• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:18
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM06:04
Morska - Estakada06:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:07
Zamenhofa [GDY]06:08
Wiejska06:09
Chylonia Centrum06:11
Morska - Kcyńska06:13
Zbożowa06:14
Owsiana06:15
Cisowa Sibeliusa06:17
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa06:29
Owsiana06:30
Zbożowa06:31
Morska - Kcyńska06:32
Chylonia Centrum06:34
Wiejska06:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:38
Morska - Estakada06:40
Kalksztajnów06:41
Mireckiego06:42
Uniwersytet Morski06:44
Stocznia SKM - Morska06:45
Bpa Okoniewskiego06:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:48
Warszawska06:49
Witomińska06:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:52
Urząd Miasta - Świętojańska06:56
Traugutta [GDY]06:57
Żwirki i Wigury [GDY]06:58
Skwer Kościuszki - InfoBox06:59
Plac Kaszubski - Świętojańska07:01
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:05
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:21
Plac Kaszubski07:23
Plac Kaszubski - Świętojańska07:24
Skwer Kościuszki - InfoBox07:26
Wybickiego [GDY]07:27
Żwirki i Wigury [GDY]07:28
Traugutta [GDY]07:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:31
Witomińska07:34
Warszawska07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:37
Bpa Okoniewskiego07:39
Stocznia SKM - Morska07:40
Uniwersytet Morski07:41
Mireckiego07:42
Kalksztajnów07:44
Morska - Estakada07:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:47
Zamenhofa [GDY]07:48
Wiejska07:49
Chylonia Centrum07:51
Morska - Kcyńska07:53
Zbożowa07:54
Owsiana07:55
Cisowa Sibeliusa07:57
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa08:18
Owsiana08:19
Zbożowa08:20
Morska - Kcyńska08:21
Chylonia Centrum08:24
Wiejska08:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:28
Morska - Estakada08:30
Kalksztajnów08:31
Mireckiego08:33
Uniwersytet Morski08:35
Stocznia SKM - Morska08:36
Bpa Okoniewskiego08:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:39
Warszawska08:40
Witomińska08:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:43
Urząd Miasta - Świętojańska08:47
Traugutta [GDY]08:49
Żwirki i Wigury [GDY]08:50
Skwer Kościuszki - InfoBox08:51
Plac Kaszubski - Świętojańska08:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:57
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:13
Plac Kaszubski09:15
Plac Kaszubski - Świętojańska09:16
Skwer Kościuszki - InfoBox09:18
Wybickiego [GDY]09:19
Żwirki i Wigury [GDY]09:20
Traugutta [GDY]09:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:24
Witomińska09:27
Warszawska09:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:30
Bpa Okoniewskiego09:32
Stocznia SKM - Morska09:33
Uniwersytet Morski09:34
Mireckiego09:35
Kalksztajnów09:37
Morska - Estakada09:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:40
Zamenhofa [GDY]09:41
Wiejska09:42
Chylonia Centrum09:44
Morska - Kcyńska09:46
Zbożowa09:47
Owsiana09:48
Cisowa Sibeliusa09:50
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa10:18
Owsiana10:19
Zbożowa10:20
Morska - Kcyńska10:21
Chylonia Centrum10:24
Wiejska10:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:28
Morska - Estakada10:30
Kalksztajnów10:31
Mireckiego10:32
Uniwersytet Morski10:34
Stocznia SKM - Morska10:35
Bpa Okoniewskiego10:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:38
Warszawska10:39
Witomińska10:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:42
Urząd Miasta - Świętojańska10:46
Traugutta [GDY]10:48
Żwirki i Wigury [GDY]10:49
Skwer Kościuszki - InfoBox10:50
Plac Kaszubski - Świętojańska10:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:56
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:12
Plac Kaszubski11:14
Plac Kaszubski - Świętojańska11:16
Skwer Kościuszki - InfoBox11:18
Wybickiego [GDY]11:19
Żwirki i Wigury [GDY]11:20
Traugutta [GDY]11:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:24
Witomińska11:27
Warszawska11:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:30
Bpa Okoniewskiego11:32
Stocznia SKM - Morska11:33
Uniwersytet Morski11:34
Mireckiego11:35
Kalksztajnów11:37
Morska - Estakada11:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:40
Zamenhofa [GDY]11:41
Wiejska11:42
Chylonia Centrum11:45
Morska - Kcyńska11:47
Zbożowa11:48
Owsiana11:49
Cisowa Sibeliusa11:51
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa12:18
Owsiana12:19
Zbożowa12:20
Morska - Kcyńska12:21
Chylonia Centrum12:24
Wiejska12:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:28
Morska - Estakada12:30
Kalksztajnów12:31
Mireckiego12:32
Uniwersytet Morski12:34
Stocznia SKM - Morska12:35
Bpa Okoniewskiego12:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:38
Warszawska12:39
Witomińska12:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:42
Urząd Miasta - Świętojańska12:46
Traugutta [GDY]12:48
Żwirki i Wigury [GDY]12:49
Skwer Kościuszki - InfoBox12:50
Plac Kaszubski - Świętojańska12:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:56