• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:13
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia NOWY PORT07:01
Władysława IV [GDA]07:03
Nowy Port Oliwska07:04
Przychodnia07:05
Rybołowców07:06
Kasztanowa07:08
Latarnia Morska07:09
Krasickiego07:11
Brzeźno07:13
Mazurska07:14
Wczasy07:15
Dworska07:17
al. Płażyńskiego07:18
Grudziądzka07:20
Kolonia Uroda07:21
Kościuszki07:23
Mickiewicza [GDA]07:24
Reja [GDA]07:25
Wyspiańskiego07:27
Opera Bałtycka07:30
Traugutta [GDA]07:31
Uniwersytet Medyczny07:32
Chodowieckiego07:33
Brama Oliwska07:34
Dworzec Główny07:36
Brama Wyżynna07:39
Śródmieście SKM07:41
Pohulanka07:43
Odrzańska07:44
Chałubińskiego07:46
Sikorskiego [GDA]07:48
Chełm Witosa07:49
Kurs nr 1 do Brzeźno
Chełm Witosa07:52
Chełm Witosa07:52
Sikorskiego [GDA]07:53
Chałubińskiego07:55
Odrzańska07:57
Pohulanka07:58
Śródmieście SKM08:00
Brama Wyżynna08:02
Dworzec Główny08:04
Brama Oliwska08:07
Chodowieckiego08:08
Uniwersytet Medyczny08:09
Traugutta [GDA]08:11
Opera Bałtycka08:13
Wyspiańskiego08:16
Reja [GDA]08:17
Mickiewicza [GDA]08:19
Kościuszki08:21
Kolonia Uroda08:22
Grudziądzka08:23
al. Płażyńskiego08:25
Uczniowska [GDA]08:26
Gdańska08:28
Sternicza08:30
Brzeźno08:32
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno08:36
Mazurska08:37
Wczasy08:38
Dworska08:40
al. Płażyńskiego08:41
Grudziądzka08:43
Kolonia Uroda08:44
Kościuszki08:46
Mickiewicza [GDA]08:47
Reja [GDA]08:48
Wyspiańskiego08:50
Opera Bałtycka08:53
Traugutta [GDA]08:54
Uniwersytet Medyczny08:55
Chodowieckiego08:56
Brama Oliwska08:57
Dworzec Główny08:59
Brama Wyżynna09:02
Śródmieście SKM09:04
Pohulanka09:06
Odrzańska09:07
Chałubińskiego09:09
Sikorskiego [GDA]09:11
Chełm Witosa09:12
Kurs nr 3 do Brzeźno
Chełm Witosa09:34
Chełm Witosa09:34
Sikorskiego [GDA]09:35
Chałubińskiego09:37
Odrzańska09:39
Pohulanka09:40
Śródmieście SKM09:42
Brama Wyżynna09:44
Dworzec Główny09:46
Brama Oliwska09:49
Chodowieckiego09:50
Uniwersytet Medyczny09:51
Traugutta [GDA]09:53
Opera Bałtycka09:55
Wyspiańskiego09:58
Reja [GDA]09:59
Mickiewicza [GDA]10:01
Kościuszki10:03
Kolonia Uroda10:04
Grudziądzka10:05
al. Płażyńskiego10:07
Uczniowska [GDA]10:08
Gdańska10:10
Sternicza10:12
Brzeźno10:14
Kurs nr 4 do Chełm Witosa
Brzeźno10:16
Mazurska10:17
Wczasy10:18
Dworska10:20
al. Płażyńskiego10:21
Grudziądzka10:23
Kolonia Uroda10:24
Kościuszki10:26
Mickiewicza [GDA]10:27
Reja [GDA]10:28
Wyspiańskiego10:30
Opera Bałtycka10:33
Traugutta [GDA]10:34
Uniwersytet Medyczny10:35
Chodowieckiego10:36
Brama Oliwska10:37
Dworzec Główny10:39
Brama Wyżynna10:42
Śródmieście SKM10:44
Pohulanka10:46
Odrzańska10:47
Chałubińskiego10:49
Sikorskiego [GDA]10:51
Chełm Witosa10:52
Kurs nr 5 do Brzeźno
Chełm Witosa11:14
Chełm Witosa11:14
Sikorskiego [GDA]11:15
Chałubińskiego11:17
Odrzańska11:19
Pohulanka11:20
Śródmieście SKM11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Brama Oliwska11:29
Chodowieckiego11:30
Uniwersytet Medyczny11:31
Traugutta [GDA]11:33
Opera Bałtycka11:35
Wyspiańskiego11:38
Reja [GDA]11:39
Mickiewicza [GDA]11:41
Kościuszki11:43
Kolonia Uroda11:44
Grudziądzka11:45
al. Płażyńskiego11:47
Uczniowska [GDA]11:48
Gdańska11:50
Sternicza11:52
Brzeźno11:54
Kurs nr 6 do Chełm Witosa
Brzeźno11:56
Mazurska11:57
Wczasy11:58
Dworska12:00
al. Płażyńskiego12:01
Grudziądzka12:03
Kolonia Uroda12:04
Kościuszki12:06
Mickiewicza [GDA]12:07
Reja [GDA]12:08
Wyspiańskiego12:10
Opera Bałtycka12:13
Traugutta [GDA]12:14
Uniwersytet Medyczny12:15
Chodowieckiego12:16
Brama Oliwska12:17
Dworzec Główny12:19
Brama Wyżynna12:22
Śródmieście SKM12:24
Pohulanka12:26
Odrzańska12:27
Chałubińskiego12:29
Sikorskiego [GDA]12:31
Chełm Witosa12:32
Kurs nr 7 do Brzeźno
Chełm Witosa12:54
Chełm Witosa12:54
Sikorskiego [GDA]12:55
Chałubińskiego12:57
Odrzańska12:59
Pohulanka13:00
Śródmieście SKM13:02
Brama Wyżynna13:04
Dworzec Główny13:06
Brama Oliwska13:09
Chodowieckiego13:10
Uniwersytet Medyczny13:11
Traugutta [GDA]13:13
Opera Bałtycka13:15
Wyspiańskiego13:18
Reja [GDA]13:19
Mickiewicza [GDA]13:21
Kościuszki13:23
Kolonia Uroda13:24
Grudziądzka13:25
al. Płażyńskiego13:27
Uczniowska [GDA]13:28
Gdańska13:30
Sternicza13:32
Brzeźno13:34
Kurs nr 8 do Chełm Witosa
Brzeźno13:36
Mazurska13:37
Wczasy13:38
Dworska13:40
al. Płażyńskiego13:41
Grudziądzka13:43
Kolonia Uroda13:44
Kościuszki13:46
Mickiewicza [GDA]13:47
Reja [GDA]13:48
Wyspiańskiego13:50
Opera Bałtycka13:53
Traugutta [GDA]13:54
Uniwersytet Medyczny13:55
Chodowieckiego13:56
Brama Oliwska13:57
Dworzec Główny13:59
Brama Wyżynna14:02
Śródmieście SKM14:04
Pohulanka14:06
Odrzańska14:07
Chałubińskiego14:09
Sikorskiego [GDA]14:11
Chełm Witosa14:12
Kurs nr 9 do Brzeźno
Chełm Witosa14:22
Chełm Witosa14:22
Sikorskiego [GDA]14:23
Chałubińskiego14:25
Odrzańska14:27
Pohulanka14:28
Śródmieście SKM14:30
Brama Wyżynna14:32
Dworzec Główny14:34
Brama Oliwska14:37
Chodowieckiego14:38
Uniwersytet Medyczny14:39
Traugutta [GDA]14:41
Opera Bałtycka14:43
Wyspiańskiego14:46
Reja [GDA]14:47
Mickiewicza [GDA]14:49
Kościuszki14:51
Kolonia Uroda14:52
Grudziądzka14:53
al. Płażyńskiego14:55
Uczniowska [GDA]14:56
Gdańska14:58
Sternicza15:00
Brzeźno15:02
Kurs nr 10 do Chełm Witosa
Brzeźno15:03
Mazurska15:04
Wczasy15:05
Dworska15:07
al. Płażyńskiego15:08
Grudziądzka15:10
Kolonia Uroda15:11
Kościuszki15:13
Mickiewicza [GDA]15:14
Reja [GDA]15:15
Wyspiańskiego15:17
Opera Bałtycka15:20
Traugutta [GDA]15:21
Uniwersytet Medyczny15:22
Chodowieckiego15:23
Brama Oliwska15:24
Dworzec Główny15:26
Brama Wyżynna15:29
Śródmieście SKM15:31
Pohulanka15:33
Odrzańska15:34
Chałubińskiego15:36
Sikorskiego [GDA]15:38
Chełm Witosa15:39
Kurs nr 11 do Brzeźno
Chełm Witosa15:52
Chełm Witosa15:52
Sikorskiego [GDA]15:53
Chałubińskiego15:55
Odrzańska15:57
Pohulanka15:58
Śródmieście SKM16:00
Brama Wyżynna16:02
Dworzec Główny16:04
Brama Oliwska16:07
Chodowieckiego16:08
Uniwersytet Medyczny16:09
Traugutta [GDA]16:11
Opera Bałtycka16:13
Wyspiańskiego16:16
Reja [GDA]16:17
Mickiewicza [GDA]16:19
Kościuszki16:21
Kolonia Uroda16:22
Grudziądzka16:23
al. Płażyńskiego16:25
Uczniowska [GDA]16:26
Gdańska16:28
Sternicza16:30
Brzeźno16:32
Kurs nr 12 do Chełm Witosa
Brzeźno16:33
Mazurska16:34
Wczasy16:35
Dworska16:37
al. Płażyńskiego16:38
Grudziądzka16:40
Kolonia Uroda16:41
Kościuszki16:43
Mickiewicza [GDA]16:44
Reja [GDA]16:45
Wyspiańskiego16:47
Opera Bałtycka16:50
Traugutta [GDA]16:51
Uniwersytet Medyczny16:52
Chodowieckiego16:53
Brama Oliwska16:54
Dworzec Główny16:56
Brama Wyżynna16:59
Śródmieście SKM17:01
Pohulanka17:03
Odrzańska17:04
Chałubińskiego17:06
Sikorskiego [GDA]17:08
Chełm Witosa17:09
Kurs nr 13 do Brzeźno
Chełm Witosa17:33
Chełm Witosa17:33
Sikorskiego [GDA]17:34
Chałubińskiego17:36
Odrzańska17:38
Pohulanka17:39
Śródmieście SKM17:41
Brama Wyżynna17:43
Dworzec Główny17:45
Brama Oliwska17:48
Chodowieckiego17:49
Uniwersytet Medyczny17:50
Traugutta [GDA]17:52
Opera Bałtycka17:54
Wyspiańskiego17:57
Reja [GDA]17:58
Mickiewicza [GDA]18:00
Kościuszki18:02
Kolonia Uroda18:03
Grudziądzka18:04
al. Płażyńskiego18:06
Uczniowska [GDA]18:07
Gdańska18:09
Sternicza18:11
Brzeźno18:13
Kurs nr 14 do Chełm Witosa
Brzeźno18:19
Mazurska18:20
Wczasy18:21
Dworska18:23
al. Płażyńskiego18:24
Grudziądzka18:26
Kolonia Uroda18:27
Kościuszki18:29
Mickiewicza [GDA]18:30
Reja [GDA]18:31
Wyspiańskiego18:33
Opera Bałtycka18:36
Traugutta [GDA]18:37
Uniwersytet Medyczny18:38
Chodowieckiego18:39
Brama Oliwska18:40
Dworzec Główny18:42
Brama Wyżynna18:45
Śródmieście SKM18:47
Pohulanka18:49
Odrzańska18:50
Chałubińskiego18:52
Sikorskiego [GDA]18:54
Chełm Witosa18:55
Kurs nr 15 do Brzeźno
Chełm Witosa19:13
Chełm Witosa19:13
Sikorskiego [GDA]19:14
Chałubińskiego19:16
Odrzańska19:18
Pohulanka19:19
Śródmieście SKM19:21
Brama Wyżynna19:23
Dworzec Główny19:25
Brama Oliwska19:28
Chodowieckiego19:29
Uniwersytet Medyczny19:30
Traugutta [GDA]19:32
Opera Bałtycka19:34
Wyspiańskiego19:37
Reja [GDA]19:38
Mickiewicza [GDA]19:40
Kościuszki19:42
Kolonia Uroda19:43
Grudziądzka19:44
al. Płażyńskiego19:46
Uczniowska [GDA]19:47
Gdańska19:49
Sternicza19:51
Brzeźno19:53
Kurs nr 16 do Chełm Witosa
Brzeźno19:57
Mazurska19:58
Wczasy19:59
Dworska20:01
al. Płażyńskiego20:02
Grudziądzka20:04
Kolonia Uroda20:05
Kościuszki20:07
Mickiewicza [GDA]20:08
Reja [GDA]20:09
Wyspiańskiego20:11
Opera Bałtycka20:14
Traugutta [GDA]20:15
Uniwersytet Medyczny20:16
Chodowieckiego20:17
Brama Oliwska20:18
Dworzec Główny20:20
Brama Wyżynna20:23
Śródmieście SKM20:25
Pohulanka20:27
Odrzańska20:28
Chałubińskiego20:30
Sikorskiego [GDA]20:32
Chełm Witosa20:33
Kurs nr 17 do Brzeźno
Chełm Witosa20:45
Chełm Witosa20:45
Sikorskiego [GDA]20:46
Chałubińskiego20:48
Odrzańska20:50
Pohulanka20:51
Śródmieście SKM20:53
Brama Wyżynna20:55
Dworzec Główny20:57
Brama Oliwska21:00
Chodowieckiego21:01
Uniwersytet Medyczny21:02
Traugutta [GDA]21:04
Opera Bałtycka21:06
Wyspiańskiego21:09
Reja [GDA]21:10
Mickiewicza [GDA]21:12
Kościuszki21:14
Kolonia Uroda21:15
Grudziądzka21:16
al. Płażyńskiego21:18
Uczniowska [GDA]21:19
Gdańska21:21
Sternicza21:23
Brzeźno21:25
Kurs nr 18 do Chełm Witosa
Brzeźno21:42
Mazurska21:43
Wczasy21:44
Dworska21:46
al. Płażyńskiego21:47
Grudziądzka21:49
Kolonia Uroda21:50
Kościuszki21:52
Mickiewicza [GDA]21:53
Reja [GDA]21:54
Wyspiańskiego21:56
Opera Bałtycka21:59
Traugutta [GDA]22:00
Uniwersytet Medyczny22:01
Chodowieckiego22:02
Brama Oliwska22:03
Dworzec Główny22:05
Brama Wyżynna22:08
Śródmieście SKM22:10
Pohulanka22:12
Odrzańska22:13
Chałubińskiego22:15
Sikorskiego [GDA]22:17
Chełm Witosa22:18
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa22:45
Chełm Witosa22:45
Sikorskiego [GDA]22:46
Chałubińskiego22:47
Odrzańska22:49
Pohulanka22:50
Śródmieście SKM22:52
Brama Wyżynna22:54
Dworzec Główny22:56
Brama Oliwska22:59
Chodowieckiego23:00
Uniwersytet Medyczny23:01
Traugutta [GDA]23:02
Opera Bałtycka23:04
Wyspiańskiego23:06
Reja [GDA]23:07
Mickiewicza [GDA]23:09
Kościuszki23:11
Kolonia Uroda23:12
Grudziądzka23:13
al. Płażyńskiego23:15
Uczniowska [GDA]23:16
Gdańska23:18
Sternicza23:20
Brzeźno23:22
Krasickiego23:23
Latarnia Morska23:25
Kasztanowa23:26
Na Zaspę23:27
Plac Wolności23:29
Nowy Port Zajezdnia23:30
Zajezdnia NOWY PORT23:32