• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:38
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP04:41
Rumia Dworzec PKP04:41
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP04:46
Dąbrowskiego - Most04:48
Dąbrowskiego - Kościół04:49
25-lecia Solidarności04:51
Kujawska [RU]04:52
Pomorska - Gdańska04:53
Pomorska [RU]04:55
Hutnicza - Działki04:57
Handlowa04:58
Hutnicza - Piaskowa04:59
Meksykańska05:01
II Urząd Skarbowy05:02
Hala "Makro"05:04
Hutnicza - Estakada05:06
Energetyków05:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:14
Armii Krajowej05:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:20
Centrum Nauki Experyment05:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:23
Plac Górnośląski05:26
Lidzka05:29
Karwiny PKM05:31
Źródło Marii05:33
Myśliwska [GDY]05:34
Karwiny Nowowiczlińska05:37
Dąbrowa Centrum05:39
Kameliowa05:40
Paprykowa05:41
Szafranowa05:42
Rdestowa - Leśny Zakątek05:42
Leśna Polana05:43
Rdestowa - Kolonia05:43
Krzemowa05:44
Kacze Buki05:45
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki05:51
Krzemowa [GDY]05:52
Rdestowa - Kolonia05:53
Leśna Polana05:54
Rdestowa - Leśny Zakątek05:54
Szafranowa05:55
Paprykowa05:56
Kameliowa05:57
Dąbrowa Centrum05:59
Karwiny Nowowiczlińska06:01
Myśliwska [GDY]06:04
Źródło Marii06:05
Karwiny PKM06:07
Lidzka06:09
Plac Górnośląski06:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:15
Centrum Nauki Experyment06:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:20
Armii Krajowej06:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:28
Energetyków06:31
Hutnicza - Estakada06:34
Hala "Makro"06:35
II Urząd Skarbowy06:37
Meksykańska06:39
Hutnicza - Piaskowa06:41
Handlowa06:42
Hutnicza - Działki06:43
Mazowiecka06:44
Pomorska [RU]06:45
Kujawska [RU]06:47
25-lecia Solidarności06:48
Dąbrowskiego - Kościół06:49
Dąbrowskiego - Most06:51
Rumia Dworzec PKP06:53
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP07:04
Dąbrowskiego - Most07:06
Dąbrowskiego - Kościół07:07
25-lecia Solidarności07:09
Kujawska [RU]07:10
Pomorska - Gdańska07:11
Pomorska [RU]07:13
Hutnicza - Działki07:15
Handlowa07:16
Hutnicza - Piaskowa07:17
Meksykańska07:19
II Urząd Skarbowy07:21
Hala "Makro"07:23
Hutnicza - Estakada07:26
Energetyków07:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:35
Armii Krajowej07:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:41
Centrum Nauki Experyment07:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:44
Plac Górnośląski07:48
Lidzka07:51
Karwiny PKM07:53
Źródło Marii07:55
Myśliwska [GDY]07:56
Karwiny Nowowiczlińska07:59
Dąbrowa Centrum08:02
Kameliowa08:03
Paprykowa08:04
Szafranowa08:05
Rdestowa - Leśny Zakątek08:05
Leśna Polana08:06
Rdestowa - Kolonia08:06
Krzemowa08:07
Kacze Buki08:08
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki08:39
Krzemowa [GDY]08:40
Rdestowa - Kolonia08:41
Leśna Polana08:42
Rdestowa - Leśny Zakątek08:42
Szafranowa08:43
Paprykowa08:44
Kameliowa08:45
Dąbrowa Centrum08:47
Karwiny Nowowiczlińska08:49
Myśliwska [GDY]08:52
Źródło Marii08:53
Karwiny PKM08:55
Lidzka08:57
Plac Górnośląski09:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:03
Centrum Nauki Experyment09:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:08
Armii Krajowej09:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:17
Energetyków09:20
Hutnicza - Estakada09:22
Hala "Makro"09:23
II Urząd Skarbowy09:25
Meksykańska09:27
Hutnicza - Piaskowa09:29
Handlowa09:30
Hutnicza - Działki09:31
Mazowiecka09:32
Pomorska [RU]09:33
Kujawska [RU]09:35
25-lecia Solidarności09:37
Dąbrowskiego - Kościół09:38
Dąbrowskiego - Most09:40
Rumia Dworzec PKP09:42
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP10:25
Dąbrowskiego - Most10:27
Dąbrowskiego - Kościół10:28
25-lecia Solidarności10:30
Kujawska [RU]10:31
Pomorska - Gdańska10:32
Pomorska [RU]10:34
Hutnicza - Działki10:36
Handlowa10:37
Hutnicza - Piaskowa10:38
Meksykańska10:40
II Urząd Skarbowy10:42
Hala "Makro"10:44
Hutnicza - Estakada10:47
Energetyków10:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Armii Krajowej10:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:02
Centrum Nauki Experyment11:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:06
Plac Górnośląski11:09
Lidzka11:12
Karwiny PKM11:14
Źródło Marii11:16
Myśliwska [GDY]11:17
Karwiny Nowowiczlińska11:20
Dąbrowa Centrum11:23
Kameliowa11:24
Paprykowa11:25
Szafranowa11:26
Rdestowa - Leśny Zakątek11:26
Leśna Polana11:27
Rdestowa - Kolonia11:27
Krzemowa11:28
Kacze Buki11:29
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki11:59
Krzemowa [GDY]12:00
Rdestowa - Kolonia12:01
Leśna Polana12:02
Rdestowa - Leśny Zakątek12:02
Szafranowa12:03
Paprykowa12:04
Kameliowa12:05
Dąbrowa Centrum12:07
Karwiny Nowowiczlińska12:09
Myśliwska [GDY]12:12
Źródło Marii12:13
Karwiny PKM12:15
Lidzka12:17
Plac Górnośląski12:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:23
Centrum Nauki Experyment12:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:28
Armii Krajowej12:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:37
Energetyków12:40
Hutnicza - Estakada12:42
Hala "Makro"12:43
II Urząd Skarbowy12:45
Meksykańska12:47
Hutnicza - Piaskowa12:49
Handlowa12:50
Hutnicza - Działki12:51
Mazowiecka12:52
Pomorska [RU]12:53
Kujawska [RU]12:55
25-lecia Solidarności12:57
Dąbrowskiego - Kościół12:58
Dąbrowskiego - Most13:00
Rumia Dworzec PKP13:02
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP13:20
Dąbrowskiego - Most13:22
Dąbrowskiego - Kościół13:23
25-lecia Solidarności13:25
Kujawska [RU]13:26
Pomorska - Gdańska13:27
Pomorska [RU]13:29
Hutnicza - Działki13:31
Handlowa13:32
Hutnicza - Piaskowa13:33
Meksykańska13:35
II Urząd Skarbowy13:37
Hala "Makro"13:39
Hutnicza - Estakada13:42
Energetyków13:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:50
Armii Krajowej13:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:57
Centrum Nauki Experyment13:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:01
Plac Górnośląski14:05
Lidzka14:08
Karwiny PKM14:11
Źródło Marii14:13
Myśliwska [GDY]14:15
Karwiny Nowowiczlińska14:18
Dąbrowa Centrum14:21
Kameliowa14:22
Paprykowa14:23
Szafranowa14:24
Rdestowa - Leśny Zakątek14:24
Leśna Polana14:25
Rdestowa - Kolonia14:25
Krzemowa14:26
Kacze Buki14:27
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki14:50
Krzemowa [GDY]14:51
Rdestowa - Kolonia14:52
Leśna Polana14:53
Rdestowa - Leśny Zakątek14:53
Szafranowa14:54
Paprykowa14:55
Kameliowa14:56
Dąbrowa Centrum14:58
Karwiny Nowowiczlińska15:00
Myśliwska [GDY]15:03
Źródło Marii15:04
Karwiny PKM15:06
Lidzka15:08
Plac Górnośląski15:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:15
Centrum Nauki Experyment15:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:20
Armii Krajowej15:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:29
Energetyków15:32
Hutnicza - Estakada15:35
Hala "Makro"15:36
II Urząd Skarbowy15:39
Meksykańska15:42
Hutnicza - Piaskowa15:44
Handlowa15:45
Hutnicza - Działki15:46
Mazowiecka15:47
Pomorska [RU]15:48
Kujawska [RU]15:50
25-lecia Solidarności15:52
Dąbrowskiego - Kościół15:53
Dąbrowskiego - Most15:55
Rumia Dworzec PKP15:57
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP16:22
Dąbrowskiego - Most16:24
Dąbrowskiego - Kościół16:26
25-lecia Solidarności16:28
Kujawska [RU]16:29
Pomorska - Gdańska16:30
Pomorska [RU]16:32
Hutnicza - Działki16:34
Handlowa16:35
Hutnicza - Piaskowa16:36
Meksykańska16:38
II Urząd Skarbowy16:39
Hala "Makro"16:41
Hutnicza - Estakada16:44
Energetyków16:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:52
Armii Krajowej16:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:59
Centrum Nauki Experyment17:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:03
Plac Górnośląski17:07
Lidzka17:10
Karwiny PKM17:13
Źródło Marii17:15
Myśliwska [GDY]17:17
Karwiny Nowowiczlińska17:20
Dąbrowa Centrum17:23
Kameliowa17:24
Paprykowa17:25
Szafranowa17:26
Rdestowa - Leśny Zakątek17:26
Leśna Polana17:27
Rdestowa - Kolonia17:27
Krzemowa17:28
Kacze Buki17:29
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki18:10
Krzemowa [GDY]18:11
Rdestowa - Kolonia18:12
Leśna Polana18:13
Rdestowa - Leśny Zakątek18:13
Szafranowa18:14
Paprykowa18:15
Kameliowa18:16
Dąbrowa Centrum18:18
Karwiny Nowowiczlińska18:20
Myśliwska [GDY]18:23
Źródło Marii18:24
Karwiny PKM18:26
Lidzka18:28
Plac Górnośląski18:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:34
Centrum Nauki Experyment18:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:38
Armii Krajowej18:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:47
Energetyków18:50
Hutnicza - Estakada18:52
Hala "Makro"18:53
II Urząd Skarbowy18:55
Meksykańska18:57
Hutnicza - Piaskowa18:58
Handlowa18:59
Hutnicza - Działki19:00
Mazowiecka19:01
Pomorska [RU]19:02
Kujawska [RU]19:04
25-lecia Solidarności19:05
Dąbrowskiego - Kościół19:06
Dąbrowskiego - Most19:08
Rumia Dworzec PKP19:10
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP19:38
Dąbrowskiego - Most19:40
Dąbrowskiego - Kościół19:41
25-lecia Solidarności19:43
Kujawska [RU]19:44
Pomorska - Gdańska19:45
Pomorska [RU]19:46
Hutnicza - Działki19:48
Handlowa19:49
Hutnicza - Piaskowa19:50
Meksykańska19:51
II Urząd Skarbowy19:52
Hala "Makro"19:54
Hutnicza - Estakada19:56
Energetyków19:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:04
Armii Krajowej20:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:10
Centrum Nauki Experyment20:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:13
Plac Górnośląski20:17
Lidzka20:20
Karwiny PKM20:22
Źródło Marii20:24
Myśliwska [GDY]20:25
Karwiny Nowowiczlińska20:28
Dąbrowa Centrum20:30
Kameliowa20:31
Paprykowa20:32
Szafranowa20:33
Rdestowa - Leśny Zakątek20:33
Leśna Polana20:34
Rdestowa - Kolonia20:34
Krzemowa20:35
Kacze Buki20:36
Kurs nr 12 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki20:49
Krzemowa [GDY]20:50
Rdestowa - Kolonia20:51
Leśna Polana20:52
Rdestowa - Leśny Zakątek20:52
Szafranowa20:53
Paprykowa20:54
Kameliowa20:55
Dąbrowa Centrum20:56
Karwiny Nowowiczlińska20:58
Myśliwska [GDY]21:01
Źródło Marii21:02
Karwiny PKM21:04
Lidzka21:06
Plac Górnośląski21:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:12
Centrum Nauki Experyment21:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:15
Armii Krajowej21:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:23
Energetyków21:26
Hutnicza - Estakada21:28
Hala "Makro"21:29
II Urząd Skarbowy21:31
Meksykańska21:33
Hutnicza - Piaskowa21:34
Handlowa21:35
Hutnicza - Działki21:36
Mazowiecka21:37
Pomorska [RU]21:38
Kujawska [RU]21:40
25-lecia Solidarności21:41
Dąbrowskiego - Kościół21:42
Dąbrowskiego - Most21:44
Rumia Dworzec PKP21:46