• W godz. 8:15-9:00 tram. 4 od Urzędu Miejskiego pojadą przez Hucisko i Dworzec Gł. Szczeguły na str. ztm.gda.pl  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:33
Kurs nr 0 do Gruszkowa
Baza na Pogórzu Dolnym04:34
Gruszkowa04:38
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Gruszkowa04:38
Hutnicza - Piaskowa04:39
Handlowa04:40
Hutnicza - Działki04:41
Mazowiecka04:42
Pomorska [RU]04:43
Kujawska [RU]04:45
25-lecia Solidarności04:46
Dąbrowskiego - Kościół04:47
Dąbrowskiego - Most04:49
Rumia Dworzec PKP04:51
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP05:04
Dąbrowskiego - Most05:06
Dąbrowskiego - Kościół05:07
25-lecia Solidarności05:09
Kujawska [RU]05:10
Pomorska - Gdańska05:11
Pomorska [RU]05:12
Hutnicza - Działki05:14
Handlowa05:15
Hutnicza - Piaskowa05:16
Gruszkowa05:18
II Urząd Skarbowy05:19
Hala "Makro"05:21
Hutnicza - Estakada05:23
Energetyków05:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:31
Armii Krajowej05:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:36
Centrum Nauki Experyment05:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:39
Zwycięstwa - Wielkopolska05:41
Plac Górnośląski05:42
Lidzka05:45
Karwiny PKM05:47
Źródło Marii05:49
Myśliwska [GDY]05:50
Karwiny Tesco05:52
Dąbrowa Centrum05:54
Kameliowa05:55
Paprykowa05:56
Szafranowa05:57
Giełda Towarowa05:58
Rdestowa - Chwaszczyńska06:00
Kacze Buki06:01
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki06:12
Starochwaszczyńska06:13
Rdestowa - Chwaszczyńska06:14
Giełda Towarowa06:15
Szafranowa06:16
Paprykowa06:17
Kameliowa06:18
Dąbrowa Centrum06:19
Karwiny Tesco06:21
Myśliwska [GDY]06:24
Źródło Marii06:25
Karwiny PKM06:27
Lidzka06:29
Plac Górnośląski06:32
Zwycięstwa - Wielkopolska06:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:35
Centrum Nauki Experyment06:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:39
Armii Krajowej06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:47
Energetyków06:50
Hutnicza - Estakada06:52
Hala "Makro"06:53
II Urząd Skarbowy06:55
Gruszkowa06:57
Hutnicza - Piaskowa06:58
Handlowa06:59
Hutnicza - Działki07:00
Mazowiecka07:01
Pomorska [RU]07:02
Kujawska [RU]07:04
25-lecia Solidarności07:05
Dąbrowskiego - Kościół07:06
Dąbrowskiego - Most07:08
Rumia Dworzec PKP07:10
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP07:25
Dąbrowskiego - Most07:27
Dąbrowskiego - Kościół07:28
25-lecia Solidarności07:30
Kujawska [RU]07:31
Pomorska - Gdańska07:32
Pomorska [RU]07:33
Hutnicza - Działki07:35
Handlowa07:37
Hutnicza - Piaskowa07:38
Gruszkowa07:40
II Urząd Skarbowy07:42
Hala "Makro"07:44
Hutnicza - Estakada07:47
Energetyków07:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:56
Armii Krajowej07:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:02
Centrum Nauki Experyment08:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:05
Zwycięstwa - Wielkopolska08:07
Plac Górnośląski08:09
Lidzka08:12
Karwiny PKM08:14
Źródło Marii08:16
Myśliwska [GDY]08:18
Karwiny Tesco08:20
Dąbrowa Centrum08:22
Kameliowa08:23
Paprykowa08:24
Szafranowa08:25
Giełda Towarowa08:26
Rdestowa - Chwaszczyńska08:28
Kacze Buki08:29
Kurs nr 5 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki08:52
Starochwaszczyńska08:53
Rdestowa - Chwaszczyńska08:54
Giełda Towarowa08:55
Szafranowa08:56
Paprykowa08:57
Kameliowa08:58
Dąbrowa Centrum08:59
Karwiny Tesco09:01
Myśliwska [GDY]09:04
Źródło Marii09:05
Karwiny PKM09:07
Lidzka09:09
Plac Górnośląski09:13
Zwycięstwa - Wielkopolska09:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:16
Centrum Nauki Experyment09:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:20
Armii Krajowej09:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:29
Energetyków09:32
Hutnicza - Estakada09:35
Hala "Makro"09:36
II Urząd Skarbowy09:38
Gruszkowa09:40
Hutnicza - Piaskowa09:42
Handlowa09:43
Hutnicza - Działki09:44
Mazowiecka09:45
Pomorska [RU]09:46
Kujawska [RU]09:48
25-lecia Solidarności09:49
Dąbrowskiego - Kościół09:50
Dąbrowskiego - Most09:52
Rumia Dworzec PKP09:54
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP10:22
Dąbrowskiego - Most10:24
Dąbrowskiego - Kościół10:25
25-lecia Solidarności10:27
Kujawska [RU]10:28
Pomorska - Gdańska10:29
Pomorska [RU]10:30
Hutnicza - Działki10:32
Handlowa10:33
Hutnicza - Piaskowa10:34
Gruszkowa10:36
II Urząd Skarbowy10:38
Hala "Makro"10:40
Hutnicza - Estakada10:43
Energetyków10:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:51
Armii Krajowej10:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:57
Centrum Nauki Experyment10:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:01
Zwycięstwa - Wielkopolska11:03
Plac Górnośląski11:05
Lidzka11:08
Karwiny PKM11:10
Źródło Marii11:12
Myśliwska [GDY]11:14
Karwiny Tesco11:17
Dąbrowa Centrum11:19
Kameliowa11:20
Paprykowa11:21
Szafranowa11:22
Giełda Towarowa11:23
Rdestowa - Chwaszczyńska11:25
Kacze Buki11:26
Kurs nr 7 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki11:52
Starochwaszczyńska11:53
Rdestowa - Chwaszczyńska11:54
Giełda Towarowa11:55
Szafranowa11:56
Paprykowa11:57
Kameliowa11:58
Dąbrowa Centrum11:59
Karwiny Tesco12:01
Myśliwska [GDY]12:04
Źródło Marii12:05
Karwiny PKM12:07
Lidzka12:09
Plac Górnośląski12:12
Zwycięstwa - Wielkopolska12:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:15
Centrum Nauki Experyment12:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:19
Armii Krajowej12:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:28
Energetyków12:31
Hutnicza - Estakada12:34
Hala "Makro"12:35
II Urząd Skarbowy12:37
Gruszkowa12:40
Hutnicza - Piaskowa12:42
Handlowa12:43
Hutnicza - Działki12:44
Mazowiecka12:45
Pomorska [RU]12:46
Kujawska [RU]12:48
25-lecia Solidarności12:49
Dąbrowskiego - Kościół12:50
Dąbrowskiego - Most12:52
Rumia Dworzec PKP12:54
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP13:20
Dąbrowskiego - Most13:22
Dąbrowskiego - Kościół13:23
25-lecia Solidarności13:25
Kujawska [RU]13:26
Pomorska - Gdańska13:27
Pomorska [RU]13:28
Hutnicza - Działki13:30
Handlowa13:31
Hutnicza - Piaskowa13:32
Gruszkowa13:34
II Urząd Skarbowy13:36
Hala "Makro"13:38
Hutnicza - Estakada13:41
Energetyków13:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:50
Armii Krajowej13:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:56
Centrum Nauki Experyment13:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:00
Zwycięstwa - Wielkopolska14:02
Plac Górnośląski14:04
Lidzka14:07
Karwiny PKM14:09
Źródło Marii14:11
Myśliwska [GDY]14:13
Karwiny Tesco14:16
Dąbrowa Centrum14:18
Kameliowa14:19
Paprykowa14:20
Szafranowa14:21
Giełda Towarowa14:22
Rdestowa - Chwaszczyńska14:24
Kacze Buki14:25
Kurs nr 9 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki14:40
Starochwaszczyńska14:41
Rdestowa - Chwaszczyńska14:42
Giełda Towarowa14:43
Szafranowa14:44
Paprykowa14:45
Kameliowa14:46
Dąbrowa Centrum14:47
Karwiny Tesco14:49
Myśliwska [GDY]14:52
Źródło Marii14:53
Karwiny PKM14:55
Lidzka14:57
Plac Górnośląski15:00
Zwycięstwa - Wielkopolska15:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:03
Centrum Nauki Experyment15:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:08
Armii Krajowej15:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:17
Energetyków15:20
Hutnicza - Estakada15:23
Hala "Makro"15:24
II Urząd Skarbowy15:26
Gruszkowa15:30
Hutnicza - Piaskowa15:32
Handlowa15:33
Hutnicza - Działki15:34
Mazowiecka15:35
Pomorska [RU]15:36
Kujawska [RU]15:38
25-lecia Solidarności15:39
Dąbrowskiego - Kościół15:41
Dąbrowskiego - Most15:43
Rumia Dworzec PKP15:45
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP16:09
Dąbrowskiego - Most16:11
Dąbrowskiego - Kościół16:13
25-lecia Solidarności16:15
Kujawska [RU]16:16
Pomorska - Gdańska16:17
Pomorska [RU]16:18
Hutnicza - Działki16:20
Handlowa16:21
Hutnicza - Piaskowa16:22
Gruszkowa16:24
II Urząd Skarbowy16:26
Hala "Makro"16:28
Hutnicza - Estakada16:31
Energetyków16:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:40
Armii Krajowej16:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:47
Centrum Nauki Experyment16:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:51
Zwycięstwa - Wielkopolska16:53
Plac Górnośląski16:55
Lidzka16:58
Karwiny PKM17:01
Źródło Marii17:03
Myśliwska [GDY]17:05
Karwiny Tesco17:08
Dąbrowa Centrum17:11
Kameliowa17:12
Paprykowa17:13
Szafranowa17:14
Giełda Towarowa17:15
Rdestowa - Chwaszczyńska17:17
Kacze Buki17:18
Kurs nr 11 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki18:07
Starochwaszczyńska18:08
Rdestowa - Chwaszczyńska18:09
Giełda Towarowa18:10
Szafranowa18:11
Paprykowa18:12
Kameliowa18:13
Dąbrowa Centrum18:14
Karwiny Tesco18:17
Myśliwska [GDY]18:20
Źródło Marii18:21
Karwiny PKM18:23
Lidzka18:25
Plac Górnośląski18:29
Zwycięstwa - Wielkopolska18:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:32
Centrum Nauki Experyment18:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:36
Armii Krajowej18:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:45
Energetyków18:48
Hutnicza - Estakada18:50
Hala "Makro"18:51
II Urząd Skarbowy18:53
Gruszkowa18:55
Hutnicza - Piaskowa18:57
Handlowa18:58
Hutnicza - Działki18:59
Mazowiecka19:00
Pomorska [RU]19:01
Kujawska [RU]19:03
25-lecia Solidarności19:04
Dąbrowskiego - Kościół19:05
Dąbrowskiego - Most19:07
Rumia Dworzec PKP19:09
Kurs nr 12 do Baza na Pogórzu Dolnym
Rumia Dworzec PKP19:11
Baza na Pogórzu Dolnym19:26