• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
17:43
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie11:44
Pustki Cisowskie11:44
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie11:49
Żurawia11:50
Wiklinowa11:51
Bławatna11:52
Jaskółcza11:53
Raduńska11:54
Chylonia Centrum11:56
Wiejska11:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:59
Morska - Estakada12:01
Mireckiego12:03
Stocznia SKM - Morska12:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:07
3 Maja [GDY]12:08
Armii Krajowej12:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:14
Centrum Nauki Experyment12:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:17
Zwycięstwa - Wielkopolska12:18
Orłowo SKM - Orłowska12:20
Orłowo SKM - "Klif"12:22
Kolibki12:23
Kamienny Potok SKM12:25
Malczewskiego12:28
Bohaterów Monte Cassino12:30
Sopot PKP - Niepodległości12:31
3 Maja [SOP]12:33
Sopot Reja12:34
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:40
3 Maja [SOP]12:41
Sopot PKP - Niepodległości12:42
Bohaterów Monte Cassino12:44
Malczewskiego12:46
Kamienny Potok SKM12:49
Kolibki12:51
Orłowo SKM - "Klif"12:52
Orłowo SKM - Orłowska12:53
Zwycięstwa - Wielkopolska12:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:56
Centrum Nauki Experyment12:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:00
Armii Krajowej13:03
3 Maja [GDY]13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:06
Stocznia SKM - Morska13:08
Mireckiego13:10
Morska - Estakada13:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:14
Wiejska13:16
Chylonia Centrum13:19
Raduńska13:20
Jaskółcza13:21
Bławatna13:22
Wiklinowa13:23
Żurawia13:24
Pustki Cisowskie13:25
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie13:46
Żurawia13:47
Wiklinowa13:48
Bławatna13:49
Jaskółcza13:50
Raduńska13:51
Chylonia Centrum13:53
Wiejska13:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:56
Morska - Estakada13:58
Mireckiego14:00
Stocznia SKM - Morska14:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:04
3 Maja [GDY]14:05
Armii Krajowej14:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:11
Centrum Nauki Experyment14:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:14
Zwycięstwa - Wielkopolska14:15
Orłowo SKM - Orłowska14:17
Orłowo SKM - "Klif"14:19
Kolibki14:20
Kamienny Potok SKM14:22
Malczewskiego14:25
Bohaterów Monte Cassino14:27
Sopot PKP - Niepodległości14:28
3 Maja [SOP]14:30
Sopot Reja14:31
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja14:40
3 Maja [SOP]14:41
Sopot PKP - Niepodległości14:42
Bohaterów Monte Cassino14:44
Malczewskiego14:46
Kamienny Potok SKM14:49
Kolibki14:51
Orłowo SKM - "Klif"14:52
Orłowo SKM - Orłowska14:53
Zwycięstwa - Wielkopolska14:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:56
Centrum Nauki Experyment14:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:00
Armii Krajowej15:03
3 Maja [GDY]15:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:06
Stocznia SKM - Morska15:08
Mireckiego15:10
Morska - Estakada15:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:14
Wiejska15:16
Chylonia Centrum15:19
Raduńska15:20
Jaskółcza15:21
Bławatna15:22
Wiklinowa15:23
Żurawia15:24
Pustki Cisowskie15:25
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie15:46
Żurawia15:47
Wiklinowa15:48
Bławatna15:49
Jaskółcza15:50
Raduńska15:51
Chylonia Centrum15:53
Wiejska15:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:56
Morska - Estakada15:58
Mireckiego16:00
Stocznia SKM - Morska16:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:04
3 Maja [GDY]16:05
Armii Krajowej16:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:11
Centrum Nauki Experyment16:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:14
Zwycięstwa - Wielkopolska16:15
Orłowo SKM - Orłowska16:17
Orłowo SKM - "Klif"16:19
Kolibki16:20
Kamienny Potok SKM16:22
Malczewskiego16:25
Bohaterów Monte Cassino16:27
Sopot PKP - Niepodległości16:28
3 Maja [SOP]16:30
Sopot Reja16:31
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja16:40
3 Maja [SOP]16:41
Sopot PKP - Niepodległości16:42
Bohaterów Monte Cassino16:44
Malczewskiego16:46
Kamienny Potok SKM16:49
Kolibki16:51
Orłowo SKM - "Klif"16:52
Orłowo SKM - Orłowska16:53
Zwycięstwa - Wielkopolska16:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:56
Centrum Nauki Experyment16:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:00
Armii Krajowej17:03
3 Maja [GDY]17:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:06
Stocznia SKM - Morska17:08
Mireckiego17:10
Morska - Estakada17:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:14
Wiejska17:16
Chylonia Centrum17:19
Raduńska17:20
Jaskółcza17:21
Bławatna17:22
Wiklinowa17:23
Żurawia17:24
Pustki Cisowskie17:25
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie17:46
Żurawia17:47
Wiklinowa17:48
Bławatna17:49
Jaskółcza17:50
Raduńska17:51
Chylonia Centrum17:53
Wiejska17:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:56
Morska - Estakada17:58
Mireckiego18:00
Stocznia SKM - Morska18:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:04
3 Maja [GDY]18:05
Armii Krajowej18:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:10
Centrum Nauki Experyment18:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:13
Zwycięstwa - Wielkopolska18:14
Orłowo SKM - Orłowska18:16
Orłowo SKM - "Klif"18:18
Kolibki18:19
Kamienny Potok SKM18:21
Malczewskiego18:24
Bohaterów Monte Cassino18:26
Sopot PKP - Niepodległości18:27
3 Maja [SOP]18:29
Sopot Reja18:30
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja18:40
3 Maja [SOP]18:41
Sopot PKP - Niepodległości18:42
Bohaterów Monte Cassino18:44
Malczewskiego18:46
Kamienny Potok SKM18:49
Kolibki18:51
Orłowo SKM - "Klif"18:52
Orłowo SKM - Orłowska18:53
Zwycięstwa - Wielkopolska18:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:56
Centrum Nauki Experyment18:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:00
Armii Krajowej19:03
3 Maja [GDY]19:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:06
Stocznia SKM - Morska19:08
Mireckiego19:10
Morska - Estakada19:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:14
Wiejska19:16
Chylonia Centrum19:19
Raduńska19:20
Jaskółcza19:21
Bławatna19:22
Wiklinowa19:23
Żurawia19:24
Pustki Cisowskie19:25
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie19:53
Żurawia19:54
Wiklinowa19:55
Bławatna19:56
Jaskółcza19:57
Raduńska19:58
Chylonia Centrum20:00
Wiejska20:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:03
Morska - Estakada20:05
Mireckiego20:07
Stocznia SKM - Morska20:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:11
3 Maja [GDY]20:12
Armii Krajowej20:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:17
Centrum Nauki Experyment20:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:20
Zwycięstwa - Wielkopolska20:21
Orłowo SKM - Orłowska20:23
Orłowo SKM - "Klif"20:24
Kolibki20:25
Kamienny Potok SKM20:27
Malczewskiego20:30
Bohaterów Monte Cassino20:32
Sopot PKP - Niepodległości20:33
3 Maja [SOP]20:35
Sopot Reja20:36
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja20:49
3 Maja [SOP]20:50
Sopot PKP - Niepodległości20:51
Bohaterów Monte Cassino20:52
Malczewskiego20:54
Kamienny Potok SKM20:57
Kolibki20:59
Orłowo SKM - "Klif"21:00
Orłowo SKM - Orłowska21:01
Zwycięstwa - Wielkopolska21:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:04
Centrum Nauki Experyment21:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:07
Armii Krajowej21:10
3 Maja [GDY]21:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:13
Stocznia SKM - Morska21:15
Mireckiego21:17
Morska - Estakada21:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:21
Wiejska21:23
Chylonia Centrum21:25
Raduńska21:26
Jaskółcza21:27
Bławatna21:28
Wiklinowa21:29
Żurawia21:30
Pustki Cisowskie21:31
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie21:53
Żurawia21:54
Wiklinowa21:55
Bławatna21:56
Jaskółcza21:57
Raduńska21:58
Chylonia Centrum22:00
Wiejska22:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:03
Morska - Estakada22:05
Mireckiego22:07
Stocznia SKM - Morska22:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:11
3 Maja [GDY]22:12
Armii Krajowej22:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:17
Centrum Nauki Experyment22:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:20
Zwycięstwa - Wielkopolska22:21
Orłowo SKM - Orłowska22:23
Orłowo SKM - "Klif"22:24
Kolibki22:25
Kamienny Potok SKM22:27
Malczewskiego22:30
Bohaterów Monte Cassino22:32
Sopot PKP - Niepodległości22:33
3 Maja [SOP]22:35
Sopot Reja22:36
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja22:46
3 Maja [SOP]22:47
Sopot PKP - Niepodległości22:48
Bohaterów Monte Cassino22:49
Malczewskiego22:51
Kamienny Potok SKM22:54
Kolibki22:56
Orłowo SKM - "Klif"22:57
Orłowo SKM - Orłowska22:58
Zwycięstwa - Wielkopolska22:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:01
Centrum Nauki Experyment23:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM23:04
Armii Krajowej23:07
3 Maja [GDY]23:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:10
Stocznia SKM - Morska23:12
Mireckiego23:14
Morska - Estakada23:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:18
Wiejska23:20
Chylonia Centrum23:22
Raduńska23:23
Jaskółcza23:24
Bławatna23:25
Wiklinowa23:26
Żurawia23:27
Pustki Cisowskie23:28