• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:14
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie05:25
Pustki Cisowskie05:25
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie05:30
Żurawia05:31
Wiklinowa05:32
Bławatna05:33
Jaskółcza05:34
Raduńska05:36
Chylonia Centrum05:38
Wiejska05:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:42
Morska - Estakada05:44
Mireckiego05:46
Stocznia SKM - Morska05:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:50
3 Maja [GDY]05:52
Armii Krajowej05:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:57
Centrum Nauki Experyment05:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:00
Orłowo SKM - Orłowska06:03
Orłowo SKM - "Klif"06:04
Kolibki06:05
Bernadowska06:07
Kamienny Potok SKM06:08
Wejherowska06:10
Malczewskiego06:11
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:13
Sopot PKP - Niepodległości06:14
3 Maja [SOP]06:16
Sopot Reja06:17
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja06:33
3 Maja [SOP]06:34
Sopot PKP - Niepodległości06:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:37
Goyki06:39
Malczewskiego06:40
Wejherowska06:41
Kamienny Potok SKM06:43
Bernadowska06:44
Kolibki06:46
Orłowo SKM - "Klif"06:47
Orłowo SKM - Orłowska06:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:51
Centrum Nauki Experyment06:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:56
Armii Krajowej06:58
3 Maja [GDY]07:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:01
Stocznia SKM - Morska07:03
Mireckiego07:05
Morska - Estakada07:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:09
Wiejska07:11
Chylonia Centrum07:13
Raduńska07:14
Jaskółcza07:15
Bławatna07:16
Wiklinowa07:17
Żurawia07:18
Pustki Cisowskie07:19
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie07:30
Żurawia07:31
Wiklinowa07:32
Bławatna07:33
Jaskółcza07:34
Raduńska07:36
Chylonia Centrum07:38
Wiejska07:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:42
Morska - Estakada07:44
Mireckiego07:47
Stocznia SKM - Morska07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:51
3 Maja [GDY]07:53
Armii Krajowej07:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:59
Centrum Nauki Experyment08:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:03
Orłowo SKM - Orłowska08:06
Orłowo SKM - "Klif"08:07
Kolibki08:08
Bernadowska08:10
Kamienny Potok SKM08:11
Wejherowska08:13
Malczewskiego08:14
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:16
Sopot PKP - Niepodległości08:17
3 Maja [SOP]08:19
Sopot Reja08:20
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja08:37
3 Maja [SOP]08:38
Sopot PKP - Niepodległości08:39
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:41
Goyki08:43
Malczewskiego08:44
Wejherowska08:45
Kamienny Potok SKM08:47
Bernadowska08:48
Kolibki08:50
Orłowo SKM - "Klif"08:51
Orłowo SKM - Orłowska08:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:56
Centrum Nauki Experyment08:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:01
Armii Krajowej09:04
3 Maja [GDY]09:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:07
Stocznia SKM - Morska09:09
Mireckiego09:11
Morska - Estakada09:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:15
Wiejska09:17
Chylonia Centrum09:19
Raduńska09:20
Jaskółcza09:21
Bławatna09:22
Wiklinowa09:23
Żurawia09:24
Pustki Cisowskie09:25
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie09:47
Żurawia09:48
Wiklinowa09:49
Bławatna09:50
Jaskółcza09:51
Raduńska09:53
Chylonia Centrum09:55
Wiejska09:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:59
Morska - Estakada10:01
Mireckiego10:03
Stocznia SKM - Morska10:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:07
3 Maja [GDY]10:09
Armii Krajowej10:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:14
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:15
Centrum Nauki Experyment10:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:19
Orłowo SKM - Orłowska10:22
Orłowo SKM - "Klif"10:23
Kolibki10:24
Bernadowska10:26
Kamienny Potok SKM10:27
Wejherowska10:29
Malczewskiego10:30
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:32
Sopot PKP - Niepodległości10:33
3 Maja [SOP]10:35
Sopot Reja10:36
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja10:57
3 Maja [SOP]10:58
Sopot PKP - Niepodległości10:59
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:01
Goyki11:03
Malczewskiego11:04
Wejherowska11:05
Kamienny Potok SKM11:07
Bernadowska11:08
Kolibki11:10
Orłowo SKM - "Klif"11:11
Orłowo SKM - Orłowska11:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:16
Centrum Nauki Experyment11:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:21
Armii Krajowej11:24
3 Maja [GDY]11:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:27
Stocznia SKM - Morska11:29
Mireckiego11:31
Morska - Estakada11:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:35
Wiejska11:37
Chylonia Centrum11:39
Raduńska11:40
Jaskółcza11:41
Bławatna11:42
Wiklinowa11:43
Żurawia11:44
Pustki Cisowskie11:45
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie12:06
Żurawia12:07
Wiklinowa12:08
Bławatna12:09
Jaskółcza12:10
Raduńska12:12
Chylonia Centrum12:14
Wiejska12:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:18
Morska - Estakada12:20
Mireckiego12:22
Stocznia SKM - Morska12:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:26
3 Maja [GDY]12:28
Armii Krajowej12:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:34
Centrum Nauki Experyment12:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:38
Orłowo SKM - Orłowska12:41
Orłowo SKM - "Klif"12:43
Kolibki12:44
Bernadowska12:46
Kamienny Potok SKM12:47
Wejherowska12:49
Malczewskiego12:50
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:52
Sopot PKP - Niepodległości12:53
3 Maja [SOP]12:55
Sopot Reja12:56
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja13:20
3 Maja [SOP]13:21
Sopot PKP - Niepodległości13:22
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:24
Goyki13:26
Malczewskiego13:27
Wejherowska13:28
Kamienny Potok SKM13:30
Bernadowska13:31
Kolibki13:33
Orłowo SKM - "Klif"13:35
Orłowo SKM - Orłowska13:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:40
Centrum Nauki Experyment13:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:45
Armii Krajowej13:48
3 Maja [GDY]13:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:52
Stocznia SKM - Morska13:54
Mireckiego13:57
Morska - Estakada13:59
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:01
Wiejska14:03
Chylonia Centrum14:06
Raduńska14:07
Jaskółcza14:08
Bławatna14:09
Wiklinowa14:10
Żurawia14:11
Pustki Cisowskie14:12
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:30
Żurawia14:31
Wiklinowa14:32
Bławatna14:33
Jaskółcza14:34
Raduńska14:36
Chylonia Centrum14:38
Wiejska14:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:42
Morska - Estakada14:44
Mireckiego14:46
Stocznia SKM - Morska14:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:50
3 Maja [GDY]14:52
Armii Krajowej14:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:58
Centrum Nauki Experyment15:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:02
Orłowo SKM - Orłowska15:05
Orłowo SKM - "Klif"15:07
Kolibki15:08
Bernadowska15:10
Kamienny Potok SKM15:11
Wejherowska15:13
Malczewskiego15:14
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:16
Sopot PKP - Niepodległości15:17
3 Maja [SOP]15:19
Sopot Reja15:20
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:35
3 Maja [SOP]15:36
Sopot PKP - Niepodległości15:37
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:39
Goyki15:41
Malczewskiego15:42
Wejherowska15:43
Kamienny Potok SKM15:45
Bernadowska15:46
Kolibki15:48
Orłowo SKM - "Klif"15:50
Orłowo SKM - Orłowska15:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:55
Centrum Nauki Experyment15:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:00
Armii Krajowej16:03
3 Maja [GDY]16:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:07
Stocznia SKM - Morska16:09
Mireckiego16:12
Morska - Estakada16:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:16
Wiejska16:18
Chylonia Centrum16:21
Raduńska16:22
Jaskółcza16:23
Bławatna16:24
Wiklinowa16:25
Żurawia16:26
Pustki Cisowskie16:27
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:46
Żurawia16:47
Wiklinowa16:48
Bławatna16:49
Jaskółcza16:50
Raduńska16:52
Chylonia Centrum16:54
Wiejska16:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:58
Morska - Estakada17:00
Mireckiego17:02
Stocznia SKM - Morska17:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:06
3 Maja [GDY]17:08
Armii Krajowej17:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:14
Centrum Nauki Experyment17:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:18
Orłowo SKM - Orłowska17:21
Orłowo SKM - "Klif"17:23
Kolibki17:24
Bernadowska17:26
Kamienny Potok SKM17:27
Wejherowska17:29
Malczewskiego17:30
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:32
Sopot PKP - Niepodległości17:33
3 Maja [SOP]17:35
Sopot Reja17:36
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja18:01
3 Maja [SOP]18:02
Sopot PKP - Niepodległości18:03
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:05
Goyki18:07
Malczewskiego18:08
Wejherowska18:09
Kamienny Potok SKM18:11
Bernadowska18:12
Kolibki18:14
Orłowo SKM - "Klif"18:15
Orłowo SKM - Orłowska18:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:20
Centrum Nauki Experyment18:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:25
Armii Krajowej18:28
3 Maja [GDY]18:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:31
Stocznia SKM - Morska18:33
Mireckiego18:35
Morska - Estakada18:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:39
Wiejska18:41
Chylonia Centrum18:43
Raduńska18:44
Jaskółcza18:45
Bławatna18:46
Wiklinowa18:47
Żurawia18:48
Pustki Cisowskie18:49
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie19:07
Żurawia19:08
Wiklinowa19:09
Bławatna19:10
Jaskółcza19:11
Raduńska19:13
Chylonia Centrum19:15
Wiejska19:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:18
Morska - Estakada19:20
Mireckiego19:22
Stocznia SKM - Morska19:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:26
3 Maja [GDY]19:28
Armii Krajowej19:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:34
Centrum Nauki Experyment19:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:37
Orłowo SKM - Orłowska19:40
Orłowo SKM - "Klif"19:41
Kolibki19:42
Bernadowska19:44
Kamienny Potok SKM19:45
Wejherowska19:47
Malczewskiego19:48
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:50
Sopot PKP - Niepodległości19:51
3 Maja [SOP]19:53
Sopot Reja19:54
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja20:03
3 Maja [SOP]20:04
Sopot PKP - Niepodległości20:05
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:06
Goyki20:08
Malczewskiego20:09
Wejherowska20:10
Kamienny Potok SKM20:12
Bernadowska20:13
Kolibki20:15
Orłowo SKM - "Klif"20:16
Orłowo SKM - Orłowska20:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:20
Centrum Nauki Experyment20:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:24
Armii Krajowej20:27
3 Maja [GDY]20:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:30
Stocznia SKM - Morska20:32
Mireckiego20:34
Morska - Estakada20:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:38
Wiejska20:40
Chylonia Centrum20:42
Raduńska20:43
Jaskółcza20:44
Bławatna20:45
Wiklinowa20:46
Żurawia20:47
Pustki Cisowskie20:48
Kurs nr 15 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie21:13
Żurawia21:14
Wiklinowa21:15
Bławatna21:16
Jaskółcza21:17
Raduńska21:18
Chylonia Centrum21:20
Wiejska21:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:23
Morska - Estakada21:25
Mireckiego21:27
Stocznia SKM - Morska21:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:31
3 Maja [GDY]21:33
Armii Krajowej21:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:37
Centrum Nauki Experyment21:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:40
Orłowo SKM - Orłowska21:43
Orłowo SKM - "Klif"21:44
Kolibki21:45
Bernadowska21:47
Kamienny Potok SKM21:48
Wejherowska21:50
Malczewskiego21:51
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:53
Sopot PKP - Niepodległości21:54
3 Maja [SOP]21:56
Sopot Reja21:57
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja22:17
3 Maja [SOP]22:18
Sopot PKP - Niepodległości22:19
Bohaterów Monte Cassino [SOP]22:20
Goyki22:22
Malczewskiego22:23
Wejherowska22:24
Kamienny Potok SKM22:26
Bernadowska22:27
Kolibki22:29
Orłowo SKM - "Klif"22:30
Orłowo SKM - Orłowska22:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:34
Centrum Nauki Experyment22:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:37
Armii Krajowej22:40
3 Maja [GDY]22:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:43
Stocznia SKM - Morska22:45
Mireckiego22:47
Morska - Estakada22:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:51
Wiejska22:53
Chylonia Centrum22:55
Raduńska22:56
Jaskółcza22:57
Bławatna22:58
Wiklinowa22:59
Żurawia23:00
Pustki Cisowskie23:01