• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
00:23
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki05:41
Kacze Buki05:41
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki05:42
Starochwaszczyńska05:43
Rdestowa - Chwaszczyńska05:44
Giełda Towarowa05:45
Szafranowa05:46
Paprykowa05:47
Kameliowa05:48
Dąbrowa Centrum05:49
Karwiny Tesco05:51
Myśliwska [GDY]05:54
Źródło Marii05:55
Karwiny PKM05:57
Lidzka05:59
Plac Górnośląski06:02
Zwycięstwa - Wielkopolska06:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:05
Centrum Nauki Experyment06:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:09
Armii Krajowej06:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:17
Energetyków06:20
Hutnicza - Estakada06:22
Hala "Makro"06:23
II Urząd Skarbowy06:25
Gruszkowa06:27
Hutnicza - Piaskowa06:28
Handlowa06:29
Hutnicza - Działki06:30
Mazowiecka06:31
Pomorska [RU]06:32
Kujawska [RU]06:34
25-lecia Solidarności06:35
Dąbrowskiego - Kościół06:36
Dąbrowskiego - Most06:38
Rumia Dworzec PKP06:40
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:57
Dąbrowskiego - Most06:59
Dąbrowskiego - Kościół07:00
25-lecia Solidarności07:02
Kujawska [RU]07:03
Pomorska - Gdańska07:04
Pomorska [RU]07:05
Hutnicza - Działki07:07
Handlowa07:09
Hutnicza - Piaskowa07:10
Gruszkowa07:12
II Urząd Skarbowy07:14
Hala "Makro"07:16
Hutnicza - Estakada07:19
Energetyków07:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:28
Armii Krajowej07:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:34
Centrum Nauki Experyment07:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:37
Zwycięstwa - Wielkopolska07:39
Plac Górnośląski07:40
Lidzka07:43
Karwiny PKM07:45
Źródło Marii07:47
Myśliwska [GDY]07:48
Karwiny Tesco07:50
Dąbrowa Centrum07:52
Kameliowa07:53
Paprykowa07:54
Szafranowa07:55
Giełda Towarowa07:56
Rdestowa - Chwaszczyńska07:58
Kacze Buki07:59
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki08:07
Starochwaszczyńska08:08
Rdestowa - Chwaszczyńska08:09
Giełda Towarowa08:10
Szafranowa08:11
Paprykowa08:12
Kameliowa08:13
Dąbrowa Centrum08:14
Karwiny Tesco08:16
Myśliwska [GDY]08:19
Źródło Marii08:20
Karwiny PKM08:22
Lidzka08:24
Plac Górnośląski08:28
Zwycięstwa - Wielkopolska08:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:31
Centrum Nauki Experyment08:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:35
Armii Krajowej08:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:44
Energetyków08:47
Hutnicza - Estakada08:50
Hala "Makro"08:51
II Urząd Skarbowy08:53
Gruszkowa08:55
Hutnicza - Piaskowa08:57
Handlowa08:58
Hutnicza - Działki08:59
Mazowiecka09:00
Pomorska [RU]09:01
Kujawska [RU]09:03
25-lecia Solidarności09:04
Dąbrowskiego - Kościół09:05
Dąbrowskiego - Most09:07
Rumia Dworzec PKP09:09
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP09:37
Dąbrowskiego - Most09:39
Dąbrowskiego - Kościół09:40
25-lecia Solidarności09:42
Kujawska [RU]09:43
Pomorska - Gdańska09:44
Pomorska [RU]09:45
Hutnicza - Działki09:47
Handlowa09:48
Hutnicza - Piaskowa09:49
Gruszkowa09:51
II Urząd Skarbowy09:53
Hala "Makro"09:55
Hutnicza - Estakada09:58
Energetyków10:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:07
Armii Krajowej10:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:13
Centrum Nauki Experyment10:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:16
Zwycięstwa - Wielkopolska10:18
Plac Górnośląski10:20
Lidzka10:23
Karwiny PKM10:25
Źródło Marii10:27
Myśliwska [GDY]10:29
Karwiny Tesco10:31
Dąbrowa Centrum10:33
Kameliowa10:34
Paprykowa10:35
Szafranowa10:36
Giełda Towarowa10:37
Rdestowa - Chwaszczyńska10:39
Kacze Buki10:40
Kurs nr 5 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki11:07
Starochwaszczyńska11:08
Rdestowa - Chwaszczyńska11:09
Giełda Towarowa11:10
Szafranowa11:11
Paprykowa11:12
Kameliowa11:13
Dąbrowa Centrum11:14
Karwiny Tesco11:16
Myśliwska [GDY]11:19
Źródło Marii11:20
Karwiny PKM11:22
Lidzka11:24
Plac Górnośląski11:27
Zwycięstwa - Wielkopolska11:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:30
Centrum Nauki Experyment11:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:34
Armii Krajowej11:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:43
Energetyków11:46
Hutnicza - Estakada11:49
Hala "Makro"11:50
II Urząd Skarbowy11:52
Gruszkowa11:55
Hutnicza - Piaskowa11:57
Handlowa11:58
Hutnicza - Działki11:59
Mazowiecka12:00
Pomorska [RU]12:01
Kujawska [RU]12:03
25-lecia Solidarności12:04
Dąbrowskiego - Kościół12:05
Dąbrowskiego - Most12:07
Rumia Dworzec PKP12:09
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP12:37
Dąbrowskiego - Most12:39
Dąbrowskiego - Kościół12:40
25-lecia Solidarności12:42
Kujawska [RU]12:43
Pomorska - Gdańska12:44
Pomorska [RU]12:45
Hutnicza - Działki12:47
Handlowa12:48
Hutnicza - Piaskowa12:49
Gruszkowa12:51
II Urząd Skarbowy12:53
Hala "Makro"12:55
Hutnicza - Estakada12:58
Energetyków13:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:06
Armii Krajowej13:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:12
Centrum Nauki Experyment13:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:16
Zwycięstwa - Wielkopolska13:18
Plac Górnośląski13:20
Lidzka13:23
Karwiny PKM13:25
Źródło Marii13:27
Myśliwska [GDY]13:29
Karwiny Tesco13:32
Dąbrowa Centrum13:34
Kameliowa13:35
Paprykowa13:36
Szafranowa13:37
Giełda Towarowa13:38
Rdestowa - Chwaszczyńska13:40
Kacze Buki13:41
Kurs nr 7 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki13:50
Starochwaszczyńska13:51
Rdestowa - Chwaszczyńska13:52
Giełda Towarowa13:53
Szafranowa13:54
Paprykowa13:55
Kameliowa13:56
Dąbrowa Centrum13:57
Karwiny Tesco13:59
Myśliwska [GDY]14:02
Źródło Marii14:03
Karwiny PKM14:05
Lidzka14:07
Plac Górnośląski14:10
Zwycięstwa - Wielkopolska14:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:13
Centrum Nauki Experyment14:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:18
Armii Krajowej14:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:27
Energetyków14:30
Hutnicza - Estakada14:33
Hala "Makro"14:34
II Urząd Skarbowy14:36
Gruszkowa14:40
Hutnicza - Piaskowa14:42
Handlowa14:43
Hutnicza - Działki14:44
Mazowiecka14:45
Pomorska [RU]14:46
Kujawska [RU]14:48
25-lecia Solidarności14:49
Dąbrowskiego - Kościół14:51
Dąbrowskiego - Most14:53
Rumia Dworzec PKP14:55
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:10
Dąbrowskiego - Most15:12
Dąbrowskiego - Kościół15:13
25-lecia Solidarności15:15
Kujawska [RU]15:16
Pomorska - Gdańska15:17
Pomorska [RU]15:18
Hutnicza - Działki15:20
Handlowa15:21
Hutnicza - Piaskowa15:22
Gruszkowa15:24
II Urząd Skarbowy15:26
Hala "Makro"15:28
Hutnicza - Estakada15:31
Energetyków15:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:40
Armii Krajowej15:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:47
Centrum Nauki Experyment15:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:51
Zwycięstwa - Wielkopolska15:53
Plac Górnośląski15:55
Lidzka15:58
Karwiny PKM16:01
Źródło Marii16:03
Myśliwska [GDY]16:05
Karwiny Tesco16:08
Dąbrowa Centrum16:11
Kameliowa16:12
Paprykowa16:13
Szafranowa16:14
Giełda Towarowa16:15
Rdestowa - Chwaszczyńska16:17
Kacze Buki16:18
Kurs nr 9 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki16:52
Starochwaszczyńska16:53
Rdestowa - Chwaszczyńska16:54
Giełda Towarowa16:55
Szafranowa16:56
Paprykowa16:57
Kameliowa16:58
Dąbrowa Centrum16:59
Karwiny Tesco17:02
Myśliwska [GDY]17:05
Źródło Marii17:06
Karwiny PKM17:08
Lidzka17:10
Plac Górnośląski17:14
Zwycięstwa - Wielkopolska17:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:17
Centrum Nauki Experyment17:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:22
Armii Krajowej17:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:31
Energetyków17:34
Hutnicza - Estakada17:36
Hala "Makro"17:37
II Urząd Skarbowy17:39
Gruszkowa17:42
Hutnicza - Piaskowa17:44
Handlowa17:45
Hutnicza - Działki17:46
Mazowiecka17:47
Pomorska [RU]17:48
Kujawska [RU]17:50
25-lecia Solidarności17:51
Dąbrowskiego - Kościół17:53
Dąbrowskiego - Most17:55
Rumia Dworzec PKP17:57
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP18:37
Dąbrowskiego - Most18:39
Dąbrowskiego - Kościół18:40
25-lecia Solidarności18:42
Kujawska [RU]18:43
Pomorska - Gdańska18:44
Pomorska [RU]18:45
Hutnicza - Działki18:47
Handlowa18:48
Hutnicza - Piaskowa18:49
Gruszkowa18:50
II Urząd Skarbowy18:51
Hala "Makro"18:53
Hutnicza - Estakada18:55
Energetyków18:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:04
Armii Krajowej19:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:09
Centrum Nauki Experyment19:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:13
Zwycięstwa - Wielkopolska19:15
Plac Górnośląski19:17
Lidzka19:20
Karwiny PKM19:22
Źródło Marii19:24
Myśliwska [GDY]19:26
Karwiny Tesco19:28
Dąbrowa Centrum19:30
Kameliowa19:31
Paprykowa19:32
Szafranowa19:33
Giełda Towarowa19:34
Rdestowa - Chwaszczyńska19:36
Kacze Buki19:37
Kurs nr 11 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki20:10
Starochwaszczyńska20:11
Rdestowa - Chwaszczyńska20:12
Giełda Towarowa20:13
Szafranowa20:14
Paprykowa20:15
Kameliowa20:16
Dąbrowa Centrum20:17
Karwiny Tesco20:19
Myśliwska [GDY]20:22
Źródło Marii20:23
Karwiny PKM20:25
Lidzka20:27
Plac Górnośląski20:30
Zwycięstwa - Wielkopolska20:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:33
Centrum Nauki Experyment20:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:37
Armii Krajowej20:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:46
Energetyków20:49
Hutnicza - Estakada20:51
Hala "Makro"20:52
II Urząd Skarbowy20:54
Gruszkowa20:56
Hutnicza - Piaskowa20:57
Handlowa20:58
Hutnicza - Działki20:59
Mazowiecka21:00
Pomorska [RU]21:01
Kujawska [RU]21:03
25-lecia Solidarności21:04
Dąbrowskiego - Kościół21:05
Dąbrowskiego - Most21:07
Rumia Dworzec PKP21:09
Kurs nr 12 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP21:33
Dąbrowskiego - Most21:35
Dąbrowskiego - Kościół21:36
25-lecia Solidarności21:38
Kujawska [RU]21:39
Pomorska - Gdańska21:40
Pomorska [RU]21:41
Hutnicza - Działki21:43
Handlowa21:44
Hutnicza - Piaskowa21:45
Gruszkowa21:46
II Urząd Skarbowy21:47
Hala "Makro"21:49
Hutnicza - Estakada21:51
Energetyków21:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:59
Armii Krajowej22:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:04
Centrum Nauki Experyment22:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:07
Zwycięstwa - Wielkopolska22:09
Plac Górnośląski22:10
Lidzka22:13
Karwiny PKM22:15
Źródło Marii22:17
Myśliwska [GDY]22:18
Karwiny Tesco22:20
Dąbrowa Centrum22:22
Kameliowa22:23
Paprykowa22:24
Szafranowa22:25
Giełda Towarowa22:26
Rdestowa - Chwaszczyńska22:28
Kacze Buki22:29
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Kacze Buki22:29
Kacze Buki22:29