• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:18
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki05:26
Kacze Buki05:26
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki05:27
Starochwaszczyńska05:28
Rdestowa - Chwaszczyńska05:29
Giełda Towarowa05:30
Szafranowa05:31
Paprykowa05:32
Kameliowa05:33
Dąbrowa Centrum05:34
Karwiny Tesco05:36
Myśliwska [GDY]05:39
Źródło Marii05:40
Karwiny PKM05:42
Lidzka05:44
Plac Górnośląski05:47
Zwycięstwa - Wielkopolska05:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:50
Centrum Nauki Experyment05:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:54
Armii Krajowej05:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:02
Energetyków06:05
Hutnicza - Estakada06:07
Hala "Makro"06:08
II Urząd Skarbowy06:10
Gruszkowa06:12
Hutnicza - Piaskowa06:13
Handlowa06:14
Hutnicza - Działki06:15
Mazowiecka06:16
Pomorska [RU]06:17
Kujawska [RU]06:19
25-lecia Solidarności06:20
Dąbrowskiego - Kościół06:21
Dąbrowskiego - Most06:23
Rumia Dworzec PKP06:25
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:48
Dąbrowskiego - Most06:50
Dąbrowskiego - Kościół06:51
25-lecia Solidarności06:53
Kujawska [RU]06:54
Pomorska - Gdańska06:55
Pomorska [RU]06:56
Hutnicza - Działki06:58
Handlowa07:00
Hutnicza - Piaskowa07:01
Gruszkowa07:03
II Urząd Skarbowy07:05
Hala "Makro"07:07
Hutnicza - Estakada07:10
Energetyków07:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:19
Armii Krajowej07:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:25
Centrum Nauki Experyment07:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:28
Zwycięstwa - Wielkopolska07:30
Plac Górnośląski07:31
Lidzka07:34
Karwiny PKM07:36
Źródło Marii07:38
Myśliwska [GDY]07:39
Karwiny Tesco07:41
Dąbrowa Centrum07:43
Kameliowa07:44
Paprykowa07:45
Szafranowa07:46
Giełda Towarowa07:47
Rdestowa - Chwaszczyńska07:49
Kacze Buki07:50
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Kacze Buki07:50
Kacze Buki07:50