• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:25
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie05:25
Pustki Cisowskie05:25
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie05:30
Żurawia05:31
Wiklinowa05:32
Bławatna05:33
Jaskółcza05:34
Raduńska05:35
Chylonia Centrum05:37
Wiejska05:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:40
Morska - Estakada05:42
Mireckiego05:44
Stocznia SKM - Morska05:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:48
3 Maja [GDY]05:49
Armii Krajowej05:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:54
Centrum Nauki Experyment05:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:57
Zwycięstwa - Wielkopolska05:58
Orłowo SKM - Orłowska06:00
Orłowo SKM - "Klif"06:02
Kolibki06:03
Kamienny Potok SKM06:05
Wejherowska06:07
Malczewskiego06:08
Bohaterów Monte Cassino06:10
Sopot PKP - Niepodległości06:11
3 Maja [SOP]06:13
Sopot Reja06:14
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja06:25
3 Maja [SOP]06:26
Sopot PKP - Niepodległości06:27
Bohaterów Monte Cassino06:28
Malczewskiego06:30
Wejherowska06:31
Kamienny Potok SKM06:33
Kolibki06:35
Orłowo SKM - "Klif"06:36
Orłowo SKM - Orłowska06:37
Zwycięstwa - Wielkopolska06:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:40
Centrum Nauki Experyment06:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:44
Armii Krajowej06:46
3 Maja [GDY]06:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:49
Stocznia SKM - Morska06:51
Mireckiego06:53
Morska - Estakada06:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:57
Wiejska06:59
Chylonia Centrum07:01
Raduńska07:02
Jaskółcza07:03
Bławatna07:04
Wiklinowa07:05
Żurawia07:06
Pustki Cisowskie07:07
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie07:28
Żurawia07:29
Wiklinowa07:30
Bławatna07:31
Jaskółcza07:32
Raduńska07:33
Chylonia Centrum07:35
Wiejska07:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:39
Morska - Estakada07:41
Mireckiego07:43
Stocznia SKM - Morska07:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:48
3 Maja [GDY]07:49
Armii Krajowej07:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:54
Centrum Nauki Experyment07:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:57
Zwycięstwa - Wielkopolska07:58
Orłowo SKM - Orłowska08:00
Orłowo SKM - "Klif"08:02
Kolibki08:03
Kamienny Potok SKM08:05
Wejherowska08:07
Malczewskiego08:08
Bohaterów Monte Cassino08:10
Sopot PKP - Niepodległości08:11
3 Maja [SOP]08:13
Sopot Reja08:14
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja08:40
3 Maja [SOP]08:41
Sopot PKP - Niepodległości08:42
Bohaterów Monte Cassino08:44
Malczewskiego08:46
Wejherowska08:47
Kamienny Potok SKM08:49
Kolibki08:51
Orłowo SKM - "Klif"08:52
Orłowo SKM - Orłowska08:53
Zwycięstwa - Wielkopolska08:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:56
Centrum Nauki Experyment08:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:00
Armii Krajowej09:03
3 Maja [GDY]09:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:06
Stocznia SKM - Morska09:08
Mireckiego09:10
Morska - Estakada09:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:14
Wiejska09:16
Chylonia Centrum09:18
Raduńska09:19
Jaskółcza09:20
Bławatna09:21
Wiklinowa09:22
Żurawia09:23
Pustki Cisowskie09:24
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie10:00
Żurawia10:01
Wiklinowa10:02
Bławatna10:03
Jaskółcza10:04
Raduńska10:05
Chylonia Centrum10:07
Wiejska10:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:11
Morska - Estakada10:13
Mireckiego10:15
Stocznia SKM - Morska10:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:19
3 Maja [GDY]10:20
Armii Krajowej10:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:26
Centrum Nauki Experyment10:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:29
Zwycięstwa - Wielkopolska10:30
Orłowo SKM - Orłowska10:32
Orłowo SKM - "Klif"10:34
Kolibki10:35
Kamienny Potok SKM10:37
Wejherowska10:39
Malczewskiego10:40
Bohaterów Monte Cassino10:42
Sopot PKP - Niepodległości10:43
3 Maja [SOP]10:45
Sopot Reja10:46
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja11:10
3 Maja [SOP]11:11
Sopot PKP - Niepodległości11:12
Bohaterów Monte Cassino11:14
Malczewskiego11:16
Wejherowska11:17
Kamienny Potok SKM11:19
Kolibki11:21
Orłowo SKM - "Klif"11:22
Orłowo SKM - Orłowska11:23
Zwycięstwa - Wielkopolska11:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:26
Centrum Nauki Experyment11:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:30
Armii Krajowej11:33
3 Maja [GDY]11:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:36
Stocznia SKM - Morska11:38
Mireckiego11:40
Morska - Estakada11:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:44
Wiejska11:46
Chylonia Centrum11:49
Raduńska11:50
Jaskółcza11:51
Bławatna11:52
Wiklinowa11:53
Żurawia11:54
Pustki Cisowskie11:55
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie12:30
Żurawia12:31
Wiklinowa12:32
Bławatna12:33
Jaskółcza12:34
Raduńska12:35
Chylonia Centrum12:37
Wiejska12:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:41
Morska - Estakada12:43
Mireckiego12:45
Stocznia SKM - Morska12:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:49
3 Maja [GDY]12:51
Armii Krajowej12:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:57
Centrum Nauki Experyment12:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:01
Zwycięstwa - Wielkopolska13:02
Orłowo SKM - Orłowska13:04
Orłowo SKM - "Klif"13:06
Kolibki13:07
Kamienny Potok SKM13:09
Wejherowska13:11
Malczewskiego13:12
Bohaterów Monte Cassino13:14
Sopot PKP - Niepodległości13:15
3 Maja [SOP]13:17
Sopot Reja13:18
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja13:34
3 Maja [SOP]13:35
Sopot PKP - Niepodległości13:36
Bohaterów Monte Cassino13:38
Malczewskiego13:40
Wejherowska13:41
Kamienny Potok SKM13:43
Kolibki13:45
Orłowo SKM - "Klif"13:46
Orłowo SKM - Orłowska13:47
Zwycięstwa - Wielkopolska13:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:51
Centrum Nauki Experyment13:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:56
Armii Krajowej13:59
3 Maja [GDY]14:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:03
Stocznia SKM - Morska14:05
Mireckiego14:07
Morska - Estakada14:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:12
Wiejska14:14
Chylonia Centrum14:17
Raduńska14:18
Jaskółcza14:19
Bławatna14:20
Wiklinowa14:21
Żurawia14:22
Pustki Cisowskie14:23
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:45
Żurawia14:46
Wiklinowa14:47
Bławatna14:48
Jaskółcza14:49
Raduńska14:50
Chylonia Centrum14:52
Wiejska14:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:56
Morska - Estakada14:58
Mireckiego15:00
Stocznia SKM - Morska15:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:04
3 Maja [GDY]15:06
Armii Krajowej15:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:12
Centrum Nauki Experyment15:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:16
Zwycięstwa - Wielkopolska15:17
Orłowo SKM - Orłowska15:19
Orłowo SKM - "Klif"15:21
Kolibki15:22
Kamienny Potok SKM15:24
Wejherowska15:26
Malczewskiego15:27
Bohaterów Monte Cassino15:29
Sopot PKP - Niepodległości15:30
3 Maja [SOP]15:32
Sopot Reja15:33
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:49
3 Maja [SOP]15:50
Sopot PKP - Niepodległości15:51
Bohaterów Monte Cassino15:53
Malczewskiego15:55
Wejherowska15:56
Kamienny Potok SKM15:58
Kolibki16:00
Orłowo SKM - "Klif"16:01
Orłowo SKM - Orłowska16:02
Zwycięstwa - Wielkopolska16:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:06
Centrum Nauki Experyment16:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:11
Armii Krajowej16:14
3 Maja [GDY]16:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:18
Stocznia SKM - Morska16:20
Mireckiego16:22
Morska - Estakada16:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:27
Wiejska16:29
Chylonia Centrum16:32
Raduńska16:33
Jaskółcza16:34
Bławatna16:35
Wiklinowa16:36
Żurawia16:37
Pustki Cisowskie16:38
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:58
Żurawia16:59
Wiklinowa17:00
Bławatna17:01
Jaskółcza17:02
Raduńska17:03
Chylonia Centrum17:05
Wiejska17:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:09
Morska - Estakada17:11
Mireckiego17:13
Stocznia SKM - Morska17:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:17
3 Maja [GDY]17:19
Armii Krajowej17:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:25
Centrum Nauki Experyment17:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:29
Zwycięstwa - Wielkopolska17:30
Orłowo SKM - Orłowska17:32
Orłowo SKM - "Klif"17:34
Kolibki17:35
Kamienny Potok SKM17:37
Wejherowska17:39
Malczewskiego17:40
Bohaterów Monte Cassino17:42
Sopot PKP - Niepodległości17:43
3 Maja [SOP]17:45
Sopot Reja17:46
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja18:12
3 Maja [SOP]18:13
Sopot PKP - Niepodległości18:14
Bohaterów Monte Cassino18:16
Malczewskiego18:18
Wejherowska18:19
Kamienny Potok SKM18:21
Kolibki18:23
Orłowo SKM - "Klif"18:24
Orłowo SKM - Orłowska18:25
Zwycięstwa - Wielkopolska18:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:28
Centrum Nauki Experyment18:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:32
Armii Krajowej18:35
3 Maja [GDY]18:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:38
Stocznia SKM - Morska18:40
Mireckiego18:42
Morska - Estakada18:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:46
Wiejska18:48
Chylonia Centrum18:51
Raduńska18:52
Jaskółcza18:53
Bławatna18:54
Wiklinowa18:55
Żurawia18:56
Pustki Cisowskie18:57
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie19:43
Żurawia19:44
Wiklinowa19:45
Bławatna19:46
Jaskółcza19:47
Raduńska19:48
Chylonia Centrum19:50
Wiejska19:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:53
Morska - Estakada19:55
Mireckiego19:57
Stocznia SKM - Morska19:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:01
3 Maja [GDY]20:02
Armii Krajowej20:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:07
Centrum Nauki Experyment20:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:10
Zwycięstwa - Wielkopolska20:11
Orłowo SKM - Orłowska20:13
Orłowo SKM - "Klif"20:14
Kolibki20:15
Kamienny Potok SKM20:17
Wejherowska20:19
Malczewskiego20:20
Bohaterów Monte Cassino20:22
Sopot PKP - Niepodległości20:23
3 Maja [SOP]20:25
Sopot Reja20:26
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja20:39
3 Maja [SOP]20:40
Sopot PKP - Niepodległości20:41
Bohaterów Monte Cassino20:42
Malczewskiego20:44
Wejherowska20:45
Kamienny Potok SKM20:47
Kolibki20:49
Orłowo SKM - "Klif"20:50
Orłowo SKM - Orłowska20:51
Zwycięstwa - Wielkopolska20:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:54
Centrum Nauki Experyment20:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:58
Armii Krajowej21:01
3 Maja [GDY]21:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:04
Stocznia SKM - Morska21:06
Mireckiego21:08
Morska - Estakada21:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:12
Wiejska21:14
Chylonia Centrum21:16
Raduńska21:17
Jaskółcza21:18
Bławatna21:19
Wiklinowa21:20
Żurawia21:21
Pustki Cisowskie21:22