• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
10:01
Kurs nr 0 do Orłowo SKM - "Klif"
Kacze Buki06:40
Krzemowa [GDY]06:41
Rdestowa - Chwaszczyńska06:42
Leśna Polana06:43
Szafranowa06:44
Paprykowa06:45
Kameliowa06:46
Dąbrowa Centrum06:48
Anyżowa06:49
Karwiny Nowowiczlińska06:51
Myśliwska [GDY]06:54
Źródło Marii06:55
Karwiny PKM06:57
Racławicka06:59
Lidzka07:00
Olgierda07:01
Łowicka [GDY]07:02
Plac Górnośląski07:04
Zwycięstwa - Wielkopolska07:06
Nawigatorów07:07
Orłowo SKM - Orłowska07:08
Orłowo SKM - "Klif"07:09
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Orłowo SKM - "Klif"07:18
Orłowo SKM - "Klif"07:19
Orłowo SKM - Orłowska07:20
Nawigatorów07:21
Zwycięstwa - Wielkopolska07:23
Plac Górnośląski07:25
Łowicka [GDY]07:27
Olgierda07:28
Lidzka07:29
Racławicka07:30
Karwiny PKM07:32
Nałkowskiej07:33
Źródło Marii07:34
Myśliwska [GDY]07:35
Karwiny Nowowiczlińska07:38
Anyżowa07:40
Dąbrowa Centrum07:41
Piołunowa07:42
Tymiankowa07:43
Dąbrowa Miętowa07:43
Kurs nr 2 do Orłowo SKM - "Klif"
Dąbrowa Miętowa07:52
Tymiankowa07:53
Piołunowa07:54
Dąbrowa Centrum07:57
Anyżowa07:58
Karwiny Nowowiczlińska08:00
Myśliwska [GDY]08:03
Źródło Marii08:04
Karwiny PKM08:06
Racławicka08:08
Lidzka08:09
Olgierda08:10
Łowicka [GDY]08:11
Plac Górnośląski08:13
Zwycięstwa - Wielkopolska08:15
Nawigatorów08:16
Orłowo SKM - Orłowska08:17
Orłowo SKM - "Klif"08:18
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Orłowo SKM - "Klif"08:42
Orłowo SKM - "Klif"08:43
Orłowo SKM - Orłowska08:44
Nawigatorów08:45
Zwycięstwa - Wielkopolska08:47
Plac Górnośląski08:49
Łowicka [GDY]08:51
Olgierda08:52
Lidzka08:53
Racławicka08:54
Karwiny PKM08:56
Nałkowskiej08:57
Źródło Marii08:58
Myśliwska [GDY]08:59
Karwiny Nowowiczlińska09:02
Anyżowa09:04
Dąbrowa Centrum09:06
Kameliowa09:07
Paprykowa09:08
Szafranowa09:09
Rdestowa - Leśny Zakątek09:09
Leśna Polana09:10
Rdestowa - Chwaszczyńska09:10
Kacze Buki09:12
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Kacze Buki09:49
Krzemowa [GDY]09:50
Rdestowa - Chwaszczyńska09:51
Leśna Polana09:52
Szafranowa09:53
Paprykowa09:54
Kameliowa09:55
Dąbrowa Centrum09:57
Anyżowa09:58
Karwiny Nowowiczlińska10:00
Myśliwska [GDY]10:03
Źródło Marii10:04
Karwiny PKM10:06
Racławicka10:08
Lidzka10:09
Olgierda10:10
Łowicka [GDY]10:11
Plac Górnośląski10:13
Zwycięstwa - Wielkopolska10:15
Nawigatorów10:16
Orłowo SKM - Orłowska10:17
Orłowo SKM - "Klif"10:18
Kolibki10:19
Bernadowska10:21
Kamienny Potok SKM10:22
Wejherowska10:24
Malczewskiego10:25
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:27
Sopot PKP - Niepodległości10:28
Władysława IV [SOP]10:31
Jana z Kolna [SOP]10:32
Łokietka10:33
Ergo Arena10:35
Ergo Arena10:36
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Ergo Arena10:48
Ergo Arena10:49
Łokietka10:50
Mierosławskiego10:51
Władysława IV [SOP]10:53
3 Maja [SOP]10:55
Sopot PKP - Niepodległości10:56
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:58
Goyki11:00
Malczewskiego11:01
Wejherowska11:02
Kamienny Potok SKM11:04
Bernadowska11:05
Kolibki11:07
Orłowo SKM - "Klif"11:08
Orłowo SKM - Orłowska11:09
Nawigatorów11:10
Zwycięstwa - Wielkopolska11:12
Plac Górnośląski11:14
Łowicka [GDY]11:16
Olgierda11:17
Lidzka11:18
Racławicka11:19
Karwiny PKM11:21
Nałkowskiej11:22
Źródło Marii11:23
Myśliwska [GDY]11:24
Karwiny Nowowiczlińska11:27
Anyżowa11:29
Dąbrowa Centrum11:31
Kameliowa11:32
Paprykowa11:33
Szafranowa11:34
Rdestowa - Leśny Zakątek11:34
Leśna Polana11:35
Rdestowa - Chwaszczyńska11:35
Kacze Buki11:37
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Kacze Buki11:49
Krzemowa [GDY]11:50
Rdestowa - Chwaszczyńska11:51
Leśna Polana11:52
Szafranowa11:53
Paprykowa11:54
Kameliowa11:55
Dąbrowa Centrum11:57
Anyżowa11:58
Karwiny Nowowiczlińska12:00
Myśliwska [GDY]12:03
Źródło Marii12:04
Karwiny PKM12:06
Racławicka12:08
Lidzka12:09
Olgierda12:10
Łowicka [GDY]12:11
Plac Górnośląski12:13
Zwycięstwa - Wielkopolska12:15
Nawigatorów12:16
Orłowo SKM - Orłowska12:17
Orłowo SKM - "Klif"12:19
Kolibki12:20
Bernadowska12:22
Kamienny Potok SKM12:23
Wejherowska12:25
Malczewskiego12:26
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:28
Sopot PKP - Niepodległości12:29
Władysława IV [SOP]12:32
Jana z Kolna [SOP]12:33
Łokietka12:34
Ergo Arena12:36
Ergo Arena12:37
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Ergo Arena12:48
Ergo Arena12:49
Łokietka12:50
Mierosławskiego12:51
Władysława IV [SOP]12:53
3 Maja [SOP]12:55
Sopot PKP - Niepodległości12:56
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:58
Goyki13:00
Malczewskiego13:01
Wejherowska13:02
Kamienny Potok SKM13:04
Bernadowska13:05
Kolibki13:07
Orłowo SKM - "Klif"13:08
Orłowo SKM - Orłowska13:09
Nawigatorów13:10
Zwycięstwa - Wielkopolska13:12
Plac Górnośląski13:14
Łowicka [GDY]13:16
Olgierda13:17
Lidzka13:18
Racławicka13:19
Karwiny PKM13:21
Nałkowskiej13:22
Źródło Marii13:23
Myśliwska [GDY]13:24
Karwiny Nowowiczlińska13:27
Anyżowa13:29
Dąbrowa Centrum13:31
Kameliowa13:32
Paprykowa13:33
Szafranowa13:34
Rdestowa - Leśny Zakątek13:34
Leśna Polana13:35
Rdestowa - Chwaszczyńska13:35
Kacze Buki13:37
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Kacze Buki14:11
Krzemowa [GDY]14:12
Rdestowa - Chwaszczyńska14:13
Leśna Polana14:14
Szafranowa14:15
Paprykowa14:16
Kameliowa14:17
Dąbrowa Centrum14:19
Anyżowa14:20
Karwiny Nowowiczlińska14:22
Myśliwska [GDY]14:25
Źródło Marii14:26
Karwiny PKM14:28
Racławicka14:30
Lidzka14:31
Olgierda14:32
Łowicka [GDY]14:33
Plac Górnośląski14:35
Zwycięstwa - Wielkopolska14:37
Nawigatorów14:38
Orłowo SKM - Orłowska14:39
Orłowo SKM - "Klif"14:41
Kolibki14:42
Bernadowska14:44
Kamienny Potok SKM14:45
Wejherowska14:47
Malczewskiego14:48
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:50
Sopot PKP - Niepodległości14:51
Władysława IV [SOP]14:54
Jana z Kolna [SOP]14:55
Łokietka14:56
Ergo Arena14:58
Ergo Arena14:59
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena15:16
Ergo Arena15:17
Łokietka15:18
Mierosławskiego15:19
Władysława IV [SOP]15:21
3 Maja [SOP]15:23
Sopot PKP - Niepodległości15:24
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:26
Goyki15:28
Malczewskiego15:29
Wejherowska15:30
Kamienny Potok SKM15:32
Bernadowska15:33
Kolibki15:35
Orłowo SKM - "Klif"15:37
Orłowo SKM - Orłowska15:38
Nawigatorów15:39
Zwycięstwa - Wielkopolska15:42
Plac Górnośląski15:44
Łowicka [GDY]15:46
Olgierda15:47
Lidzka15:49
Racławicka15:50
Karwiny PKM15:52
Nałkowskiej15:54
Źródło Marii15:55
Myśliwska [GDY]15:57
Karwiny Nowowiczlińska16:01
Anyżowa16:03
Dąbrowa Centrum16:05
Piołunowa16:06
Tymiankowa16:07
Dąbrowa Miętowa16:08
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa16:45
Tymiankowa16:46
Piołunowa16:47
Dąbrowa Centrum16:49
Anyżowa16:50
Karwiny Nowowiczlińska16:52
Myśliwska [GDY]16:55
Źródło Marii16:56
Karwiny PKM16:58
Racławicka17:00
Lidzka17:01
Olgierda17:02
Łowicka [GDY]17:03
Plac Górnośląski17:05
Zwycięstwa - Wielkopolska17:07
Nawigatorów17:08
Orłowo SKM - Orłowska17:09
Orłowo SKM - "Klif"17:11
Kolibki17:12
Bernadowska17:14
Kamienny Potok SKM17:15
Wejherowska17:17
Malczewskiego17:19
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:21
Sopot PKP - Niepodległości17:22
Władysława IV [SOP]17:25
Jana z Kolna [SOP]17:26
Łokietka17:27
Ergo Arena17:29
Ergo Arena17:30
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Ergo Arena17:44
Ergo Arena17:45
Łokietka17:46
Mierosławskiego17:47
Władysława IV [SOP]17:49
3 Maja [SOP]17:51
Sopot PKP - Niepodległości17:52
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:54
Goyki17:56
Malczewskiego17:57
Wejherowska17:58
Kamienny Potok SKM18:00
Bernadowska18:01
Kolibki18:03
Orłowo SKM - "Klif"18:04
Orłowo SKM - Orłowska18:05
Nawigatorów18:06
Zwycięstwa - Wielkopolska18:08
Plac Górnośląski18:10
Łowicka [GDY]18:12
Olgierda18:13
Lidzka18:14
Racławicka18:15
Karwiny PKM18:17
Nałkowskiej18:19
Źródło Marii18:20
Myśliwska [GDY]18:21
Karwiny Nowowiczlińska18:24
Anyżowa18:26
Dąbrowa Centrum18:28
Kameliowa18:29
Paprykowa18:30
Szafranowa18:31
Rdestowa - Leśny Zakątek18:31
Leśna Polana18:32
Rdestowa - Chwaszczyńska18:32
Kacze Buki18:34
Kurs nr 12 do Ergo Arena
Kacze Buki18:42
Krzemowa [GDY]18:43
Rdestowa - Chwaszczyńska18:44
Leśna Polana18:45
Szafranowa18:46
Paprykowa18:47
Kameliowa18:48
Dąbrowa Centrum18:50
Anyżowa18:51
Karwiny Nowowiczlińska18:53
Myśliwska [GDY]18:56
Źródło Marii18:57
Karwiny PKM18:59
Racławicka19:01
Lidzka19:02
Olgierda19:03
Łowicka [GDY]19:04
Plac Górnośląski19:05
Zwycięstwa - Wielkopolska19:07
Nawigatorów19:08
Orłowo SKM - Orłowska19:09
Orłowo SKM - "Klif"19:10
Kolibki19:11
Bernadowska19:13
Kamienny Potok SKM19:14
Wejherowska19:16
Malczewskiego19:17
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:19
Sopot PKP - Niepodległości19:20
Władysława IV [SOP]19:23
Jana z Kolna [SOP]19:24
Łokietka19:25
Ergo Arena19:27
Ergo Arena19:28
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Ergo Arena19:47
Ergo Arena19:48
Łokietka19:49
Mierosławskiego19:50
Władysława IV [SOP]19:52
3 Maja [SOP]19:54
Sopot PKP - Niepodległości19:55
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:56
Goyki19:58
Malczewskiego19:59
Wejherowska20:00
Kamienny Potok SKM20:02
Bernadowska20:03
Kolibki20:05
Orłowo SKM - "Klif"20:06
Orłowo SKM - Orłowska20:07
Nawigatorów20:08
Zwycięstwa - Wielkopolska20:10
Plac Górnośląski20:12
Łowicka [GDY]20:14
Olgierda20:15
Lidzka20:16
Racławicka20:17
Karwiny PKM20:19
Nałkowskiej20:20
Źródło Marii20:21
Myśliwska [GDY]20:22
Karwiny Nowowiczlińska20:25
Anyżowa20:27
Dąbrowa Centrum20:28
Kameliowa20:29
Paprykowa20:30
Szafranowa20:31
Rdestowa - Leśny Zakątek20:31
Leśna Polana20:32
Rdestowa - Chwaszczyńska20:32
Kacze Buki20:34