• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
23:59
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Grabówek SKM06:32
Morska - Estakada06:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:35
Zamenhofa [GDY]06:36
Leszczynki SKM06:37
Pucka06:38
Chylonia Dworzec PKP06:40
Chylonia Centrum06:42
Raduńska06:43
Jaskółcza06:44
Bławatna06:45
Wiklinowa06:46
Żurawia06:47
Pustki Cisowskie06:48
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie06:58
Żurawia06:59
Wiklinowa07:00
Bławatna07:01
Jaskółcza07:02
Raduńska07:03
Chylonia Centrum07:04
Chylonia Dworzec PKP07:06
Pucka07:07
Leszczynki SKM07:08
Zamenhofa [GDY]07:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:11
Morska - Estakada07:13
Kalksztajnów07:14
Mireckiego07:15
Uniwersytet Morski07:17
Stocznia SKM - Morska07:18
Bpa Okoniewskiego07:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:20
3 Maja [GDY]07:22
Centrum Handlowe Batory07:23
Plac Kaszubski - Świętojańska07:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:26
3 Maja - Hala07:28
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala07:49
Plac Kaszubski07:50
Plac Kaszubski - Świętojańska07:51
10 Lutego - Skwer Kościuszki07:52
3 Maja [GDY]07:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:56
Bpa Okoniewskiego07:57
Stocznia SKM - Morska07:58
Uniwersytet Morski07:59
Mireckiego08:00
Kalksztajnów08:02
Morska - Estakada08:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:05
Zamenhofa [GDY]08:06
Leszczynki SKM08:07
Pucka08:08
Chylonia Dworzec PKP08:10
Chylonia Centrum08:12
Raduńska08:13
Jaskółcza08:14
Bławatna08:15
Wiklinowa08:16
Żurawia08:17
Pustki Cisowskie08:18
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie08:28
Żurawia08:29
Wiklinowa08:30
Bławatna08:31
Jaskółcza08:32
Raduńska08:33
Chylonia Centrum08:34
Chylonia Dworzec PKP08:36
Pucka08:37
Leszczynki SKM08:38
Zamenhofa [GDY]08:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:41
Morska - Estakada08:43
Kalksztajnów08:44
Mireckiego08:45
Uniwersytet Morski08:47
Stocznia SKM - Morska08:48
Bpa Okoniewskiego08:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:50
3 Maja [GDY]08:52
Centrum Handlowe Batory08:53
Plac Kaszubski - Świętojańska08:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:56
3 Maja - Hala08:58
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala09:19
Plac Kaszubski09:20
Plac Kaszubski - Świętojańska09:21
10 Lutego - Skwer Kościuszki09:22
3 Maja [GDY]09:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:26
Bpa Okoniewskiego09:27
Stocznia SKM - Morska09:28
Uniwersytet Morski09:29
Mireckiego09:30
Kalksztajnów09:32
Morska - Estakada09:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:35
Zamenhofa [GDY]09:36
Leszczynki SKM09:37
Pucka09:38
Chylonia Dworzec PKP09:40
Chylonia Centrum09:42
Raduńska09:43
Jaskółcza09:44
Bławatna09:45
Wiklinowa09:46
Żurawia09:47
Pustki Cisowskie09:48
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie09:58
Żurawia09:59
Wiklinowa10:00
Bławatna10:01
Jaskółcza10:02
Raduńska10:03
Chylonia Centrum10:04
Chylonia Dworzec PKP10:06
Pucka10:07
Leszczynki SKM10:08
Zamenhofa [GDY]10:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:11
Morska - Estakada10:13
Kalksztajnów10:14
Mireckiego10:15
Uniwersytet Morski10:17
Stocznia SKM - Morska10:18
Bpa Okoniewskiego10:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:20
3 Maja [GDY]10:22
Centrum Handlowe Batory10:23
Plac Kaszubski - Świętojańska10:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:26
3 Maja - Hala10:28
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala10:48
Plac Kaszubski10:49
Plac Kaszubski - Świętojańska10:50
10 Lutego - Skwer Kościuszki10:51
3 Maja [GDY]10:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:55
Bpa Okoniewskiego10:57
Stocznia SKM - Morska10:58
Uniwersytet Morski10:59
Mireckiego11:00
Kalksztajnów11:02
Morska - Estakada11:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:05
Zamenhofa [GDY]11:06
Leszczynki SKM11:07
Pucka11:08
Chylonia Dworzec PKP11:10
Chylonia Centrum11:13
Raduńska11:14
Jaskółcza11:15
Bławatna11:16
Wiklinowa11:17
Żurawia11:18
Pustki Cisowskie11:19
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie11:28
Żurawia11:29
Wiklinowa11:30
Bławatna11:31
Jaskółcza11:32
Raduńska11:33
Chylonia Centrum11:34
Chylonia Dworzec PKP11:36
Pucka11:37
Leszczynki SKM11:38
Zamenhofa [GDY]11:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:41
Morska - Estakada11:43
Kalksztajnów11:44
Mireckiego11:45
Uniwersytet Morski11:47
Stocznia SKM - Morska11:48
Bpa Okoniewskiego11:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:50
3 Maja [GDY]11:52
Centrum Handlowe Batory11:53
Plac Kaszubski - Świętojańska11:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:56
3 Maja - Hala11:58
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala12:18
Plac Kaszubski12:19
Plac Kaszubski - Świętojańska12:20
10 Lutego - Skwer Kościuszki12:21
3 Maja [GDY]12:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:25
Bpa Okoniewskiego12:27
Stocznia SKM - Morska12:28
Uniwersytet Morski12:29
Mireckiego12:30
Kalksztajnów12:32
Morska - Estakada12:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:35
Zamenhofa [GDY]12:36
Leszczynki SKM12:37
Pucka12:38
Chylonia Dworzec PKP12:40
Chylonia Centrum12:43
Raduńska12:44
Jaskółcza12:45
Bławatna12:46
Wiklinowa12:47
Żurawia12:48
Pustki Cisowskie12:49
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie12:58
Żurawia12:59
Wiklinowa13:00
Bławatna13:01
Jaskółcza13:02
Raduńska13:03
Chylonia Centrum13:04
Chylonia Dworzec PKP13:06
Pucka13:07
Leszczynki SKM13:08
Zamenhofa [GDY]13:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:11
Morska - Estakada13:13
Kalksztajnów13:14
Mireckiego13:15
Uniwersytet Morski13:17
Stocznia SKM - Morska13:18
Bpa Okoniewskiego13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:20
3 Maja [GDY]13:22
Centrum Handlowe Batory13:23
Plac Kaszubski - Świętojańska13:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:26
3 Maja - Hala13:28
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala13:48
Plac Kaszubski13:49
Plac Kaszubski - Świętojańska13:50
10 Lutego - Skwer Kościuszki13:51
3 Maja [GDY]13:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:55
Bpa Okoniewskiego13:57
Stocznia SKM - Morska13:58
Uniwersytet Morski13:59
Mireckiego14:00
Kalksztajnów14:02
Morska - Estakada14:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:05
Zamenhofa [GDY]14:06
Leszczynki SKM14:07
Pucka14:08
Chylonia Dworzec PKP14:10
Chylonia Centrum14:13
Raduńska14:14
Jaskółcza14:15
Bławatna14:16
Wiklinowa14:17
Żurawia14:18
Pustki Cisowskie14:19
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie14:27
Żurawia14:28
Wiklinowa14:29
Bławatna14:30
Jaskółcza14:31
Raduńska14:33
Chylonia Centrum14:34
Chylonia Dworzec PKP14:36
Pucka14:37
Leszczynki SKM14:38
Zamenhofa [GDY]14:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:41
Morska - Estakada14:43
Kalksztajnów14:44
Mireckiego14:45
Uniwersytet Morski14:47
Stocznia SKM - Morska14:48
Bpa Okoniewskiego14:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:50
3 Maja [GDY]14:52
Centrum Handlowe Batory14:53
Plac Kaszubski - Świętojańska14:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:56
3 Maja - Hala14:58
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala15:18
Plac Kaszubski15:19
Plac Kaszubski - Świętojańska15:20
10 Lutego - Skwer Kościuszki15:21
3 Maja [GDY]15:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:25
Bpa Okoniewskiego15:27
Stocznia SKM - Morska15:28
Uniwersytet Morski15:29
Mireckiego15:30
Kalksztajnów15:32
Morska - Estakada15:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:35
Zamenhofa [GDY]15:36
Leszczynki SKM15:37
Pucka15:38
Chylonia Dworzec PKP15:40
Chylonia Centrum15:43
Raduńska15:44
Jaskółcza15:45
Bławatna15:46
Wiklinowa15:47
Żurawia15:48
Pustki Cisowskie15:49
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie15:57
Żurawia15:58
Wiklinowa15:59
Bławatna16:00
Jaskółcza16:01
Raduńska16:03
Chylonia Centrum16:04
Chylonia Dworzec PKP16:06
Pucka16:07
Leszczynki SKM16:08
Zamenhofa [GDY]16:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:11
Morska - Estakada16:13
Kalksztajnów16:14
Mireckiego16:15
Uniwersytet Morski16:17
Stocznia SKM - Morska16:18
Bpa Okoniewskiego16:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:20
3 Maja [GDY]16:22
Centrum Handlowe Batory16:23
Plac Kaszubski - Świętojańska16:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:26
3 Maja - Hala16:28
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala16:48
Plac Kaszubski16:49
Plac Kaszubski - Świętojańska16:50
10 Lutego - Skwer Kościuszki16:51
3 Maja [GDY]16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:55
Bpa Okoniewskiego16:57
Stocznia SKM - Morska16:58
Uniwersytet Morski16:59
Mireckiego17:00
Kalksztajnów17:02
Morska - Estakada17:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:05
Zamenhofa [GDY]17:06
Leszczynki SKM17:07
Pucka17:08
Chylonia Dworzec PKP17:10
Chylonia Centrum17:13
Raduńska17:14
Jaskółcza17:15
Bławatna17:16
Wiklinowa17:17
Żurawia17:18
Pustki Cisowskie17:19
Kurs nr 15 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie17:27
Żurawia17:28
Wiklinowa17:29
Bławatna17:30
Jaskółcza17:31
Raduńska17:33
Chylonia Centrum17:34
Chylonia Dworzec PKP17:36
Pucka17:37
Leszczynki SKM17:38
Zamenhofa [GDY]17:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:41
Morska - Estakada17:43
Kalksztajnów17:44
Mireckiego17:45
Uniwersytet Morski17:47
Stocznia SKM - Morska17:48
Bpa Okoniewskiego17:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:50
3 Maja [GDY]17:52
Centrum Handlowe Batory17:53
Plac Kaszubski - Świętojańska17:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:56
3 Maja - Hala17:58
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala18:18
Plac Kaszubski18:19
Plac Kaszubski - Świętojańska18:20
10 Lutego - Skwer Kościuszki18:21
3 Maja [GDY]18:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:25
Bpa Okoniewskiego18:27
Stocznia SKM - Morska18:28
Uniwersytet Morski18:29
Mireckiego18:30
Kalksztajnów18:32
Morska - Estakada18:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:35
Zamenhofa [GDY]18:36
Leszczynki SKM18:37
Pucka18:38
Chylonia Dworzec PKP18:40
Chylonia Centrum18:43
Raduńska18:44
Jaskółcza18:45
Bławatna18:46
Wiklinowa18:47
Żurawia18:48
Pustki Cisowskie18:49
Kurs nr 17 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie18:57
Żurawia18:58
Wiklinowa18:59
Bławatna19:00
Jaskółcza19:01
Raduńska19:03
Chylonia Centrum19:04
Chylonia Dworzec PKP19:06
Pucka19:07
Leszczynki SKM19:08
Zamenhofa [GDY]19:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:11
Morska - Estakada19:13
Kalksztajnów19:14
Mireckiego19:15
Uniwersytet Morski19:17
Stocznia SKM - Morska19:18
Bpa Okoniewskiego19:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:20
3 Maja [GDY]19:22
Centrum Handlowe Batory19:23
Plac Kaszubski - Świętojańska19:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:26
3 Maja - Hala19:28
Kurs nr 18 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala19:49
Plac Kaszubski19:50
Plac Kaszubski - Świętojańska19:51
10 Lutego - Skwer Kościuszki19:52
3 Maja [GDY]19:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:56
Bpa Okoniewskiego19:57
Stocznia SKM - Morska19:58
Uniwersytet Morski19:59
Mireckiego20:00
Kalksztajnów20:02
Morska - Estakada20:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:05
Zamenhofa [GDY]20:06
Leszczynki SKM20:07
Pucka20:08
Chylonia Dworzec PKP20:10
Chylonia Centrum20:13
Raduńska20:14
Jaskółcza20:15
Bławatna20:16
Wiklinowa20:17
Żurawia20:18
Pustki Cisowskie20:19
Kurs nr 19 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie20:27
Żurawia20:28
Wiklinowa20:29
Bławatna20:30
Jaskółcza20:31
Raduńska20:32
Chylonia Centrum20:33
Chylonia Dworzec PKP20:35
Pucka20:36
Leszczynki SKM20:37
Zamenhofa [GDY]20:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:40
Morska - Estakada20:42
Kalksztajnów20:43
Mireckiego20:44
Uniwersytet Morski20:46
Stocznia SKM - Morska20:47
Bpa Okoniewskiego20:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:49
3 Maja [GDY]20:51
Centrum Handlowe Batory20:52
Plac Kaszubski - Świętojańska20:54
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:55
3 Maja - Hala20:57
Kurs nr 20 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala21:23
Plac Kaszubski21:24
Plac Kaszubski - Świętojańska21:25
10 Lutego - Skwer Kościuszki21:26
3 Maja [GDY]21:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:30
Bpa Okoniewskiego21:31
Stocznia SKM - Morska21:32
Uniwersytet Morski21:33
Mireckiego21:34
Kalksztajnów21:36
Morska - Estakada21:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:39
Zamenhofa [GDY]21:40
Leszczynki SKM21:41
Pucka21:42
Chylonia Dworzec PKP21:44
Chylonia Centrum21:46
Raduńska21:47
Jaskółcza21:48
Bławatna21:49
Wiklinowa21:50
Żurawia21:51
Pustki Cisowskie21:52
Kurs nr 21 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie21:57
Żurawia21:58
Wiklinowa21:59
Bławatna22:00
Jaskółcza22:01
Raduńska22:02
Chylonia Centrum22:03
Chylonia Dworzec PKP22:05
Pucka22:06
Leszczynki SKM22:07
Zamenhofa [GDY]22:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:10
Morska - Estakada22:12
Kalksztajnów22:13
Mireckiego22:14
Uniwersytet Morski22:16
Stocznia SKM - Morska22:17
Bpa Okoniewskiego22:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:19
3 Maja [GDY]22:21
Centrum Handlowe Batory22:22
Plac Kaszubski - Świętojańska22:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:25
3 Maja - Hala22:27
Kurs nr 22 jako 710 do Grabówek SKM
3 Maja - Hala22:37
Plac Kaszubski22:38
Plac Kaszubski - Świętojańska22:39
10 Lutego - Skwer Kościuszki22:40
3 Maja [GDY]22:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:44
Bpa Okoniewskiego22:45
Stocznia SKM - Morska22:46
Uniwersytet Morski22:47
Mireckiego22:48
Kalksztajnów22:50
Grabówek SKM22:52
Grabówek SKM22:53