• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
04:12
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie05:55
Pustki Cisowskie05:55
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:00
Żurawia06:01
Wiklinowa06:02
Bławatna06:03
Jaskółcza06:04
Raduńska06:06
Chylonia Centrum06:08
Wiejska06:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:12
Morska - Estakada06:14
Mireckiego06:16
Stocznia SKM - Morska06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:20
3 Maja [GDY]06:22
Armii Krajowej06:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:27
Centrum Nauki Experyment06:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:30
Orłowo SKM - Orłowska06:33
Orłowo SKM - "Klif"06:34
Kolibki06:35
Bernadowska06:37
Kamienny Potok SKM06:38
Wejherowska06:40
Malczewskiego06:41
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:43
Sopot PKP - Niepodległości06:44
3 Maja [SOP]06:46
Sopot Reja06:47
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja06:52
3 Maja [SOP]06:53
Sopot PKP - Niepodległości06:54
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:56
Goyki06:58
Malczewskiego06:59
Wejherowska07:00
Kamienny Potok SKM07:02
Bernadowska07:03
Kolibki07:05
Orłowo SKM - "Klif"07:06
Orłowo SKM - Orłowska07:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:11
Centrum Nauki Experyment07:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:16
Armii Krajowej07:19
3 Maja [GDY]07:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:22
Stocznia SKM - Morska07:24
Mireckiego07:26
Morska - Estakada07:28
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:30
Wiejska07:32
Chylonia Centrum07:34
Raduńska07:35
Jaskółcza07:36
Bławatna07:37
Wiklinowa07:38
Żurawia07:39
Pustki Cisowskie07:40
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie08:00
Żurawia08:01
Wiklinowa08:02
Bławatna08:03
Jaskółcza08:04
Raduńska08:06
Chylonia Centrum08:08
Wiejska08:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:12
Morska - Estakada08:14
Mireckiego08:16
Stocznia SKM - Morska08:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:20
3 Maja [GDY]08:22
Armii Krajowej08:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:28
Centrum Nauki Experyment08:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:32
Orłowo SKM - Orłowska08:35
Orłowo SKM - "Klif"08:36
Kolibki08:37
Bernadowska08:39
Kamienny Potok SKM08:40
Wejherowska08:42
Malczewskiego08:43
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:45
Sopot PKP - Niepodległości08:46
3 Maja [SOP]08:48
Sopot Reja08:49
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja08:57
3 Maja [SOP]08:58
Sopot PKP - Niepodległości08:59
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:01
Goyki09:03
Malczewskiego09:04
Wejherowska09:05
Kamienny Potok SKM09:07
Bernadowska09:08
Kolibki09:10
Orłowo SKM - "Klif"09:11
Orłowo SKM - Orłowska09:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:16
Centrum Nauki Experyment09:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:21
Armii Krajowej09:24
3 Maja [GDY]09:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:27
Stocznia SKM - Morska09:29
Mireckiego09:31
Morska - Estakada09:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:35
Wiejska09:37
Chylonia Centrum09:39
Raduńska09:40
Jaskółcza09:41
Bławatna09:42
Wiklinowa09:43
Żurawia09:44
Pustki Cisowskie09:45
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie10:06
Żurawia10:07
Wiklinowa10:08
Bławatna10:09
Jaskółcza10:10
Raduńska10:12
Chylonia Centrum10:14
Wiejska10:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:18
Morska - Estakada10:20
Mireckiego10:22
Stocznia SKM - Morska10:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:26
3 Maja [GDY]10:28
Armii Krajowej10:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:34
Centrum Nauki Experyment10:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:38
Orłowo SKM - Orłowska10:41
Orłowo SKM - "Klif"10:43
Kolibki10:44
Bernadowska10:46
Kamienny Potok SKM10:47
Wejherowska10:49
Malczewskiego10:50
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:52
Sopot PKP - Niepodległości10:53
3 Maja [SOP]10:55
Sopot Reja10:56
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja11:17
3 Maja [SOP]11:18
Sopot PKP - Niepodległości11:19
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:21
Goyki11:23
Malczewskiego11:24
Wejherowska11:25
Kamienny Potok SKM11:27
Bernadowska11:28
Kolibki11:30
Orłowo SKM - "Klif"11:31
Orłowo SKM - Orłowska11:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:36
Centrum Nauki Experyment11:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:41
Armii Krajowej11:44
3 Maja [GDY]11:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:47
Stocznia SKM - Morska11:49
Mireckiego11:51
Morska - Estakada11:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:55
Wiejska11:57
Chylonia Centrum11:59
Raduńska12:00
Jaskółcza12:01
Bławatna12:02
Wiklinowa12:03
Żurawia12:04
Pustki Cisowskie12:05
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie12:26
Żurawia12:27
Wiklinowa12:28
Bławatna12:29
Jaskółcza12:30
Raduńska12:32
Chylonia Centrum12:34
Wiejska12:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:38
Morska - Estakada12:40
Mireckiego12:42
Stocznia SKM - Morska12:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:46
3 Maja [GDY]12:48
Armii Krajowej12:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:54
Centrum Nauki Experyment12:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:58
Orłowo SKM - Orłowska13:01
Orłowo SKM - "Klif"13:03
Kolibki13:04
Bernadowska13:06
Kamienny Potok SKM13:07
Wejherowska13:09
Malczewskiego13:10
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:12
Sopot PKP - Niepodległości13:13
3 Maja [SOP]13:15
Sopot Reja13:16
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja13:35
3 Maja [SOP]13:36
Sopot PKP - Niepodległości13:37
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:39
Goyki13:41
Malczewskiego13:42
Wejherowska13:43
Kamienny Potok SKM13:45
Bernadowska13:46
Kolibki13:48
Orłowo SKM - "Klif"13:50
Orłowo SKM - Orłowska13:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:55
Centrum Nauki Experyment13:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:00
Armii Krajowej14:03
3 Maja [GDY]14:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:07
Stocznia SKM - Morska14:09
Mireckiego14:12
Morska - Estakada14:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:16
Wiejska14:18
Chylonia Centrum14:21
Raduńska14:22
Jaskółcza14:23
Bławatna14:24
Wiklinowa14:25
Żurawia14:26
Pustki Cisowskie14:27
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:45
Żurawia14:46
Wiklinowa14:47
Bławatna14:48
Jaskółcza14:49
Raduńska14:51
Chylonia Centrum14:53
Wiejska14:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:57
Morska - Estakada14:59
Mireckiego15:01
Stocznia SKM - Morska15:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:05
3 Maja [GDY]15:07
Armii Krajowej15:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:12
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:13
Centrum Nauki Experyment15:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:17
Orłowo SKM - Orłowska15:20
Orłowo SKM - "Klif"15:22
Kolibki15:23
Bernadowska15:25
Kamienny Potok SKM15:26
Wejherowska15:28
Malczewskiego15:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:31
Sopot PKP - Niepodległości15:32
3 Maja [SOP]15:34
Sopot Reja15:35
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:50
3 Maja [SOP]15:51
Sopot PKP - Niepodległości15:52
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:54
Goyki15:56
Malczewskiego15:57
Wejherowska15:58
Kamienny Potok SKM16:00
Bernadowska16:01
Kolibki16:03
Orłowo SKM - "Klif"16:05
Orłowo SKM - Orłowska16:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:10
Centrum Nauki Experyment16:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:15
Armii Krajowej16:18
3 Maja [GDY]16:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:22
Stocznia SKM - Morska16:24
Mireckiego16:27
Morska - Estakada16:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:31
Wiejska16:33
Chylonia Centrum16:36
Raduńska16:37
Jaskółcza16:38
Bławatna16:39
Wiklinowa16:40
Żurawia16:41
Pustki Cisowskie16:42
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie17:06
Żurawia17:07
Wiklinowa17:08
Bławatna17:09
Jaskółcza17:10
Raduńska17:12
Chylonia Centrum17:14
Wiejska17:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:18
Morska - Estakada17:20
Mireckiego17:22
Stocznia SKM - Morska17:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:26
3 Maja [GDY]17:28
Armii Krajowej17:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:34
Centrum Nauki Experyment17:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:38
Orłowo SKM - Orłowska17:41
Orłowo SKM - "Klif"17:43
Kolibki17:44
Bernadowska17:46
Kamienny Potok SKM17:47
Wejherowska17:49
Malczewskiego17:50
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:52
Sopot PKP - Niepodległości17:53
3 Maja [SOP]17:55
Sopot Reja17:56
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja18:22
3 Maja [SOP]18:23
Sopot PKP - Niepodległości18:24
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:26
Goyki18:28
Malczewskiego18:29
Wejherowska18:30
Kamienny Potok SKM18:32
Bernadowska18:33
Kolibki18:35
Orłowo SKM - "Klif"18:36
Orłowo SKM - Orłowska18:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:41
Centrum Nauki Experyment18:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:45
Armii Krajowej18:48
3 Maja [GDY]18:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:51
Stocznia SKM - Morska18:53
Mireckiego18:55
Morska - Estakada18:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:59
Wiejska19:01
Chylonia Centrum19:03
Raduńska19:04
Jaskółcza19:05
Bławatna19:06
Wiklinowa19:07
Żurawia19:08
Pustki Cisowskie19:09
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie19:28
Żurawia19:29
Wiklinowa19:30
Bławatna19:31
Jaskółcza19:32
Raduńska19:33
Chylonia Centrum19:35
Wiejska19:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:38
Morska - Estakada19:40
Mireckiego19:42
Stocznia SKM - Morska19:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:46
3 Maja [GDY]19:48
Armii Krajowej19:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:54
Centrum Nauki Experyment19:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:57
Orłowo SKM - Orłowska20:00
Orłowo SKM - "Klif"20:01
Kolibki20:02
Bernadowska20:04
Kamienny Potok SKM20:05
Wejherowska20:07
Malczewskiego20:08
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:10
Sopot PKP - Niepodległości20:11
3 Maja [SOP]20:13
Sopot Reja20:14
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja20:23
3 Maja [SOP]20:24
Sopot PKP - Niepodległości20:25
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:26
Goyki20:28
Malczewskiego20:29
Wejherowska20:30
Kamienny Potok SKM20:32
Bernadowska20:33
Kolibki20:35
Orłowo SKM - "Klif"20:36
Orłowo SKM - Orłowska20:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:40
Centrum Nauki Experyment20:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:44
Armii Krajowej20:47
3 Maja [GDY]20:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:50
Stocznia SKM - Morska20:52
Mireckiego20:54
Morska - Estakada20:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:58
Wiejska21:00
Chylonia Centrum21:02
Raduńska21:03
Jaskółcza21:04
Bławatna21:05
Wiklinowa21:06
Żurawia21:07
Pustki Cisowskie21:08
Kurs nr 15 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie21:47
Żurawia21:48
Wiklinowa21:49
Bławatna21:50
Jaskółcza21:51
Raduńska21:52
Chylonia Centrum21:54
Wiejska21:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:57
Morska - Estakada21:59
Mireckiego22:01
Stocznia SKM - Morska22:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:05
3 Maja [GDY]22:07
Armii Krajowej22:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:11
Centrum Nauki Experyment22:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:14
Orłowo SKM - Orłowska22:17
Orłowo SKM - "Klif"22:18
Kolibki22:19
Bernadowska22:21
Kamienny Potok SKM22:22
Wejherowska22:24
Malczewskiego22:25
Bohaterów Monte Cassino [SOP]22:27
Sopot PKP - Niepodległości22:28
3 Maja [SOP]22:30
Sopot Reja22:31
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja22:47
3 Maja [SOP]22:48
Sopot PKP - Niepodległości22:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]22:50
Goyki22:52
Malczewskiego22:53
Wejherowska22:54
Kamienny Potok SKM22:56
Bernadowska22:57
Kolibki22:59
Orłowo SKM - "Klif"23:00
Orłowo SKM - Orłowska23:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:04
Centrum Nauki Experyment23:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM23:07
Armii Krajowej23:10
3 Maja [GDY]23:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:13
Stocznia SKM - Morska23:15
Mireckiego23:17
Morska - Estakada23:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:21
Wiejska23:23
Chylonia Centrum23:25
Raduńska23:26
Jaskółcza23:27
Bławatna23:28
Wiklinowa23:29
Żurawia23:30
Pustki Cisowskie23:31