• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:06
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP04:59
Rumia Dworzec PKP04:59
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP05:04
Dąbrowskiego - Most05:06
Dąbrowskiego - Kościół05:07
25-lecia Solidarności05:09
Kujawska [RU]05:10
Pomorska - Gdańska05:11
Pomorska [RU]05:13
Hutnicza - Działki05:15
Handlowa05:16
Hutnicza - Piaskowa05:17
Meksykańska05:19
II Urząd Skarbowy05:20
Hala "Makro"05:22
Hutnicza - Estakada05:24
Energetyków05:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:32
Armii Krajowej05:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:38
Centrum Nauki Experyment05:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:41
Plac Górnośląski05:44
Lidzka05:47
Karwiny PKM05:49
Źródło Marii05:51
Myśliwska [GDY]05:52
Karwiny Nowowiczlińska05:55
Dąbrowa Centrum05:57
Kameliowa05:58
Paprykowa05:59
Szafranowa06:00
Rdestowa - Leśny Zakątek06:00
Leśna Polana06:01
Rdestowa - Kolonia06:01
Krzemowa06:02
Kacze Buki06:03
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki06:11
Krzemowa [GDY]06:12
Rdestowa - Kolonia06:13
Leśna Polana06:14
Rdestowa - Leśny Zakątek06:14
Szafranowa06:15
Paprykowa06:16
Kameliowa06:17
Dąbrowa Centrum06:19
Karwiny Nowowiczlińska06:21
Myśliwska [GDY]06:24
Źródło Marii06:25
Karwiny PKM06:27
Lidzka06:29
Plac Górnośląski06:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:35
Centrum Nauki Experyment06:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:40
Armii Krajowej06:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:48
Energetyków06:51
Hutnicza - Estakada06:54
Hala "Makro"06:55
II Urząd Skarbowy06:57
Meksykańska06:59
Hutnicza - Piaskowa07:01
Handlowa07:02
Hutnicza - Działki07:03
Mazowiecka07:04
Pomorska [RU]07:05
Kujawska [RU]07:07
25-lecia Solidarności07:09
Dąbrowskiego - Kościół07:10
Dąbrowskiego - Most07:12
Rumia Dworzec PKP07:14
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP07:28
Dąbrowskiego - Most07:30
Dąbrowskiego - Kościół07:31
25-lecia Solidarności07:33
Kujawska [RU]07:34
Pomorska - Gdańska07:35
Pomorska [RU]07:37
Hutnicza - Działki07:39
Handlowa07:40
Hutnicza - Piaskowa07:41
Meksykańska07:43
II Urząd Skarbowy07:45
Hala "Makro"07:47
Hutnicza - Estakada07:50
Energetyków07:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:59
Armii Krajowej08:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:05
Centrum Nauki Experyment08:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:09
Plac Górnośląski08:12
Lidzka08:15
Karwiny PKM08:17
Źródło Marii08:19
Myśliwska [GDY]08:20
Karwiny Nowowiczlińska08:23
Dąbrowa Centrum08:26
Kameliowa08:27
Paprykowa08:28
Szafranowa08:29
Rdestowa - Leśny Zakątek08:29
Leśna Polana08:30
Rdestowa - Kolonia08:30
Krzemowa08:31
Kacze Buki08:32
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki09:19
Krzemowa [GDY]09:20
Rdestowa - Kolonia09:21
Leśna Polana09:22
Rdestowa - Leśny Zakątek09:22
Szafranowa09:23
Paprykowa09:24
Kameliowa09:25
Dąbrowa Centrum09:27
Karwiny Nowowiczlińska09:29
Myśliwska [GDY]09:32
Źródło Marii09:33
Karwiny PKM09:35
Lidzka09:37
Plac Górnośląski09:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:43
Centrum Nauki Experyment09:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:48
Armii Krajowej09:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:57
Energetyków10:00
Hutnicza - Estakada10:02
Hala "Makro"10:03
II Urząd Skarbowy10:05
Meksykańska10:07
Hutnicza - Piaskowa10:09
Handlowa10:10
Hutnicza - Działki10:11
Mazowiecka10:12
Pomorska [RU]10:13
Kujawska [RU]10:15
25-lecia Solidarności10:17
Dąbrowskiego - Kościół10:18
Dąbrowskiego - Most10:20
Rumia Dworzec PKP10:22
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP10:45
Dąbrowskiego - Most10:47
Dąbrowskiego - Kościół10:48
25-lecia Solidarności10:50
Kujawska [RU]10:51
Pomorska - Gdańska10:52
Pomorska [RU]10:54
Hutnicza - Działki10:56
Handlowa10:57
Hutnicza - Piaskowa10:58
Meksykańska11:00
II Urząd Skarbowy11:02
Hala "Makro"11:04
Hutnicza - Estakada11:07
Energetyków11:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:15
Armii Krajowej11:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:22
Centrum Nauki Experyment11:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:26
Plac Górnośląski11:29
Lidzka11:32
Karwiny PKM11:34
Źródło Marii11:36
Myśliwska [GDY]11:37
Karwiny Nowowiczlińska11:40
Dąbrowa Centrum11:43
Kameliowa11:44
Paprykowa11:45
Szafranowa11:46
Rdestowa - Leśny Zakątek11:46
Leśna Polana11:47
Rdestowa - Kolonia11:47
Krzemowa11:48
Kacze Buki11:49
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki12:19
Krzemowa [GDY]12:20
Rdestowa - Kolonia12:21
Leśna Polana12:22
Rdestowa - Leśny Zakątek12:22
Szafranowa12:23
Paprykowa12:24
Kameliowa12:25
Dąbrowa Centrum12:27
Karwiny Nowowiczlińska12:29
Myśliwska [GDY]12:32
Źródło Marii12:33
Karwiny PKM12:35
Lidzka12:37
Plac Górnośląski12:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:43
Centrum Nauki Experyment12:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:48
Armii Krajowej12:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:57
Energetyków13:00
Hutnicza - Estakada13:02
Hala "Makro"13:03
II Urząd Skarbowy13:05
Meksykańska13:07
Hutnicza - Piaskowa13:09
Handlowa13:10
Hutnicza - Działki13:11
Mazowiecka13:12
Pomorska [RU]13:13
Kujawska [RU]13:15
25-lecia Solidarności13:17
Dąbrowskiego - Kościół13:18
Dąbrowskiego - Most13:20
Rumia Dworzec PKP13:22
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP13:35
Dąbrowskiego - Most13:37
Dąbrowskiego - Kościół13:38
25-lecia Solidarności13:40
Kujawska [RU]13:41
Pomorska - Gdańska13:42
Pomorska [RU]13:44
Hutnicza - Działki13:46
Handlowa13:47
Hutnicza - Piaskowa13:48
Meksykańska13:50
II Urząd Skarbowy13:52
Hala "Makro"13:54
Hutnicza - Estakada13:57
Energetyków13:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:05
Armii Krajowej14:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:12
Centrum Nauki Experyment14:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:16
Plac Górnośląski14:20
Lidzka14:23
Karwiny PKM14:26
Źródło Marii14:28
Myśliwska [GDY]14:30
Karwiny Nowowiczlińska14:33
Dąbrowa Centrum14:36
Kameliowa14:37
Paprykowa14:38
Szafranowa14:39
Rdestowa - Leśny Zakątek14:39
Leśna Polana14:40
Rdestowa - Kolonia14:40
Krzemowa14:41
Kacze Buki14:42
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki15:10
Krzemowa [GDY]15:11
Rdestowa - Kolonia15:12
Leśna Polana15:13
Rdestowa - Leśny Zakątek15:13
Szafranowa15:14
Paprykowa15:15
Kameliowa15:16
Dąbrowa Centrum15:18
Karwiny Nowowiczlińska15:20
Myśliwska [GDY]15:23
Źródło Marii15:24
Karwiny PKM15:26
Lidzka15:28
Plac Górnośląski15:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:35
Centrum Nauki Experyment15:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:40
Armii Krajowej15:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:49
Energetyków15:52
Hutnicza - Estakada15:55
Hala "Makro"15:56
II Urząd Skarbowy15:59
Meksykańska16:02
Hutnicza - Piaskowa16:04
Handlowa16:05
Hutnicza - Działki16:06
Mazowiecka16:07
Pomorska [RU]16:08
Kujawska [RU]16:10
25-lecia Solidarności16:12
Dąbrowskiego - Kościół16:13
Dąbrowskiego - Most16:15
Rumia Dworzec PKP16:17
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP16:46
Dąbrowskiego - Most16:48
Dąbrowskiego - Kościół16:49
25-lecia Solidarności16:51
Kujawska [RU]16:52
Pomorska - Gdańska16:53
Pomorska [RU]16:55
Hutnicza - Działki16:57
Handlowa16:58
Hutnicza - Piaskowa16:59
Meksykańska17:01
II Urząd Skarbowy17:02
Hala "Makro"17:04
Hutnicza - Estakada17:07
Energetyków17:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:15
Armii Krajowej17:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:22
Centrum Nauki Experyment17:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:26
Plac Górnośląski17:30
Lidzka17:33
Karwiny PKM17:36
Źródło Marii17:38
Myśliwska [GDY]17:39
Karwiny Nowowiczlińska17:42
Dąbrowa Centrum17:45
Kameliowa17:46
Paprykowa17:47
Szafranowa17:48
Rdestowa - Leśny Zakątek17:48
Leśna Polana17:49
Rdestowa - Kolonia17:49
Krzemowa17:50
Kacze Buki17:51
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki18:28
Krzemowa [GDY]18:29
Rdestowa - Kolonia18:30
Leśna Polana18:31
Rdestowa - Leśny Zakątek18:31
Szafranowa18:32
Paprykowa18:33
Kameliowa18:34
Dąbrowa Centrum18:36
Karwiny Nowowiczlińska18:38
Myśliwska [GDY]18:41
Źródło Marii18:42
Karwiny PKM18:44
Lidzka18:46
Plac Górnośląski18:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:52
Centrum Nauki Experyment18:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:56
Armii Krajowej18:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:05
Energetyków19:08
Hutnicza - Estakada19:10
Hala "Makro"19:11
II Urząd Skarbowy19:13
Meksykańska19:15
Hutnicza - Piaskowa19:16
Handlowa19:17
Hutnicza - Działki19:18
Mazowiecka19:19
Pomorska [RU]19:20
Kujawska [RU]19:22
25-lecia Solidarności19:23
Dąbrowskiego - Kościół19:24
Dąbrowskiego - Most19:26
Rumia Dworzec PKP19:28
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP19:58
Dąbrowskiego - Most20:00
Dąbrowskiego - Kościół20:01
25-lecia Solidarności20:03
Kujawska [RU]20:04
Pomorska - Gdańska20:05
Pomorska [RU]20:06
Hutnicza - Działki20:08
Handlowa20:09
Hutnicza - Piaskowa20:10
Meksykańska20:11
II Urząd Skarbowy20:12
Hala "Makro"20:14
Hutnicza - Estakada20:16
Energetyków20:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:24
Armii Krajowej20:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:30
Centrum Nauki Experyment20:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:33
Plac Górnośląski20:37
Lidzka20:40
Karwiny PKM20:42
Źródło Marii20:44
Myśliwska [GDY]20:45
Karwiny Nowowiczlińska20:48
Dąbrowa Centrum20:50
Kameliowa20:51
Paprykowa20:52
Szafranowa20:53
Rdestowa - Leśny Zakątek20:53
Leśna Polana20:54
Rdestowa - Kolonia20:54
Krzemowa20:55
Kacze Buki20:56
Kurs nr 12 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki21:41
Krzemowa [GDY]21:42
Rdestowa - Kolonia21:43
Leśna Polana21:44
Rdestowa - Leśny Zakątek21:44
Szafranowa21:45
Paprykowa21:46
Kameliowa21:47
Dąbrowa Centrum21:48
Karwiny Nowowiczlińska21:50
Myśliwska [GDY]21:53
Źródło Marii21:54
Karwiny PKM21:56
Lidzka21:58
Plac Górnośląski22:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:04
Centrum Nauki Experyment22:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:07
Armii Krajowej22:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:15
Energetyków22:18
Hutnicza - Estakada22:20
Hala "Makro"22:21
II Urząd Skarbowy22:23
Meksykańska22:25
Hutnicza - Piaskowa22:26
Handlowa22:27
Hutnicza - Działki22:28
Mazowiecka22:29
Pomorska [RU]22:30
Kujawska [RU]22:32
25-lecia Solidarności22:33
Dąbrowskiego - Kościół22:34
Dąbrowskiego - Most22:36
Rumia Dworzec PKP22:38