• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:16
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM06:53
Morska - Estakada06:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:56
Zamenhofa [GDY]06:57
Wiejska06:58
Chylonia Centrum07:00
Morska - Kcyńska07:02
Zbożowa07:03
Owsiana07:04
Cisowa Sibeliusa07:06
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa07:16
Owsiana07:17
Zbożowa07:18
Morska - Kcyńska07:19
Chylonia Centrum07:22
Wiejska07:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:26
Morska - Estakada07:28
Kalksztajnów07:29
Mireckiego07:31
Uniwersytet Morski07:33
Stocznia SKM - Morska07:34
Bpa Okoniewskiego07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:37
Warszawska07:38
Witomińska07:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:41
Urząd Miasta - Świętojańska07:45
Traugutta [GDY]07:46
Żwirki i Wigury [GDY]07:47
Skwer Kościuszki - InfoBox07:48
Plac Kaszubski - Świętojańska07:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:54
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:13
Plac Kaszubski08:15
Plac Kaszubski - Świętojańska08:16
Skwer Kościuszki - InfoBox08:18
Wybickiego [GDY]08:19
Żwirki i Wigury [GDY]08:20
Traugutta [GDY]08:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:24
Witomińska08:27
Warszawska08:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:30
Bpa Okoniewskiego08:32
Stocznia SKM - Morska08:33
Uniwersytet Morski08:34
Mireckiego08:35
Kalksztajnów08:37
Morska - Estakada08:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:40
Zamenhofa [GDY]08:41
Wiejska08:42
Chylonia Centrum08:44
Morska - Kcyńska08:46
Zbożowa08:47
Owsiana08:48
Cisowa Sibeliusa08:50
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa09:18
Owsiana09:19
Zbożowa09:20
Morska - Kcyńska09:21
Chylonia Centrum09:24
Wiejska09:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:28
Morska - Estakada09:30
Kalksztajnów09:31
Mireckiego09:33
Uniwersytet Morski09:35
Stocznia SKM - Morska09:36
Bpa Okoniewskiego09:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:39
Warszawska09:40
Witomińska09:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:43
Urząd Miasta - Świętojańska09:47
Traugutta [GDY]09:49
Żwirki i Wigury [GDY]09:50
Skwer Kościuszki - InfoBox09:51
Plac Kaszubski - Świętojańska09:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:57
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:13
Plac Kaszubski10:15
Plac Kaszubski - Świętojańska10:16
Skwer Kościuszki - InfoBox10:18
Wybickiego [GDY]10:19
Żwirki i Wigury [GDY]10:20
Traugutta [GDY]10:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:24
Witomińska10:27
Warszawska10:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:30
Bpa Okoniewskiego10:32
Stocznia SKM - Morska10:33
Uniwersytet Morski10:34
Mireckiego10:35
Kalksztajnów10:37
Morska - Estakada10:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:40
Zamenhofa [GDY]10:41
Wiejska10:42
Chylonia Centrum10:45
Morska - Kcyńska10:47
Zbożowa10:48
Owsiana10:49
Cisowa Sibeliusa10:51
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa11:18
Owsiana11:19
Zbożowa11:20
Morska - Kcyńska11:21
Chylonia Centrum11:24
Wiejska11:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:28
Morska - Estakada11:30
Kalksztajnów11:31
Mireckiego11:32
Uniwersytet Morski11:34
Stocznia SKM - Morska11:35
Bpa Okoniewskiego11:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:38
Warszawska11:39
Witomińska11:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:42
Urząd Miasta - Świętojańska11:46
Traugutta [GDY]11:48
Żwirki i Wigury [GDY]11:49
Skwer Kościuszki - InfoBox11:50
Plac Kaszubski - Świętojańska11:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:56
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:12
Plac Kaszubski12:14
Plac Kaszubski - Świętojańska12:16
Skwer Kościuszki - InfoBox12:18
Wybickiego [GDY]12:19
Żwirki i Wigury [GDY]12:20
Traugutta [GDY]12:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:24
Witomińska12:27
Warszawska12:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:30
Bpa Okoniewskiego12:32
Stocznia SKM - Morska12:33
Uniwersytet Morski12:34
Mireckiego12:35
Kalksztajnów12:37
Morska - Estakada12:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:40
Zamenhofa [GDY]12:41
Wiejska12:42
Chylonia Centrum12:45
Morska - Kcyńska12:47
Zbożowa12:48
Owsiana12:49
Cisowa Sibeliusa12:51
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa13:23
Owsiana13:24
Zbożowa13:25
Morska - Kcyńska13:26
Chylonia Centrum13:29
Wiejska13:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:33
Morska - Estakada13:35
Kalksztajnów13:36
Mireckiego13:37
Uniwersytet Morski13:39
Stocznia SKM - Morska13:40
Bpa Okoniewskiego13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:43
Warszawska13:44
Witomińska13:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:47
Urząd Miasta - Świętojańska13:51
Traugutta [GDY]13:53
Żwirki i Wigury [GDY]13:54
Skwer Kościuszki - InfoBox13:55
Plac Kaszubski - Świętojańska13:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:01