• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:29
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP10:12
Rumia Dworzec PKP10:12
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP10:17
Dąbrowskiego - Most10:19
Dąbrowskiego - Kościół10:20
25-lecia Solidarności10:22
Kujawska [RU]10:23
Pomorska - Gdańska10:24
Pomorska [RU]10:25
Hutnicza - Działki10:27
Handlowa10:28
Hutnicza - Piaskowa10:29
Gruszkowa10:30
II Urząd Skarbowy10:31
Hala "Makro"10:33
Hutnicza - Estakada10:35
Energetyków10:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:43
Armii Krajowej10:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:49
Centrum Nauki Experyment10:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:52
Zwycięstwa - Wielkopolska10:54
Plac Górnośląski10:55
Lidzka10:58
Karwiny PKM11:00
Źródło Marii11:02
Myśliwska [GDY]11:04
Karwiny Tesco11:06
Dąbrowa Centrum11:08
Kameliowa11:09
Paprykowa11:10
Szafranowa11:11
Giełda Towarowa11:12
Rdestowa - Chwaszczyńska11:14
Kacze Buki11:15
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki11:38
Starochwaszczyńska11:39
Rdestowa - Chwaszczyńska11:40
Giełda Towarowa11:41
Szafranowa11:42
Paprykowa11:43
Kameliowa11:44
Dąbrowa Centrum11:45
Karwiny Tesco11:47
Myśliwska [GDY]11:50
Źródło Marii11:51
Karwiny PKM11:53
Lidzka11:55
Plac Górnośląski11:58
Zwycięstwa - Wielkopolska11:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:01
Centrum Nauki Experyment12:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:05
Armii Krajowej12:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:14
Energetyków12:17
Hutnicza - Estakada12:19
Hala "Makro"12:20
II Urząd Skarbowy12:22
Gruszkowa12:24
Hutnicza - Piaskowa12:25
Handlowa12:26
Hutnicza - Działki12:27
Mazowiecka12:28
Pomorska [RU]12:29
Kujawska [RU]12:31
25-lecia Solidarności12:32
Dąbrowskiego - Kościół12:33
Dąbrowskiego - Most12:35
Rumia Dworzec PKP12:37
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP12:57
Dąbrowskiego - Most12:59
Dąbrowskiego - Kościół13:00
25-lecia Solidarności13:02
Kujawska [RU]13:03
Pomorska - Gdańska13:04
Pomorska [RU]13:05
Hutnicza - Działki13:07
Handlowa13:08
Hutnicza - Piaskowa13:09
Gruszkowa13:11
II Urząd Skarbowy13:12
Hala "Makro"13:14
Hutnicza - Estakada13:16
Energetyków13:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:24
Armii Krajowej13:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:30
Centrum Nauki Experyment13:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:33
Zwycięstwa - Wielkopolska13:35
Plac Górnośląski13:37
Lidzka13:40
Karwiny PKM13:42
Źródło Marii13:44
Myśliwska [GDY]13:46
Karwiny Tesco13:48
Dąbrowa Centrum13:50
Kameliowa13:51
Paprykowa13:52
Szafranowa13:53
Giełda Towarowa13:54
Rdestowa - Chwaszczyńska13:56
Kacze Buki13:57
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki14:18
Starochwaszczyńska14:19
Rdestowa - Chwaszczyńska14:20
Giełda Towarowa14:21
Szafranowa14:22
Paprykowa14:23
Kameliowa14:24
Dąbrowa Centrum14:25
Karwiny Tesco14:27
Myśliwska [GDY]14:30
Źródło Marii14:31
Karwiny PKM14:33
Lidzka14:35
Plac Górnośląski14:38
Zwycięstwa - Wielkopolska14:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:41
Centrum Nauki Experyment14:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:45
Armii Krajowej14:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:54
Energetyków14:57
Hutnicza - Estakada14:59
Hala "Makro"15:00
II Urząd Skarbowy15:02
Gruszkowa15:04
Hutnicza - Piaskowa15:06
Handlowa15:07
Hutnicza - Działki15:08
Mazowiecka15:09
Pomorska [RU]15:10
Kujawska [RU]15:12
25-lecia Solidarności15:13
Dąbrowskiego - Kościół15:14
Dąbrowskiego - Most15:16
Rumia Dworzec PKP15:18
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:37
Dąbrowskiego - Most15:39
Dąbrowskiego - Kościół15:40
25-lecia Solidarności15:42
Kujawska [RU]15:43
Pomorska - Gdańska15:44
Pomorska [RU]15:45
Hutnicza - Działki15:47
Handlowa15:48
Hutnicza - Piaskowa15:49
Gruszkowa15:51
II Urząd Skarbowy15:52
Hala "Makro"15:54
Hutnicza - Estakada15:56
Energetyków15:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:04
Armii Krajowej16:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:10
Centrum Nauki Experyment16:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:13
Zwycięstwa - Wielkopolska16:15
Plac Górnośląski16:17
Lidzka16:20
Karwiny PKM16:22
Źródło Marii16:24
Myśliwska [GDY]16:26
Karwiny Tesco16:28
Dąbrowa Centrum16:30
Kameliowa16:31
Paprykowa16:32
Szafranowa16:33
Giełda Towarowa16:34
Rdestowa - Chwaszczyńska16:36
Kacze Buki16:37
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki16:58
Starochwaszczyńska16:59
Rdestowa - Chwaszczyńska17:00
Giełda Towarowa17:01
Szafranowa17:02
Paprykowa17:03
Kameliowa17:04
Dąbrowa Centrum17:05
Karwiny Tesco17:07
Myśliwska [GDY]17:10
Źródło Marii17:11
Karwiny PKM17:13
Lidzka17:15
Plac Górnośląski17:18
Zwycięstwa - Wielkopolska17:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:21
Centrum Nauki Experyment17:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:25
Armii Krajowej17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:34
Energetyków17:37
Hutnicza - Estakada17:39
Hala "Makro"17:40
II Urząd Skarbowy17:42
Gruszkowa17:44
Hutnicza - Piaskowa17:45
Handlowa17:46
Hutnicza - Działki17:47
Mazowiecka17:48
Pomorska [RU]17:49
Kujawska [RU]17:51
25-lecia Solidarności17:52
Dąbrowskiego - Kościół17:53
Dąbrowskiego - Most17:55
Rumia Dworzec PKP17:57
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP18:17
Dąbrowskiego - Most18:19
Dąbrowskiego - Kościół18:20
25-lecia Solidarności18:22
Kujawska [RU]18:23
Pomorska - Gdańska18:24
Pomorska [RU]18:25
Hutnicza - Działki18:27
Handlowa18:28
Hutnicza - Piaskowa18:29
Gruszkowa18:30
II Urząd Skarbowy18:31
Hala "Makro"18:33
Hutnicza - Estakada18:35
Energetyków18:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:43
Armii Krajowej18:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:48
Centrum Nauki Experyment18:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:51
Zwycięstwa - Wielkopolska18:53
Plac Górnośląski18:55
Lidzka18:58
Karwiny PKM19:00
Źródło Marii19:02
Myśliwska [GDY]19:03
Karwiny Tesco19:05
Dąbrowa Centrum19:07
Kameliowa19:08
Paprykowa19:09
Szafranowa19:10
Giełda Towarowa19:11
Rdestowa - Chwaszczyńska19:13
Kacze Buki19:14
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki19:30
Starochwaszczyńska19:31
Rdestowa - Chwaszczyńska19:32
Giełda Towarowa19:33
Szafranowa19:34
Paprykowa19:35
Kameliowa19:36
Dąbrowa Centrum19:37
Karwiny Tesco19:39
Myśliwska [GDY]19:42
Źródło Marii19:43
Karwiny PKM19:45
Lidzka19:47
Plac Górnośląski19:50
Zwycięstwa - Wielkopolska19:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:53
Centrum Nauki Experyment19:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:57
Armii Krajowej20:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:06
Energetyków20:09
Hutnicza - Estakada20:11
Hala "Makro"20:12
II Urząd Skarbowy20:14
Gruszkowa20:16
Hutnicza - Piaskowa20:17
Handlowa20:18
Hutnicza - Działki20:19
Mazowiecka20:20
Pomorska [RU]20:21
Kujawska [RU]20:23
25-lecia Solidarności20:24
Dąbrowskiego - Kościół20:25
Dąbrowskiego - Most20:27
Rumia Dworzec PKP20:29