• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:17
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM06:35
Morska - Estakada06:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:38
Zamenhofa [GDY]06:39
Wiejska06:40
Chylonia Centrum06:42
Morska - Kcyńska06:44
Zbożowa06:45
Owsiana06:46
Cisowa Sibeliusa06:48
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa06:52
Owsiana06:53
Zbożowa06:54
Morska - Kcyńska06:55
Chylonia Centrum06:57
Wiejska06:59
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:01
Morska - Estakada07:03
Kalksztajnów07:04
Mireckiego07:06
Uniwersytet Morski07:08
Stocznia SKM - Morska07:09
Bpa Okoniewskiego07:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:12
Warszawska07:13
Witomińska07:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:16
Urząd Miasta - Świętojańska07:20
Traugutta [GDY]07:21
Żwirki i Wigury [GDY]07:22
Skwer Kościuszki - InfoBox07:23
Plac Kaszubski - Świętojańska07:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:29
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:46
Plac Kaszubski07:48
Plac Kaszubski - Świętojańska07:49
Skwer Kościuszki - InfoBox07:51
Wybickiego [GDY]07:52
Żwirki i Wigury [GDY]07:53
Traugutta [GDY]07:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:56
Witomińska07:59
Warszawska08:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:02
Bpa Okoniewskiego08:04
Stocznia SKM - Morska08:05
Uniwersytet Morski08:06
Mireckiego08:07
Kalksztajnów08:09
Morska - Estakada08:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:12
Zamenhofa [GDY]08:13
Wiejska08:14
Chylonia Centrum08:16
Morska - Kcyńska08:18
Zbożowa08:19
Owsiana08:20
Cisowa Sibeliusa08:22