• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:00
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP04:49
Rumia Dworzec PKP04:49
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP04:54
Dąbrowskiego - Most04:56
Dąbrowskiego - Kościół04:57
25-lecia Solidarności04:59
Kujawska [RU]05:00
Pomorska - Gdańska05:01
Pomorska [RU]05:03
Hutnicza - Działki05:05
Handlowa05:06
Hutnicza - Piaskowa05:07
Gruszkowa05:09
II Urząd Skarbowy05:10
Hala "Makro"05:12
Hutnicza - Estakada05:14
Energetyków05:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:22
Armii Krajowej05:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:28
Centrum Nauki Experyment05:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:31
Plac Górnośląski05:34
Lidzka05:37
Karwiny PKM05:39
Źródło Marii05:41
Myśliwska [GDY]05:42
Karwiny Nowowiczlińska05:45
Dąbrowa Centrum05:47
Kameliowa05:48
Paprykowa05:49
Szafranowa05:50
Leśna Polana05:51
Rdestowa - Chwaszczyńska05:51
Kacze Buki05:53
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki06:01
Krzemowa [GDY]06:02
Rdestowa - Chwaszczyńska06:03
Leśna Polana06:04
Szafranowa06:05
Paprykowa06:06
Kameliowa06:07
Dąbrowa Centrum06:09
Karwiny Nowowiczlińska06:11
Myśliwska [GDY]06:14
Źródło Marii06:15
Karwiny PKM06:17
Lidzka06:19
Plac Górnośląski06:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:25
Centrum Nauki Experyment06:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:30
Armii Krajowej06:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:38
Energetyków06:41
Hutnicza - Estakada06:43
Hala "Makro"06:44
II Urząd Skarbowy06:46
Gruszkowa06:48
Hutnicza - Piaskowa06:50
Handlowa06:51
Hutnicza - Działki06:52
Mazowiecka06:53
Pomorska [RU]06:54
Kujawska [RU]06:56
25-lecia Solidarności06:57
Dąbrowskiego - Kościół06:58
Dąbrowskiego - Most07:00
Rumia Dworzec PKP07:02
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP07:16
Dąbrowskiego - Most07:18
Dąbrowskiego - Kościół07:19
25-lecia Solidarności07:21
Kujawska [RU]07:22
Pomorska - Gdańska07:23
Pomorska [RU]07:25
Hutnicza - Działki07:27
Handlowa07:28
Hutnicza - Piaskowa07:29
Gruszkowa07:31
II Urząd Skarbowy07:33
Hala "Makro"07:35
Hutnicza - Estakada07:38
Energetyków07:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:47
Armii Krajowej07:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:53
Centrum Nauki Experyment07:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:56
Plac Górnośląski08:00
Lidzka08:03
Karwiny PKM08:05
Źródło Marii08:07
Myśliwska [GDY]08:08
Karwiny Nowowiczlińska08:11
Dąbrowa Centrum08:14
Kameliowa08:15
Paprykowa08:16
Szafranowa08:17
Leśna Polana08:18
Rdestowa - Chwaszczyńska08:18
Kacze Buki08:20
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki08:59
Krzemowa [GDY]09:00
Rdestowa - Chwaszczyńska09:01
Leśna Polana09:02
Szafranowa09:03
Paprykowa09:04
Kameliowa09:05
Dąbrowa Centrum09:07
Karwiny Nowowiczlińska09:09
Myśliwska [GDY]09:12
Źródło Marii09:13
Karwiny PKM09:15
Lidzka09:17
Plac Górnośląski09:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:23
Centrum Nauki Experyment09:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:28
Armii Krajowej09:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:37
Energetyków09:40
Hutnicza - Estakada09:42
Hala "Makro"09:43
II Urząd Skarbowy09:45
Gruszkowa09:47
Hutnicza - Piaskowa09:49
Handlowa09:50
Hutnicza - Działki09:51
Mazowiecka09:52
Pomorska [RU]09:53
Kujawska [RU]09:55
25-lecia Solidarności09:57
Dąbrowskiego - Kościół09:58
Dąbrowskiego - Most10:00
Rumia Dworzec PKP10:02