• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
05:27
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:36
Pogórze Górne04:39
Kurs nr 1 do Dom Marynarza
Pogórze Górne04:41
Steyera04:42
Sikorskiego [GDY]04:43
Staniewicza04:44
Maciejewicza04:46
Stare Obłuże04:47
Turkusowa04:48
Dąbka - Zespół Szkół04:49
Benisławskiego04:50
Dąbka - Zielona04:51
Bosmańska - Zielona04:53
Bosmańska - Nasypowa04:54
Cechowa04:56
Obłuże Centrum04:58
Energetyków05:00
Janka Wiśniewskiego05:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:07
Starowiejska [GDY]05:08
Armii Krajowej05:10
Kilińskiego [GDY]05:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:13
Urząd Miasta - Świętojańska05:14
Piłsudskiego05:15
Dom Marynarza05:16
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Dom Marynarza05:22
Piłsudskiego05:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:25
Kilińskiego [GDY]05:26
Armii Krajowej05:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:35
Janka Wiśniewskiego05:36
Energetyków05:38
Obłuże Centrum05:41
Cechowa05:42
Bosmańska - Nasypowa05:43
Bosmańska - Zielona05:45
Dąbka - Zielona05:46
Dąbka - Zespół Szkół05:47
Turkusowa05:48
Stare Obłuże05:49
Maciejewicza05:50
Galeria Szperk05:51
Staniewicza05:52
Sikorskiego [GDY]05:53
Steyera05:54
Pogórze Górne05:55
Kurs nr 3 do Dom Marynarza
Pogórze Górne05:56
Steyera05:57
Sikorskiego [GDY]05:58
Staniewicza05:59
Maciejewicza06:01
Stare Obłuże06:02
Turkusowa06:03
Dąbka - Zespół Szkół06:04
Benisławskiego06:05
Dąbka - Zielona06:06
Bosmańska - Zielona06:08
Bosmańska - Nasypowa06:09
Cechowa06:11
Obłuże Centrum06:13
Energetyków06:15
Janka Wiśniewskiego06:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:22
Starowiejska [GDY]06:23
Armii Krajowej06:25
Kilińskiego [GDY]06:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:28
Urząd Miasta - Świętojańska06:29
Piłsudskiego06:30
Dom Marynarza06:31
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza06:52
Piłsudskiego06:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:55
Kilińskiego [GDY]06:56
Armii Krajowej06:58
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:05
Janka Wiśniewskiego07:06
Energetyków07:08
Obłuże Centrum07:11
Cechowa07:12
Bosmańska - Nasypowa07:13
Bosmańska - Zielona07:15
Dąbka - Zielona07:16
Dąbka - Zespół Szkół07:17
Turkusowa07:18
Stare Obłuże07:19
Maciejewicza07:20
Galeria Szperk07:21
Staniewicza07:22
Sikorskiego [GDY]07:23
Steyera07:24
Pogórze - Pogórze Górne07:25
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne07:25
Baza na Pogórzu Dolnym07:28
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym07:51
Pogórze Górne07:54
Kurs nr 7 do Dom Marynarza
Pogórze Górne07:56
Steyera07:57
Sikorskiego [GDY]07:58
Staniewicza07:59
Maciejewicza08:01
Stare Obłuże08:02
Turkusowa08:03
Dąbka - Zespół Szkół08:04
Benisławskiego08:05
Dąbka - Zielona08:06
Bosmańska - Zielona08:08
Bosmańska - Nasypowa08:09
Cechowa08:11
Obłuże Centrum08:13
Energetyków08:15
Janka Wiśniewskiego08:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:22
Starowiejska [GDY]08:23
Armii Krajowej08:25
Kilińskiego [GDY]08:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:28
Urząd Miasta - Świętojańska08:29
Piłsudskiego08:30
Dom Marynarza08:31
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza08:52
Piłsudskiego08:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:55
Kilińskiego [GDY]08:56
Armii Krajowej08:58
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:05
Janka Wiśniewskiego09:06
Energetyków09:08
Obłuże Centrum09:11
Cechowa09:12
Bosmańska - Nasypowa09:13
Bosmańska - Zielona09:15
Dąbka - Zielona09:16
Dąbka - Zespół Szkół09:17
Turkusowa09:18
Stare Obłuże09:19
Maciejewicza09:20
Galeria Szperk09:21
Staniewicza09:22
Sikorskiego [GDY]09:23
Steyera09:24
Pogórze - Pogórze Górne09:25
Kurs nr 9 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne09:25
Baza na Pogórzu Dolnym09:28
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym09:51
Pogórze Górne09:54
Kurs nr 11 do Dom Marynarza
Pogórze Górne09:56
Steyera09:57
Sikorskiego [GDY]09:58
Staniewicza09:59
Maciejewicza10:01
Stare Obłuże10:02
Turkusowa10:03
Dąbka - Zespół Szkół10:04
Benisławskiego10:05
Dąbka - Zielona10:06
Bosmańska - Zielona10:08
Bosmańska - Nasypowa10:09
Cechowa10:11
Obłuże Centrum10:13
Energetyków10:15
Janka Wiśniewskiego10:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:22
Starowiejska [GDY]10:23
Armii Krajowej10:25
Kilińskiego [GDY]10:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:28
Urząd Miasta - Świętojańska10:29
Piłsudskiego10:30
Dom Marynarza10:31
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Dom Marynarza10:37
Piłsudskiego10:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:40
Kilińskiego [GDY]10:41
Armii Krajowej10:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:51
Janka Wiśniewskiego10:52
Energetyków10:54
Obłuże Centrum10:57
Cechowa10:58
Bosmańska - Nasypowa10:59
Bosmańska - Zielona11:01
Dąbka - Zielona11:02
Dąbka - Zespół Szkół11:03
Turkusowa11:04
Stare Obłuże11:06
Maciejewicza11:07
Galeria Szperk11:08
Staniewicza11:09
Sikorskiego [GDY]11:10
Steyera11:11
Pogórze Górne11:12
Kurs nr 13 do Dom Marynarza
Pogórze Górne11:17
Steyera11:18
Sikorskiego [GDY]11:19
Staniewicza11:20
Maciejewicza11:22
Stare Obłuże11:23
Turkusowa11:24
Dąbka - Zespół Szkół11:25
Benisławskiego11:26
Dąbka - Zielona11:27
Bosmańska - Zielona11:29
Bosmańska - Nasypowa11:30
Cechowa11:32
Obłuże Centrum11:34
Energetyków11:36
Janka Wiśniewskiego11:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:43
Starowiejska [GDY]11:44
Armii Krajowej11:46
Kilińskiego [GDY]11:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:49
Urząd Miasta - Świętojańska11:50
Piłsudskiego11:51
Dom Marynarza11:52
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Dom Marynarza12:17
Piłsudskiego12:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:20
Kilińskiego [GDY]12:21
Armii Krajowej12:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:31
Janka Wiśniewskiego12:32
Energetyków12:34
Obłuże Centrum12:37
Cechowa12:38
Bosmańska - Nasypowa12:39
Bosmańska - Zielona12:41
Dąbka - Zielona12:42
Dąbka - Zespół Szkół12:43
Turkusowa12:44
Stare Obłuże12:46
Maciejewicza12:47
Galeria Szperk12:48
Staniewicza12:49
Sikorskiego [GDY]12:50
Steyera12:51
Pogórze Górne12:52
Kurs nr 15 do Dom Marynarza
Pogórze Górne12:57
Steyera12:58
Sikorskiego [GDY]12:59
Staniewicza13:00
Maciejewicza13:02
Stare Obłuże13:03
Turkusowa13:04
Dąbka - Zespół Szkół13:05
Benisławskiego13:06
Dąbka - Zielona13:07
Bosmańska - Zielona13:09
Bosmańska - Nasypowa13:10
Cechowa13:12
Obłuże Centrum13:14
Energetyków13:16
Janka Wiśniewskiego13:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:23
Starowiejska [GDY]13:24
Armii Krajowej13:26
Kilińskiego [GDY]13:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:29
Urząd Miasta - Świętojańska13:30
Piłsudskiego13:31
Dom Marynarza13:32
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Dom Marynarza13:57
Piłsudskiego13:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:00
Kilińskiego [GDY]14:02
Armii Krajowej14:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:12
Janka Wiśniewskiego14:13
Energetyków14:15
Obłuże Centrum14:18
Cechowa14:19
Bosmańska - Nasypowa14:20
Bosmańska - Zielona14:22
Dąbka - Zielona14:23
Dąbka - Zespół Szkół14:24
Turkusowa14:25
Stare Obłuże14:27
Maciejewicza14:28
Galeria Szperk14:29
Staniewicza14:30
Sikorskiego [GDY]14:31
Steyera14:32
Pogórze Górne14:33
Kurs nr 17 do Dom Marynarza
Pogórze Górne14:37
Steyera14:38
Sikorskiego [GDY]14:39
Staniewicza14:40
Maciejewicza14:42
Stare Obłuże14:43
Turkusowa14:44
Dąbka - Zespół Szkół14:45
Benisławskiego14:46
Dąbka - Zielona14:47
Bosmańska - Zielona14:49
Bosmańska - Nasypowa14:50
Cechowa14:52
Obłuże Centrum14:54
Energetyków14:56
Janka Wiśniewskiego14:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:03
Starowiejska [GDY]15:04
Armii Krajowej15:06
Kilińskiego [GDY]15:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:09
Urząd Miasta - Świętojańska15:10
Piłsudskiego15:11
Dom Marynarza15:12
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Dom Marynarza15:37
Piłsudskiego15:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:40
Kilińskiego [GDY]15:42
Armii Krajowej15:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:52
Janka Wiśniewskiego15:53
Energetyków15:55
Obłuże Centrum15:58
Cechowa15:59
Bosmańska - Nasypowa16:00
Bosmańska - Zielona16:02
Dąbka - Zielona16:03
Dąbka - Zespół Szkół16:04
Turkusowa16:05
Stare Obłuże16:07
Maciejewicza16:08
Galeria Szperk16:09
Staniewicza16:10
Sikorskiego [GDY]16:11
Steyera16:12
Pogórze Górne16:13
Kurs nr 19 do Dom Marynarza
Pogórze Górne16:17
Steyera16:18
Sikorskiego [GDY]16:19
Staniewicza16:20
Maciejewicza16:22
Stare Obłuże16:23
Turkusowa16:24
Dąbka - Zespół Szkół16:25
Benisławskiego16:26
Dąbka - Zielona16:27
Bosmańska - Zielona16:29
Bosmańska - Nasypowa16:30
Cechowa16:32
Obłuże Centrum16:34
Energetyków16:36
Janka Wiśniewskiego16:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:43
Starowiejska [GDY]16:44
Armii Krajowej16:46
Kilińskiego [GDY]16:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:49
Urząd Miasta - Świętojańska16:50
Piłsudskiego16:51
Dom Marynarza16:52
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Dom Marynarza17:17
Piłsudskiego17:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:20
Kilińskiego [GDY]17:22
Armii Krajowej17:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:32
Janka Wiśniewskiego17:33
Energetyków17:35
Obłuże Centrum17:38
Cechowa17:39
Bosmańska - Nasypowa17:40
Bosmańska - Zielona17:42
Dąbka - Zielona17:43
Dąbka - Zespół Szkół17:44
Turkusowa17:45
Stare Obłuże17:47
Maciejewicza17:48
Galeria Szperk17:49
Staniewicza17:50
Sikorskiego [GDY]17:51
Steyera17:52
Pogórze Górne17:53
Kurs nr 21 do Dom Marynarza
Pogórze Górne17:57
Steyera17:58
Sikorskiego [GDY]17:59
Staniewicza18:00
Maciejewicza18:02
Stare Obłuże18:03
Turkusowa18:04
Dąbka - Zespół Szkół18:05
Benisławskiego18:06
Dąbka - Zielona18:07
Bosmańska - Zielona18:09
Bosmańska - Nasypowa18:10
Cechowa18:12
Obłuże Centrum18:14
Energetyków18:16
Janka Wiśniewskiego18:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:23
Starowiejska [GDY]18:24
Armii Krajowej18:26
Kilińskiego [GDY]18:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:29
Urząd Miasta - Świętojańska18:30
Piłsudskiego18:31
Dom Marynarza18:32
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Dom Marynarza18:57
Piłsudskiego18:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:00
Kilińskiego [GDY]19:02
Armii Krajowej19:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:12
Janka Wiśniewskiego19:13
Energetyków19:15
Obłuże Centrum19:18
Cechowa19:19
Bosmańska - Nasypowa19:20
Bosmańska - Zielona19:22
Dąbka - Zielona19:23
Dąbka - Zespół Szkół19:24
Turkusowa19:25
Stare Obłuże19:27
Maciejewicza19:28
Galeria Szperk19:29
Staniewicza19:30
Sikorskiego [GDY]19:31
Steyera19:32
Pogórze Górne19:33
Kurs nr 23 do Dom Marynarza
Pogórze Górne19:38
Steyera19:39
Sikorskiego [GDY]19:40
Staniewicza19:41
Maciejewicza19:43
Stare Obłuże19:44
Turkusowa19:45
Dąbka - Zespół Szkół19:46
Benisławskiego19:47
Dąbka - Zielona19:48
Bosmańska - Zielona19:50
Bosmańska - Nasypowa19:51
Cechowa19:53
Obłuże Centrum19:54
Energetyków19:56
Janka Wiśniewskiego19:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:03
Starowiejska [GDY]20:04
Armii Krajowej20:06
Kilińskiego [GDY]20:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:09
Urząd Miasta - Świętojańska20:10
Piłsudskiego20:11
Dom Marynarza20:12
Kurs nr 24 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza20:29
Piłsudskiego20:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:32
Kilińskiego [GDY]20:33
Armii Krajowej20:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:43
Janka Wiśniewskiego20:44
Energetyków20:46
Obłuże Centrum20:49
Cechowa20:50
Bosmańska - Nasypowa20:51
Bosmańska - Zielona20:53
Dąbka - Zielona20:54
Dąbka - Zespół Szkół20:55
Turkusowa20:56
Stare Obłuże20:58
Maciejewicza20:59
Galeria Szperk21:00
Staniewicza21:01
Sikorskiego [GDY]21:02
Steyera21:03
Pogórze - Pogórze Górne21:04
Kurs nr 25 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne21:04
Baza na Pogórzu Dolnym21:07