• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
04:51
Kurs nr 2 do Ergo Arena
Kacze Buki13:31
Krzemowa [GDY]13:32
Rdestowa - Kolonia13:33
Leśna Polana13:34
Rdestowa - Leśny Zakątek13:34
Szafranowa13:35
Paprykowa13:36
Kameliowa13:37
Dąbrowa Centrum13:39
Anyżowa13:40
Karwiny Nowowiczlińska13:41
Górnicza13:43
Myśliwska [GDY]13:44
Źródło Marii13:45
Nałkowskiej13:46
Karwiny PKM13:47
Racławicka13:49
Lidzka13:50
Olgierda13:51
Łowicka [GDY]13:52
Plac Górnośląski13:54
Zwycięstwa - Wielkopolska13:56
Nawigatorów13:57
Orłowo SKM - Orłowska13:58
Orłowo SKM - "Klif"14:00
Kolibki14:01
Bernadowska14:03
Kamienny Potok SKM14:04
Wejherowska14:06
Malczewskiego14:07
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:09
Sopot PKP - Niepodległości14:10
Władysława IV [SOP]14:13
Jana z Kolna [SOP]14:14
Łokietka14:15
Ergo Arena14:17
Ergo Arena14:18
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Ergo Arena14:34
Ergo Arena14:35
Łokietka14:36
Mierosławskiego14:37
Władysława IV [SOP]14:39
3 Maja [SOP]14:41
Sopot PKP - Niepodległości14:42
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:44
Goyki14:46
Malczewskiego14:47
Wejherowska14:48
Kamienny Potok SKM14:50
Bernadowska14:51
Kolibki14:53
Orłowo SKM - "Klif"14:55
Orłowo SKM - Orłowska14:56
Nawigatorów14:57
Zwycięstwa - Wielkopolska15:00
Plac Górnośląski15:02
Łowicka [GDY]15:04
Olgierda15:05
Lidzka15:06
Racławicka15:07
Karwiny PKM15:09
Nałkowskiej15:10
Źródło Marii15:11
Myśliwska [GDY]15:13
Karwiny Nowowiczlińska15:15
Anyżowa15:16
Dąbrowa Centrum15:19
Kameliowa15:20
Paprykowa15:21
Szafranowa15:22
Rdestowa - Leśny Zakątek15:22
Leśna Polana15:23
Rdestowa - Kolonia15:23
Krzemowa [GDY]15:24
Kacze Buki15:25
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Kacze Buki16:00
Krzemowa [GDY]16:01
Rdestowa - Kolonia16:02
Leśna Polana16:03
Rdestowa - Leśny Zakątek16:03
Szafranowa16:04
Paprykowa16:05
Kameliowa16:06
Dąbrowa Centrum16:09
Anyżowa16:10
Karwiny Nowowiczlińska16:11
Górnicza16:13
Myśliwska [GDY]16:14
Źródło Marii16:15
Nałkowskiej16:16
Karwiny PKM16:17
Racławicka16:19
Lidzka16:20
Olgierda16:21
Łowicka [GDY]16:22
Plac Górnośląski16:24
Zwycięstwa - Wielkopolska16:26
Nawigatorów16:27
Orłowo SKM - Orłowska16:28
Orłowo SKM - "Klif"16:30
Kolibki16:31
Bernadowska16:33
Kamienny Potok SKM16:34
Wejherowska16:36
Malczewskiego16:38
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:40
Sopot PKP - Niepodległości16:41
Władysława IV [SOP]16:44
Jana z Kolna [SOP]16:45
Łokietka16:46
Ergo Arena16:48
Ergo Arena16:49
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena17:04
Ergo Arena17:05
Łokietka17:06
Mierosławskiego17:07
Władysława IV [SOP]17:09
3 Maja [SOP]17:11
Sopot PKP - Niepodległości17:12
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:14
Goyki17:16
Malczewskiego17:17
Wejherowska17:18
Kamienny Potok SKM17:20
Bernadowska17:21
Kolibki17:23
Orłowo SKM - "Klif"17:25
Orłowo SKM - Orłowska17:26
Nawigatorów17:27
Zwycięstwa - Wielkopolska17:30
Plac Górnośląski17:32
Łowicka [GDY]17:34
Olgierda17:35
Lidzka17:36
Racławicka17:37
Karwiny PKM17:39
Nałkowskiej17:40
Źródło Marii17:41
Myśliwska [GDY]17:42
Karwiny Nowowiczlińska17:44
Anyżowa17:45
Dąbrowa Centrum17:48
Piołunowa17:49
Tymiankowa17:50
Dąbrowa Miętowa17:51
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa18:25
Tymiankowa18:26
Piołunowa18:27
Dąbrowa Centrum18:29
Anyżowa18:30
Karwiny Nowowiczlińska18:31
Górnicza18:33
Myśliwska [GDY]18:34
Źródło Marii18:35
Nałkowskiej18:36
Karwiny PKM18:37
Racławicka18:39
Lidzka18:40
Olgierda18:41
Łowicka [GDY]18:42
Plac Górnośląski18:43
Zwycięstwa - Wielkopolska18:45
Nawigatorów18:46
Orłowo SKM - Orłowska18:47
Orłowo SKM - "Klif"18:48
Kolibki18:49
Bernadowska18:51
Kamienny Potok SKM18:52
Wejherowska18:54
Malczewskiego18:55
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:57
Sopot PKP - Niepodległości18:58
Władysława IV [SOP]19:01
Jana z Kolna [SOP]19:02
Łokietka19:03
Ergo Arena19:05
Ergo Arena19:06
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena19:29
Ergo Arena19:30
Łokietka19:31
Mierosławskiego19:32
Władysława IV [SOP]19:34
3 Maja [SOP]19:36
Sopot PKP - Niepodległości19:37
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:38
Goyki19:40
Malczewskiego19:41
Wejherowska19:42
Kamienny Potok SKM19:44
Bernadowska19:45
Kolibki19:47
Orłowo SKM - "Klif"19:48
Orłowo SKM - Orłowska19:49
Nawigatorów19:50
Zwycięstwa - Wielkopolska19:52
Plac Górnośląski19:54
Łowicka [GDY]19:56
Olgierda19:57
Lidzka19:58
Racławicka19:59
Karwiny PKM20:01
Nałkowskiej20:02
Źródło Marii20:03
Myśliwska [GDY]20:04
Karwiny Nowowiczlińska20:06
Anyżowa20:07
Dąbrowa Centrum20:09
Piołunowa20:10
Tymiankowa20:11
Dąbrowa Miętowa20:12
Kurs nr 8 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa20:42
Tymiankowa20:43
Piołunowa20:44
Dąbrowa Centrum20:45
Anyżowa20:46
Karwiny Nowowiczlińska20:47
Górnicza20:49
Myśliwska [GDY]20:50
Źródło Marii20:51
Nałkowskiej20:52
Karwiny PKM20:53
Racławicka20:55
Lidzka20:56
Olgierda20:57
Łowicka [GDY]20:58
Plac Górnośląski20:59
Zwycięstwa - Wielkopolska21:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:03
Centrum Nauki Experyment21:04
Harcerska21:05
Urząd Miasta - Świętojańska21:07
Traugutta [GDY]21:08
Żwirki i Wigury [GDY]21:09
Skwer Kościuszki - InfoBox21:10
10 Lutego - Skwer Kościuszki21:12
3 Maja [GDY]21:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:16
Bpa Okoniewskiego21:17
Stocznia SKM - Morska21:18
Uniwersytet Morski21:19
Mireckiego21:20
Kalksztajnów21:22
Grabówek SKM21:24
Grabówek SKM21:25