• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
05:21
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:21
Pogórze Górne05:24
Kurs nr 1 do Dom Marynarza
Pogórze Górne05:26
Steyera05:27
Sikorskiego [GDY]05:28
Staniewicza05:29
Maciejewicza05:31
Stare Obłuże05:32
Turkusowa05:33
Dąbka - Zespół Szkół05:34
Benisławskiego05:35
Dąbka - Zielona05:36
Bosmańska - Zielona05:38
Bosmańska - Nasypowa05:39
Cechowa05:41
Obłuże Centrum05:43
Energetyków05:45
Janka Wiśniewskiego05:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:52
Starowiejska [GDY]05:53
Armii Krajowej05:55
Kilińskiego [GDY]05:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:58
Urząd Miasta - Świętojańska05:59
Piłsudskiego06:00
Dom Marynarza06:01
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Dom Marynarza06:22
Piłsudskiego06:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:25
Kilińskiego [GDY]06:26
Armii Krajowej06:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:35
Janka Wiśniewskiego06:36
Energetyków06:38
Obłuże Centrum06:41
Cechowa06:42
Bosmańska - Nasypowa06:43
Bosmańska - Zielona06:45
Dąbka - Zielona06:46
Dąbka - Zespół Szkół06:47
Turkusowa06:48
Stare Obłuże06:49
Maciejewicza06:50
Galeria Szperk06:51
Staniewicza06:52
Sikorskiego [GDY]06:53
Steyera06:54
Pogórze Górne06:55
Kurs nr 3 do Dom Marynarza
Pogórze Górne06:56
Steyera06:57
Sikorskiego [GDY]06:58
Staniewicza06:59
Maciejewicza07:01
Stare Obłuże07:02
Turkusowa07:03
Dąbka - Zespół Szkół07:04
Benisławskiego07:05
Dąbka - Zielona07:06
Bosmańska - Zielona07:08
Bosmańska - Nasypowa07:09
Cechowa07:11
Obłuże Centrum07:13
Energetyków07:15
Janka Wiśniewskiego07:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:22
Starowiejska [GDY]07:23
Armii Krajowej07:25
Kilińskiego [GDY]07:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:28
Urząd Miasta - Świętojańska07:29
Piłsudskiego07:30
Dom Marynarza07:31
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza07:52
Piłsudskiego07:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:55
Kilińskiego [GDY]07:56
Armii Krajowej07:58
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:05
Janka Wiśniewskiego08:06
Energetyków08:08
Obłuże Centrum08:11
Cechowa08:12
Bosmańska - Nasypowa08:13
Bosmańska - Zielona08:15
Dąbka - Zielona08:16
Dąbka - Zespół Szkół08:17
Turkusowa08:18
Stare Obłuże08:19
Maciejewicza08:20
Galeria Szperk08:21
Staniewicza08:22
Sikorskiego [GDY]08:23
Steyera08:24
Pogórze - Pogórze Górne08:25
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:25
Baza na Pogórzu Dolnym08:28
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym08:51
Pogórze Górne08:54
Kurs nr 7 do Dom Marynarza
Pogórze Górne08:56
Steyera08:57
Sikorskiego [GDY]08:58
Staniewicza08:59
Maciejewicza09:01
Stare Obłuże09:02
Turkusowa09:03
Dąbka - Zespół Szkół09:04
Benisławskiego09:05
Dąbka - Zielona09:06
Bosmańska - Zielona09:08
Bosmańska - Nasypowa09:09
Cechowa09:11
Obłuże Centrum09:13
Energetyków09:15
Janka Wiśniewskiego09:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:22
Starowiejska [GDY]09:23
Armii Krajowej09:25
Kilińskiego [GDY]09:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:28
Urząd Miasta - Świętojańska09:29
Piłsudskiego09:30
Dom Marynarza09:31
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Dom Marynarza09:52
Piłsudskiego09:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:55
Kilińskiego [GDY]09:56
Armii Krajowej09:58
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:05
Janka Wiśniewskiego10:06
Energetyków10:08
Obłuże Centrum10:11
Cechowa10:12
Bosmańska - Nasypowa10:13
Bosmańska - Zielona10:15
Dąbka - Zielona10:16
Dąbka - Zespół Szkół10:17
Turkusowa10:18
Stare Obłuże10:19
Maciejewicza10:20
Galeria Szperk10:21
Staniewicza10:22
Sikorskiego [GDY]10:23
Steyera10:24
Pogórze Górne10:25
Kurs nr 9 do Dom Marynarza
Pogórze Górne10:37
Steyera10:38
Sikorskiego [GDY]10:39
Staniewicza10:40
Maciejewicza10:42
Stare Obłuże10:43
Turkusowa10:44
Dąbka - Zespół Szkół10:45
Benisławskiego10:46
Dąbka - Zielona10:47
Bosmańska - Zielona10:49
Bosmańska - Nasypowa10:50
Cechowa10:52
Obłuże Centrum10:54
Energetyków10:56
Janka Wiśniewskiego10:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:03
Starowiejska [GDY]11:04
Armii Krajowej11:06
Kilińskiego [GDY]11:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:09
Urząd Miasta - Świętojańska11:10
Piłsudskiego11:11
Dom Marynarza11:12
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Dom Marynarza11:17
Piłsudskiego11:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:20
Kilińskiego [GDY]11:21
Armii Krajowej11:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:31
Janka Wiśniewskiego11:32
Energetyków11:34
Obłuże Centrum11:37
Cechowa11:38
Bosmańska - Nasypowa11:39
Bosmańska - Zielona11:41
Dąbka - Zielona11:42
Dąbka - Zespół Szkół11:43
Turkusowa11:44
Stare Obłuże11:46
Maciejewicza11:47
Galeria Szperk11:48
Staniewicza11:49
Sikorskiego [GDY]11:50
Steyera11:51
Pogórze Górne11:52
Kurs nr 11 do Dom Marynarza
Pogórze Górne11:57
Steyera11:58
Sikorskiego [GDY]11:59
Staniewicza12:00
Maciejewicza12:02
Stare Obłuże12:03
Turkusowa12:04
Dąbka - Zespół Szkół12:05
Benisławskiego12:06
Dąbka - Zielona12:07
Bosmańska - Zielona12:09
Bosmańska - Nasypowa12:10
Cechowa12:12
Obłuże Centrum12:14
Energetyków12:16
Janka Wiśniewskiego12:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:23
Starowiejska [GDY]12:24
Armii Krajowej12:26
Kilińskiego [GDY]12:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:29
Urząd Miasta - Świętojańska12:30
Piłsudskiego12:31
Dom Marynarza12:32
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Dom Marynarza12:57
Piłsudskiego12:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:00
Kilińskiego [GDY]13:01
Armii Krajowej13:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:11
Janka Wiśniewskiego13:12
Energetyków13:14
Obłuże Centrum13:17
Cechowa13:18
Bosmańska - Nasypowa13:19
Bosmańska - Zielona13:21
Dąbka - Zielona13:22
Dąbka - Zespół Szkół13:23
Turkusowa13:24
Stare Obłuże13:26
Maciejewicza13:27
Galeria Szperk13:28
Staniewicza13:29
Sikorskiego [GDY]13:30
Steyera13:31
Pogórze Górne13:32
Kurs nr 13 do Dom Marynarza
Pogórze Górne13:37
Steyera13:38
Sikorskiego [GDY]13:39
Staniewicza13:40
Maciejewicza13:42
Stare Obłuże13:43
Turkusowa13:44
Dąbka - Zespół Szkół13:45
Benisławskiego13:46
Dąbka - Zielona13:47
Bosmańska - Zielona13:49
Bosmańska - Nasypowa13:50
Cechowa13:52
Obłuże Centrum13:54
Energetyków13:56
Janka Wiśniewskiego13:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:03
Starowiejska [GDY]14:04
Armii Krajowej14:06
Kilińskiego [GDY]14:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:09
Urząd Miasta - Świętojańska14:10
Piłsudskiego14:11
Dom Marynarza14:12
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Dom Marynarza14:37
Piłsudskiego14:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:40
Kilińskiego [GDY]14:42
Armii Krajowej14:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:52
Janka Wiśniewskiego14:53
Energetyków14:55
Obłuże Centrum14:58
Cechowa14:59
Bosmańska - Nasypowa15:00
Bosmańska - Zielona15:02
Dąbka - Zielona15:03
Dąbka - Zespół Szkół15:04
Turkusowa15:05
Stare Obłuże15:07
Maciejewicza15:08
Galeria Szperk15:09
Staniewicza15:10
Sikorskiego [GDY]15:11
Steyera15:12
Pogórze Górne15:13
Kurs nr 15 do Dom Marynarza
Pogórze Górne15:17
Steyera15:18
Sikorskiego [GDY]15:19
Staniewicza15:20
Maciejewicza15:22
Stare Obłuże15:23
Turkusowa15:24
Dąbka - Zespół Szkół15:25
Benisławskiego15:26
Dąbka - Zielona15:27
Bosmańska - Zielona15:29
Bosmańska - Nasypowa15:30
Cechowa15:32
Obłuże Centrum15:34
Energetyków15:36
Janka Wiśniewskiego15:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:43
Starowiejska [GDY]15:44
Armii Krajowej15:46
Kilińskiego [GDY]15:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:49
Urząd Miasta - Świętojańska15:50
Piłsudskiego15:51
Dom Marynarza15:52
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Dom Marynarza16:17
Piłsudskiego16:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:20
Kilińskiego [GDY]16:22
Armii Krajowej16:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:32
Janka Wiśniewskiego16:33
Energetyków16:35
Obłuże Centrum16:38
Cechowa16:39
Bosmańska - Nasypowa16:40
Bosmańska - Zielona16:42
Dąbka - Zielona16:43
Dąbka - Zespół Szkół16:44
Turkusowa16:45
Stare Obłuże16:47
Maciejewicza16:48
Galeria Szperk16:49
Staniewicza16:50
Sikorskiego [GDY]16:51
Steyera16:52
Pogórze Górne16:53
Kurs nr 17 do Dom Marynarza
Pogórze Górne16:57
Steyera16:58
Sikorskiego [GDY]16:59
Staniewicza17:00
Maciejewicza17:02
Stare Obłuże17:03
Turkusowa17:04
Dąbka - Zespół Szkół17:05
Benisławskiego17:06
Dąbka - Zielona17:07
Bosmańska - Zielona17:09
Bosmańska - Nasypowa17:10
Cechowa17:12
Obłuże Centrum17:14
Energetyków17:16
Janka Wiśniewskiego17:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:23
Starowiejska [GDY]17:24
Armii Krajowej17:26
Kilińskiego [GDY]17:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:29
Urząd Miasta - Świętojańska17:30
Piłsudskiego17:31
Dom Marynarza17:32
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Dom Marynarza17:57
Piłsudskiego17:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:00
Kilińskiego [GDY]18:02
Armii Krajowej18:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:12
Janka Wiśniewskiego18:13
Energetyków18:15
Obłuże Centrum18:18
Cechowa18:19
Bosmańska - Nasypowa18:20
Bosmańska - Zielona18:22
Dąbka - Zielona18:23
Dąbka - Zespół Szkół18:24
Turkusowa18:25
Stare Obłuże18:27
Maciejewicza18:28
Galeria Szperk18:29
Staniewicza18:30
Sikorskiego [GDY]18:31
Steyera18:32
Pogórze Górne18:33
Kurs nr 19 do Dom Marynarza
Pogórze Górne18:37
Steyera18:38
Sikorskiego [GDY]18:39
Staniewicza18:40
Maciejewicza18:42
Stare Obłuże18:43
Turkusowa18:44
Dąbka - Zespół Szkół18:45
Benisławskiego18:46
Dąbka - Zielona18:47
Bosmańska - Zielona18:49
Bosmańska - Nasypowa18:50
Cechowa18:52
Obłuże Centrum18:54
Energetyków18:56
Janka Wiśniewskiego18:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:03
Starowiejska [GDY]19:04
Armii Krajowej19:06
Kilińskiego [GDY]19:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:09
Urząd Miasta - Świętojańska19:10
Piłsudskiego19:11
Dom Marynarza19:12
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Dom Marynarza19:32
Piłsudskiego19:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:35
Kilińskiego [GDY]19:36
Armii Krajowej19:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:46
Janka Wiśniewskiego19:47
Energetyków19:49
Obłuże Centrum19:52
Cechowa19:53
Bosmańska - Nasypowa19:54
Bosmańska - Zielona19:56
Dąbka - Zielona19:57
Dąbka - Zespół Szkół19:58
Turkusowa19:59
Stare Obłuże20:01
Maciejewicza20:02
Galeria Szperk20:03
Staniewicza20:04
Sikorskiego [GDY]20:05
Steyera20:06
Pogórze Górne20:07
Kurs nr 21 do Dom Marynarza
Pogórze Górne20:18
Steyera20:19
Sikorskiego [GDY]20:20
Staniewicza20:21
Maciejewicza20:23
Stare Obłuże20:24
Turkusowa20:25
Dąbka - Zespół Szkół20:26
Benisławskiego20:27
Dąbka - Zielona20:28
Bosmańska - Zielona20:30
Bosmańska - Nasypowa20:31
Cechowa20:33
Obłuże Centrum20:34
Energetyków20:36
Janka Wiśniewskiego20:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:43
Starowiejska [GDY]20:44
Armii Krajowej20:46
Kilińskiego [GDY]20:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:49
Urząd Miasta - Świętojańska20:50
Piłsudskiego20:51
Dom Marynarza20:52
Kurs nr 22 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza21:09
Piłsudskiego21:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:12
Kilińskiego [GDY]21:13
Armii Krajowej21:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:22
Janka Wiśniewskiego21:23
Energetyków21:25
Obłuże Centrum21:28
Cechowa21:29
Bosmańska - Nasypowa21:30
Bosmańska - Zielona21:32
Dąbka - Zielona21:33
Dąbka - Zespół Szkół21:34
Turkusowa21:35
Stare Obłuże21:36
Maciejewicza21:37
Galeria Szperk21:38
Staniewicza21:39
Sikorskiego [GDY]21:40
Steyera21:41
Pogórze - Pogórze Górne21:42
Kurs nr 23 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne21:42
Baza na Pogórzu Dolnym21:45