Menu
22:04
Kurs nr 0 do 3 Maja - Hala | |
---|---|
Grabówek SKM | 04:44 |
Morska - Estakada | 04:47 |
Kalksztajnów | 04:48 |
Mireckiego | 04:49 |
Uniwersytet Morski | 04:51 |
Stocznia SKM - Morska | 04:52 |
Bpa Okoniewskiego | 04:53 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska | 04:54 |
3 Maja [GDY] | 04:56 |
Centrum Handlowe Batory | 04:57 |
Plac Kaszubski - Świętojańska | 04:59 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 05:00 |
3 Maja - Hala | 05:02 |
Kurs nr 1 do Pustki Cisowskie | |
---|---|
3 Maja - Hala | 05:07 |
Plac Kaszubski | 05:08 |
Plac Kaszubski - Świętojańska | 05:09 |
10 Lutego - Skwer Kościuszki | 05:10 |
3 Maja [GDY] | 05:12 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska | 05:14 |
Bpa Okoniewskiego | 05:15 |
Stocznia SKM - Morska | 05:16 |
Uniwersytet Morski | 05:17 |
Mireckiego | 05:18 |
Kalksztajnów | 05:20 |
Morska - Estakada | 05:21 |
Węzeł Żołnierzy Wyklętych | 05:23 |
Zamenhofa [GDY] | 05:24 |
Leszczynki SKM | 05:25 |
Pucka | 05:26 |
Chylonia Dworzec PKP | 05:28 |
Chylonia Centrum | 05:30 |
Raduńska | 05:31 |
Jaskółcza | 05:32 |
Bławatna | 05:33 |
Wiklinowa | 05:34 |
Żurawia | 05:35 |
Pustki Cisowskie | 05:36 |
Kurs nr 2 do 3 Maja - Hala | |
---|---|
Pustki Cisowskie | 05:54 |
Żurawia | 05:55 |
Wiklinowa | 05:56 |
Bławatna | 05:57 |
Jaskółcza | 05:58 |
Raduńska | 06:00 |
Chylonia Centrum | 06:01 |
Chylonia Dworzec PKP | 06:03 |
Pucka | 06:04 |
Leszczynki SKM | 06:06 |
Zamenhofa [GDY] | 06:07 |
Węzeł Żołnierzy Wyklętych | 06:09 |
Morska - Estakada | 06:11 |
Kalksztajnów | 06:12 |
Mireckiego | 06:13 |
Uniwersytet Morski | 06:15 |
Stocznia SKM - Morska | 06:16 |
Bpa Okoniewskiego | 06:17 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska | 06:18 |
3 Maja [GDY] | 06:20 |
Centrum Handlowe Batory | 06:21 |
Plac Kaszubski - Świętojańska | 06:23 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 06:24 |
3 Maja - Hala | 06:26 |
Kurs nr 3 do Pustki Cisowskie | |
---|---|
3 Maja - Hala | 06:32 |
Plac Kaszubski | 06:33 |
Plac Kaszubski - Świętojańska | 06:34 |
10 Lutego - Skwer Kościuszki | 06:35 |
3 Maja [GDY] | 06:37 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska | 06:39 |
Bpa Okoniewskiego | 06:40 |
Stocznia SKM - Morska | 06:41 |
Uniwersytet Morski | 06:42 |
Mireckiego | 06:43 |
Kalksztajnów | 06:45 |
Morska - Estakada | 06:46 |
Węzeł Żołnierzy Wyklętych | 06:48 |
Zamenhofa [GDY] | 06:49 |
Leszczynki SKM | 06:50 |
Pucka | 06:51 |
Chylonia Dworzec PKP | 06:53 |
Chylonia Centrum | 06:56 |
Raduńska | 06:57 |
Jaskółcza | 06:58 |
Bławatna | 06:59 |
Wiklinowa | 07:00 |
Żurawia | 07:01 |
Pustki Cisowskie | 07:02 |
Kurs nr 4 do 3 Maja - Hala | |
---|---|
Pustki Cisowskie | 07:25 |
Żurawia | 07:26 |
Wiklinowa | 07:27 |
Bławatna | 07:28 |
Jaskółcza | 07:29 |
Raduńska | 07:31 |
Chylonia Centrum | 07:32 |
Chylonia Dworzec PKP | 07:35 |
Pucka | 07:37 |
Leszczynki SKM | 07:39 |
Zamenhofa [GDY] | 07:40 |
Węzeł Żołnierzy Wyklętych | 07:43 |
Morska - Estakada | 07:45 |
Kalksztajnów | 07:46 |
Mireckiego | 07:48 |
Uniwersytet Morski | 07:50 |
Stocznia SKM - Morska | 07:51 |
Bpa Okoniewskiego | 07:52 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska | 07:53 |
3 Maja [GDY] | 07:56 |
Centrum Handlowe Batory | 07:57 |
Plac Kaszubski - Świętojańska | 07:59 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 08:00 |
3 Maja - Hala | 08:02 |