• W godz. 8:15-9:00 tram. 4 od Urzędu Miejskiego pojadą przez Hucisko i Dworzec Gł. Szczeguły na str. ztm.gda.pl  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:40
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia NOWY PORT04:25
Władysława IV [GDA]04:27
Nowy Port Oliwska04:28
Przychodnia04:29
Rybołowców04:30
Kasztanowa04:32
Latarnia Morska04:33
Krasickiego04:35
Brzeźno04:37
Mazurska04:38
Wczasy04:39
Dworska04:41
al. Płażyńskiego04:42
Grudziądzka04:44
Kolonia Uroda04:45
Kościuszki04:47
Mickiewicza [GDA]04:48
Reja [GDA]04:49
Wyspiańskiego04:51
Opera Bałtycka04:54
Traugutta [GDA]04:55
Uniwersytet Medyczny04:56
Chodowieckiego04:57
Brama Oliwska04:58
Dworzec Główny05:00
Brama Wyżynna05:03
Śródmieście SKM05:05
Pohulanka05:07
Odrzańska05:08
Chałubińskiego05:10
Sikorskiego [GDA]05:12
Chełm Witosa05:13
Kurs nr 1 do Brzeźno
Chełm Witosa05:15
Chełm Witosa05:15
Sikorskiego [GDA]05:16
Chałubińskiego05:18
Odrzańska05:20
Pohulanka05:21
Śródmieście SKM05:23
Brama Wyżynna05:25
Dworzec Główny05:27
Brama Oliwska05:30
Chodowieckiego05:31
Uniwersytet Medyczny05:32
Traugutta [GDA]05:34
Opera Bałtycka05:36
Wyspiańskiego05:39
Reja [GDA]05:40
Mickiewicza [GDA]05:42
Kościuszki05:44
Kolonia Uroda05:45
Grudziądzka05:46
al. Płażyńskiego05:48
Uczniowska [GDA]05:49
Gdańska05:51
Sternicza05:53
Brzeźno05:55
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno06:13
Mazurska06:14
Wczasy06:15
Dworska06:17
al. Płażyńskiego06:18
Grudziądzka06:20
Kolonia Uroda06:21
Kościuszki06:23
Mickiewicza [GDA]06:24
Reja [GDA]06:25
Wyspiańskiego06:27
Opera Bałtycka06:30
Traugutta [GDA]06:31
Uniwersytet Medyczny06:32
Chodowieckiego06:33
Brama Oliwska06:34
Dworzec Główny06:36
Brama Wyżynna06:39
Śródmieście SKM06:41
Pohulanka06:43
Odrzańska06:44
Chałubińskiego06:46
Sikorskiego [GDA]06:48
Chełm Witosa06:49
Kurs nr 3 do Brzeźno
Chełm Witosa07:01
Chełm Witosa07:01
Sikorskiego [GDA]07:02
Chałubińskiego07:04
Odrzańska07:06
Pohulanka07:07
Śródmieście SKM07:09
Brama Wyżynna07:11
Dworzec Główny07:13
Brama Oliwska07:16
Chodowieckiego07:17
Uniwersytet Medyczny07:18
Traugutta [GDA]07:20
Opera Bałtycka07:22
Wyspiańskiego07:25
Reja [GDA]07:26
Mickiewicza [GDA]07:28
Kościuszki07:30
Kolonia Uroda07:31
Grudziądzka07:32
al. Płażyńskiego07:34
Uczniowska [GDA]07:35
Gdańska07:37
Sternicza07:39
Brzeźno07:41
Kurs nr 4 do Chełm Witosa
Brzeźno07:43
Mazurska07:44
Wczasy07:45
Dworska07:47
al. Płażyńskiego07:48
Grudziądzka07:50
Kolonia Uroda07:51
Kościuszki07:53
Mickiewicza [GDA]07:54
Reja [GDA]07:55
Wyspiańskiego07:57
Opera Bałtycka08:00
Traugutta [GDA]08:01
Uniwersytet Medyczny08:02
Chodowieckiego08:03
Brama Oliwska08:04
Dworzec Główny08:06
Brama Wyżynna08:09
Śródmieście SKM08:11
Pohulanka08:13
Odrzańska08:14
Chałubińskiego08:16
Sikorskiego [GDA]08:18
Chełm Witosa08:19
Kurs nr 5 do Brzeźno
Chełm Witosa08:34
Chełm Witosa08:34
Sikorskiego [GDA]08:35
Chałubińskiego08:37
Odrzańska08:39
Pohulanka08:40
Śródmieście SKM08:42
Brama Wyżynna08:44
Dworzec Główny08:46
Brama Oliwska08:49
Chodowieckiego08:50
Uniwersytet Medyczny08:51
Traugutta [GDA]08:53
Opera Bałtycka08:55
Wyspiańskiego08:58
Reja [GDA]08:59
Mickiewicza [GDA]09:01
Kościuszki09:03
Kolonia Uroda09:04
Grudziądzka09:05
al. Płażyńskiego09:07
Uczniowska [GDA]09:08
Gdańska09:10
Sternicza09:12
Brzeźno09:14
Kurs nr 6 do Chełm Witosa
Brzeźno09:16
Mazurska09:17
Wczasy09:18
Dworska09:20
al. Płażyńskiego09:21
Grudziądzka09:23
Kolonia Uroda09:24
Kościuszki09:26
Mickiewicza [GDA]09:27
Reja [GDA]09:28
Wyspiańskiego09:30
Opera Bałtycka09:33
Traugutta [GDA]09:34
Uniwersytet Medyczny09:35
Chodowieckiego09:36
Brama Oliwska09:37
Dworzec Główny09:39
Brama Wyżynna09:42
Śródmieście SKM09:44
Pohulanka09:46
Odrzańska09:47
Chałubińskiego09:49
Sikorskiego [GDA]09:51
Chełm Witosa09:52
Kurs nr 7 do Brzeźno
Chełm Witosa10:14
Chełm Witosa10:14
Sikorskiego [GDA]10:15
Chałubińskiego10:17
Odrzańska10:19
Pohulanka10:20
Śródmieście SKM10:22
Brama Wyżynna10:24
Dworzec Główny10:26
Brama Oliwska10:29
Chodowieckiego10:30
Uniwersytet Medyczny10:31
Traugutta [GDA]10:33
Opera Bałtycka10:35
Wyspiańskiego10:38
Reja [GDA]10:39
Mickiewicza [GDA]10:41
Kościuszki10:43
Kolonia Uroda10:44
Grudziądzka10:45
al. Płażyńskiego10:47
Uczniowska [GDA]10:48
Gdańska10:50
Sternicza10:52
Brzeźno10:54
Kurs nr 8 do Chełm Witosa
Brzeźno10:56
Mazurska10:57
Wczasy10:58
Dworska11:00
al. Płażyńskiego11:01
Grudziądzka11:03
Kolonia Uroda11:04
Kościuszki11:06
Mickiewicza [GDA]11:07
Reja [GDA]11:08
Wyspiańskiego11:10
Opera Bałtycka11:13
Traugutta [GDA]11:14
Uniwersytet Medyczny11:15
Chodowieckiego11:16
Brama Oliwska11:17
Dworzec Główny11:19
Brama Wyżynna11:22
Śródmieście SKM11:24
Pohulanka11:26
Odrzańska11:27
Chałubińskiego11:29
Sikorskiego [GDA]11:31
Chełm Witosa11:32
Kurs nr 9 do Brzeźno
Chełm Witosa11:54
Chełm Witosa11:54
Sikorskiego [GDA]11:55
Chałubińskiego11:57
Odrzańska11:59
Pohulanka12:00
Śródmieście SKM12:02
Brama Wyżynna12:04
Dworzec Główny12:06
Brama Oliwska12:09
Chodowieckiego12:10
Uniwersytet Medyczny12:11
Traugutta [GDA]12:13
Opera Bałtycka12:15
Wyspiańskiego12:18
Reja [GDA]12:19
Mickiewicza [GDA]12:21
Kościuszki12:23
Kolonia Uroda12:24
Grudziądzka12:25
al. Płażyńskiego12:27
Uczniowska [GDA]12:28
Gdańska12:30
Sternicza12:32
Brzeźno12:34
Kurs nr 10 do Chełm Witosa
Brzeźno12:36
Mazurska12:37
Wczasy12:38
Dworska12:40
al. Płażyńskiego12:41
Grudziądzka12:43
Kolonia Uroda12:44
Kościuszki12:46
Mickiewicza [GDA]12:47
Reja [GDA]12:48
Wyspiańskiego12:50
Opera Bałtycka12:53
Traugutta [GDA]12:54
Uniwersytet Medyczny12:55
Chodowieckiego12:56
Brama Oliwska12:57
Dworzec Główny12:59
Brama Wyżynna13:02
Śródmieście SKM13:04
Pohulanka13:06
Odrzańska13:07
Chałubińskiego13:09
Sikorskiego [GDA]13:11
Chełm Witosa13:12
Kurs nr 11 do Brzeźno
Chełm Witosa13:31
Chełm Witosa13:31
Sikorskiego [GDA]13:32
Chałubińskiego13:34
Odrzańska13:36
Pohulanka13:37
Śródmieście SKM13:39
Brama Wyżynna13:41
Dworzec Główny13:43
Brama Oliwska13:46
Chodowieckiego13:47
Uniwersytet Medyczny13:48
Traugutta [GDA]13:50
Opera Bałtycka13:52
Wyspiańskiego13:55
Reja [GDA]13:56
Mickiewicza [GDA]13:58
Kościuszki14:00
Kolonia Uroda14:01
Grudziądzka14:02
al. Płażyńskiego14:04
Uczniowska [GDA]14:05
Gdańska14:07
Sternicza14:09
Brzeźno14:11
Kurs nr 12 do Chełm Witosa
Brzeźno14:13
Mazurska14:14
Wczasy14:15
Dworska14:17
al. Płażyńskiego14:18
Grudziądzka14:20
Kolonia Uroda14:21
Kościuszki14:23
Mickiewicza [GDA]14:24
Reja [GDA]14:25
Wyspiańskiego14:27
Opera Bałtycka14:30
Traugutta [GDA]14:31
Uniwersytet Medyczny14:32
Chodowieckiego14:33
Brama Oliwska14:34
Dworzec Główny14:36
Brama Wyżynna14:39
Śródmieście SKM14:41
Pohulanka14:43
Odrzańska14:44
Chałubińskiego14:46
Sikorskiego [GDA]14:48
Chełm Witosa14:49
Kurs nr 13 do Brzeźno
Chełm Witosa15:01
Chełm Witosa15:01
Sikorskiego [GDA]15:02
Chałubińskiego15:04
Odrzańska15:06
Pohulanka15:07
Śródmieście SKM15:09
Brama Wyżynna15:11
Dworzec Główny15:13
Brama Oliwska15:16
Chodowieckiego15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Traugutta [GDA]15:20
Opera Bałtycka15:22
Wyspiańskiego15:25
Reja [GDA]15:26
Mickiewicza [GDA]15:28
Kościuszki15:30
Kolonia Uroda15:31
Grudziądzka15:32
al. Płażyńskiego15:34
Uczniowska [GDA]15:35
Gdańska15:37
Sternicza15:39
Brzeźno15:41
Kurs nr 14 do Chełm Witosa
Brzeźno15:43
Mazurska15:44
Wczasy15:45
Dworska15:47
al. Płażyńskiego15:48
Grudziądzka15:50
Kolonia Uroda15:51
Kościuszki15:53
Mickiewicza [GDA]15:54
Reja [GDA]15:55
Wyspiańskiego15:57
Opera Bałtycka16:00
Traugutta [GDA]16:01
Uniwersytet Medyczny16:02
Chodowieckiego16:03
Brama Oliwska16:04
Dworzec Główny16:06
Brama Wyżynna16:09
Śródmieście SKM16:11
Pohulanka16:13
Odrzańska16:14
Chałubińskiego16:16
Sikorskiego [GDA]16:18
Chełm Witosa16:19
Kurs nr 15 do Brzeźno
Chełm Witosa16:32
Chełm Witosa16:32
Sikorskiego [GDA]16:33
Chałubińskiego16:35
Odrzańska16:37
Pohulanka16:38
Śródmieście SKM16:40
Brama Wyżynna16:42
Dworzec Główny16:44
Brama Oliwska16:47
Chodowieckiego16:48
Uniwersytet Medyczny16:49
Traugutta [GDA]16:51
Opera Bałtycka16:53
Wyspiańskiego16:56
Reja [GDA]16:57
Mickiewicza [GDA]16:59
Kościuszki17:01
Kolonia Uroda17:02
Grudziądzka17:03
al. Płażyńskiego17:05
Uczniowska [GDA]17:06
Gdańska17:08
Sternicza17:10
Brzeźno17:12
Kurs nr 16 do Chełm Witosa
Brzeźno17:19
Mazurska17:20
Wczasy17:21
Dworska17:23
al. Płażyńskiego17:24
Grudziądzka17:26
Kolonia Uroda17:27
Kościuszki17:29
Mickiewicza [GDA]17:30
Reja [GDA]17:31
Wyspiańskiego17:33
Opera Bałtycka17:36
Traugutta [GDA]17:37
Uniwersytet Medyczny17:38
Chodowieckiego17:39
Brama Oliwska17:40
Dworzec Główny17:42
Brama Wyżynna17:45
Śródmieście SKM17:47
Pohulanka17:49
Odrzańska17:50
Chałubińskiego17:52
Sikorskiego [GDA]17:54
Chełm Witosa17:55
Kurs nr 17 do Brzeźno
Chełm Witosa18:13
Chełm Witosa18:13
Sikorskiego [GDA]18:14
Chałubińskiego18:16
Odrzańska18:18
Pohulanka18:19
Śródmieście SKM18:21
Brama Wyżynna18:23
Dworzec Główny18:25
Brama Oliwska18:28
Chodowieckiego18:29
Uniwersytet Medyczny18:30
Traugutta [GDA]18:32
Opera Bałtycka18:34
Wyspiańskiego18:37
Reja [GDA]18:38
Mickiewicza [GDA]18:40
Kościuszki18:42
Kolonia Uroda18:43
Grudziądzka18:44
al. Płażyńskiego18:46
Uczniowska [GDA]18:47
Gdańska18:49
Sternicza18:51
Brzeźno18:53
Kurs nr 18 do Chełm Witosa
Brzeźno18:59
Mazurska19:00
Wczasy19:01
Dworska19:03
al. Płażyńskiego19:04
Grudziądzka19:06
Kolonia Uroda19:07
Kościuszki19:09
Mickiewicza [GDA]19:10
Reja [GDA]19:11
Wyspiańskiego19:13
Opera Bałtycka19:16
Traugutta [GDA]19:17
Uniwersytet Medyczny19:18
Chodowieckiego19:19
Brama Oliwska19:20
Dworzec Główny19:22
Brama Wyżynna19:25
Śródmieście SKM19:27
Pohulanka19:29
Odrzańska19:30
Chałubińskiego19:32
Sikorskiego [GDA]19:34
Chełm Witosa19:35
Kurs nr 19 do Brzeźno
Chełm Witosa19:55
Chełm Witosa19:55
Sikorskiego [GDA]19:56
Chałubińskiego19:58
Odrzańska20:00
Pohulanka20:01
Śródmieście SKM20:03
Brama Wyżynna20:05
Dworzec Główny20:07
Brama Oliwska20:10
Chodowieckiego20:11
Uniwersytet Medyczny20:12
Traugutta [GDA]20:14
Opera Bałtycka20:16
Wyspiańskiego20:19
Reja [GDA]20:20
Mickiewicza [GDA]20:22
Kościuszki20:24
Kolonia Uroda20:25
Grudziądzka20:26
al. Płażyńskiego20:28
Uczniowska [GDA]20:29
Gdańska20:31
Sternicza20:33
Brzeźno20:35
Kurs nr 20 do Chełm Witosa
Brzeźno20:42
Mazurska20:43
Wczasy20:44
Dworska20:46
al. Płażyńskiego20:47
Grudziądzka20:49
Kolonia Uroda20:50
Kościuszki20:52
Mickiewicza [GDA]20:53
Reja [GDA]20:54
Wyspiańskiego20:56
Opera Bałtycka20:59
Traugutta [GDA]21:00
Uniwersytet Medyczny21:01
Chodowieckiego21:02
Brama Oliwska21:03
Dworzec Główny21:05
Brama Wyżynna21:08
Śródmieście SKM21:10
Pohulanka21:12
Odrzańska21:13
Chałubińskiego21:15
Sikorskiego [GDA]21:17
Chełm Witosa21:18
Kurs nr 21 do Brzeźno
Chełm Witosa21:45
Chełm Witosa21:45
Sikorskiego [GDA]21:46
Chałubińskiego21:48
Odrzańska21:50
Pohulanka21:51
Śródmieście SKM21:53
Brama Wyżynna21:55
Dworzec Główny21:57
Brama Oliwska22:00
Chodowieckiego22:01
Uniwersytet Medyczny22:02
Traugutta [GDA]22:04
Opera Bałtycka22:06
Wyspiańskiego22:09
Reja [GDA]22:10
Mickiewicza [GDA]22:12
Kościuszki22:14
Kolonia Uroda22:15
Grudziądzka22:16
al. Płażyńskiego22:18
Uczniowska [GDA]22:19
Gdańska22:21
Sternicza22:23
Brzeźno22:25
Kurs nr 22 do Chełm Witosa
Brzeźno22:42
Mazurska22:43
Wczasy22:44
Dworska22:46
al. Płażyńskiego22:47
Grudziądzka22:49
Kolonia Uroda22:50
Kościuszki22:52
Mickiewicza [GDA]22:53
Reja [GDA]22:54
Wyspiańskiego22:56
Opera Bałtycka22:59
Traugutta [GDA]23:00
Uniwersytet Medyczny23:01
Chodowieckiego23:02
Brama Oliwska23:03
Dworzec Główny23:05
Brama Wyżynna23:07
Śródmieście SKM23:09
Pohulanka23:11
Odrzańska23:12
Chałubińskiego23:14
Sikorskiego [GDA]23:15
Chełm Witosa23:16
Kurs nr 23 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa23:17
Chełm Witosa23:17
Sikorskiego [GDA]23:18
Chałubińskiego23:19
Odrzańska23:21
Pohulanka23:22
Śródmieście SKM23:24
Brama Wyżynna23:26
Dworzec Główny23:28
Brama Oliwska23:31
Chodowieckiego23:32
Uniwersytet Medyczny23:33
Traugutta [GDA]23:34
Opera Bałtycka23:36
Wyspiańskiego23:38
Reja [GDA]23:39
Mickiewicza [GDA]23:41
Kościuszki23:43
Kolonia Uroda23:44
Grudziądzka23:45
al. Płażyńskiego23:47
Uczniowska [GDA]23:48
Gdańska23:50
Sternicza23:52
Brzeźno23:54
Krasickiego23:55
Latarnia Morska23:57
Kasztanowa23:58
Na Zaspę23:59
Plac Wolności00:01
Nowy Port Zajezdnia00:02
Zajezdnia NOWY PORT00:04