11:58
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki10:57
Karwiny Tesco11:03
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Karwiny Tesco11:05
Anyżowa11:07
Dąbrowa Centrum11:08
Piołunowa11:09
Tymiankowa11:10
Dąbrowa Miętowa11:11
Kurs nr 2 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa11:15
Tymiankowa11:15
Piołunowa11:16
Dąbrowa Centrum11:18
Anyżowa11:19
Karwiny Tesco11:21
Myśliwska [GDY]11:24
Źródło Marii11:25
Karwiny PKM11:27
Racławicka11:29
Lidzka11:30
Olgierda11:31
Łowicka [GDY]11:32
Plac Górnośląski11:34
Zwycięstwa - Wielkopolska11:35
Nawigatorów11:36
Orłowo SKM - Orłowska11:37
Orłowo SKM - "Klif"11:39
Kolibki11:40
Bernadowska11:42
Kamienny Potok SKM11:43
Wejherowska11:45
Malczewskiego11:46
Bohaterów Monte Cassino11:48
Sopot PKP - Niepodległości11:49
Władysława IV [SOP]11:52
Jana z Kolna [SOP]11:53
Łokietka11:54
Ergo Arena11:56
Ergo Arena11:57
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena12:16
Ergo Arena12:17
Łokietka12:18
Mierosławskiego12:19
Władysława IV12:21
3 Maja [SOP]12:23
Sopot PKP - Niepodległości12:24
Bohaterów Monte Cassino12:26
Goyki12:28
Malczewskiego12:29
Wejherowska12:30
Kamienny Potok SKM12:32
Bernadowska12:33
Kolibki12:35
Orłowo SKM - "Klif"12:36
Orłowo SKM - Orłowska12:37
Nawigatorów12:38
Zwycięstwa - Wielkopolska12:40
Plac Górnośląski12:42
Łowicka [GDY]12:44
Olgierda12:45
Lidzka12:46
Racławicka12:47
Karwiny PKM12:49
Nałkowskiej12:50
Źródło Marii12:51
Myśliwska [GDY]12:53
Karwiny Tesco12:55
Anyżowa12:57
Dąbrowa Centrum12:58
Piołunowa12:59
Tymiankowa13:00
Dąbrowa Miętowa13:01
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa13:15
Tymiankowa13:15
Piołunowa13:16
Dąbrowa Centrum13:18
Anyżowa13:19
Karwiny Tesco13:21
Myśliwska [GDY]13:24
Źródło Marii13:25
Karwiny PKM13:27
Racławicka13:29
Lidzka13:30
Olgierda13:31
Łowicka [GDY]13:32
Plac Górnośląski13:34
Zwycięstwa - Wielkopolska13:35
Nawigatorów13:36
Orłowo SKM - Orłowska13:37
Orłowo SKM - "Klif"13:39
Kolibki13:40
Bernadowska13:42
Kamienny Potok SKM13:43
Wejherowska13:45
Malczewskiego13:46
Bohaterów Monte Cassino13:48
Sopot PKP - Niepodległości13:49
Władysława IV [SOP]13:52
Jana z Kolna [SOP]13:53
Łokietka13:54
Ergo Arena13:56
Ergo Arena13:57
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena14:16
Ergo Arena14:17
Łokietka14:18
Mierosławskiego14:19
Władysława IV14:21
3 Maja [SOP]14:23
Sopot PKP - Niepodległości14:24
Bohaterów Monte Cassino14:26
Goyki14:28
Malczewskiego14:29
Wejherowska14:30
Kamienny Potok SKM14:32
Bernadowska14:33
Kolibki14:35
Orłowo SKM - "Klif"14:36
Orłowo SKM - Orłowska14:37
Nawigatorów14:38
Zwycięstwa - Wielkopolska14:40
Plac Górnośląski14:42
Łowicka [GDY]14:44
Olgierda14:45
Lidzka14:46
Racławicka14:47
Karwiny PKM14:49
Nałkowskiej14:50
Źródło Marii14:51
Myśliwska [GDY]14:53
Karwiny Tesco14:55
Anyżowa14:57
Dąbrowa Centrum14:58
Piołunowa14:59
Tymiankowa15:00
Dąbrowa Miętowa15:01
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa15:15
Tymiankowa15:15
Piołunowa15:16
Dąbrowa Centrum15:18
Anyżowa15:19
Karwiny Tesco15:21
Myśliwska [GDY]15:24
Źródło Marii15:25
Karwiny PKM15:27
Racławicka15:29
Lidzka15:30
Olgierda15:31
Łowicka [GDY]15:32
Plac Górnośląski15:34
Zwycięstwa - Wielkopolska15:35
Nawigatorów15:36
Orłowo SKM - Orłowska15:37
Orłowo SKM - "Klif"15:39
Kolibki15:40
Bernadowska15:42
Kamienny Potok SKM15:43
Wejherowska15:45
Malczewskiego15:46
Bohaterów Monte Cassino15:48
Sopot PKP - Niepodległości15:49
Władysława IV [SOP]15:52
Jana z Kolna [SOP]15:53
Łokietka15:54
Ergo Arena15:56
Ergo Arena15:57
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena16:16
Ergo Arena16:17
Łokietka16:18
Mierosławskiego16:19
Władysława IV16:21
3 Maja [SOP]16:23
Sopot PKP - Niepodległości16:24
Bohaterów Monte Cassino16:26
Goyki16:28
Malczewskiego16:29
Wejherowska16:30
Kamienny Potok SKM16:32
Bernadowska16:33
Kolibki16:35
Orłowo SKM - "Klif"16:36
Orłowo SKM - Orłowska16:37
Nawigatorów16:38
Zwycięstwa - Wielkopolska16:40
Plac Górnośląski16:42
Łowicka [GDY]16:44
Olgierda16:45
Lidzka16:46
Racławicka16:47
Karwiny PKM16:49
Nałkowskiej16:50
Źródło Marii16:51
Myśliwska [GDY]16:53
Karwiny Tesco16:55
Anyżowa16:57
Dąbrowa Centrum16:58
Piołunowa16:59
Tymiankowa17:00
Dąbrowa Miętowa17:01
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa17:15
Tymiankowa17:15
Piołunowa17:16
Dąbrowa Centrum17:18
Anyżowa17:19
Karwiny Tesco17:21
Myśliwska [GDY]17:24
Źródło Marii17:25
Karwiny PKM17:27
Racławicka17:29
Lidzka17:30
Olgierda17:31
Łowicka [GDY]17:32
Plac Górnośląski17:33
Zwycięstwa - Wielkopolska17:34
Nawigatorów17:35
Orłowo SKM - Orłowska17:36
Orłowo SKM - "Klif"17:38
Kolibki17:39
Bernadowska17:41
Kamienny Potok SKM17:42
Wejherowska17:44
Malczewskiego17:45
Bohaterów Monte Cassino17:47
Sopot PKP - Niepodległości17:48
Władysława IV [SOP]17:51
Jana z Kolna [SOP]17:52
Łokietka17:53
Ergo Arena17:55
Ergo Arena17:56
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena18:15
Ergo Arena18:16
Łokietka18:17
Mierosławskiego18:18
Władysława IV18:20
3 Maja [SOP]18:22
Sopot PKP - Niepodległości18:23
Bohaterów Monte Cassino18:25
Goyki18:27
Malczewskiego18:28
Wejherowska18:29
Kamienny Potok SKM18:31
Bernadowska18:32
Kolibki18:34
Orłowo SKM - "Klif"18:35
Orłowo SKM - Orłowska18:36
Nawigatorów18:37
Zwycięstwa - Wielkopolska18:39
Plac Górnośląski18:40
Łowicka [GDY]18:42
Olgierda18:43
Lidzka18:44
Racławicka18:45
Karwiny PKM18:47
Nałkowskiej18:48
Źródło Marii18:49
Myśliwska [GDY]18:50
Karwiny Tesco18:52
Anyżowa18:54
Dąbrowa Centrum18:55
Piołunowa18:56
Tymiankowa18:57
Dąbrowa Miętowa18:58
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa19:16
Tymiankowa19:16
Piołunowa19:17
Dąbrowa Centrum19:19
Anyżowa19:20
Karwiny Tesco19:21
Myśliwska [GDY]19:24
Źródło Marii19:25
Karwiny PKM19:27
Racławicka19:29
Lidzka19:30
Olgierda19:31
Łowicka [GDY]19:32
Plac Górnośląski19:33
Zwycięstwa - Wielkopolska19:34
Nawigatorów19:35
Orłowo SKM - Orłowska19:36
Orłowo SKM - "Klif"19:37
Kolibki19:38
Bernadowska19:40
Kamienny Potok SKM19:41
Wejherowska19:43
Malczewskiego19:44
Bohaterów Monte Cassino19:46
Sopot PKP - Niepodległości19:47
Władysława IV [SOP]19:50
Jana z Kolna [SOP]19:51
Łokietka19:52
Ergo Arena19:53
Ergo Arena19:54
Kurs nr 11 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena20:20
Ergo Arena20:21
Łokietka20:22
Mierosławskiego20:23
Władysława IV20:25
3 Maja [SOP]20:27
Sopot PKP - Niepodległości20:28
Bohaterów Monte Cassino20:29
Goyki20:31
Malczewskiego20:32
Wejherowska20:33
Kamienny Potok SKM20:35
Bernadowska20:36
Kolibki20:38
Orłowo SKM - "Klif"20:39
Orłowo SKM - Orłowska20:40
Nawigatorów20:41
Zwycięstwa - Wielkopolska20:43
Plac Górnośląski20:44
Łowicka [GDY]20:46
Olgierda20:47
Lidzka20:48
Racławicka20:49
Karwiny PKM20:51
Nałkowskiej20:52
Źródło Marii20:53
Myśliwska [GDY]20:54
Karwiny Tesco20:56
Anyżowa20:58
Dąbrowa Centrum20:59
Piołunowa21:00
Tymiankowa21:01
Dąbrowa Miętowa21:02
Kurs nr 12 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa21:19
Tymiankowa21:19
Piołunowa21:20
Dąbrowa Centrum21:22
Anyżowa21:23
Karwiny Tesco21:24
Myśliwska [GDY]21:27
Źródło Marii21:28
Karwiny PKM21:30
Racławicka21:32
Lidzka21:33
Olgierda21:34
Łowicka [GDY]21:35
Plac Górnośląski21:36
Zwycięstwa - Wielkopolska21:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:40
Centrum Nauki Experyment21:41
Harcerska21:42
Urząd Miasta - Świętojańska21:44
Traugutta [GDY]21:45
Żwirki i Wigury [GDY]21:46
Skwer Kościuszki - InfoBox21:47
Skwer Kościuszki - InfoBox21:49
3 Maja [GDY]21:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:52
Bpa Okoniewskiego21:53
Stocznia SKM - Morska21:54
Uniwersytet Morski21:55
Mireckiego21:56
Kalksztajnów21:57
Grabówek SKM21:59
Grabówek SKM22:00