• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:28
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:39
Morska - Estakada05:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:42
Zamenhofa [GDY]05:43
Leszczynki SKM05:44
Pucka05:45
Chylonia Dworzec PKP05:47
Chylońska - Kcyńska05:48
Piaskowa05:49
Cisowa SKM05:50
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM05:54
Cisowa SKM05:54
Piaskowa05:55
Chylońska - Kcyńska05:56
Chylonia Dworzec PKP05:58
Pucka05:59
Leszczynki SKM06:01
Zamenhofa [GDY]06:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:04
Morska - Estakada06:06
Kalksztajnów06:07
Mireckiego06:08
Uniwersytet Morski06:10
Stocznia SKM - Morska06:11
Bpa Okoniewskiego06:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:14
Warszawska06:15
Witomińska06:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:18
Centrum Handlowe "Riviera"06:20
Gdynia Arena06:21
Stadion PKM06:22
Łużycka [GDY]06:23
Redłowo SKM06:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:26
Zwycięstwa - Wielkopolska06:28
Plac Górnośląski06:29
Łowicka [GDY]06:31
Olgierda06:32
Lidzka06:33
Racławicka06:34
Karwiny PKM06:36
Nałkowskiej06:37
Źródło Marii06:38
Myśliwska [GDY]06:39
Karwiny Nowowiczlińska06:42
Anyżowa06:44
Dąbrowa Centrum06:45
Kameliowa06:46
Paprykowa06:47
Szafranowa06:48
Rdestowa - Leśny Zakątek06:48
Leśna Polana06:49
Rdestowa - Chwaszczyńska06:49
Kacze Buki06:51
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki07:09
Krzemowa [GDY]07:10
Rdestowa - Chwaszczyńska07:11
Leśna Polana07:12
Szafranowa07:13
Paprykowa07:14
Kameliowa07:15
Dąbrowa Centrum07:17
Anyżowa07:18
Karwiny Nowowiczlińska07:20
Myśliwska [GDY]07:23
Źródło Marii07:25
Karwiny PKM07:27
Racławicka07:29
Lidzka07:30
Olgierda07:31
Łowicka [GDY]07:32
Plac Górnośląski07:34
Zwycięstwa - Wielkopolska07:36
Redłowo SKM07:38
Łużycka [GDY]07:39
Gdynia Arena07:40
Centrum Handlowe "Riviera"07:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:44
Witomińska07:47
Warszawska07:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:50
Bpa Okoniewskiego07:52
Stocznia SKM - Morska07:53
Uniwersytet Morski07:54
Mireckiego07:55
Kalksztajnów07:57
Morska - Estakada07:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:00
Zamenhofa [GDY]08:01
Leszczynki SKM08:03
Pucka08:04
Chylonia Dworzec PKP08:06
Chylońska - Kcyńska08:07
Piaskowa08:08
Cisowa SKM08:09
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:34
Cisowa SKM08:34
Piaskowa08:35
Chylońska - Kcyńska08:36
Chylonia Dworzec PKP08:38
Pucka08:40
Leszczynki SKM08:42
Zamenhofa [GDY]08:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:45
Morska - Estakada08:47
Kalksztajnów08:48
Mireckiego08:50
Uniwersytet Morski08:52
Stocznia SKM - Morska08:53
Bpa Okoniewskiego08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:56
Warszawska08:57
Witomińska08:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:00
Centrum Handlowe "Riviera"09:02
Gdynia Arena09:03
Stadion PKM09:04
Łużycka [GDY]09:05
Redłowo SKM09:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:08
Zwycięstwa - Wielkopolska09:10
Plac Górnośląski09:12
Łowicka [GDY]09:14
Olgierda09:15
Lidzka09:16
Racławicka09:17
Karwiny PKM09:19
Nałkowskiej09:20
Źródło Marii09:21
Myśliwska [GDY]09:22
Karwiny Nowowiczlińska09:25
Anyżowa09:27
Dąbrowa Centrum09:29
Kameliowa09:30
Paprykowa09:31
Szafranowa09:32
Rdestowa - Leśny Zakątek09:32
Leśna Polana09:33
Rdestowa - Chwaszczyńska09:33
Kacze Buki09:35
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:47
Krzemowa [GDY]09:48
Rdestowa - Chwaszczyńska09:49
Leśna Polana09:50
Szafranowa09:51
Paprykowa09:52
Kameliowa09:53
Dąbrowa Centrum09:55
Anyżowa09:56
Karwiny Nowowiczlińska09:58
Myśliwska [GDY]10:01
Źródło Marii10:02
Karwiny PKM10:04
Racławicka10:06
Lidzka10:07
Olgierda10:08
Łowicka [GDY]10:09
Plac Górnośląski10:11
Zwycięstwa - Wielkopolska10:13
Redłowo SKM10:15
Łużycka [GDY]10:16
Gdynia Arena10:17
Centrum Handlowe "Riviera"10:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:21
Witomińska10:24
Warszawska10:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:27
Bpa Okoniewskiego10:29
Stocznia SKM - Morska10:30
Uniwersytet Morski10:31
Mireckiego10:32
Kalksztajnów10:34
Morska - Estakada10:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:37
Zamenhofa [GDY]10:38
Leszczynki SKM10:40
Pucka10:41
Chylonia Dworzec PKP10:43
Chylońska - Kcyńska10:44
Piaskowa10:45
Cisowa SKM10:46
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:15
Cisowa SKM11:15
Piaskowa11:16
Chylońska - Kcyńska11:17
Chylonia Dworzec PKP11:19
Pucka11:21
Leszczynki SKM11:23
Zamenhofa [GDY]11:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:26
Morska - Estakada11:28
Kalksztajnów11:29
Mireckiego11:30
Uniwersytet Morski11:32
Stocznia SKM - Morska11:33
Bpa Okoniewskiego11:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:36
Warszawska11:37
Witomińska11:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:40
Centrum Handlowe "Riviera"11:42
Gdynia Arena11:43
Stadion PKM11:44
Łużycka [GDY]11:45
Redłowo SKM11:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:48
Zwycięstwa - Wielkopolska11:50
Plac Górnośląski11:52
Łowicka [GDY]11:54
Olgierda11:55
Lidzka11:56
Racławicka11:57
Karwiny PKM11:59
Nałkowskiej12:00
Źródło Marii12:01
Myśliwska [GDY]12:02
Karwiny Nowowiczlińska12:05
Anyżowa12:07
Dąbrowa Centrum12:09
Kameliowa12:10
Paprykowa12:11
Szafranowa12:12
Rdestowa - Leśny Zakątek12:12
Leśna Polana12:13
Rdestowa - Chwaszczyńska12:13
Kacze Buki12:15
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:27
Krzemowa [GDY]12:28
Rdestowa - Chwaszczyńska12:29
Leśna Polana12:30
Szafranowa12:31
Paprykowa12:32
Kameliowa12:33
Dąbrowa Centrum12:35
Anyżowa12:36
Karwiny Nowowiczlińska12:38
Myśliwska [GDY]12:41
Źródło Marii12:42
Karwiny PKM12:44
Racławicka12:46
Lidzka12:47
Olgierda12:48
Łowicka [GDY]12:49
Plac Górnośląski12:51
Zwycięstwa - Wielkopolska12:53
Redłowo SKM12:55
Łużycka [GDY]12:56
Gdynia Arena12:57
Centrum Handlowe "Riviera"12:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:01
Witomińska13:04
Warszawska13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:07
Bpa Okoniewskiego13:09
Stocznia SKM - Morska13:10
Uniwersytet Morski13:11
Mireckiego13:12
Kalksztajnów13:14
Morska - Estakada13:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:17
Zamenhofa [GDY]13:18
Leszczynki SKM13:20
Pucka13:21
Chylonia Dworzec PKP13:23
Chylońska - Kcyńska13:24
Piaskowa13:25
Cisowa SKM13:26
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:53
Cisowa SKM13:53
Piaskowa13:54
Chylońska - Kcyńska13:55
Chylonia Dworzec PKP13:57
Pucka13:59
Leszczynki SKM14:01
Zamenhofa [GDY]14:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:04
Morska - Estakada14:06
Kalksztajnów14:07
Mireckiego14:08
Uniwersytet Morski14:10
Stocznia SKM - Morska14:11
Bpa Okoniewskiego14:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:14
Warszawska14:15
Witomińska14:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:18
Centrum Handlowe "Riviera"14:21
Gdynia Arena14:22
Stadion PKM14:23
Łużycka [GDY]14:24
Redłowo SKM14:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:27
Zwycięstwa - Wielkopolska14:29
Plac Górnośląski14:31
Łowicka [GDY]14:33
Olgierda14:34
Lidzka14:35
Racławicka14:36
Karwiny PKM14:38
Nałkowskiej14:39
Źródło Marii14:40
Myśliwska [GDY]14:42
Karwiny Nowowiczlińska14:45
Anyżowa14:47
Dąbrowa Centrum14:49
Kameliowa14:50
Paprykowa14:51
Szafranowa14:52
Rdestowa - Leśny Zakątek14:52
Leśna Polana14:53
Rdestowa - Chwaszczyńska14:53
Kacze Buki14:55
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki15:17
Krzemowa [GDY]15:18
Rdestowa - Chwaszczyńska15:19
Leśna Polana15:20
Szafranowa15:21
Paprykowa15:22
Kameliowa15:23
Dąbrowa Centrum15:25
Anyżowa15:26
Karwiny Nowowiczlińska15:28
Myśliwska [GDY]15:31
Źródło Marii15:32
Karwiny PKM15:34
Racławicka15:36
Lidzka15:37
Olgierda15:38
Łowicka [GDY]15:39
Plac Górnośląski15:41
Zwycięstwa - Wielkopolska15:43
Redłowo SKM15:45
Łużycka [GDY]15:46
Gdynia Arena15:47
Centrum Handlowe "Riviera"15:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:51
Witomińska15:54
Warszawska15:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:57
Bpa Okoniewskiego15:59
Stocznia SKM - Morska16:00
Uniwersytet Morski16:02
Mireckiego16:04
Kalksztajnów16:06
Morska - Estakada16:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:09
Zamenhofa [GDY]16:10
Leszczynki SKM16:12
Pucka16:13
Chylonia Dworzec PKP16:16
Chylońska - Kcyńska16:17
Piaskowa16:18
Cisowa SKM16:19
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:36
Cisowa SKM16:36
Piaskowa16:37
Chylońska - Kcyńska16:38
Chylonia Dworzec PKP16:40
Pucka16:42
Leszczynki SKM16:44
Zamenhofa [GDY]16:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:47
Morska - Estakada16:49
Kalksztajnów16:50
Mireckiego16:51
Uniwersytet Morski16:53
Stocznia SKM - Morska16:54
Bpa Okoniewskiego16:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:57
Warszawska16:58
Witomińska16:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:01
Centrum Handlowe "Riviera"17:04
Gdynia Arena17:05
Stadion PKM17:06
Łużycka [GDY]17:07
Redłowo SKM17:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:10
Zwycięstwa - Wielkopolska17:12
Plac Górnośląski17:14
Łowicka [GDY]17:16
Olgierda17:17
Lidzka17:19
Racławicka17:20
Karwiny PKM17:22
Nałkowskiej17:24
Źródło Marii17:25
Myśliwska [GDY]17:27
Karwiny Nowowiczlińska17:30
Anyżowa17:32
Dąbrowa Centrum17:34
Kameliowa17:35
Paprykowa17:36
Szafranowa17:37
Rdestowa - Leśny Zakątek17:37
Leśna Polana17:38
Rdestowa - Chwaszczyńska17:38
Kacze Buki17:40