• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
08:25
Kurs nr 0 do Brzeźno
Zajezdnia NOWY PORT13:28
Władysława IV [GDA]13:30
Nowy Port Góreckiego13:31
Marynarki Polskiej13:33
Śnieżna13:35
Stadion13:37
Mostostal13:38
Żaglowa - AmberExpo13:39
Swojska13:41
Węzeł Kliniczna13:42
Kliniczna13:43
Wyspiańskiego13:45
Reja [GDA]13:46
Mickiewicza [GDA]13:48
Kościuszki13:50
Kolonia Uroda13:51
Grudziądzka13:52
al. Płażyńskiego13:54
Uczniowska [GDA]13:55
Gdańska13:57
Sternicza13:59
Brzeźno14:01
Kurs nr 1 do Chełm Witosa
Brzeźno14:03
Mazurska14:04
Wczasy14:05
Dworska14:07
al. Płażyńskiego14:08
Grudziądzka14:10
Kolonia Uroda14:11
Kościuszki14:13
Mickiewicza [GDA]14:14
Reja [GDA]14:15
Wyspiańskiego14:17
Opera Bałtycka14:20
Traugutta [GDA]14:21
Uniwersytet Medyczny14:22
Chodowieckiego14:23
Brama Oliwska14:24
Dworzec Główny14:26
Brama Wyżynna14:29
Śródmieście SKM14:31
Pohulanka14:33
Odrzańska14:34
Chałubińskiego14:36
Sikorskiego [GDA]14:38
Chełm Witosa14:39
Kurs nr 2 do Brzeźno
Chełm Witosa14:52
Chełm Witosa14:52
Sikorskiego [GDA]14:53
Chałubińskiego14:55
Odrzańska14:57
Pohulanka14:58
Śródmieście SKM15:00
Brama Wyżynna15:02
Dworzec Główny15:04
Brama Oliwska15:07
Chodowieckiego15:08
Uniwersytet Medyczny15:09
Traugutta [GDA]15:11
Opera Bałtycka15:13
Wyspiańskiego15:16
Reja [GDA]15:17
Mickiewicza [GDA]15:19
Kościuszki15:21
Kolonia Uroda15:22
Grudziądzka15:23
al. Płażyńskiego15:25
Uczniowska [GDA]15:26
Gdańska15:28
Sternicza15:30
Brzeźno15:32
Kurs nr 3 do Chełm Witosa
Brzeźno15:33
Mazurska15:34
Wczasy15:35
Dworska15:37
al. Płażyńskiego15:38
Grudziądzka15:40
Kolonia Uroda15:41
Kościuszki15:43
Mickiewicza [GDA]15:44
Reja [GDA]15:45
Wyspiańskiego15:47
Opera Bałtycka15:50
Traugutta [GDA]15:51
Uniwersytet Medyczny15:52
Chodowieckiego15:53
Brama Oliwska15:54
Dworzec Główny15:56
Brama Wyżynna15:59
Śródmieście SKM16:01
Pohulanka16:03
Odrzańska16:04
Chałubińskiego16:06
Sikorskiego [GDA]16:08
Chełm Witosa16:09
Kurs nr 4 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa16:21
Chełm Witosa16:21
Sikorskiego [GDA]16:22
Chałubińskiego16:24
Odrzańska16:26
Pohulanka16:27
Śródmieście SKM16:29
Brama Wyżynna16:31
Dworzec Główny16:33
Brama Oliwska16:36
Chodowieckiego16:37
Uniwersytet Medyczny16:38
Traugutta [GDA]16:40
Opera Bałtycka16:42
Wyspiańskiego16:45
Reja [GDA]16:46
Mickiewicza [GDA]16:48
Kościuszki16:50
Kolonia Uroda16:51
Grudziądzka16:52
al. Płażyńskiego16:54
Uczniowska [GDA]16:55
Gdańska16:57
Sternicza16:59
Brzeźno17:01
Krasickiego17:02
Latarnia Morska17:04
Kasztanowa17:05
Na Zaspę17:06
Plac Wolności17:08
Nowy Port Zajezdnia17:09
Zajezdnia NOWY PORT17:11