• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
12:46
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia NOWY PORT04:35
Władysława IV [GDA]04:37
Nowy Port Góreckiego04:38
Marynarki Polskiej04:40
Śnieżna04:42
Stadion04:44
Mostostal04:45
Żaglowa - AmberExpo04:46
Swojska04:48
Węzeł Kliniczna04:49
Twarda04:50
Stocznia Północna04:51
Stocznia SKM04:53
Plac Solidarności04:55
Dworzec Główny04:57
Brama Wyżynna05:00
Śródmieście SKM05:02
Pohulanka05:04
Odrzańska05:05
Chałubińskiego05:07
Sikorskiego [GDA]05:09
Chełm Witosa05:10
Kurs nr 1 do Brzeźno
Chełm Witosa05:15
Chełm Witosa05:15
Sikorskiego [GDA]05:16
Chałubińskiego05:18
Odrzańska05:20
Pohulanka05:21
Śródmieście SKM05:23
Brama Wyżynna05:25
Dworzec Główny05:27
Brama Oliwska05:30
Chodowieckiego05:31
Uniwersytet Medyczny05:32
Traugutta [GDA]05:34
Opera Bałtycka05:36
Wyspiańskiego05:39
Reja [GDA]05:40
Mickiewicza [GDA]05:42
Kościuszki05:44
Kolonia Uroda05:45
Grudziądzka05:46
al. Płażyńskiego05:48
Uczniowska [GDA]05:49
Gdańska05:51
Sternicza05:53
Brzeźno05:55
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno06:12
Mazurska06:13
Wczasy06:14
Dworska06:16
al. Płażyńskiego06:17
Grudziądzka06:19
Kolonia Uroda06:20
Kościuszki06:22
Mickiewicza [GDA]06:23
Reja [GDA]06:24
Wyspiańskiego06:26
Opera Bałtycka06:29
Traugutta [GDA]06:30
Uniwersytet Medyczny06:31
Chodowieckiego06:32
Brama Oliwska06:33
Dworzec Główny06:35
Brama Wyżynna06:38
Śródmieście SKM06:40
Pohulanka06:42
Odrzańska06:43
Chałubińskiego06:45
Sikorskiego [GDA]06:47
Chełm Witosa06:48
Kurs nr 3 do Brzeźno
Chełm Witosa06:55
Chełm Witosa06:55
Sikorskiego [GDA]06:56
Chałubińskiego06:58
Odrzańska07:00
Pohulanka07:01
Śródmieście SKM07:03
Brama Wyżynna07:05
Dworzec Główny07:07
Brama Oliwska07:10
Chodowieckiego07:11
Uniwersytet Medyczny07:12
Traugutta [GDA]07:14
Opera Bałtycka07:16
Wyspiańskiego07:19
Reja [GDA]07:20
Mickiewicza [GDA]07:22
Kościuszki07:24
Kolonia Uroda07:25
Grudziądzka07:26
al. Płażyńskiego07:28
Uczniowska [GDA]07:29
Gdańska07:31
Sternicza07:33
Brzeźno07:35
Kurs nr 4 do Chełm Witosa
Brzeźno07:37
Mazurska07:38
Wczasy07:39
Dworska07:41
al. Płażyńskiego07:42
Grudziądzka07:44
Kolonia Uroda07:45
Kościuszki07:47
Mickiewicza [GDA]07:48
Reja [GDA]07:49
Wyspiańskiego07:51
Opera Bałtycka07:54
Traugutta [GDA]07:55
Uniwersytet Medyczny07:56
Chodowieckiego07:57
Brama Oliwska07:58
Dworzec Główny08:00
Brama Wyżynna08:03
Śródmieście SKM08:05
Pohulanka08:07
Odrzańska08:08
Chałubińskiego08:10
Sikorskiego [GDA]08:12
Chełm Witosa08:13
Kurs nr 5 do Brzeźno
Chełm Witosa08:35
Chełm Witosa08:35
Sikorskiego [GDA]08:36
Chałubińskiego08:38
Odrzańska08:40
Pohulanka08:41
Śródmieście SKM08:43
Brama Wyżynna08:45
Dworzec Główny08:47
Brama Oliwska08:50
Chodowieckiego08:51
Uniwersytet Medyczny08:52
Traugutta [GDA]08:54
Opera Bałtycka08:56
Wyspiańskiego08:59
Reja [GDA]09:00
Mickiewicza [GDA]09:02
Kościuszki09:04
Kolonia Uroda09:05
Grudziądzka09:06
al. Płażyńskiego09:08
Uczniowska [GDA]09:09
Gdańska09:11
Sternicza09:13
Brzeźno09:15
Kurs nr 6 do Chełm Witosa
Brzeźno09:17
Mazurska09:18
Wczasy09:19
Dworska09:21
al. Płażyńskiego09:22
Grudziądzka09:24
Kolonia Uroda09:25
Kościuszki09:27
Mickiewicza [GDA]09:28
Reja [GDA]09:29
Wyspiańskiego09:31
Opera Bałtycka09:34
Traugutta [GDA]09:35
Uniwersytet Medyczny09:36
Chodowieckiego09:37
Brama Oliwska09:38
Dworzec Główny09:40
Brama Wyżynna09:43
Śródmieście SKM09:45
Pohulanka09:47
Odrzańska09:48
Chałubińskiego09:50
Sikorskiego [GDA]09:52
Chełm Witosa09:53
Kurs nr 7 do Brzeźno
Chełm Witosa10:15
Chełm Witosa10:15
Sikorskiego [GDA]10:16
Chałubińskiego10:18
Odrzańska10:20
Pohulanka10:21
Śródmieście SKM10:23
Brama Wyżynna10:25
Dworzec Główny10:27
Brama Oliwska10:30
Chodowieckiego10:31
Uniwersytet Medyczny10:32
Traugutta [GDA]10:34
Opera Bałtycka10:36
Wyspiańskiego10:39
Reja [GDA]10:40
Mickiewicza [GDA]10:42
Kościuszki10:44
Kolonia Uroda10:45
Grudziądzka10:46
al. Płażyńskiego10:48
Uczniowska [GDA]10:49
Gdańska10:51
Sternicza10:53
Brzeźno10:55
Kurs nr 8 do Chełm Witosa
Brzeźno10:57
Mazurska10:58
Wczasy10:59
Dworska11:01
al. Płażyńskiego11:02
Grudziądzka11:04
Kolonia Uroda11:05
Kościuszki11:07
Mickiewicza [GDA]11:08
Reja [GDA]11:09
Wyspiańskiego11:11
Opera Bałtycka11:14
Traugutta [GDA]11:15
Uniwersytet Medyczny11:16
Chodowieckiego11:17
Brama Oliwska11:18
Dworzec Główny11:20
Brama Wyżynna11:23
Śródmieście SKM11:25
Pohulanka11:27
Odrzańska11:28
Chałubińskiego11:30
Sikorskiego [GDA]11:32
Chełm Witosa11:33
Kurs nr 9 do Brzeźno
Chełm Witosa11:55
Chełm Witosa11:55
Sikorskiego [GDA]11:56
Chałubińskiego11:58
Odrzańska12:00
Pohulanka12:01
Śródmieście SKM12:03
Brama Wyżynna12:05
Dworzec Główny12:07
Brama Oliwska12:10
Chodowieckiego12:11
Uniwersytet Medyczny12:12
Traugutta [GDA]12:14
Opera Bałtycka12:16
Wyspiańskiego12:19
Reja [GDA]12:20
Mickiewicza [GDA]12:22
Kościuszki12:24
Kolonia Uroda12:25
Grudziądzka12:26
al. Płażyńskiego12:28
Uczniowska [GDA]12:29
Gdańska12:31
Sternicza12:33
Brzeźno12:35
Kurs nr 10 do Chełm Witosa
Brzeźno12:37
Mazurska12:38
Wczasy12:39
Dworska12:41
al. Płażyńskiego12:42
Grudziądzka12:44
Kolonia Uroda12:45
Kościuszki12:47
Mickiewicza [GDA]12:48
Reja [GDA]12:49
Wyspiańskiego12:51
Opera Bałtycka12:54
Traugutta [GDA]12:55
Uniwersytet Medyczny12:56
Chodowieckiego12:57
Brama Oliwska12:58
Dworzec Główny13:00
Brama Wyżynna13:03
Śródmieście SKM13:05
Pohulanka13:07
Odrzańska13:08
Chałubińskiego13:10
Sikorskiego [GDA]13:12
Chełm Witosa13:13
Kurs nr 11 do Brzeźno
Chełm Witosa13:35
Chełm Witosa13:35
Sikorskiego [GDA]13:36
Chałubińskiego13:38
Odrzańska13:40
Pohulanka13:41
Śródmieście SKM13:43
Brama Wyżynna13:45
Dworzec Główny13:47
Brama Oliwska13:50
Chodowieckiego13:51
Uniwersytet Medyczny13:52
Traugutta [GDA]13:54
Opera Bałtycka13:56
Wyspiańskiego13:59
Reja [GDA]14:00
Mickiewicza [GDA]14:02
Kościuszki14:04
Kolonia Uroda14:05
Grudziądzka14:06
al. Płażyńskiego14:08
Uczniowska [GDA]14:09
Gdańska14:11
Sternicza14:13
Brzeźno14:15
Kurs nr 12 do Chełm Witosa
Brzeźno14:17
Mazurska14:18
Wczasy14:19
Dworska14:21
al. Płażyńskiego14:22
Grudziądzka14:24
Kolonia Uroda14:25
Kościuszki14:27
Mickiewicza [GDA]14:28
Reja [GDA]14:29
Wyspiańskiego14:31
Opera Bałtycka14:34
Traugutta [GDA]14:35
Uniwersytet Medyczny14:36
Chodowieckiego14:37
Brama Oliwska14:38
Dworzec Główny14:40
Brama Wyżynna14:43
Śródmieście SKM14:45
Pohulanka14:47
Odrzańska14:48
Chałubińskiego14:50
Sikorskiego [GDA]14:52
Chełm Witosa14:53
Kurs nr 13 do Brzeźno
Chełm Witosa15:15
Chełm Witosa15:15
Sikorskiego [GDA]15:16
Chałubińskiego15:18
Odrzańska15:20
Pohulanka15:21
Śródmieście SKM15:23
Brama Wyżynna15:25
Dworzec Główny15:27
Brama Oliwska15:30
Chodowieckiego15:31
Uniwersytet Medyczny15:32
Traugutta [GDA]15:34
Opera Bałtycka15:36
Wyspiańskiego15:39
Reja [GDA]15:40
Mickiewicza [GDA]15:42
Kościuszki15:44
Kolonia Uroda15:45
Grudziądzka15:46
al. Płażyńskiego15:48
Uczniowska [GDA]15:49
Gdańska15:51
Sternicza15:53
Brzeźno15:55
Kurs nr 14 do Chełm Witosa
Brzeźno15:57
Mazurska15:58
Wczasy15:59
Dworska16:01
al. Płażyńskiego16:02
Grudziądzka16:04
Kolonia Uroda16:05
Kościuszki16:07
Mickiewicza [GDA]16:08
Reja [GDA]16:09
Wyspiańskiego16:11
Opera Bałtycka16:14
Traugutta [GDA]16:15
Uniwersytet Medyczny16:16
Chodowieckiego16:17
Brama Oliwska16:18
Dworzec Główny16:20
Brama Wyżynna16:23
Śródmieście SKM16:25
Pohulanka16:27
Odrzańska16:28
Chałubińskiego16:30
Sikorskiego [GDA]16:32
Chełm Witosa16:33
Kurs nr 15 do Brzeźno
Chełm Witosa16:55
Chełm Witosa16:55
Sikorskiego [GDA]16:56
Chałubińskiego16:58
Odrzańska17:00
Pohulanka17:01
Śródmieście SKM17:03
Brama Wyżynna17:05
Dworzec Główny17:07
Brama Oliwska17:10
Chodowieckiego17:11
Uniwersytet Medyczny17:12
Traugutta [GDA]17:14
Opera Bałtycka17:16
Wyspiańskiego17:19
Reja [GDA]17:20
Mickiewicza [GDA]17:22
Kościuszki17:24
Kolonia Uroda17:25
Grudziądzka17:26
al. Płażyńskiego17:28
Uczniowska [GDA]17:29
Gdańska17:31
Sternicza17:33
Brzeźno17:35
Kurs nr 16 do Chełm Witosa
Brzeźno17:37
Mazurska17:38
Wczasy17:39
Dworska17:41
al. Płażyńskiego17:42
Grudziądzka17:44
Kolonia Uroda17:45
Kościuszki17:47
Mickiewicza [GDA]17:48
Reja [GDA]17:49
Wyspiańskiego17:51
Opera Bałtycka17:54
Traugutta [GDA]17:55
Uniwersytet Medyczny17:56
Chodowieckiego17:57
Brama Oliwska17:58
Dworzec Główny18:00
Brama Wyżynna18:03
Śródmieście SKM18:05
Pohulanka18:07
Odrzańska18:08
Chałubińskiego18:10
Sikorskiego [GDA]18:12
Chełm Witosa18:13
Kurs nr 17 do Brzeźno
Chełm Witosa18:35
Chełm Witosa18:35
Sikorskiego [GDA]18:36
Chałubińskiego18:38
Odrzańska18:40
Pohulanka18:41
Śródmieście SKM18:43
Brama Wyżynna18:45
Dworzec Główny18:47
Brama Oliwska18:50
Chodowieckiego18:51
Uniwersytet Medyczny18:52
Traugutta [GDA]18:54
Opera Bałtycka18:56
Wyspiańskiego18:59
Reja [GDA]19:00
Mickiewicza [GDA]19:02
Kościuszki19:04
Kolonia Uroda19:05
Grudziądzka19:06
al. Płażyńskiego19:08
Uczniowska [GDA]19:09
Gdańska19:11
Sternicza19:13
Brzeźno19:15
Kurs nr 18 do Chełm Witosa
Brzeźno19:17
Mazurska19:18
Wczasy19:19
Dworska19:21
al. Płażyńskiego19:22
Grudziądzka19:24
Kolonia Uroda19:25
Kościuszki19:27
Mickiewicza [GDA]19:28
Reja [GDA]19:29
Wyspiańskiego19:31
Opera Bałtycka19:34
Traugutta [GDA]19:35
Uniwersytet Medyczny19:36
Chodowieckiego19:37
Brama Oliwska19:38
Dworzec Główny19:40
Brama Wyżynna19:43
Śródmieście SKM19:45
Pohulanka19:47
Odrzańska19:48
Chałubińskiego19:50
Sikorskiego [GDA]19:52
Chełm Witosa19:53
Kurs nr 19 do Brzeźno
Chełm Witosa19:55
Chełm Witosa19:55
Sikorskiego [GDA]19:56
Chałubińskiego19:58
Odrzańska20:00
Pohulanka20:01
Śródmieście SKM20:03
Brama Wyżynna20:05
Dworzec Główny20:07
Brama Oliwska20:10
Chodowieckiego20:11
Uniwersytet Medyczny20:12
Traugutta [GDA]20:14
Opera Bałtycka20:16
Wyspiańskiego20:19
Reja [GDA]20:20
Mickiewicza [GDA]20:22
Kościuszki20:24
Kolonia Uroda20:25
Grudziądzka20:26
al. Płażyńskiego20:28
Uczniowska [GDA]20:29
Gdańska20:31
Sternicza20:33
Brzeźno20:35
Kurs nr 20 do Chełm Witosa
Brzeźno20:42
Mazurska20:43
Wczasy20:44
Dworska20:46
al. Płażyńskiego20:47
Grudziądzka20:49
Kolonia Uroda20:50
Kościuszki20:52
Mickiewicza [GDA]20:53
Reja [GDA]20:54
Wyspiańskiego20:56
Opera Bałtycka20:59
Traugutta [GDA]21:00
Uniwersytet Medyczny21:01
Chodowieckiego21:02
Brama Oliwska21:03
Dworzec Główny21:05
Brama Wyżynna21:08
Śródmieście SKM21:10
Pohulanka21:12
Odrzańska21:13
Chałubińskiego21:15
Sikorskiego [GDA]21:17
Chełm Witosa21:18
Kurs nr 21 do Brzeźno
Chełm Witosa21:45
Chełm Witosa21:45
Sikorskiego [GDA]21:46
Chałubińskiego21:48
Odrzańska21:50
Pohulanka21:51
Śródmieście SKM21:53
Brama Wyżynna21:55
Dworzec Główny21:57
Brama Oliwska22:00
Chodowieckiego22:01
Uniwersytet Medyczny22:02
Traugutta [GDA]22:04
Opera Bałtycka22:06
Wyspiańskiego22:09
Reja [GDA]22:10
Mickiewicza [GDA]22:12
Kościuszki22:14
Kolonia Uroda22:15
Grudziądzka22:16
al. Płażyńskiego22:18
Uczniowska [GDA]22:19
Gdańska22:21
Sternicza22:23
Brzeźno22:25
Kurs nr 22 do Chełm Witosa
Brzeźno22:42
Mazurska22:43
Wczasy22:44
Dworska22:46
al. Płażyńskiego22:47
Grudziądzka22:49
Kolonia Uroda22:50
Kościuszki22:52
Mickiewicza [GDA]22:53
Reja [GDA]22:54
Wyspiańskiego22:56
Opera Bałtycka22:59
Traugutta [GDA]23:00
Uniwersytet Medyczny23:01
Chodowieckiego23:02
Brama Oliwska23:03
Dworzec Główny23:05
Brama Wyżynna23:07
Śródmieście SKM23:09
Pohulanka23:11
Odrzańska23:12
Chałubińskiego23:14
Sikorskiego [GDA]23:15
Chełm Witosa23:16
Kurs nr 23 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa23:17
Chełm Witosa23:17
Sikorskiego [GDA]23:18
Chałubińskiego23:19
Odrzańska23:21
Pohulanka23:22
Śródmieście SKM23:24
Brama Wyżynna23:26
Dworzec Główny23:28
Brama Oliwska23:31
Chodowieckiego23:32
Uniwersytet Medyczny23:33
Traugutta [GDA]23:34
Opera Bałtycka23:36
Wyspiańskiego23:38
Reja [GDA]23:39
Mickiewicza [GDA]23:41
Kościuszki23:43
Kolonia Uroda23:44
Grudziądzka23:45
al. Płażyńskiego23:47
Uczniowska [GDA]23:48
Gdańska23:50
Sternicza23:52
Brzeźno23:54
Krasickiego23:55
Latarnia Morska23:57
Kasztanowa23:58
Na Zaspę23:59
Plac Wolności00:01
Nowy Port Zajezdnia00:02
Zajezdnia NOWY PORT00:04