• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
05:25
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:51
Pogórze Górne04:54
Kurs nr 1 do Dom Marynarza
Pogórze Górne04:56
Steyera04:57
Sikorskiego [GDY]04:58
Staniewicza04:59
Maciejewicza05:01
Stare Obłuże05:02
Turkusowa05:03
Dąbka - Zespół Szkół05:04
Benisławskiego05:05
Dąbka - Zielona05:06
Bosmańska - Zielona05:08
Bosmańska - Nasypowa05:09
Cechowa05:11
Obłuże Centrum05:13
Energetyków05:15
Janka Wiśniewskiego05:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:22
Starowiejska [GDY]05:23
Armii Krajowej05:25
Kilińskiego [GDY]05:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:28
Urząd Miasta - Świętojańska05:29
Piłsudskiego05:30
Dom Marynarza05:31
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Dom Marynarza05:52
Piłsudskiego05:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:55
Kilińskiego [GDY]05:56
Armii Krajowej05:58
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:05
Janka Wiśniewskiego06:06
Energetyków06:08
Obłuże Centrum06:11
Cechowa06:12
Bosmańska - Nasypowa06:13
Bosmańska - Zielona06:15
Dąbka - Zielona06:16
Dąbka - Zespół Szkół06:17
Turkusowa06:18
Stare Obłuże06:19
Maciejewicza06:20
Galeria Szperk06:21
Staniewicza06:22
Sikorskiego [GDY]06:23
Steyera06:24
Pogórze Górne06:25
Kurs nr 3 do Dom Marynarza
Pogórze Górne06:26
Steyera06:27
Sikorskiego [GDY]06:28
Staniewicza06:29
Maciejewicza06:31
Stare Obłuże06:32
Turkusowa06:33
Dąbka - Zespół Szkół06:34
Benisławskiego06:35
Dąbka - Zielona06:36
Bosmańska - Zielona06:38
Bosmańska - Nasypowa06:39
Cechowa06:41
Obłuże Centrum06:43
Energetyków06:45
Janka Wiśniewskiego06:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:52
Starowiejska [GDY]06:53
Armii Krajowej06:55
Kilińskiego [GDY]06:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:58
Urząd Miasta - Świętojańska06:59
Piłsudskiego07:00
Dom Marynarza07:01
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza07:22
Piłsudskiego07:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:25
Kilińskiego [GDY]07:26
Armii Krajowej07:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:35
Janka Wiśniewskiego07:36
Energetyków07:38
Obłuże Centrum07:41
Cechowa07:42
Bosmańska - Nasypowa07:43
Bosmańska - Zielona07:45
Dąbka - Zielona07:46
Dąbka - Zespół Szkół07:47
Turkusowa07:48
Stare Obłuże07:49
Maciejewicza07:50
Galeria Szperk07:51
Staniewicza07:52
Sikorskiego [GDY]07:53
Steyera07:54
Pogórze - Pogórze Górne07:55
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne07:55
Baza na Pogórzu Dolnym07:58
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym08:21
Pogórze Górne08:24
Kurs nr 7 do Dom Marynarza
Pogórze Górne08:26
Steyera08:27
Sikorskiego [GDY]08:28
Staniewicza08:29
Maciejewicza08:31
Stare Obłuże08:32
Turkusowa08:33
Dąbka - Zespół Szkół08:34
Benisławskiego08:35
Dąbka - Zielona08:36
Bosmańska - Zielona08:38
Bosmańska - Nasypowa08:39
Cechowa08:41
Obłuże Centrum08:43
Energetyków08:45
Janka Wiśniewskiego08:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:52
Starowiejska [GDY]08:53
Armii Krajowej08:55
Kilińskiego [GDY]08:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:58
Urząd Miasta - Świętojańska08:59
Piłsudskiego09:00
Dom Marynarza09:01
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Dom Marynarza09:22
Piłsudskiego09:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:25
Kilińskiego [GDY]09:26
Armii Krajowej09:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:35
Janka Wiśniewskiego09:36
Energetyków09:38
Obłuże Centrum09:41
Cechowa09:42
Bosmańska - Nasypowa09:43
Bosmańska - Zielona09:45
Dąbka - Zielona09:46
Dąbka - Zespół Szkół09:47
Turkusowa09:48
Stare Obłuże09:49
Maciejewicza09:50
Galeria Szperk09:51
Staniewicza09:52
Sikorskiego [GDY]09:53
Steyera09:54
Pogórze Górne09:55
Kurs nr 9 do Dom Marynarza
Pogórze Górne10:17
Steyera10:18
Sikorskiego [GDY]10:19
Staniewicza10:20
Maciejewicza10:22
Stare Obłuże10:23
Turkusowa10:24
Dąbka - Zespół Szkół10:25
Benisławskiego10:26
Dąbka - Zielona10:27
Bosmańska - Zielona10:29
Bosmańska - Nasypowa10:30
Cechowa10:32
Obłuże Centrum10:34
Energetyków10:36
Janka Wiśniewskiego10:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:43
Starowiejska [GDY]10:44
Armii Krajowej10:46
Kilińskiego [GDY]10:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:49
Urząd Miasta - Świętojańska10:50
Piłsudskiego10:51
Dom Marynarza10:52
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Dom Marynarza10:57
Piłsudskiego10:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:00
Kilińskiego [GDY]11:01
Armii Krajowej11:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:11
Janka Wiśniewskiego11:12
Energetyków11:14
Obłuże Centrum11:17
Cechowa11:18
Bosmańska - Nasypowa11:19
Bosmańska - Zielona11:21
Dąbka - Zielona11:22
Dąbka - Zespół Szkół11:23
Turkusowa11:24
Stare Obłuże11:26
Maciejewicza11:27
Galeria Szperk11:28
Staniewicza11:29
Sikorskiego [GDY]11:30
Steyera11:31
Pogórze Górne11:32
Kurs nr 11 do Dom Marynarza
Pogórze Górne11:37
Steyera11:38
Sikorskiego [GDY]11:39
Staniewicza11:40
Maciejewicza11:42
Stare Obłuże11:43
Turkusowa11:44
Dąbka - Zespół Szkół11:45
Benisławskiego11:46
Dąbka - Zielona11:47
Bosmańska - Zielona11:49
Bosmańska - Nasypowa11:50
Cechowa11:52
Obłuże Centrum11:54
Energetyków11:56
Janka Wiśniewskiego11:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:03
Starowiejska [GDY]12:04
Armii Krajowej12:06
Kilińskiego [GDY]12:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:09
Urząd Miasta - Świętojańska12:10
Piłsudskiego12:11
Dom Marynarza12:12
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Dom Marynarza12:37
Piłsudskiego12:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:40
Kilińskiego [GDY]12:41
Armii Krajowej12:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:51
Janka Wiśniewskiego12:52
Energetyków12:54
Obłuże Centrum12:57
Cechowa12:58
Bosmańska - Nasypowa12:59
Bosmańska - Zielona13:01
Dąbka - Zielona13:02
Dąbka - Zespół Szkół13:03
Turkusowa13:04
Stare Obłuże13:06
Maciejewicza13:07
Galeria Szperk13:08
Staniewicza13:09
Sikorskiego [GDY]13:10
Steyera13:11
Pogórze Górne13:12
Kurs nr 13 do Dom Marynarza
Pogórze Górne13:17
Steyera13:18
Sikorskiego [GDY]13:19
Staniewicza13:20
Maciejewicza13:22
Stare Obłuże13:23
Turkusowa13:24
Dąbka - Zespół Szkół13:25
Benisławskiego13:26
Dąbka - Zielona13:27
Bosmańska - Zielona13:29
Bosmańska - Nasypowa13:30
Cechowa13:32
Obłuże Centrum13:34
Energetyków13:36
Janka Wiśniewskiego13:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:43
Starowiejska [GDY]13:44
Armii Krajowej13:46
Kilińskiego [GDY]13:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:49
Urząd Miasta - Świętojańska13:50
Piłsudskiego13:51
Dom Marynarza13:52
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Dom Marynarza14:17
Piłsudskiego14:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:20
Kilińskiego [GDY]14:22
Armii Krajowej14:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:32
Janka Wiśniewskiego14:33
Energetyków14:35
Obłuże Centrum14:38
Cechowa14:39
Bosmańska - Nasypowa14:40
Bosmańska - Zielona14:42
Dąbka - Zielona14:43
Dąbka - Zespół Szkół14:44
Turkusowa14:45
Stare Obłuże14:47
Maciejewicza14:48
Galeria Szperk14:49
Staniewicza14:50
Sikorskiego [GDY]14:51
Steyera14:52
Pogórze Górne14:53
Kurs nr 15 do Dom Marynarza
Pogórze Górne14:57
Steyera14:58
Sikorskiego [GDY]14:59
Staniewicza15:00
Maciejewicza15:02
Stare Obłuże15:03
Turkusowa15:04
Dąbka - Zespół Szkół15:05
Benisławskiego15:06
Dąbka - Zielona15:07
Bosmańska - Zielona15:09
Bosmańska - Nasypowa15:10
Cechowa15:12
Obłuże Centrum15:14
Energetyków15:16
Janka Wiśniewskiego15:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:23
Starowiejska [GDY]15:24
Armii Krajowej15:26
Kilińskiego [GDY]15:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:29
Urząd Miasta - Świętojańska15:30
Piłsudskiego15:31
Dom Marynarza15:32
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Dom Marynarza15:57
Piłsudskiego15:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:00
Kilińskiego [GDY]16:02
Armii Krajowej16:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:12
Janka Wiśniewskiego16:13
Energetyków16:15
Obłuże Centrum16:18
Cechowa16:19
Bosmańska - Nasypowa16:20
Bosmańska - Zielona16:22
Dąbka - Zielona16:23
Dąbka - Zespół Szkół16:24
Turkusowa16:25
Stare Obłuże16:27
Maciejewicza16:28
Galeria Szperk16:29
Staniewicza16:30
Sikorskiego [GDY]16:31
Steyera16:32
Pogórze Górne16:33
Kurs nr 17 do Dom Marynarza
Pogórze Górne16:37
Steyera16:38
Sikorskiego [GDY]16:39
Staniewicza16:40
Maciejewicza16:42
Stare Obłuże16:43
Turkusowa16:44
Dąbka - Zespół Szkół16:45
Benisławskiego16:46
Dąbka - Zielona16:47
Bosmańska - Zielona16:49
Bosmańska - Nasypowa16:50
Cechowa16:52
Obłuże Centrum16:54
Energetyków16:56
Janka Wiśniewskiego16:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:03
Starowiejska [GDY]17:04
Armii Krajowej17:06
Kilińskiego [GDY]17:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:09
Urząd Miasta - Świętojańska17:10
Piłsudskiego17:11
Dom Marynarza17:12
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Dom Marynarza17:37
Piłsudskiego17:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:40
Kilińskiego [GDY]17:42
Armii Krajowej17:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:52
Janka Wiśniewskiego17:53
Energetyków17:55
Obłuże Centrum17:58
Cechowa17:59
Bosmańska - Nasypowa18:00
Bosmańska - Zielona18:02
Dąbka - Zielona18:03
Dąbka - Zespół Szkół18:04
Turkusowa18:05
Stare Obłuże18:07
Maciejewicza18:08
Galeria Szperk18:09
Staniewicza18:10
Sikorskiego [GDY]18:11
Steyera18:12
Pogórze Górne18:13
Kurs nr 19 do Dom Marynarza
Pogórze Górne18:17
Steyera18:18
Sikorskiego [GDY]18:19
Staniewicza18:20
Maciejewicza18:22
Stare Obłuże18:23
Turkusowa18:24
Dąbka - Zespół Szkół18:25
Benisławskiego18:26
Dąbka - Zielona18:27
Bosmańska - Zielona18:29
Bosmańska - Nasypowa18:30
Cechowa18:32
Obłuże Centrum18:34
Energetyków18:36
Janka Wiśniewskiego18:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:43
Starowiejska [GDY]18:44
Armii Krajowej18:46
Kilińskiego [GDY]18:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:49
Urząd Miasta - Świętojańska18:50
Piłsudskiego18:51
Dom Marynarza18:52
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Dom Marynarza19:12
Piłsudskiego19:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:15
Kilińskiego [GDY]19:17
Armii Krajowej19:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:27
Janka Wiśniewskiego19:28
Energetyków19:30
Obłuże Centrum19:33
Cechowa19:34
Bosmańska - Nasypowa19:35
Bosmańska - Zielona19:37
Dąbka - Zielona19:38
Dąbka - Zespół Szkół19:39
Turkusowa19:40
Stare Obłuże19:42
Maciejewicza19:43
Galeria Szperk19:44
Staniewicza19:45
Sikorskiego [GDY]19:46
Steyera19:47
Pogórze Górne19:48
Kurs nr 21 do Dom Marynarza
Pogórze Górne19:58
Steyera19:59
Sikorskiego [GDY]20:00
Staniewicza20:01
Maciejewicza20:03
Stare Obłuże20:04
Turkusowa20:05
Dąbka - Zespół Szkół20:06
Benisławskiego20:07
Dąbka - Zielona20:08
Bosmańska - Zielona20:10
Bosmańska - Nasypowa20:11
Cechowa20:13
Obłuże Centrum20:14
Energetyków20:16
Janka Wiśniewskiego20:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:23
Starowiejska [GDY]20:24
Armii Krajowej20:26
Kilińskiego [GDY]20:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:29
Urząd Miasta - Świętojańska20:30
Piłsudskiego20:31
Dom Marynarza20:32
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Dom Marynarza20:49
Piłsudskiego20:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:52
Kilińskiego [GDY]20:53
Armii Krajowej20:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:02
Janka Wiśniewskiego21:03
Energetyków21:05
Obłuże Centrum21:08
Cechowa21:09
Bosmańska - Nasypowa21:10
Bosmańska - Zielona21:12
Dąbka - Zielona21:13
Dąbka - Zespół Szkół21:14
Turkusowa21:15
Stare Obłuże21:16
Maciejewicza21:17
Galeria Szperk21:18
Staniewicza21:19
Sikorskiego [GDY]21:20
Steyera21:21
Pogórze Górne21:22
Kurs nr 23 do Dom Marynarza
Pogórze Górne21:27
Steyera21:28
Sikorskiego [GDY]21:29
Staniewicza21:30
Maciejewicza21:32
Stare Obłuże21:33
Turkusowa21:34
Dąbka - Zespół Szkół21:35
Benisławskiego21:36
Dąbka - Zielona21:37
Bosmańska - Zielona21:38
Bosmańska - Nasypowa21:39
Cechowa21:41
Obłuże Centrum21:42
Energetyków21:44
Janka Wiśniewskiego21:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:51
Starowiejska [GDY]21:52
Armii Krajowej21:54
Kilińskiego [GDY]21:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:57
Urząd Miasta - Świętojańska21:58
Piłsudskiego21:59
Dom Marynarza22:00
Kurs nr 24 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza22:09
Piłsudskiego22:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:12
Kilińskiego [GDY]22:13
Armii Krajowej22:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:22
Janka Wiśniewskiego22:23
Energetyków22:25
Obłuże Centrum22:28
Cechowa22:29
Bosmańska - Nasypowa22:30
Bosmańska - Zielona22:32
Dąbka - Zielona22:33
Dąbka - Zespół Szkół22:34
Turkusowa22:35
Stare Obłuże22:36
Maciejewicza22:37
Galeria Szperk22:38
Staniewicza22:39
Sikorskiego [GDY]22:40
Steyera22:41
Pogórze - Pogórze Górne22:42
Kurs nr 25 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne22:42
Baza na Pogórzu Dolnym22:45