• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W dniach 28-29.11.2020 ( sobota/niedziela) zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych 2, 5, 6, 8 i 12, więcej na www.ztm.gda.pl  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • TEST TABLICY
05:31
Kurs nr 0 do Ergo Arena
Kacze Buki09:41
Starochwaszczyńska09:42
Rdestowa - Chwaszczyńska09:43
Giełda Towarowa09:44
Szafranowa09:45
Paprykowa09:46
Kameliowa09:47
Dąbrowa Centrum09:48
Anyżowa09:49
Karwiny Tesco09:50
Myśliwska [GDY]09:53
Źródło Marii09:54
Karwiny PKM09:56
Racławicka09:58
Lidzka09:59
Olgierda10:00
Łowicka [GDY]10:01
Plac Górnośląski10:02
Zwycięstwa - Wielkopolska10:03
Nawigatorów10:04
Orłowo SKM - Orłowska10:05
Orłowo SKM - "Klif"10:07
Kolibki10:08
Bernadowska10:10
Kamienny Potok SKM10:11
Malczewskiego10:14
Bohaterów Monte Cassino10:16
Sopot PKP - Niepodległości10:17
Władysława IV [SOP]10:20
Jana z Kolna [SOP]10:21
Łokietka10:22
Ergo Arena10:23
Ergo Arena10:24
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Ergo Arena10:47
Ergo Arena10:48
Łokietka10:49
Mierosławskiego10:50
Władysława IV10:52
3 Maja [SOP]10:54
Sopot PKP - Niepodległości10:55
Bohaterów Monte Cassino10:57
Goyki10:58
Malczewskiego10:59
Kamienny Potok SKM11:02
Bernadowska11:03
Kolibki11:05
Orłowo SKM - "Klif"11:06
Orłowo SKM - Orłowska11:07
Nawigatorów11:08
Zwycięstwa - Wielkopolska11:10
Plac Górnośląski11:12
Łowicka [GDY]11:14
Olgierda11:15
Lidzka11:16
Racławicka11:17
Karwiny PKM11:19
Nałkowskiej11:20
Źródło Marii11:21
Myśliwska [GDY]11:23
Karwiny Tesco11:25
Anyżowa11:27
Dąbrowa Centrum11:28
Kameliowa11:29
Paprykowa11:30
Szafranowa11:31
Rdestowa - Leśny Zakątek11:31
Giełda Towarowa11:32
Rdestowa - Chwaszczyńska11:34
Kacze Buki11:35
Kurs nr 2 do Ergo Arena
Kacze Buki11:41
Starochwaszczyńska11:42
Rdestowa - Chwaszczyńska11:43
Giełda Towarowa11:44
Szafranowa11:45
Paprykowa11:46
Kameliowa11:47
Dąbrowa Centrum11:48
Anyżowa11:49
Karwiny Tesco11:51
Myśliwska [GDY]11:54
Źródło Marii11:55
Karwiny PKM11:57
Racławicka11:59
Lidzka12:00
Olgierda12:01
Łowicka [GDY]12:02
Plac Górnośląski12:04
Zwycięstwa - Wielkopolska12:05
Nawigatorów12:06
Orłowo SKM - Orłowska12:07
Orłowo SKM - "Klif"12:09
Kolibki12:10
Bernadowska12:12
Kamienny Potok SKM12:13
Malczewskiego12:16
Bohaterów Monte Cassino12:18
Sopot PKP - Niepodległości12:19
Władysława IV [SOP]12:22
Jana z Kolna [SOP]12:23
Łokietka12:24
Ergo Arena12:26
Ergo Arena12:27
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Ergo Arena12:47
Ergo Arena12:48
Łokietka12:49
Mierosławskiego12:50
Władysława IV12:52
3 Maja [SOP]12:54
Sopot PKP - Niepodległości12:55
Bohaterów Monte Cassino12:57
Goyki12:58
Malczewskiego12:59
Kamienny Potok SKM13:02
Bernadowska13:03
Kolibki13:05
Orłowo SKM - "Klif"13:06
Orłowo SKM - Orłowska13:07
Nawigatorów13:08
Zwycięstwa - Wielkopolska13:10
Plac Górnośląski13:12
Łowicka [GDY]13:14
Olgierda13:15
Lidzka13:16
Racławicka13:17
Karwiny PKM13:19
Nałkowskiej13:20
Źródło Marii13:21
Myśliwska [GDY]13:23
Karwiny Tesco13:25
Anyżowa13:27
Dąbrowa Centrum13:28
Kameliowa13:29
Paprykowa13:30
Szafranowa13:31
Rdestowa - Leśny Zakątek13:31
Giełda Towarowa13:32
Rdestowa - Chwaszczyńska13:34
Kacze Buki13:35
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Kacze Buki13:41
Starochwaszczyńska13:42
Rdestowa - Chwaszczyńska13:43
Giełda Towarowa13:44
Szafranowa13:45
Paprykowa13:46
Kameliowa13:47
Dąbrowa Centrum13:48
Anyżowa13:49
Karwiny Tesco13:51
Myśliwska [GDY]13:54
Źródło Marii13:55
Karwiny PKM13:57
Racławicka13:59
Lidzka14:00
Olgierda14:01
Łowicka [GDY]14:02
Plac Górnośląski14:04
Zwycięstwa - Wielkopolska14:05
Nawigatorów14:06
Orłowo SKM - Orłowska14:07
Orłowo SKM - "Klif"14:09
Kolibki14:10
Bernadowska14:12
Kamienny Potok SKM14:13
Malczewskiego14:16
Bohaterów Monte Cassino14:18
Sopot PKP - Niepodległości14:19
Władysława IV [SOP]14:22
Jana z Kolna [SOP]14:23
Łokietka14:24
Ergo Arena14:26
Ergo Arena14:27
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Ergo Arena14:47
Ergo Arena14:48
Łokietka14:49
Mierosławskiego14:50
Władysława IV14:52
3 Maja [SOP]14:54
Sopot PKP - Niepodległości14:55
Bohaterów Monte Cassino14:57
Goyki14:58
Malczewskiego14:59
Kamienny Potok SKM15:02
Bernadowska15:03
Kolibki15:05
Orłowo SKM - "Klif"15:06
Orłowo SKM - Orłowska15:07
Nawigatorów15:08
Zwycięstwa - Wielkopolska15:10
Plac Górnośląski15:12
Łowicka [GDY]15:14
Olgierda15:15
Lidzka15:16
Racławicka15:17
Karwiny PKM15:19
Nałkowskiej15:20
Źródło Marii15:21
Myśliwska [GDY]15:23
Karwiny Tesco15:25
Anyżowa15:27
Dąbrowa Centrum15:28
Kameliowa15:29
Paprykowa15:30
Szafranowa15:31
Rdestowa - Leśny Zakątek15:31
Giełda Towarowa15:32
Rdestowa - Chwaszczyńska15:34
Kacze Buki15:35
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Kacze Buki15:41
Starochwaszczyńska15:42
Rdestowa - Chwaszczyńska15:43
Giełda Towarowa15:44
Szafranowa15:45
Paprykowa15:46
Kameliowa15:47
Dąbrowa Centrum15:48
Anyżowa15:49
Karwiny Tesco15:51
Myśliwska [GDY]15:54
Źródło Marii15:55
Karwiny PKM15:57
Racławicka15:59
Lidzka16:00
Olgierda16:01
Łowicka [GDY]16:02
Plac Górnośląski16:04
Zwycięstwa - Wielkopolska16:05
Nawigatorów16:06
Orłowo SKM - Orłowska16:07
Orłowo SKM - "Klif"16:09
Kolibki16:10
Bernadowska16:12
Kamienny Potok SKM16:13
Malczewskiego16:16
Bohaterów Monte Cassino16:18
Sopot PKP - Niepodległości16:19
Władysława IV [SOP]16:22
Jana z Kolna [SOP]16:23
Łokietka16:24
Ergo Arena16:26
Ergo Arena16:27
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Ergo Arena16:47
Ergo Arena16:48
Łokietka16:49
Mierosławskiego16:50
Władysława IV16:52
3 Maja [SOP]16:54
Sopot PKP - Niepodległości16:55
Bohaterów Monte Cassino16:57
Goyki16:58
Malczewskiego16:59
Kamienny Potok SKM17:02
Bernadowska17:03
Kolibki17:05
Orłowo SKM - "Klif"17:06
Orłowo SKM - Orłowska17:07
Nawigatorów17:08
Zwycięstwa - Wielkopolska17:10
Plac Górnośląski17:12
Łowicka [GDY]17:14
Olgierda17:15
Lidzka17:16
Racławicka17:17
Karwiny PKM17:19
Nałkowskiej17:20
Źródło Marii17:21
Myśliwska [GDY]17:23
Karwiny Tesco17:25
Anyżowa17:27
Dąbrowa Centrum17:28
Kameliowa17:29
Paprykowa17:30
Szafranowa17:31
Rdestowa - Leśny Zakątek17:31
Giełda Towarowa17:32
Rdestowa - Chwaszczyńska17:34
Kacze Buki17:35
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Kacze Buki17:42
Starochwaszczyńska17:43
Rdestowa - Chwaszczyńska17:44
Giełda Towarowa17:45
Szafranowa17:46
Paprykowa17:47
Kameliowa17:48
Dąbrowa Centrum17:49
Anyżowa17:50
Karwiny Tesco17:51
Myśliwska [GDY]17:54
Źródło Marii17:55
Karwiny PKM17:57
Racławicka17:59
Lidzka18:00
Olgierda18:01
Łowicka [GDY]18:02
Plac Górnośląski18:03
Zwycięstwa - Wielkopolska18:04
Nawigatorów18:05
Orłowo SKM - Orłowska18:06
Orłowo SKM - "Klif"18:08
Kolibki18:09
Bernadowska18:11
Kamienny Potok SKM18:12
Malczewskiego18:15
Bohaterów Monte Cassino18:17
Sopot PKP - Niepodległości18:18
Władysława IV [SOP]18:21
Jana z Kolna [SOP]18:22
Łokietka18:23
Ergo Arena18:25
Ergo Arena18:26
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Ergo Arena18:52
Ergo Arena18:53
Łokietka18:54
Mierosławskiego18:55
Władysława IV18:57
3 Maja [SOP]18:59
Sopot PKP - Niepodległości19:00
Bohaterów Monte Cassino19:01
Goyki19:02
Malczewskiego19:03
Kamienny Potok SKM19:06
Bernadowska19:07
Kolibki19:09
Orłowo SKM - "Klif"19:10
Orłowo SKM - Orłowska19:11
Nawigatorów19:12
Zwycięstwa - Wielkopolska19:14
Plac Górnośląski19:15
Łowicka [GDY]19:17
Olgierda19:18
Lidzka19:19
Racławicka19:20
Karwiny PKM19:22
Nałkowskiej19:23
Źródło Marii19:24
Myśliwska [GDY]19:25
Karwiny Tesco19:27
Anyżowa19:29
Dąbrowa Centrum19:30
Kameliowa19:31
Paprykowa19:32
Szafranowa19:33
Rdestowa - Leśny Zakątek19:33
Giełda Towarowa19:34
Rdestowa - Chwaszczyńska19:36
Kacze Buki19:37
Kurs nr 10 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki19:53
Starochwaszczyńska19:54
Rdestowa - Chwaszczyńska19:55
Giełda Towarowa19:56
Szafranowa19:57
Paprykowa19:58
Kameliowa19:59
Dąbrowa Centrum20:00
Anyżowa20:01
Karwiny Tesco20:02
Myśliwska [GDY]20:05
Źródło Marii20:06
Karwiny PKM20:08
Racławicka20:10
Lidzka20:11
Olgierda20:12
Łowicka [GDY]20:13
Plac Górnośląski20:14
Zwycięstwa - Wielkopolska20:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:18
Centrum Nauki Experyment20:20
Harcerska20:21
Urząd Miasta - Świętojańska20:23
Traugutta [GDY]20:24
Żwirki i Wigury [GDY]20:25
Skwer Kościuszki - InfoBox20:27
Skwer Kościuszki - InfoBox20:29
3 Maja [GDY]20:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:33
Bpa Okoniewskiego20:34
Stocznia SKM - Morska20:35
Uniwersytet Morski20:36
Mireckiego20:37
Kalksztajnów20:38
Grabówek SKM20:40
Grabówek SKM20:41