• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:19
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:57
Plac Kaszubski06:59
Plac Kaszubski - Świętojańska07:00
Skwer Kościuszki - InfoBox07:02
Wybickiego [GDY]07:03
Żwirki i Wigury [GDY]07:04
Traugutta [GDY]07:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:07
Witomińska07:10
Warszawska07:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:13
Bpa Okoniewskiego07:15
Stocznia SKM - Morska07:16
Uniwersytet Morski07:17
Mireckiego07:18
Kalksztajnów07:20
Morska - Estakada07:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:23
Zamenhofa [GDY]07:24
Wiejska07:25
Chylonia Centrum07:27
Morska - Kcyńska07:29
Zbożowa07:30
Owsiana07:31
Cisowa Sibeliusa07:33
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa07:40
Owsiana07:41
Zbożowa07:42
Morska - Kcyńska07:43
Chylonia Centrum07:46
Wiejska07:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:50
Morska - Estakada07:52
Kalksztajnów07:53
Mireckiego07:55
Uniwersytet Morski07:57
Stocznia SKM - Morska07:58
Bpa Okoniewskiego07:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:01
Warszawska08:02
Witomińska08:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:05
Urząd Miasta - Świętojańska08:09
Traugutta [GDY]08:11
Żwirki i Wigury [GDY]08:12
Skwer Kościuszki - InfoBox08:13
Plac Kaszubski - Świętojańska08:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:19
Kurs nr 4 jako 710 do Grabówek SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:31
Bpa Okoniewskiego08:33
Stocznia SKM - Morska08:34
Uniwersytet Morski08:35
Mireckiego08:36
Kalksztajnów08:38
Grabówek SKM08:40
Grabówek SKM08:41