• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:35
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP05:09
Rumia Dworzec PKP05:09
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP05:14
Dąbrowskiego - Most05:16
Dąbrowskiego - Kościół05:17
25-lecia Solidarności05:19
Kujawska [RU]05:20
Pomorska - Gdańska05:21
Pomorska [RU]05:23
Hutnicza - Działki05:25
Handlowa05:26
Hutnicza - Piaskowa05:27
Meksykańska05:29
II Urząd Skarbowy05:30
Hala "Makro"05:32
Hutnicza - Estakada05:34
Energetyków05:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:42
Armii Krajowej05:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:48
Centrum Nauki Experyment05:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:51
Plac Górnośląski05:54
Lidzka05:57
Karwiny PKM05:59
Źródło Marii06:01
Myśliwska [GDY]06:02
Karwiny Nowowiczlińska06:05
Dąbrowa Centrum06:07
Kameliowa06:08
Paprykowa06:09
Szafranowa06:10
Rdestowa - Leśny Zakątek06:10
Leśna Polana06:11
Rdestowa - Kolonia06:11
Krzemowa06:12
Kacze Buki06:13
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki06:21
Krzemowa [GDY]06:22
Rdestowa - Kolonia06:23
Leśna Polana06:24
Rdestowa - Leśny Zakątek06:24
Szafranowa06:25
Paprykowa06:26
Kameliowa06:27
Dąbrowa Centrum06:29
Karwiny Nowowiczlińska06:31
Myśliwska [GDY]06:34
Źródło Marii06:35
Karwiny PKM06:37
Lidzka06:39
Plac Górnośląski06:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:45
Centrum Nauki Experyment06:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:50
Armii Krajowej06:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:58
Energetyków07:01
Hutnicza - Estakada07:04
Hala "Makro"07:05
II Urząd Skarbowy07:07
Meksykańska07:09
Hutnicza - Piaskowa07:11
Handlowa07:12
Hutnicza - Działki07:13
Mazowiecka07:14
Pomorska [RU]07:15
Kujawska [RU]07:17
25-lecia Solidarności07:19
Dąbrowskiego - Kościół07:20
Dąbrowskiego - Most07:22
Rumia Dworzec PKP07:24
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP07:40
Dąbrowskiego - Most07:42
Dąbrowskiego - Kościół07:43
25-lecia Solidarności07:45
Kujawska [RU]07:46
Pomorska - Gdańska07:47
Pomorska [RU]07:49
Hutnicza - Działki07:51
Handlowa07:52
Hutnicza - Piaskowa07:53
Meksykańska07:55
II Urząd Skarbowy07:57
Hala "Makro"07:59
Hutnicza - Estakada08:02
Energetyków08:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:10
Armii Krajowej08:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:16
Centrum Nauki Experyment08:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:20
Plac Górnośląski08:23
Lidzka08:26
Karwiny PKM08:28
Źródło Marii08:30
Myśliwska [GDY]08:31
Karwiny Nowowiczlińska08:34
Dąbrowa Centrum08:37
Kameliowa08:38
Paprykowa08:39
Szafranowa08:40
Rdestowa - Leśny Zakątek08:40
Leśna Polana08:41
Rdestowa - Kolonia08:41
Krzemowa08:42
Kacze Buki08:43
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki09:39
Krzemowa [GDY]09:40
Rdestowa - Kolonia09:41
Leśna Polana09:42
Rdestowa - Leśny Zakątek09:42
Szafranowa09:43
Paprykowa09:44
Kameliowa09:45
Dąbrowa Centrum09:47
Karwiny Nowowiczlińska09:49
Myśliwska [GDY]09:52
Źródło Marii09:53
Karwiny PKM09:55
Lidzka09:57
Plac Górnośląski10:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:03
Centrum Nauki Experyment10:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:08
Armii Krajowej10:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:17
Energetyków10:20
Hutnicza - Estakada10:22
Hala "Makro"10:23
II Urząd Skarbowy10:25
Meksykańska10:27
Hutnicza - Piaskowa10:29
Handlowa10:30
Hutnicza - Działki10:31
Mazowiecka10:32
Pomorska [RU]10:33
Kujawska [RU]10:35
25-lecia Solidarności10:37
Dąbrowskiego - Kościół10:38
Dąbrowskiego - Most10:40
Rumia Dworzec PKP10:42
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP11:05
Dąbrowskiego - Most11:07
Dąbrowskiego - Kościół11:08
25-lecia Solidarności11:10
Kujawska [RU]11:11
Pomorska - Gdańska11:12
Pomorska [RU]11:14
Hutnicza - Działki11:16
Handlowa11:17
Hutnicza - Piaskowa11:18
Meksykańska11:20
II Urząd Skarbowy11:22
Hala "Makro"11:24
Hutnicza - Estakada11:27
Energetyków11:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:35
Armii Krajowej11:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:42
Centrum Nauki Experyment11:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:46
Plac Górnośląski11:49
Lidzka11:52
Karwiny PKM11:54
Źródło Marii11:56
Myśliwska [GDY]11:57
Karwiny Nowowiczlińska12:00
Dąbrowa Centrum12:03
Kameliowa12:04
Paprykowa12:05
Szafranowa12:06
Rdestowa - Leśny Zakątek12:06
Leśna Polana12:07
Rdestowa - Kolonia12:07
Krzemowa12:08
Kacze Buki12:09
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki12:39
Krzemowa [GDY]12:40
Rdestowa - Kolonia12:41
Leśna Polana12:42
Rdestowa - Leśny Zakątek12:42
Szafranowa12:43
Paprykowa12:44
Kameliowa12:45
Dąbrowa Centrum12:47
Karwiny Nowowiczlińska12:49
Myśliwska [GDY]12:52
Źródło Marii12:53
Karwiny PKM12:55
Lidzka12:57
Plac Górnośląski13:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:03
Centrum Nauki Experyment13:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:08
Armii Krajowej13:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:17
Energetyków13:20
Hutnicza - Estakada13:22
Hala "Makro"13:23
II Urząd Skarbowy13:25
Meksykańska13:27
Hutnicza - Piaskowa13:29
Handlowa13:30
Hutnicza - Działki13:31
Mazowiecka13:32
Pomorska [RU]13:33
Kujawska [RU]13:35
25-lecia Solidarności13:37
Dąbrowskiego - Kościół13:38
Dąbrowskiego - Most13:40
Rumia Dworzec PKP13:42
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP13:50
Dąbrowskiego - Most13:52
Dąbrowskiego - Kościół13:53
25-lecia Solidarności13:55
Kujawska [RU]13:56
Pomorska - Gdańska13:57
Pomorska [RU]13:59
Hutnicza - Działki14:01
Handlowa14:02
Hutnicza - Piaskowa14:03
Meksykańska14:05
II Urząd Skarbowy14:07
Hala "Makro"14:09
Hutnicza - Estakada14:12
Energetyków14:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:20
Armii Krajowej14:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:27
Centrum Nauki Experyment14:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:31
Plac Górnośląski14:35
Lidzka14:38
Karwiny PKM14:41
Źródło Marii14:43
Myśliwska [GDY]14:45
Karwiny Nowowiczlińska14:48
Dąbrowa Centrum14:51
Kameliowa14:52
Paprykowa14:53
Szafranowa14:54
Rdestowa - Leśny Zakątek14:54
Leśna Polana14:55
Rdestowa - Kolonia14:55
Krzemowa14:56
Kacze Buki14:57
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki15:20
Krzemowa [GDY]15:21
Rdestowa - Kolonia15:22
Leśna Polana15:23
Rdestowa - Leśny Zakątek15:23
Szafranowa15:24
Paprykowa15:25
Kameliowa15:26
Dąbrowa Centrum15:28
Karwiny Nowowiczlińska15:30
Myśliwska [GDY]15:33
Źródło Marii15:34
Karwiny PKM15:36
Lidzka15:38
Plac Górnośląski15:41
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:45
Centrum Nauki Experyment15:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:50
Armii Krajowej15:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:59
Energetyków16:02
Hutnicza - Estakada16:05
Hala "Makro"16:06
II Urząd Skarbowy16:09
Meksykańska16:12
Hutnicza - Piaskowa16:14
Handlowa16:15
Hutnicza - Działki16:16
Mazowiecka16:17
Pomorska [RU]16:18
Kujawska [RU]16:20
25-lecia Solidarności16:22
Dąbrowskiego - Kościół16:23
Dąbrowskiego - Most16:25
Rumia Dworzec PKP16:27
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP16:58
Dąbrowskiego - Most17:00
Dąbrowskiego - Kościół17:01
25-lecia Solidarności17:03
Kujawska [RU]17:04
Pomorska - Gdańska17:05
Pomorska [RU]17:07
Hutnicza - Działki17:09
Handlowa17:10
Hutnicza - Piaskowa17:11
Meksykańska17:13
II Urząd Skarbowy17:14
Hala "Makro"17:16
Hutnicza - Estakada17:19
Energetyków17:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:27
Armii Krajowej17:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:34
Centrum Nauki Experyment17:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:38
Plac Górnośląski17:42
Lidzka17:45
Karwiny PKM17:48
Źródło Marii17:50
Myśliwska [GDY]17:51
Karwiny Nowowiczlińska17:54
Dąbrowa Centrum17:57
Kameliowa17:58
Paprykowa17:59
Szafranowa18:00
Rdestowa - Leśny Zakątek18:00
Leśna Polana18:01
Rdestowa - Kolonia18:01
Krzemowa18:02
Kacze Buki18:03
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki18:48
Krzemowa [GDY]18:49
Rdestowa - Kolonia18:50
Leśna Polana18:51
Rdestowa - Leśny Zakątek18:51
Szafranowa18:52
Paprykowa18:53
Kameliowa18:54
Dąbrowa Centrum18:56
Karwiny Nowowiczlińska18:58
Myśliwska [GDY]19:01
Źródło Marii19:02
Karwiny PKM19:04
Lidzka19:06
Plac Górnośląski19:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:12
Centrum Nauki Experyment19:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:16
Armii Krajowej19:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:25
Energetyków19:28
Hutnicza - Estakada19:30
Hala "Makro"19:31
II Urząd Skarbowy19:33
Meksykańska19:35
Hutnicza - Piaskowa19:36
Handlowa19:37
Hutnicza - Działki19:38
Mazowiecka19:39
Pomorska [RU]19:40
Kujawska [RU]19:42
25-lecia Solidarności19:43
Dąbrowskiego - Kościół19:44
Dąbrowskiego - Most19:46
Rumia Dworzec PKP19:48
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP20:18
Dąbrowskiego - Most20:20
Dąbrowskiego - Kościół20:21
25-lecia Solidarności20:23
Kujawska [RU]20:24
Pomorska - Gdańska20:25
Pomorska [RU]20:26
Hutnicza - Działki20:28
Handlowa20:29
Hutnicza - Piaskowa20:30
Meksykańska20:31
II Urząd Skarbowy20:32
Hala "Makro"20:34
Hutnicza - Estakada20:36
Energetyków20:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:44
Armii Krajowej20:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:50
Centrum Nauki Experyment20:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:53
Plac Górnośląski20:57
Lidzka21:00
Karwiny PKM21:02
Źródło Marii21:04
Myśliwska [GDY]21:05
Karwiny Nowowiczlińska21:07
Dąbrowa Centrum21:09
Kameliowa21:10
Paprykowa21:11
Szafranowa21:12
Rdestowa - Leśny Zakątek21:12
Leśna Polana21:13
Rdestowa - Kolonia21:13
Krzemowa21:14
Kacze Buki21:15
Kurs nr 12 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki22:11
Krzemowa [GDY]22:12
Rdestowa - Kolonia22:13
Leśna Polana22:14
Rdestowa - Leśny Zakątek22:14
Szafranowa22:15
Paprykowa22:16
Kameliowa22:17
Dąbrowa Centrum22:18
Karwiny Nowowiczlińska22:20
Myśliwska [GDY]22:23
Źródło Marii22:24
Karwiny PKM22:26
Lidzka22:28
Plac Górnośląski22:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:34
Centrum Nauki Experyment22:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:37
Armii Krajowej22:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:45
Energetyków22:48
Hutnicza - Estakada22:50
Hala "Makro"22:51
II Urząd Skarbowy22:53
Meksykańska22:55
Hutnicza - Piaskowa22:56
Handlowa22:57
Hutnicza - Działki22:58
Mazowiecka22:59
Pomorska [RU]23:00
Kujawska [RU]23:02
25-lecia Solidarności23:03
Dąbrowskiego - Kościół23:04
Dąbrowskiego - Most23:06
Rumia Dworzec PKP23:08