• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:03
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia NOWY PORT04:35
Władysława IV [GDA]04:37
Nowy Port Góreckiego04:38
Marynarki Polskiej04:40
Śnieżna04:42
Stadion Energa Gdańsk04:44
Mostostal04:45
Żaglowa - AmberExpo04:46
Swojska04:48
Węzeł Kliniczna04:49
Twarda04:50
Stocznia Północna04:51
Stocznia SKM04:53
Plac Solidarności04:55
Dworzec Główny04:57
Brama Wyżynna05:00
Śródmieście SKM05:02
Pohulanka05:04
Odrzańska05:05
Chałubińskiego05:07
Sikorskiego [GDA]05:09
Chełm Witosa05:10
Kurs nr 1 do Brzeźno
Chełm Witosa05:15
Chełm Witosa05:15
Sikorskiego [GDA]05:16
Chałubińskiego05:18
Odrzańska05:20
Pohulanka05:21
Śródmieście SKM05:23
Brama Wyżynna05:25
Dworzec Główny05:27
Brama Oliwska05:30
Chodowieckiego05:31
Uniwersytet Medyczny05:32
Traugutta [GDA]05:34
Opera Bałtycka05:36
Wyspiańskiego05:39
Reja [GDA]05:40
Mickiewicza [GDA]05:42
Kościuszki05:44
Kolonia Uroda05:45
Grudziądzka05:46
al. Płażyńskiego05:48
Uczniowska [GDA]05:49
Gdańska05:51
Sternicza05:53
Brzeźno05:55
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno06:12
Mazurska06:13
Wczasy06:14
Dworska06:16
al. Płażyńskiego06:17
Grudziądzka06:19
Kolonia Uroda06:20
Kościuszki06:22
Mickiewicza [GDA]06:23
Reja [GDA]06:24
Wyspiańskiego06:26
Opera Bałtycka06:29
Traugutta [GDA]06:30
Uniwersytet Medyczny06:31
Chodowieckiego06:32
Brama Oliwska06:33
Dworzec Główny06:35
Brama Wyżynna06:38
Śródmieście SKM06:40
Pohulanka06:42
Odrzańska06:43
Chałubińskiego06:45
Sikorskiego [GDA]06:47
Chełm Witosa06:48
Kurs nr 3 do Brzeźno
Chełm Witosa06:55
Chełm Witosa06:55
Sikorskiego [GDA]06:56
Chałubińskiego06:58
Odrzańska07:00
Pohulanka07:01
Śródmieście SKM07:03
Brama Wyżynna07:05
Dworzec Główny07:07
Brama Oliwska07:10
Chodowieckiego07:11
Uniwersytet Medyczny07:12
Traugutta [GDA]07:14
Opera Bałtycka07:16
Wyspiańskiego07:19
Reja [GDA]07:20
Mickiewicza [GDA]07:22
Kościuszki07:24
Kolonia Uroda07:25
Grudziądzka07:26
al. Płażyńskiego07:28
Uczniowska [GDA]07:29
Gdańska07:31
Sternicza07:33
Brzeźno07:35
Kurs nr 4 do Chełm Witosa
Brzeźno07:37
Mazurska07:38
Wczasy07:39
Dworska07:41
al. Płażyńskiego07:42
Grudziądzka07:44
Kolonia Uroda07:45
Kościuszki07:47
Mickiewicza [GDA]07:48
Reja [GDA]07:49
Wyspiańskiego07:51
Opera Bałtycka07:54
Traugutta [GDA]07:55
Uniwersytet Medyczny07:56
Chodowieckiego07:57
Brama Oliwska07:58
Dworzec Główny08:00
Brama Wyżynna08:03
Śródmieście SKM08:05
Pohulanka08:07
Odrzańska08:08
Chałubińskiego08:10
Sikorskiego [GDA]08:12
Chełm Witosa08:13
Kurs nr 5 do Brzeźno
Chełm Witosa08:35
Chełm Witosa08:35
Sikorskiego [GDA]08:36
Chałubińskiego08:38
Odrzańska08:40
Pohulanka08:41
Śródmieście SKM08:43
Brama Wyżynna08:45
Dworzec Główny08:47
Brama Oliwska08:50
Chodowieckiego08:51
Uniwersytet Medyczny08:52
Traugutta [GDA]08:54
Opera Bałtycka08:56
Wyspiańskiego08:59
Reja [GDA]09:00
Mickiewicza [GDA]09:02
Kościuszki09:04
Kolonia Uroda09:05
Grudziądzka09:06
al. Płażyńskiego09:08
Uczniowska [GDA]09:09
Gdańska09:11
Sternicza09:13
Brzeźno09:15
Kurs nr 6 do Chełm Witosa
Brzeźno09:19
Mazurska09:20
Wczasy09:21
Dworska09:23
al. Płażyńskiego09:24
Grudziądzka09:26
Kolonia Uroda09:27
Kościuszki09:29
Mickiewicza [GDA]09:30
Reja [GDA]09:31
Wyspiańskiego09:33
Opera Bałtycka09:36
Traugutta [GDA]09:37
Uniwersytet Medyczny09:38
Chodowieckiego09:39
Brama Oliwska09:40
Dworzec Główny09:42
Brama Wyżynna09:45
Śródmieście SKM09:47
Pohulanka09:49
Odrzańska09:50
Chałubińskiego09:52
Sikorskiego [GDA]09:54
Chełm Witosa09:55
Kurs nr 7 do Brzeźno
Chełm Witosa10:16
Chełm Witosa10:16
Sikorskiego [GDA]10:17
Chałubińskiego10:19
Odrzańska10:21
Pohulanka10:22
Śródmieście SKM10:24
Brama Wyżynna10:26
Dworzec Główny10:28
Brama Oliwska10:31
Chodowieckiego10:32
Uniwersytet Medyczny10:33
Traugutta [GDA]10:35
Opera Bałtycka10:37
Wyspiańskiego10:40
Reja [GDA]10:41
Mickiewicza [GDA]10:43
Kościuszki10:45
Kolonia Uroda10:46
Grudziądzka10:47
al. Płażyńskiego10:49
Uczniowska [GDA]10:50
Gdańska10:52
Sternicza10:54
Brzeźno10:56
Kurs nr 8 do Chełm Witosa
Brzeźno10:59
Mazurska11:00
Wczasy11:01
Dworska11:03
al. Płażyńskiego11:04
Grudziądzka11:06
Kolonia Uroda11:07
Kościuszki11:09
Mickiewicza [GDA]11:10
Reja [GDA]11:11
Wyspiańskiego11:13
Opera Bałtycka11:16
Traugutta [GDA]11:17
Uniwersytet Medyczny11:18
Chodowieckiego11:19
Brama Oliwska11:20
Dworzec Główny11:22
Brama Wyżynna11:25
Śródmieście SKM11:27
Pohulanka11:29
Odrzańska11:30
Chałubińskiego11:32
Sikorskiego [GDA]11:34
Chełm Witosa11:35
Kurs nr 9 do Brzeźno
Chełm Witosa11:56
Chełm Witosa11:56
Sikorskiego [GDA]11:57
Chałubińskiego11:59
Odrzańska12:01
Pohulanka12:02
Śródmieście SKM12:04
Brama Wyżynna12:06
Dworzec Główny12:08
Brama Oliwska12:11
Chodowieckiego12:12
Uniwersytet Medyczny12:13
Traugutta [GDA]12:15
Opera Bałtycka12:17
Wyspiańskiego12:20
Reja [GDA]12:21
Mickiewicza [GDA]12:23
Kościuszki12:25
Kolonia Uroda12:26
Grudziądzka12:27
al. Płażyńskiego12:29
Uczniowska [GDA]12:30
Gdańska12:32
Sternicza12:34
Brzeźno12:36
Kurs nr 10 do Chełm Witosa
Brzeźno12:39
Mazurska12:40
Wczasy12:41
Dworska12:43
al. Płażyńskiego12:44
Grudziądzka12:46
Kolonia Uroda12:47
Kościuszki12:49
Mickiewicza [GDA]12:50
Reja [GDA]12:51
Wyspiańskiego12:53
Opera Bałtycka12:56
Traugutta [GDA]12:57
Uniwersytet Medyczny12:58
Chodowieckiego12:59
Brama Oliwska13:00
Dworzec Główny13:02
Brama Wyżynna13:05
Śródmieście SKM13:07
Pohulanka13:09
Odrzańska13:10
Chałubińskiego13:12
Sikorskiego [GDA]13:14
Chełm Witosa13:15
Kurs nr 11 do Brzeźno
Chełm Witosa13:36
Chełm Witosa13:36
Sikorskiego [GDA]13:37
Chałubińskiego13:39
Odrzańska13:41
Pohulanka13:42
Śródmieście SKM13:44
Brama Wyżynna13:46
Dworzec Główny13:48
Brama Oliwska13:51
Chodowieckiego13:52
Uniwersytet Medyczny13:53
Traugutta [GDA]13:55
Opera Bałtycka13:57
Wyspiańskiego14:00
Reja [GDA]14:01
Mickiewicza [GDA]14:03
Kościuszki14:05
Kolonia Uroda14:06
Grudziądzka14:07
al. Płażyńskiego14:09
Uczniowska [GDA]14:10
Gdańska14:12
Sternicza14:14
Brzeźno14:16
Kurs nr 12 do Chełm Witosa
Brzeźno14:19
Mazurska14:20
Wczasy14:21
Dworska14:23
al. Płażyńskiego14:24
Grudziądzka14:26
Kolonia Uroda14:27
Kościuszki14:29
Mickiewicza [GDA]14:30
Reja [GDA]14:31
Wyspiańskiego14:33
Opera Bałtycka14:36
Traugutta [GDA]14:37
Uniwersytet Medyczny14:38
Chodowieckiego14:39
Brama Oliwska14:40
Dworzec Główny14:42
Brama Wyżynna14:45
Śródmieście SKM14:47
Pohulanka14:49
Odrzańska14:50
Chałubińskiego14:52
Sikorskiego [GDA]14:54
Chełm Witosa14:55
Kurs nr 13 do Brzeźno
Chełm Witosa15:16
Chełm Witosa15:16
Sikorskiego [GDA]15:17
Chałubińskiego15:19
Odrzańska15:21
Pohulanka15:22
Śródmieście SKM15:24
Brama Wyżynna15:26
Dworzec Główny15:28
Brama Oliwska15:31
Chodowieckiego15:32
Uniwersytet Medyczny15:33
Traugutta [GDA]15:35
Opera Bałtycka15:37
Wyspiańskiego15:40
Reja [GDA]15:41
Mickiewicza [GDA]15:43
Kościuszki15:45
Kolonia Uroda15:46
Grudziądzka15:47
al. Płażyńskiego15:49
Uczniowska [GDA]15:50
Gdańska15:52
Sternicza15:54
Brzeźno15:56
Kurs nr 14 do Chełm Witosa
Brzeźno15:59
Mazurska16:00
Wczasy16:01
Dworska16:03
al. Płażyńskiego16:04
Grudziądzka16:06
Kolonia Uroda16:07
Kościuszki16:09
Mickiewicza [GDA]16:10
Reja [GDA]16:11
Wyspiańskiego16:13
Opera Bałtycka16:16
Traugutta [GDA]16:17
Uniwersytet Medyczny16:18
Chodowieckiego16:19
Brama Oliwska16:20
Dworzec Główny16:22
Brama Wyżynna16:25
Śródmieście SKM16:27
Pohulanka16:29
Odrzańska16:30
Chałubińskiego16:32
Sikorskiego [GDA]16:34
Chełm Witosa16:35
Kurs nr 15 do Brzeźno
Chełm Witosa16:56
Chełm Witosa16:56
Sikorskiego [GDA]16:57
Chałubińskiego16:59
Odrzańska17:01
Pohulanka17:02
Śródmieście SKM17:04
Brama Wyżynna17:06
Dworzec Główny17:08
Brama Oliwska17:11
Chodowieckiego17:12
Uniwersytet Medyczny17:13
Traugutta [GDA]17:15
Opera Bałtycka17:17
Wyspiańskiego17:20
Reja [GDA]17:21
Mickiewicza [GDA]17:23
Kościuszki17:25
Kolonia Uroda17:26
Grudziądzka17:27
al. Płażyńskiego17:29
Uczniowska [GDA]17:30
Gdańska17:32
Sternicza17:34
Brzeźno17:36
Kurs nr 16 do Chełm Witosa
Brzeźno17:39
Mazurska17:40
Wczasy17:41
Dworska17:43
al. Płażyńskiego17:44
Grudziądzka17:46
Kolonia Uroda17:47
Kościuszki17:49
Mickiewicza [GDA]17:50
Reja [GDA]17:51
Wyspiańskiego17:53
Opera Bałtycka17:56
Traugutta [GDA]17:57
Uniwersytet Medyczny17:58
Chodowieckiego17:59
Brama Oliwska18:00
Dworzec Główny18:02
Brama Wyżynna18:05
Śródmieście SKM18:07
Pohulanka18:09
Odrzańska18:10
Chałubińskiego18:12
Sikorskiego [GDA]18:14
Chełm Witosa18:15
Kurs nr 17 do Brzeźno
Chełm Witosa18:35
Chełm Witosa18:35
Sikorskiego [GDA]18:36
Chałubińskiego18:38
Odrzańska18:40
Pohulanka18:41
Śródmieście SKM18:43
Brama Wyżynna18:45
Dworzec Główny18:47
Brama Oliwska18:50
Chodowieckiego18:51
Uniwersytet Medyczny18:52
Traugutta [GDA]18:54
Opera Bałtycka18:56
Wyspiańskiego18:59
Reja [GDA]19:00
Mickiewicza [GDA]19:02
Kościuszki19:04
Kolonia Uroda19:05
Grudziądzka19:06
al. Płażyńskiego19:08
Uczniowska [GDA]19:09
Gdańska19:11
Sternicza19:13
Brzeźno19:15
Kurs nr 18 do Chełm Witosa
Brzeźno19:17
Mazurska19:18
Wczasy19:19
Dworska19:21
al. Płażyńskiego19:22
Grudziądzka19:24
Kolonia Uroda19:25
Kościuszki19:27
Mickiewicza [GDA]19:28
Reja [GDA]19:29
Wyspiańskiego19:31
Opera Bałtycka19:34
Traugutta [GDA]19:35
Uniwersytet Medyczny19:36
Chodowieckiego19:37
Brama Oliwska19:38
Dworzec Główny19:40
Brama Wyżynna19:43
Śródmieście SKM19:45
Pohulanka19:47
Odrzańska19:48
Chałubińskiego19:50
Sikorskiego [GDA]19:52
Chełm Witosa19:53
Kurs nr 19 do Brzeźno
Chełm Witosa19:55
Chełm Witosa19:55
Sikorskiego [GDA]19:56
Chałubińskiego19:58
Odrzańska20:00
Pohulanka20:01
Śródmieście SKM20:03
Brama Wyżynna20:05
Dworzec Główny20:07
Brama Oliwska20:10
Chodowieckiego20:11
Uniwersytet Medyczny20:12
Traugutta [GDA]20:14
Opera Bałtycka20:16
Wyspiańskiego20:19
Reja [GDA]20:20
Mickiewicza [GDA]20:22
Kościuszki20:24
Kolonia Uroda20:25
Grudziądzka20:26
al. Płażyńskiego20:28
Uczniowska [GDA]20:29
Gdańska20:31
Sternicza20:33
Brzeźno20:35
Kurs nr 20 do Chełm Witosa
Brzeźno20:42
Mazurska20:43
Wczasy20:44
Dworska20:46
al. Płażyńskiego20:47
Grudziądzka20:49
Kolonia Uroda20:50
Kościuszki20:52
Mickiewicza [GDA]20:53
Reja [GDA]20:54
Wyspiańskiego20:56
Opera Bałtycka20:59
Traugutta [GDA]21:00
Uniwersytet Medyczny21:01
Chodowieckiego21:02
Brama Oliwska21:03
Dworzec Główny21:05
Brama Wyżynna21:08
Śródmieście SKM21:10
Pohulanka21:12
Odrzańska21:13
Chałubińskiego21:15
Sikorskiego [GDA]21:17
Chełm Witosa21:18
Kurs nr 21 do Brzeźno
Chełm Witosa21:45
Chełm Witosa21:45
Sikorskiego [GDA]21:46
Chałubińskiego21:48
Odrzańska21:50
Pohulanka21:51
Śródmieście SKM21:53
Brama Wyżynna21:55
Dworzec Główny21:57
Brama Oliwska22:00
Chodowieckiego22:01
Uniwersytet Medyczny22:02
Traugutta [GDA]22:04
Opera Bałtycka22:06
Wyspiańskiego22:09
Reja [GDA]22:10
Mickiewicza [GDA]22:12
Kościuszki22:14
Kolonia Uroda22:15
Grudziądzka22:16
al. Płażyńskiego22:18
Uczniowska [GDA]22:19
Gdańska22:21
Sternicza22:23
Brzeźno22:25
Kurs nr 22 do Chełm Witosa
Brzeźno22:42
Mazurska22:43
Wczasy22:44
Dworska22:46
al. Płażyńskiego22:47
Grudziądzka22:49
Kolonia Uroda22:50
Kościuszki22:52
Mickiewicza [GDA]22:53
Reja [GDA]22:54
Wyspiańskiego22:56
Opera Bałtycka22:59
Traugutta [GDA]23:00
Uniwersytet Medyczny23:01
Chodowieckiego23:02
Brama Oliwska23:03
Dworzec Główny23:05
Brama Wyżynna23:07
Śródmieście SKM23:09
Pohulanka23:11
Odrzańska23:12
Chałubińskiego23:14
Sikorskiego [GDA]23:15
Chełm Witosa23:16
Kurs nr 23 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa23:17
Chełm Witosa23:17
Sikorskiego [GDA]23:18
Chałubińskiego23:19
Odrzańska23:21
Pohulanka23:22
Śródmieście SKM23:24
Brama Wyżynna23:26
Dworzec Główny23:28
Brama Oliwska23:31
Chodowieckiego23:32
Uniwersytet Medyczny23:33
Traugutta [GDA]23:34
Opera Bałtycka23:36
Wyspiańskiego23:38
Reja [GDA]23:39
Mickiewicza [GDA]23:41
Kościuszki23:43
Kolonia Uroda23:44
Grudziądzka23:45
al. Płażyńskiego23:47
Uczniowska [GDA]23:48
Gdańska23:50
Sternicza23:52
Brzeźno23:54
Krasickiego23:55
Latarnia Morska23:57
Kasztanowa23:58
Na Zaspę23:59
Plac Wolności00:01
Nowy Port Zajezdnia00:02
Zajezdnia NOWY PORT00:04