• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:53
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia NOWY PORT04:45
Władysława IV [GDA]04:47
Nowy Port Oliwska04:48
Przychodnia04:49
Rybołowców04:50
Kasztanowa04:52
Latarnia Morska04:53
Krasickiego04:55
Brzeźno04:57
Mazurska04:58
Wczasy04:59
Dworska05:01
al. Płażyńskiego05:02
Grudziądzka05:04
Kolonia Uroda05:05
Kościuszki05:07
Mickiewicza [GDA]05:08
Reja [GDA]05:09
Wyspiańskiego05:11
Opera Bałtycka05:14
Traugutta [GDA]05:15
Uniwersytet Medyczny05:16
Chodowieckiego05:17
Brama Oliwska05:18
Dworzec Główny05:20
Brama Wyżynna05:23
Śródmieście SKM05:25
Pohulanka05:27
Odrzańska05:28
Chałubińskiego05:30
Sikorskiego [GDA]05:32
Chełm Witosa05:33
Kurs nr 1 do Brzeźno
Chełm Witosa05:35
Chełm Witosa05:35
Sikorskiego [GDA]05:36
Chałubińskiego05:38
Odrzańska05:40
Pohulanka05:41
Śródmieście SKM05:43
Brama Wyżynna05:45
Dworzec Główny05:47
Brama Oliwska05:50
Chodowieckiego05:51
Uniwersytet Medyczny05:52
Traugutta [GDA]05:54
Opera Bałtycka05:56
Wyspiańskiego05:59
Reja [GDA]06:00
Mickiewicza [GDA]06:02
Kościuszki06:04
Kolonia Uroda06:05
Grudziądzka06:06
al. Płażyńskiego06:08
Uczniowska [GDA]06:09
Gdańska06:11
Sternicza06:13
Brzeźno06:15
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno06:23
Mazurska06:24
Wczasy06:25
Dworska06:27
al. Płażyńskiego06:28
Grudziądzka06:30
Kolonia Uroda06:31
Kościuszki06:33
Mickiewicza [GDA]06:34
Reja [GDA]06:35
Wyspiańskiego06:37
Opera Bałtycka06:40
Traugutta [GDA]06:41
Uniwersytet Medyczny06:42
Chodowieckiego06:43
Brama Oliwska06:44
Dworzec Główny06:46
Brama Wyżynna06:49
Śródmieście SKM06:51
Pohulanka06:53
Odrzańska06:54
Chałubińskiego06:56
Sikorskiego [GDA]06:58
Chełm Witosa06:59
Kurs nr 3 do Brzeźno
Chełm Witosa07:12
Chełm Witosa07:12
Sikorskiego [GDA]07:13
Chałubińskiego07:15
Odrzańska07:17
Pohulanka07:18
Śródmieście SKM07:20
Brama Wyżynna07:22
Dworzec Główny07:24
Brama Oliwska07:27
Chodowieckiego07:28
Uniwersytet Medyczny07:29
Traugutta [GDA]07:31
Opera Bałtycka07:33
Wyspiańskiego07:36
Reja [GDA]07:37
Mickiewicza [GDA]07:39
Kościuszki07:41
Kolonia Uroda07:42
Grudziądzka07:43
al. Płażyńskiego07:45
Uczniowska [GDA]07:46
Gdańska07:48
Sternicza07:50
Brzeźno07:52
Kurs nr 4 do Chełm Witosa
Brzeźno07:53
Mazurska07:54
Wczasy07:55
Dworska07:57
al. Płażyńskiego07:58
Grudziądzka08:00
Kolonia Uroda08:01
Kościuszki08:03
Mickiewicza [GDA]08:04
Reja [GDA]08:05
Wyspiańskiego08:07
Opera Bałtycka08:10
Traugutta [GDA]08:11
Uniwersytet Medyczny08:12
Chodowieckiego08:13
Brama Oliwska08:14
Dworzec Główny08:16
Brama Wyżynna08:19
Śródmieście SKM08:21
Pohulanka08:23
Odrzańska08:24
Chałubińskiego08:26
Sikorskiego [GDA]08:28
Chełm Witosa08:29
Kurs nr 5 do Brzeźno
Chełm Witosa08:54
Chełm Witosa08:54
Sikorskiego [GDA]08:55
Chałubińskiego08:57
Odrzańska08:59
Pohulanka09:00
Śródmieście SKM09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Brama Oliwska09:09
Chodowieckiego09:10
Uniwersytet Medyczny09:11
Traugutta [GDA]09:13
Opera Bałtycka09:15
Wyspiańskiego09:18
Reja [GDA]09:19
Mickiewicza [GDA]09:21
Kościuszki09:23
Kolonia Uroda09:24
Grudziądzka09:25
al. Płażyńskiego09:27
Uczniowska [GDA]09:28
Gdańska09:30
Sternicza09:32
Brzeźno09:34
Kurs nr 6 do Chełm Witosa
Brzeźno09:36
Mazurska09:37
Wczasy09:38
Dworska09:40
al. Płażyńskiego09:41
Grudziądzka09:43
Kolonia Uroda09:44
Kościuszki09:46
Mickiewicza [GDA]09:47
Reja [GDA]09:48
Wyspiańskiego09:50
Opera Bałtycka09:53
Traugutta [GDA]09:54
Uniwersytet Medyczny09:55
Chodowieckiego09:56
Brama Oliwska09:57
Dworzec Główny09:59
Brama Wyżynna10:02
Śródmieście SKM10:04
Pohulanka10:06
Odrzańska10:07
Chałubińskiego10:09
Sikorskiego [GDA]10:11
Chełm Witosa10:12
Kurs nr 7 do Brzeźno
Chełm Witosa10:34
Chełm Witosa10:34
Sikorskiego [GDA]10:35
Chałubińskiego10:37
Odrzańska10:39
Pohulanka10:40
Śródmieście SKM10:42
Brama Wyżynna10:44
Dworzec Główny10:46
Brama Oliwska10:49
Chodowieckiego10:50
Uniwersytet Medyczny10:51
Traugutta [GDA]10:53
Opera Bałtycka10:55
Wyspiańskiego10:58
Reja [GDA]10:59
Mickiewicza [GDA]11:01
Kościuszki11:03
Kolonia Uroda11:04
Grudziądzka11:05
al. Płażyńskiego11:07
Uczniowska [GDA]11:08
Gdańska11:10
Sternicza11:12
Brzeźno11:14
Kurs nr 8 do Chełm Witosa
Brzeźno11:16
Mazurska11:17
Wczasy11:18
Dworska11:20
al. Płażyńskiego11:21
Grudziądzka11:23
Kolonia Uroda11:24
Kościuszki11:26
Mickiewicza [GDA]11:27
Reja [GDA]11:28
Wyspiańskiego11:30
Opera Bałtycka11:33
Traugutta [GDA]11:34
Uniwersytet Medyczny11:35
Chodowieckiego11:36
Brama Oliwska11:37
Dworzec Główny11:39
Brama Wyżynna11:42
Śródmieście SKM11:44
Pohulanka11:46
Odrzańska11:47
Chałubińskiego11:49
Sikorskiego [GDA]11:51
Chełm Witosa11:52
Kurs nr 9 do Brzeźno
Chełm Witosa12:14
Chełm Witosa12:14
Sikorskiego [GDA]12:15
Chałubińskiego12:17
Odrzańska12:19
Pohulanka12:20
Śródmieście SKM12:22
Brama Wyżynna12:24
Dworzec Główny12:26
Brama Oliwska12:29
Chodowieckiego12:30
Uniwersytet Medyczny12:31
Traugutta [GDA]12:33
Opera Bałtycka12:35
Wyspiańskiego12:38
Reja [GDA]12:39
Mickiewicza [GDA]12:41
Kościuszki12:43
Kolonia Uroda12:44
Grudziądzka12:45
al. Płażyńskiego12:47
Uczniowska [GDA]12:48
Gdańska12:50
Sternicza12:52
Brzeźno12:54
Kurs nr 10 do Chełm Witosa
Brzeźno12:56
Mazurska12:57
Wczasy12:58
Dworska13:00
al. Płażyńskiego13:01
Grudziądzka13:03
Kolonia Uroda13:04
Kościuszki13:06
Mickiewicza [GDA]13:07
Reja [GDA]13:08
Wyspiańskiego13:10
Opera Bałtycka13:13
Traugutta [GDA]13:14
Uniwersytet Medyczny13:15
Chodowieckiego13:16
Brama Oliwska13:17
Dworzec Główny13:19
Brama Wyżynna13:22
Śródmieście SKM13:24
Pohulanka13:26
Odrzańska13:27
Chałubińskiego13:29
Sikorskiego [GDA]13:31
Chełm Witosa13:32
Kurs nr 11 do Brzeźno
Chełm Witosa13:51
Chełm Witosa13:51
Sikorskiego [GDA]13:52
Chałubińskiego13:54
Odrzańska13:56
Pohulanka13:57
Śródmieście SKM13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Brama Oliwska14:06
Chodowieckiego14:07
Uniwersytet Medyczny14:08
Traugutta [GDA]14:10
Opera Bałtycka14:12
Wyspiańskiego14:15
Reja [GDA]14:16
Mickiewicza [GDA]14:18
Kościuszki14:20
Kolonia Uroda14:21
Grudziądzka14:22
al. Płażyńskiego14:24
Uczniowska [GDA]14:25
Gdańska14:27
Sternicza14:29
Brzeźno14:31
Kurs nr 12 do Chełm Witosa
Brzeźno14:33
Mazurska14:34
Wczasy14:35
Dworska14:37
al. Płażyńskiego14:38
Grudziądzka14:40
Kolonia Uroda14:41
Kościuszki14:43
Mickiewicza [GDA]14:44
Reja [GDA]14:45
Wyspiańskiego14:47
Opera Bałtycka14:50
Traugutta [GDA]14:51
Uniwersytet Medyczny14:52
Chodowieckiego14:53
Brama Oliwska14:54
Dworzec Główny14:56
Brama Wyżynna14:59
Śródmieście SKM15:01
Pohulanka15:03
Odrzańska15:04
Chałubińskiego15:06
Sikorskiego [GDA]15:08
Chełm Witosa15:09
Kurs nr 13 do Brzeźno
Chełm Witosa15:21
Chełm Witosa15:21
Sikorskiego [GDA]15:22
Chałubińskiego15:24
Odrzańska15:26
Pohulanka15:27
Śródmieście SKM15:29
Brama Wyżynna15:31
Dworzec Główny15:33
Brama Oliwska15:36
Chodowieckiego15:37
Uniwersytet Medyczny15:38
Traugutta [GDA]15:40
Opera Bałtycka15:42
Wyspiańskiego15:45
Reja [GDA]15:46
Mickiewicza [GDA]15:48
Kościuszki15:50
Kolonia Uroda15:51
Grudziądzka15:52
al. Płażyńskiego15:54
Uczniowska [GDA]15:55
Gdańska15:57
Sternicza15:59
Brzeźno16:01
Kurs nr 14 do Chełm Witosa
Brzeźno16:03
Mazurska16:04
Wczasy16:05
Dworska16:07
al. Płażyńskiego16:08
Grudziądzka16:10
Kolonia Uroda16:11
Kościuszki16:13
Mickiewicza [GDA]16:14
Reja [GDA]16:15
Wyspiańskiego16:17
Opera Bałtycka16:20
Traugutta [GDA]16:21
Uniwersytet Medyczny16:22
Chodowieckiego16:23
Brama Oliwska16:24
Dworzec Główny16:26
Brama Wyżynna16:29
Śródmieście SKM16:31
Pohulanka16:33
Odrzańska16:34
Chałubińskiego16:36
Sikorskiego [GDA]16:38
Chełm Witosa16:39
Kurs nr 15 do Brzeźno
Chełm Witosa16:52
Chełm Witosa16:52
Sikorskiego [GDA]16:53
Chałubińskiego16:55
Odrzańska16:57
Pohulanka16:58
Śródmieście SKM17:00
Brama Wyżynna17:02
Dworzec Główny17:04
Brama Oliwska17:07
Chodowieckiego17:08
Uniwersytet Medyczny17:09
Traugutta [GDA]17:11
Opera Bałtycka17:13
Wyspiańskiego17:16
Reja [GDA]17:17
Mickiewicza [GDA]17:19
Kościuszki17:21
Kolonia Uroda17:22
Grudziądzka17:23
al. Płażyńskiego17:25
Uczniowska [GDA]17:26
Gdańska17:28
Sternicza17:30
Brzeźno17:32
Kurs nr 16 do Chełm Witosa
Brzeźno17:39
Mazurska17:40
Wczasy17:41
Dworska17:43
al. Płażyńskiego17:44
Grudziądzka17:46
Kolonia Uroda17:47
Kościuszki17:49
Mickiewicza [GDA]17:50
Reja [GDA]17:51
Wyspiańskiego17:53
Opera Bałtycka17:56
Traugutta [GDA]17:57
Uniwersytet Medyczny17:58
Chodowieckiego17:59
Brama Oliwska18:00
Dworzec Główny18:02
Brama Wyżynna18:05
Śródmieście SKM18:07
Pohulanka18:09
Odrzańska18:10
Chałubińskiego18:12
Sikorskiego [GDA]18:14
Chełm Witosa18:15
Kurs nr 17 do Brzeźno
Chełm Witosa18:33
Chełm Witosa18:33
Sikorskiego [GDA]18:34
Chałubińskiego18:36
Odrzańska18:38
Pohulanka18:39
Śródmieście SKM18:41
Brama Wyżynna18:43
Dworzec Główny18:45
Brama Oliwska18:48
Chodowieckiego18:49
Uniwersytet Medyczny18:50
Traugutta [GDA]18:52
Opera Bałtycka18:54
Wyspiańskiego18:57
Reja [GDA]18:58
Mickiewicza [GDA]19:00
Kościuszki19:02
Kolonia Uroda19:03
Grudziądzka19:04
al. Płażyńskiego19:06
Uczniowska [GDA]19:07
Gdańska19:09
Sternicza19:11
Brzeźno19:13
Kurs nr 18 do Chełm Witosa
Brzeźno19:17
Mazurska19:18
Wczasy19:19
Dworska19:21
al. Płażyńskiego19:22
Grudziądzka19:24
Kolonia Uroda19:25
Kościuszki19:27
Mickiewicza [GDA]19:28
Reja [GDA]19:29
Wyspiańskiego19:31
Opera Bałtycka19:34
Traugutta [GDA]19:35
Uniwersytet Medyczny19:36
Chodowieckiego19:37
Brama Oliwska19:38
Dworzec Główny19:40
Brama Wyżynna19:43
Śródmieście SKM19:45
Pohulanka19:47
Odrzańska19:48
Chałubińskiego19:50
Sikorskiego [GDA]19:52
Chełm Witosa19:53
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa19:59
Chełm Witosa19:59
Sikorskiego [GDA]20:00
Chałubińskiego20:02
Odrzańska20:04
Pohulanka20:05
Śródmieście SKM20:07
Brama Wyżynna20:09
Dworzec Główny20:11
Plac Solidarności20:14
Stocznia SKM20:16
Stocznia Północna20:18
Twarda20:19
Węzeł Kliniczna20:20
Swojska20:21
Żaglowa - AmberExpo20:23
Mostostal20:24
Stadion Energa Gdańsk20:25
Śnieżna20:27
Marynarki Polskiej20:29
Plac Wolności20:30
Nowy Port Zajezdnia20:31
Zajezdnia NOWY PORT20:33