• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:48
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki14:49
Kacze Buki14:49
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki14:50
Starochwaszczyńska14:51
Rdestowa - Chwaszczyńska14:52
Giełda Towarowa14:53
Szafranowa14:54
Paprykowa14:55
Kameliowa14:56
Dąbrowa Centrum14:57
Karwiny Tesco14:59
Myśliwska [GDY]15:02
Źródło Marii15:03
Karwiny PKM15:05
Lidzka15:07
Plac Górnośląski15:10
Zwycięstwa - Wielkopolska15:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:13
Centrum Nauki Experyment15:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:18
Armii Krajowej15:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:27
Energetyków15:30
Hutnicza - Estakada15:33
Hala "Makro"15:34
II Urząd Skarbowy15:36
Gruszkowa15:40
Hutnicza - Piaskowa15:42
Handlowa15:43
Hutnicza - Działki15:44
Mazowiecka15:45
Pomorska [RU]15:46
Kujawska [RU]15:48
25-lecia Solidarności15:49
Dąbrowskiego - Kościół15:51
Dąbrowskiego - Most15:53
Rumia Dworzec PKP15:55
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP16:19
Dąbrowskiego - Most16:21
Dąbrowskiego - Kościół16:23
25-lecia Solidarności16:25
Kujawska [RU]16:26
Pomorska - Gdańska16:27
Pomorska [RU]16:28
Hutnicza - Działki16:30
Handlowa16:31
Hutnicza - Piaskowa16:32
Gruszkowa16:34
II Urząd Skarbowy16:35
Hala "Makro"16:37
Hutnicza - Estakada16:40
Energetyków16:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:49
Armii Krajowej16:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:56
Centrum Nauki Experyment16:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:00
Zwycięstwa - Wielkopolska17:02
Plac Górnośląski17:04
Lidzka17:07
Karwiny PKM17:10
Źródło Marii17:12
Myśliwska [GDY]17:14
Karwiny Tesco17:17
Dąbrowa Centrum17:20
Kameliowa17:21
Paprykowa17:22
Szafranowa17:23
Giełda Towarowa17:24
Rdestowa - Chwaszczyńska17:26
Kacze Buki17:27
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Kacze Buki17:27
Kacze Buki17:27