03:27
Kurs nr 0 do Żabianka SKM
Olimpijska22:59
Podleckiego23:01
Łucznicza23:02
Topazowa23:03
Kolorowa23:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa23:05
Srebrna23:06
Przebiśniegowa23:07
Niepołomicka23:09
Orląt Lwowskich23:10
Świętokrzyska23:11
Płocka23:12
Przemyska23:13
Milskiego23:16
Cieszyńskiego23:17
Sikorskiego [GDA]23:18
Chałubińskiego23:19
Odrzańska23:20
Pohulanka23:21
Brama Wyżynna23:23
Dworzec Główny23:30
Brama Oliwska23:31
Uniwersytet Medyczny23:33
Opera Bałtycka23:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:37
Jaśkowa Dolina23:39
Galeria Bałtycka23:41
Wojska Polskiego23:43
Zamenhofa [GDA]23:44
Zajezdnia23:45
Strzyża PKM23:46
Przymorze SKM23:49
Szczecińska23:50
Krynicka23:51
Kołobrzeska23:52
Opolska23:53
Olsztyńska23:54
Biały Dwór23:55
Przymorze Wielkie23:56
Obrońców Wybrzeża23:57
Chłopska23:58
Czerwony Dwór23:59
Piastowska00:00
Gospody00:01
Subisława00:03
Żabianka SKM00:04
Żabianka SKM00:05
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Żabianka SKM00:05
Oliwa PKP00:11
Kurs nr 2 do Żabianka SKM
Oliwa PKP00:44
Żabianka SKM00:48
Kurs nr 3 do Olimpijska
Żabianka SKM00:48
Żabianka SKM00:49
Pomorska - Osiedle00:50
Pomorska [GDA]00:51
Piastowska00:52
Czerwony Dwór00:53
Chłopska00:55
Obrońców Wybrzeża00:56
Przymorze Wielkie00:57
Biały Dwór00:58
Olsztyńska00:59
Opolska01:00
Kołobrzeska01:01
Krynicka01:02
Szczecińska01:03
Przymorze SKM01:04
Strzyża PKM01:09
Zajezdnia01:10
Zamenhofa [GDA]01:11
Wojska Polskiego01:12
Galeria Bałtycka01:14
Jaśkowa Dolina01:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:19
Opera Bałtycka01:20
Uniwersytet Medyczny01:22
Brama Oliwska01:23
Dworzec Główny01:30
Brama Wyżynna01:32
Pohulanka01:34
Odrzańska01:35
Drwęcka (n/ż)01:36
Chałubińskiego01:37
Sikorskiego [GDA]01:39
Cieszyńskiego01:40
Wilanowska01:42
Wilanowska01:44
Przemyska01:45
Płocka01:46
Orląt Lwowskich01:48
Niepołomicka01:49
Przebiśniegowa01:50
Srebrna01:51
Kolorowa01:52
Topazowa01:53
Łucznicza01:54
Podleckiego01:55
Olimpijska01:56
Kurs nr 5 do Żabianka SKM
Jelitkowo03:43
Żabianka SKM03:48
Kurs nr 6 do Galeria Bałtycka
Żabianka SKM03:48
Żabianka SKM03:49
Pomorska - Osiedle03:50
Pomorska [GDA]03:51
Piastowska03:52
Czerwony Dwór03:53
Chłopska03:55
Obrońców Wybrzeża03:56
Przymorze Wielkie03:57
Biały Dwór03:58
Olsztyńska03:59
Opolska04:00
Kołobrzeska04:01
Krynicka04:02
Szczecińska04:03
Przymorze SKM04:04
Strzyża PKM04:09
Zajezdnia04:10
Zamenhofa [GDA]04:11
Wojska Polskiego04:12
Galeria Bałtycka04:14
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Galeria Bałtycka04:14
Baza Hallera04:23