• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W dniach 28-29.11.2020 ( sobota/niedziela) zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych 2, 5, 6, 8 i 12, więcej na www.ztm.gda.pl  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • TEST TABLICY
04:58
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Baza na Pogórzu Dolnym04:26
Rumia Dworzec PKP04:50
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP04:55
Dąbrowskiego - Most04:57
Dąbrowskiego - Kościół04:58
25-lecia Solidarności05:00
Kujawska [RU]05:01
Pomorska - Gdańska05:02
Pomorska [RU]05:03
Hutnicza - Działki05:05
Handlowa05:06
Hutnicza - Piaskowa05:07
Gruszkowa05:08
II Urząd Skarbowy05:09
Hala "Makro"05:11
Hutnicza - Estakada05:13
Energetyków05:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:21
Armii Krajowej05:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:26
Centrum Nauki Experyment05:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:29
Zwycięstwa - Wielkopolska05:31
Plac Górnośląski05:32
Lidzka05:35
Karwiny PKM05:37
Źródło Marii05:39
Myśliwska [GDY]05:40
Karwiny Tesco05:42
Dąbrowa Centrum05:44
Kameliowa05:45
Paprykowa05:46
Szafranowa05:47
Giełda Towarowa05:48
Rdestowa - Chwaszczyńska05:50
Kacze Buki05:51
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki06:20
Starochwaszczyńska06:21
Rdestowa - Chwaszczyńska06:22
Giełda Towarowa06:23
Szafranowa06:24
Paprykowa06:25
Kameliowa06:26
Dąbrowa Centrum06:27
Karwiny Tesco06:29
Myśliwska [GDY]06:32
Źródło Marii06:33
Karwiny PKM06:35
Lidzka06:37
Plac Górnośląski06:40
Zwycięstwa - Wielkopolska06:41
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:43
Centrum Nauki Experyment06:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:46
Armii Krajowej06:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:53
Energetyków06:56
Hutnicza - Estakada06:58
Hala "Makro"06:59
II Urząd Skarbowy07:01
Gruszkowa07:03
Hutnicza - Piaskowa07:04
Handlowa07:05
Hutnicza - Działki07:06
Mazowiecka07:07
Pomorska [RU]07:08
Kujawska [RU]07:10
25-lecia Solidarności07:11
Dąbrowskiego - Kościół07:12
Dąbrowskiego - Most07:14
Rumia Dworzec PKP07:16
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP07:25
Dąbrowskiego - Most07:27
Dąbrowskiego - Kościół07:28
25-lecia Solidarności07:30
Kujawska [RU]07:31
Pomorska - Gdańska07:32
Pomorska [RU]07:33
Hutnicza - Działki07:35
Handlowa07:36
Hutnicza - Piaskowa07:37
Gruszkowa07:38
II Urząd Skarbowy07:39
Hala "Makro"07:41
Hutnicza - Estakada07:43
Energetyków07:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:51
Armii Krajowej07:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:56
Centrum Nauki Experyment07:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:59
Zwycięstwa - Wielkopolska08:01
Plac Górnośląski08:02
Lidzka08:05
Karwiny PKM08:07
Źródło Marii08:09
Myśliwska [GDY]08:10
Karwiny Tesco08:12
Dąbrowa Centrum08:14
Kameliowa08:15
Paprykowa08:16
Szafranowa08:17
Giełda Towarowa08:18
Rdestowa - Chwaszczyńska08:20
Kacze Buki08:21
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki08:50
Starochwaszczyńska08:51
Rdestowa - Chwaszczyńska08:52
Giełda Towarowa08:53
Szafranowa08:54
Paprykowa08:55
Kameliowa08:56
Dąbrowa Centrum08:57
Karwiny Tesco08:59
Myśliwska [GDY]09:02
Źródło Marii09:03
Karwiny PKM09:05
Lidzka09:07
Plac Górnośląski09:10
Zwycięstwa - Wielkopolska09:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:13
Centrum Nauki Experyment09:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:16
Armii Krajowej09:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:23
Energetyków09:26
Hutnicza - Estakada09:28
Hala "Makro"09:29
II Urząd Skarbowy09:31
Gruszkowa09:33
Hutnicza - Piaskowa09:34
Handlowa09:35
Hutnicza - Działki09:36
Mazowiecka09:37
Pomorska [RU]09:38
Kujawska [RU]09:40
25-lecia Solidarności09:41
Dąbrowskiego - Kościół09:42
Dąbrowskiego - Most09:44
Rumia Dworzec PKP09:46
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP09:57
Dąbrowskiego - Most09:59
Dąbrowskiego - Kościół10:00
25-lecia Solidarności10:02
Kujawska [RU]10:03
Pomorska - Gdańska10:04
Pomorska [RU]10:05
Hutnicza - Działki10:07
Handlowa10:08
Hutnicza - Piaskowa10:09
Gruszkowa10:10
II Urząd Skarbowy10:11
Hala "Makro"10:13
Hutnicza - Estakada10:15
Energetyków10:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:23
Armii Krajowej10:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:29
Centrum Nauki Experyment10:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:32
Zwycięstwa - Wielkopolska10:34
Plac Górnośląski10:35
Lidzka10:38
Karwiny PKM10:40
Źródło Marii10:42
Myśliwska [GDY]10:44
Karwiny Tesco10:46
Dąbrowa Centrum10:48
Kameliowa10:49
Paprykowa10:50
Szafranowa10:51
Giełda Towarowa10:52
Rdestowa - Chwaszczyńska10:54
Kacze Buki10:55
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki11:18
Starochwaszczyńska11:19
Rdestowa - Chwaszczyńska11:20
Giełda Towarowa11:21
Szafranowa11:22
Paprykowa11:23
Kameliowa11:24
Dąbrowa Centrum11:25
Karwiny Tesco11:27
Myśliwska [GDY]11:30
Źródło Marii11:31
Karwiny PKM11:33
Lidzka11:35
Plac Górnośląski11:38
Zwycięstwa - Wielkopolska11:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:41
Centrum Nauki Experyment11:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:45
Armii Krajowej11:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:54
Energetyków11:57
Hutnicza - Estakada11:59
Hala "Makro"12:00
II Urząd Skarbowy12:02
Gruszkowa12:04
Hutnicza - Piaskowa12:05
Handlowa12:06
Hutnicza - Działki12:07
Mazowiecka12:08
Pomorska [RU]12:09
Kujawska [RU]12:11
25-lecia Solidarności12:12
Dąbrowskiego - Kościół12:13
Dąbrowskiego - Most12:15
Rumia Dworzec PKP12:17
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP12:37
Dąbrowskiego - Most12:39
Dąbrowskiego - Kościół12:40
25-lecia Solidarności12:42
Kujawska [RU]12:43
Pomorska - Gdańska12:44
Pomorska [RU]12:45
Hutnicza - Działki12:47
Handlowa12:48
Hutnicza - Piaskowa12:49
Gruszkowa12:51
II Urząd Skarbowy12:52
Hala "Makro"12:54
Hutnicza - Estakada12:56
Energetyków12:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:04
Armii Krajowej13:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:10
Centrum Nauki Experyment13:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:13
Zwycięstwa - Wielkopolska13:15
Plac Górnośląski13:16
Lidzka13:19
Karwiny PKM13:21
Źródło Marii13:23
Myśliwska [GDY]13:25
Karwiny Tesco13:27
Dąbrowa Centrum13:29
Kameliowa13:30
Paprykowa13:31
Szafranowa13:32
Giełda Towarowa13:33
Rdestowa - Chwaszczyńska13:35
Kacze Buki13:36
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki13:58
Starochwaszczyńska13:59
Rdestowa - Chwaszczyńska14:00
Giełda Towarowa14:01
Szafranowa14:02
Paprykowa14:03
Kameliowa14:04
Dąbrowa Centrum14:05
Karwiny Tesco14:07
Myśliwska [GDY]14:10
Źródło Marii14:11
Karwiny PKM14:13
Lidzka14:15
Plac Górnośląski14:18
Zwycięstwa - Wielkopolska14:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:21
Centrum Nauki Experyment14:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:25
Armii Krajowej14:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:34
Energetyków14:37
Hutnicza - Estakada14:39
Hala "Makro"14:40
II Urząd Skarbowy14:42
Gruszkowa14:44
Hutnicza - Piaskowa14:46
Handlowa14:47
Hutnicza - Działki14:48
Mazowiecka14:49
Pomorska [RU]14:50
Kujawska [RU]14:52
25-lecia Solidarności14:53
Dąbrowskiego - Kościół14:54
Dąbrowskiego - Most14:56
Rumia Dworzec PKP14:58
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:17
Dąbrowskiego - Most15:19
Dąbrowskiego - Kościół15:20
25-lecia Solidarności15:22
Kujawska [RU]15:23
Pomorska - Gdańska15:24
Pomorska [RU]15:25
Hutnicza - Działki15:27
Handlowa15:28
Hutnicza - Piaskowa15:29
Gruszkowa15:31
II Urząd Skarbowy15:32
Hala "Makro"15:34
Hutnicza - Estakada15:36
Energetyków15:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:44
Armii Krajowej15:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:50
Centrum Nauki Experyment15:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:53
Zwycięstwa - Wielkopolska15:55
Plac Górnośląski15:57
Lidzka16:00
Karwiny PKM16:02
Źródło Marii16:04
Myśliwska [GDY]16:06
Karwiny Tesco16:08
Dąbrowa Centrum16:10
Kameliowa16:11
Paprykowa16:12
Szafranowa16:13
Giełda Towarowa16:14
Rdestowa - Chwaszczyńska16:16
Kacze Buki16:17
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki16:38
Starochwaszczyńska16:39
Rdestowa - Chwaszczyńska16:40
Giełda Towarowa16:41
Szafranowa16:42
Paprykowa16:43
Kameliowa16:44
Dąbrowa Centrum16:45
Karwiny Tesco16:47
Myśliwska [GDY]16:50
Źródło Marii16:51
Karwiny PKM16:53
Lidzka16:55
Plac Górnośląski16:58
Zwycięstwa - Wielkopolska16:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:01
Centrum Nauki Experyment17:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:05
Armii Krajowej17:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:14
Energetyków17:17
Hutnicza - Estakada17:19
Hala "Makro"17:20
II Urząd Skarbowy17:22
Gruszkowa17:24
Hutnicza - Piaskowa17:26
Handlowa17:27
Hutnicza - Działki17:28
Mazowiecka17:29
Pomorska [RU]17:30
Kujawska [RU]17:32
25-lecia Solidarności17:33
Dąbrowskiego - Kościół17:34
Dąbrowskiego - Most17:36
Rumia Dworzec PKP17:38
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP17:57
Dąbrowskiego - Most17:59
Dąbrowskiego - Kościół18:00
25-lecia Solidarności18:02
Kujawska [RU]18:03
Pomorska - Gdańska18:04
Pomorska [RU]18:05
Hutnicza - Działki18:07
Handlowa18:08
Hutnicza - Piaskowa18:09
Gruszkowa18:10
II Urząd Skarbowy18:11
Hala "Makro"18:13
Hutnicza - Estakada18:15
Energetyków18:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:23
Armii Krajowej18:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:28
Centrum Nauki Experyment18:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:31
Zwycięstwa - Wielkopolska18:33
Plac Górnośląski18:35
Lidzka18:38
Karwiny PKM18:40
Źródło Marii18:42
Myśliwska [GDY]18:43
Karwiny Tesco18:45
Dąbrowa Centrum18:47
Kameliowa18:48
Paprykowa18:49
Szafranowa18:50
Giełda Towarowa18:51
Rdestowa - Chwaszczyńska18:53
Kacze Buki18:54
Kurs nr 12 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki19:10
Starochwaszczyńska19:11
Rdestowa - Chwaszczyńska19:12
Giełda Towarowa19:13
Szafranowa19:14
Paprykowa19:15
Kameliowa19:16
Dąbrowa Centrum19:17
Karwiny Tesco19:19
Myśliwska [GDY]19:22
Źródło Marii19:23
Karwiny PKM19:25
Lidzka19:27
Plac Górnośląski19:30
Zwycięstwa - Wielkopolska19:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:33
Centrum Nauki Experyment19:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:37
Armii Krajowej19:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:46
Energetyków19:49
Hutnicza - Estakada19:51
Hala "Makro"19:52
II Urząd Skarbowy19:54
Gruszkowa19:56
Hutnicza - Piaskowa19:57
Handlowa19:58
Hutnicza - Działki19:59
Mazowiecka20:00
Pomorska [RU]20:01
Kujawska [RU]20:03
25-lecia Solidarności20:04
Dąbrowskiego - Kościół20:05
Dąbrowskiego - Most20:07
Rumia Dworzec PKP20:09
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP20:35
Dąbrowskiego - Most20:37
Dąbrowskiego - Kościół20:38
25-lecia Solidarności20:40
Kujawska [RU]20:41
Pomorska - Gdańska20:42
Pomorska [RU]20:43
Hutnicza - Działki20:45
Handlowa20:46
Hutnicza - Piaskowa20:47
Gruszkowa20:48
II Urząd Skarbowy20:49
Hala "Makro"20:51
Hutnicza - Estakada20:53
Energetyków20:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:01
Armii Krajowej21:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:06
Centrum Nauki Experyment21:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:09
Zwycięstwa - Wielkopolska21:11
Plac Górnośląski21:12
Lidzka21:15
Karwiny PKM21:17
Źródło Marii21:19
Myśliwska [GDY]21:20
Karwiny Tesco21:22
Dąbrowa Centrum21:24
Kameliowa21:25
Paprykowa21:26
Szafranowa21:27
Giełda Towarowa21:28
Rdestowa - Chwaszczyńska21:30
Kacze Buki21:31
Kurs nr 14 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki21:41
Starochwaszczyńska21:42
Rdestowa - Chwaszczyńska21:43
Giełda Towarowa21:44
Szafranowa21:45
Paprykowa21:46
Kameliowa21:47
Dąbrowa Centrum21:48
Karwiny Tesco21:50
Myśliwska [GDY]21:53
Źródło Marii21:54
Karwiny PKM21:56
Lidzka21:58
Plac Górnośląski22:01
Zwycięstwa - Wielkopolska22:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:04
Centrum Nauki Experyment22:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:07
Armii Krajowej22:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:15
Energetyków22:18
Hutnicza - Estakada22:20
Hala "Makro"22:21
II Urząd Skarbowy22:23
Gruszkowa22:25
Hutnicza - Piaskowa22:26
Handlowa22:27
Hutnicza - Działki22:28
Mazowiecka22:29
Pomorska [RU]22:30
Kujawska [RU]22:32
25-lecia Solidarności22:33
Dąbrowskiego - Kościół22:34
Dąbrowskiego - Most22:36
Rumia Dworzec PKP22:38
Kurs nr 15 do Baza na Pogórzu Dolnym
Rumia Dworzec PKP22:38
Baza na Pogórzu Dolnym23:02