• W dniach 20-28 września asfaltowanie na węźle Karwiny. Możliwe zakłócenia na liniach: R, Z, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 145, 153, 180, 181, 740!  • W niedzielę 24.09. biegi uliczne w Gdańsku, utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Szczegóły: www.ztm.gda.pl  • W sobotę 23.09. bieg charytatywny w Gdańsku.
13:02
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Jaworzniaków23:18
Jaworzniaków23:19
Baśniowa23:20
Rębowo23:21
Czermińskiego23:23
Przywidzka23:24
Szadółki23:25
Leszczynowa23:26
Jabłoniowa Osiedle23:27
Lawendowe Wzgórze23:29
Nowosądecka23:30
Jeleniogórska23:31
Piotrkowska23:32
Kielecka23:33
Przemyska23:34
Płocka23:36
Rogalińska23:37
Osiedle Jary23:38
Milskiego23:39
Cieszyńskiego23:40
Sikorskiego [GDA]23:42
Chełm Cienista23:43
Worcella23:44
Reformacka23:45
Cmentarna23:46
Zaroślak23:47
Toruńska23:49
Brama Wyżynna23:51
Dworzec Główny00:00
Brama Oliwska00:01
Uniwersytet Medyczny00:03
Opera Bałtycka00:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk00:07
Jaśkowa Dolina00:09
Galeria Bałtycka00:11
Wojska Polskiego00:13
Zamenhofa [GDA]00:14
Zajezdnia00:15
Strzyża PKM00:16
Uniwersytet Gdański [GDA]00:17
Bażyńskiego [GDA]00:18
Obrońców Westerplatte00:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:22
Oliwa PKP00:25
Poznańska00:27
Piastowska00:28
Tysiąclecia00:29
Jelitkowo Kapliczna00:30
Jelitkowo00:31
Jelitkowo00:31
Kurs nr 1 do Olimpijska
Jelitkowo01:21
Jelitkowo01:22
Jelitkowo Kapliczna01:23
Tysiąclecia01:25
Piastowska01:26
Poznańska01:27
Oliwa PKP01:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:31
Obrońców Westerplatte01:32
Bażyńskiego [GDA]01:34
Uniwersytet Gdański [GDA]01:35
Strzyża PKM01:37
Zajezdnia01:38
Zamenhofa [GDA]01:39
Wojska Polskiego01:40
Galeria Bałtycka01:42
Jaśkowa Dolina01:44
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:47
Opera Bałtycka01:48
Uniwersytet Medyczny01:50
Brama Oliwska01:51
Dworzec Główny02:00
Brama Wyżynna02:02
Toruńska02:03
Zaroślak02:04
Cmentarna02:05
Stoczniowców02:06
Wronki02:07
Worcella02:08
Chełm Cienista02:09
Sikorskiego [GDA]02:11
Cieszyńskiego02:12
Osiedle Jary02:14
Rogalińska02:15
Płocka02:16
Przemyska02:18
Kielecka02:19
Piotrkowska02:20
Jeleniogórska02:21
Nowosądecka02:22
Lawendowe Wzgórze02:23
Jabłoniowa Osiedle02:26
Leszczynowa02:27
Szadółki02:28
Przywidzka02:29
Czermińskiego02:30
Rębowo02:31
Baśniowa02:32
Elfów02:34
Osiedle Olimp02:36
Osiedle Cytrusowe02:38
Olimpijska02:40