• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:26
Kurs nr 12 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie18:46
Żurawia18:47
Wiklinowa18:48
Bławatna18:49
Jaskółcza18:50
Raduńska18:51
Chylonia Centrum18:53
Wiejska18:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:56
Morska - Estakada18:58
Mireckiego19:00
Stocznia SKM - Morska19:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:04
3 Maja [GDY]19:05
Armii Krajowej19:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:10
Centrum Nauki Experyment19:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:13
Zwycięstwa - Wielkopolska19:14
Orłowo SKM - Orłowska19:16
Orłowo SKM - "Klif"19:17
Kolibki19:18
Kamienny Potok SKM19:20
Malczewskiego19:23
Bohaterów Monte Cassino19:25
Sopot PKP - Niepodległości19:26
3 Maja [SOP]19:28
Sopot Reja19:29
Kurs nr 13 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja19:41
3 Maja [SOP]19:42
Sopot PKP - Niepodległości19:43
Bohaterów Monte Cassino19:44
Malczewskiego19:46
Kamienny Potok SKM19:49
Kolibki19:51
Orłowo SKM - "Klif"19:52
Orłowo SKM - Orłowska19:53
Zwycięstwa - Wielkopolska19:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:56
Centrum Nauki Experyment19:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:00
Armii Krajowej20:03
3 Maja [GDY]20:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:06
Stocznia SKM - Morska20:08
Mireckiego20:10
Morska - Estakada20:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:14
Wiejska20:16
Chylonia Centrum20:18
Raduńska20:19
Jaskółcza20:20
Bławatna20:21
Wiklinowa20:22
Żurawia20:23
Pustki Cisowskie20:24
Kurs nr 14 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie20:53
Żurawia20:54
Wiklinowa20:55
Bławatna20:56
Jaskółcza20:57
Raduńska20:58
Chylonia Centrum21:00
Wiejska21:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:03
Morska - Estakada21:05
Mireckiego21:07
Stocznia SKM - Morska21:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:11
3 Maja [GDY]21:12
Armii Krajowej21:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:17
Centrum Nauki Experyment21:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:20
Zwycięstwa - Wielkopolska21:21
Orłowo SKM - Orłowska21:23
Orłowo SKM - "Klif"21:24
Kolibki21:25
Kamienny Potok SKM21:27
Malczewskiego21:30
Bohaterów Monte Cassino21:32
Sopot PKP - Niepodległości21:33
3 Maja [SOP]21:35
Sopot Reja21:36
Kurs nr 15 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja21:49
3 Maja [SOP]21:50
Sopot PKP - Niepodległości21:51
Bohaterów Monte Cassino21:52
Malczewskiego21:54
Kamienny Potok SKM21:57
Kolibki21:59
Orłowo SKM - "Klif"22:00
Orłowo SKM - Orłowska22:01
Zwycięstwa - Wielkopolska22:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:04
Centrum Nauki Experyment22:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:07
Armii Krajowej22:10
3 Maja [GDY]22:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:13
Stocznia SKM - Morska22:15
Mireckiego22:17
Morska - Estakada22:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:21
Wiejska22:23
Chylonia Centrum22:25
Raduńska22:26
Jaskółcza22:27
Bławatna22:28
Wiklinowa22:29
Żurawia22:30
Pustki Cisowskie22:31
Kurs nr 16 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pustki Cisowskie22:43
Żurawia22:44
Wiklinowa22:45
Bławatna22:46
Jaskółcza22:47
Raduńska22:48
Chylonia Centrum22:50
Wiejska22:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:53
Morska - Estakada22:56
Hutnicza - Estakada22:58
Obłuże Centrum23:01
Kuśnierska23:03
Podgórska23:04
Żeliwna23:06
Żelazna23:07
Pogórze Dolne23:08
Baza na Pogórzu Dolnym23:09