09:42
Szafranowa09:43
Rdestowa - Leśny Zakątek09:43
Giełda Towarowa09:44
Rdestowa - Chwaszczyńska09:46
Kacze Buki09:47
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:57
Starochwaszczyńska09:58
Rdestowa - Chwaszczyńska09:59
Giełda Towarowa10:00
Szafranowa10:01
Paprykowa10:02
Kameliowa10:03
Dąbrowa Centrum10:04
Anyżowa10:05
Karwiny Tesco10:07
Myśliwska [GDY]10:10
Źródło Marii10:11
Karwiny PKM10:13
Racławicka10:15
Lidzka10:16
Olgierda10:17
Łowicka [GDY]10:18
Plac Górnośląski10:20
Zwycięstwa - Wielkopolska10:22
Redłowo SKM10:25
Łużycka [GDY]10:26
Gdynia Arena10:27
Centrum Handlowe "Riviera"10:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:30
Witomińska10:33
Warszawska10:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:36
Bpa Okoniewskiego10:38
Stocznia SKM - Morska10:39
Uniwersytet Morski10:40
Mireckiego10:41
Kalksztajnów10:42
Morska - Estakada10:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:45
Zamenhofa [GDY]10:46
Leszczynki SKM10:47
Pucka10:48
Chylonia Dworzec PKP10:50
Kcyńska10:51
Piaskowa [GDY]10:52
Cisowa SKM10:53
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:20
Cisowa SKM11:20
Piaskowa [GDY]11:21
Kcyńska11:22
Chylonia Dworzec PKP11:24
Pucka11:25
Leszczynki SKM11:26
Zamenhofa [GDY]11:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:29
Morska - Estakada11:31
Kalksztajnów11:32
Mireckiego11:33
Uniwersytet Morski11:35
Stocznia SKM - Morska11:36
Bpa Okoniewskiego11:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:39
Warszawska11:40
Witomińska11:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:43
Centrum Handlowe "Riviera"11:45
Łużycka [GDY]11:47
Redłowo SKM11:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:51
Zwycięstwa - Wielkopolska11:53
Plac Górnośląski11:55
Łowicka [GDY]11:57
Olgierda11:58
Lidzka11:59
Racławicka12:00
Karwiny PKM12:02
Nałkowskiej12:03
Źródło Marii12:04
Myśliwska [GDY]12:06
Karwiny Tesco12:08
Anyżowa12:10
Dąbrowa Centrum12:11
Kameliowa12:12
Paprykowa12:13
Szafranowa12:14
Rdestowa - Leśny Zakątek12:14
Giełda Towarowa12:15
Rdestowa - Chwaszczyńska12:17
Kacze Buki12:18
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:27
Starochwaszczyńska12:28
Rdestowa - Chwaszczyńska12:29
Giełda Towarowa12:30
Szafranowa12:31
Paprykowa12:32
Kameliowa12:33
Dąbrowa Centrum12:34
Anyżowa12:35
Karwiny Tesco12:37
Myśliwska [GDY]12:40
Źródło Marii12:41
Karwiny PKM12:43
Racławicka12:45
Lidzka12:46
Olgierda12:47
Łowicka [GDY]12:48
Plac Górnośląski12:50
Zwycięstwa - Wielkopolska12:52
Redłowo SKM12:55
Łużycka [GDY]12:56
Gdynia Arena12:57
Centrum Handlowe "Riviera"12:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:00
Witomińska13:03
Warszawska13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:06
Bpa Okoniewskiego13:08
Stocznia SKM - Morska13:09
Uniwersytet Morski13:10
Mireckiego13:11
Kalksztajnów13:12
Morska - Estakada13:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:15
Zamenhofa [GDY]13:16
Leszczynki SKM13:17
Pucka13:18
Chylonia Dworzec PKP13:20
Kcyńska13:21
Piaskowa [GDY]13:22
Cisowa SKM13:23
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:52
Cisowa SKM13:52
Piaskowa [GDY]13:53
Kcyńska13:54
Chylonia Dworzec PKP13:56
Pucka13:57
Leszczynki SKM13:58
Zamenhofa [GDY]13:59
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:01
Morska - Estakada14:03
Kalksztajnów14:04
Mireckiego14:05
Uniwersytet Morski14:07
Stocznia SKM - Morska14:08
Bpa Okoniewskiego14:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:11
Warszawska14:12
Witomińska14:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:15
Centrum Handlowe "Riviera"14:17
Łużycka [GDY]14:19
Redłowo SKM14:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:23
Zwycięstwa - Wielkopolska14:25
Plac Górnośląski14:27
Łowicka [GDY]14:29
Olgierda14:30
Lidzka14:31
Racławicka14:32
Karwiny PKM14:34
Nałkowskiej14:35
Źródło Marii14:36
Myśliwska [GDY]14:38
Karwiny Tesco14:40
Anyżowa14:42
Dąbrowa Centrum14:43
Kameliowa14:44
Paprykowa14:45
Szafranowa14:46
Rdestowa - Leśny Zakątek14:46
Giełda Towarowa14:47
Rdestowa - Chwaszczyńska14:49
Kacze Buki14:50
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki15:03
Starochwaszczyńska15:04
Rdestowa - Chwaszczyńska15:05
Giełda Towarowa15:06
Szafranowa15:07
Paprykowa15:08
Kameliowa15:09
Dąbrowa Centrum15:10
Anyżowa15:11
Karwiny Tesco15:13
Myśliwska [GDY]15:16
Źródło Marii15:17
Karwiny PKM15:19
Racławicka15:21
Lidzka15:22
Olgierda15:23
Łowicka [GDY]15:24
Plac Górnośląski15:26
Zwycięstwa - Wielkopolska15:28
Redłowo SKM15:31
Łużycka [GDY]15:32
Gdynia Arena15:33
Centrum Handlowe "Riviera"15:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:36
Witomińska15:39
Warszawska15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:42
Bpa Okoniewskiego15:44
Stocznia SKM - Morska15:45
Uniwersytet Morski15:46
Mireckiego15:47
Kalksztajnów15:48
Morska - Estakada15:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:51
Zamenhofa [GDY]15:52
Leszczynki SKM15:53
Pucka15:54
Chylonia Dworzec PKP15:56
Kcyńska15:57
Piaskowa [GDY]15:58
Cisowa SKM15:59
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:11
Cisowa SKM16:11
Piaskowa [GDY]16:12
Kcyńska16:13
Chylonia Dworzec PKP16:15
Pucka16:16
Leszczynki SKM16:17
Zamenhofa [GDY]16:18
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:20
Morska - Estakada16:22
Kalksztajnów16:23
Mireckiego16:24
Uniwersytet Morski16:26
Stocznia SKM - Morska16:27
Bpa Okoniewskiego16:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:30
Warszawska16:31
Witomińska16:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:34
Centrum Handlowe "Riviera"16:36
Łużycka [GDY]16:38
Redłowo SKM16:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:42
Zwycięstwa - Wielkopolska16:44
Plac Górnośląski16:46
Łowicka [GDY]16:48
Olgierda16:49
Lidzka16:50
Racławicka16:51
Karwiny PKM16:53
Nałkowskiej16:54
Źródło Marii16:55
Myśliwska [GDY]16:57
Karwiny Tesco16:59
Anyżowa17:01
Dąbrowa Centrum17:02
Kameliowa17:03
Paprykowa17:04
Szafranowa17:05
Rdestowa - Leśny Zakątek17:05
Giełda Towarowa17:06
Rdestowa - Chwaszczyńska17:08
Kacze Buki17:09
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:24
Starochwaszczyńska17:25
Rdestowa - Chwaszczyńska17:26
Giełda Towarowa17:27
Szafranowa17:28
Paprykowa17:29
Kameliowa17:30
Dąbrowa Centrum17:31
Anyżowa17:32
Karwiny Tesco17:33
Myśliwska [GDY]17:36
Źródło Marii17:37
Karwiny PKM17:39
Racławicka17:41
Lidzka17:42
Olgierda17:43
Łowicka [GDY]17:44
Plac Górnośląski17:45
Zwycięstwa - Wielkopolska17:47
Redłowo SKM17:49
Łużycka [GDY]17:50
Gdynia Arena17:51
Centrum Handlowe "Riviera"17:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:54
Witomińska17:57
Warszawska17:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:59
Bpa Okoniewskiego18:01
Stocznia SKM - Morska18:02
Uniwersytet Morski18:03
Mireckiego18:04
Kalksztajnów18:05
Morska - Estakada18:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:08
Zamenhofa [GDY]18:09
Leszczynki SKM18:10
Pucka18:11
Chylonia Dworzec PKP18:13
Kcyńska18:14
Piaskowa [GDY]18:15
Cisowa SKM18:16
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM18:37
Cisowa SKM18:37
Piaskowa [GDY]18:38
Kcyńska18:39
Chylonia Dworzec PKP18:41
Pucka18:42
Leszczynki SKM18:43
Zamenhofa [GDY]18:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:46
Morska - Estakada18:48
Kalksztajnów18:49
Mireckiego18:50
Uniwersytet Morski18:52
Stocznia SKM - Morska18:53
Bpa Okoniewskiego18:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:56
Warszawska18:57
Witomińska18:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:00
Centrum Handlowe "Riviera"19:02
Łużycka [GDY]19:04
Redłowo SKM19:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:08
Zwycięstwa - Wielkopolska19:10
Plac Górnośląski19:11
Łowicka [GDY]19:13
Olgierda19:14
Lidzka19:15
Racławicka19:16
Karwiny PKM19:18
Nałkowskiej19:19
Źródło Marii19:20
Myśliwska [GDY]19:21
Karwiny Tesco19:23
Anyżowa19:25
Dąbrowa Centrum19:26
Kameliowa19:27
Paprykowa19:28
Szafranowa19:29
Rdestowa - Leśny Zakątek19:29
Giełda Towarowa19:30
Rdestowa - Chwaszczyńska19:32
Kacze Buki19:33
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Kacze Buki19:43
Starochwaszczyńska19:44
Rdestowa - Chwaszczyńska19:45
Giełda Towarowa19:46
Szafranowa19:47
Paprykowa19:48
Kameliowa19:49
Dąbrowa Centrum19:50
Anyżowa19:51
Karwiny Tesco19:52
Myśliwska [GDY]19:55
Źródło Marii19:56
Karwiny PKM19:58
Racławicka20:00
Lidzka20:01
Olgierda20:02
Łowicka [GDY]20:03
Plac Górnośląski20:04
Zwycięstwa - Wielkopolska20:06
Redłowo SKM20:08
Łużycka [GDY]20:09
Gdynia Arena20:10
Centrum Handlowe "Riviera"20:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:13
Witomińska20:16
Warszawska20:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:18
Bpa Okoniewskiego20:20
Stocznia SKM - Morska20:21
Uniwersytet Morski20:22
Mireckiego20:23
Kalksztajnów20:24
Morska - Estakada20:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:27
Zamenhofa [GDY]20:28
Leszczynki SKM20:29
Pucka20:30
Chylonia Dworzec PKP20:31
Kcyńska20:32
Piaskowa [GDY]20:33
Cisowa SKM20:34
Kurs nr 11 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM20:45
Cisowa SKM20:45
Piaskowa [GDY]20:46
Kcyńska20:47
Chylonia Dworzec PKP20:49
Pucka20:50
Leszczynki SKM20:51
Zamenhofa [GDY]20:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:54
Morska - Estakada20:56
Grabówek SKM20:58
Grabówek SKM20:59