• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
20:56
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie11:46
Pustki Cisowskie11:46
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie11:51
Żurawia11:52
Wiklinowa11:53
Bławatna11:54
Jaskółcza11:55
Raduńska11:56
Chylonia Centrum11:58
Wiejska12:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:01
Morska - Estakada12:03
Mireckiego12:05
Stocznia SKM - Morska12:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:09
3 Maja [GDY]12:11
Armii Krajowej12:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:17
Centrum Nauki Experyment12:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:20
Orłowo SKM - Orłowska12:23
Orłowo SKM - "Klif"12:24
Kolibki12:25
Bernadowska12:27
Kamienny Potok SKM12:28
Wejherowska12:30
Malczewskiego12:31
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:33
Sopot PKP - Niepodległości12:34
3 Maja [SOP]12:36
Sopot Reja12:37
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:47
3 Maja [SOP]12:48
Sopot PKP - Niepodległości12:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:51
Goyki12:53
Malczewskiego12:54
Wejherowska12:55
Kamienny Potok SKM12:57
Bernadowska12:58
Kolibki13:00
Orłowo SKM - "Klif"13:01
Orłowo SKM - Orłowska13:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:05
Centrum Nauki Experyment13:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:09
Armii Krajowej13:12
3 Maja [GDY]13:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:15
Stocznia SKM - Morska13:17
Mireckiego13:19
Morska - Estakada13:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:23
Wiejska13:25
Chylonia Centrum13:27
Raduńska13:28
Jaskółcza13:29
Bławatna13:30
Wiklinowa13:31
Żurawia13:32
Pustki Cisowskie13:33
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie13:50
Żurawia13:51
Wiklinowa13:52
Bławatna13:53
Jaskółcza13:54
Raduńska13:56
Chylonia Centrum13:58
Wiejska14:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:01
Morska - Estakada14:03
Mireckiego14:05
Stocznia SKM - Morska14:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:09
3 Maja [GDY]14:11
Armii Krajowej14:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:17
Centrum Nauki Experyment14:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:20
Orłowo SKM - Orłowska14:23
Orłowo SKM - "Klif"14:24
Kolibki14:25
Bernadowska14:27
Kamienny Potok SKM14:28
Wejherowska14:30
Malczewskiego14:31
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:33
Sopot PKP - Niepodległości14:34
3 Maja [SOP]14:36
Sopot Reja14:37
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja14:47
3 Maja [SOP]14:48
Sopot PKP - Niepodległości14:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:51
Goyki14:53
Malczewskiego14:54
Wejherowska14:55
Kamienny Potok SKM14:57
Bernadowska14:58
Kolibki15:00
Orłowo SKM - "Klif"15:01
Orłowo SKM - Orłowska15:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:05
Centrum Nauki Experyment15:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:09
Armii Krajowej15:12
3 Maja [GDY]15:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:15
Stocznia SKM - Morska15:17
Mireckiego15:19
Morska - Estakada15:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:23
Wiejska15:25
Chylonia Centrum15:28
Raduńska15:29
Jaskółcza15:30
Bławatna15:31
Wiklinowa15:32
Żurawia15:33
Pustki Cisowskie15:34
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie15:50
Żurawia15:51
Wiklinowa15:52
Bławatna15:53
Jaskółcza15:54
Raduńska15:56
Chylonia Centrum15:58
Wiejska16:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:01
Morska - Estakada16:03
Mireckiego16:05
Stocznia SKM - Morska16:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:09
3 Maja [GDY]16:11
Armii Krajowej16:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:17
Centrum Nauki Experyment16:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:20
Orłowo SKM - Orłowska16:23
Orłowo SKM - "Klif"16:24
Kolibki16:25
Bernadowska16:27
Kamienny Potok SKM16:28
Wejherowska16:30
Malczewskiego16:31
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:33
Sopot PKP - Niepodległości16:34
3 Maja [SOP]16:36
Sopot Reja16:37
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja16:47
3 Maja [SOP]16:48
Sopot PKP - Niepodległości16:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:51
Goyki16:53
Malczewskiego16:54
Wejherowska16:55
Kamienny Potok SKM16:57
Bernadowska16:58
Kolibki17:00
Orłowo SKM - "Klif"17:01
Orłowo SKM - Orłowska17:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:05
Centrum Nauki Experyment17:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:09
Armii Krajowej17:12
3 Maja [GDY]17:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:15
Stocznia SKM - Morska17:17
Mireckiego17:19
Morska - Estakada17:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:23
Wiejska17:25
Chylonia Centrum17:28
Raduńska17:29
Jaskółcza17:30
Bławatna17:31
Wiklinowa17:32
Żurawia17:33
Pustki Cisowskie17:34
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie17:50
Żurawia17:51
Wiklinowa17:52
Bławatna17:53
Jaskółcza17:54
Raduńska17:56
Chylonia Centrum17:58
Wiejska18:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:01
Morska - Estakada18:03
Mireckiego18:05
Stocznia SKM - Morska18:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:09
3 Maja [GDY]18:11
Armii Krajowej18:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:16
Centrum Nauki Experyment18:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:19
Orłowo SKM - Orłowska18:22
Orłowo SKM - "Klif"18:23
Kolibki18:24
Bernadowska18:26
Kamienny Potok SKM18:27
Wejherowska18:29
Malczewskiego18:30
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:32
Sopot PKP - Niepodległości18:33
3 Maja [SOP]18:35
Sopot Reja18:36
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja18:47
3 Maja [SOP]18:48
Sopot PKP - Niepodległości18:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:51
Goyki18:53
Malczewskiego18:54
Wejherowska18:55
Kamienny Potok SKM18:57
Bernadowska18:58
Kolibki19:00
Orłowo SKM - "Klif"19:01
Orłowo SKM - Orłowska19:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:05
Centrum Nauki Experyment19:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:09
Armii Krajowej19:12
3 Maja [GDY]19:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:15
Stocznia SKM - Morska19:17
Mireckiego19:19
Morska - Estakada19:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:23
Wiejska19:25
Chylonia Centrum19:27
Raduńska19:28
Jaskółcza19:29
Bławatna19:30
Wiklinowa19:31
Żurawia19:32
Pustki Cisowskie19:33
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie19:51
Żurawia19:52
Wiklinowa19:53
Bławatna19:54
Jaskółcza19:55
Raduńska19:56
Chylonia Centrum19:58
Wiejska20:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:01
Morska - Estakada20:03
Mireckiego20:05
Stocznia SKM - Morska20:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:09
3 Maja [GDY]20:11
Armii Krajowej20:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:16
Centrum Nauki Experyment20:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:19
Orłowo SKM - Orłowska20:22
Orłowo SKM - "Klif"20:23
Kolibki20:24
Bernadowska20:26
Kamienny Potok SKM20:27
Wejherowska20:29
Malczewskiego20:30
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:32
Sopot PKP - Niepodległości20:33
3 Maja [SOP]20:35
Sopot Reja20:36
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja20:47
3 Maja [SOP]20:48
Sopot PKP - Niepodległości20:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:50
Goyki20:52
Malczewskiego20:53
Wejherowska20:54
Kamienny Potok SKM20:56
Bernadowska20:57
Kolibki20:59
Orłowo SKM - "Klif"21:00
Orłowo SKM - Orłowska21:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:04
Centrum Nauki Experyment21:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:07
Armii Krajowej21:10
3 Maja [GDY]21:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:13
Stocznia SKM - Morska21:15
Mireckiego21:17
Morska - Estakada21:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:21
Wiejska21:23
Chylonia Centrum21:25
Raduńska21:26
Jaskółcza21:27
Bławatna21:28
Wiklinowa21:29
Żurawia21:30
Pustki Cisowskie21:31
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie21:47
Żurawia21:48
Wiklinowa21:49
Bławatna21:50
Jaskółcza21:51
Raduńska21:52
Chylonia Centrum21:54
Wiejska21:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:57
Morska - Estakada21:59
Mireckiego22:01
Stocznia SKM - Morska22:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:05
3 Maja [GDY]22:07
Armii Krajowej22:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:11
Centrum Nauki Experyment22:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:14
Orłowo SKM - Orłowska22:17
Orłowo SKM - "Klif"22:18
Kolibki22:19
Bernadowska22:21
Kamienny Potok SKM22:22
Wejherowska22:24
Malczewskiego22:25
Bohaterów Monte Cassino [SOP]22:27
Sopot PKP - Niepodległości22:28
3 Maja [SOP]22:30
Sopot Reja22:31
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja22:47
3 Maja [SOP]22:48
Sopot PKP - Niepodległości22:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]22:50
Goyki22:52
Malczewskiego22:53
Wejherowska22:54
Kamienny Potok SKM22:56
Bernadowska22:57
Kolibki22:59
Orłowo SKM - "Klif"23:00
Orłowo SKM - Orłowska23:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:04
Centrum Nauki Experyment23:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM23:07
Armii Krajowej23:10
3 Maja [GDY]23:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:13
Stocznia SKM - Morska23:15
Mireckiego23:17
Morska - Estakada23:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:21
Wiejska23:23
Chylonia Centrum23:25
Raduńska23:26
Jaskółcza23:27
Bławatna23:28
Wiklinowa23:29
Żurawia23:30
Pustki Cisowskie23:31