• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:55
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie10:44
Pustki Cisowskie10:44
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie10:49
Żurawia10:50
Wiklinowa10:51
Bławatna10:52
Jaskółcza10:53
Raduńska10:54
Chylonia Centrum10:56
Wiejska10:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:59
Morska - Estakada11:01
Mireckiego11:03
Stocznia SKM - Morska11:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:07
3 Maja [GDY]11:08
Armii Krajowej11:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:14
Centrum Nauki Experyment11:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:17
Zwycięstwa - Wielkopolska11:18
Orłowo SKM - Orłowska11:20
Orłowo SKM - "Klif"11:22
Kolibki11:23
Kamienny Potok SKM11:25
Wejherowska11:27
Malczewskiego11:28
Bohaterów Monte Cassino11:30
Sopot PKP - Niepodległości11:31
3 Maja [SOP]11:33
Sopot Reja11:34
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja11:40
3 Maja [SOP]11:41
Sopot PKP - Niepodległości11:42
Bohaterów Monte Cassino11:44
Malczewskiego11:46
Wejherowska11:47
Kamienny Potok SKM11:49
Kolibki11:51
Orłowo SKM - "Klif"11:52
Orłowo SKM - Orłowska11:53
Zwycięstwa - Wielkopolska11:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:56
Centrum Nauki Experyment11:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:00
Armii Krajowej12:03
3 Maja [GDY]12:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:06
Stocznia SKM - Morska12:08
Mireckiego12:10
Morska - Estakada12:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:14
Wiejska12:16
Chylonia Centrum12:19
Raduńska12:20
Jaskółcza12:21
Bławatna12:22
Wiklinowa12:23
Żurawia12:24
Pustki Cisowskie12:25
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie12:49
Żurawia12:50
Wiklinowa12:51
Bławatna12:52
Jaskółcza12:53
Raduńska12:54
Chylonia Centrum12:56
Wiejska12:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:59
Morska - Estakada13:01
Mireckiego13:03
Stocznia SKM - Morska13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:07
3 Maja [GDY]13:08
Armii Krajowej13:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:14
Centrum Nauki Experyment13:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:17
Zwycięstwa - Wielkopolska13:18
Orłowo SKM - Orłowska13:20
Orłowo SKM - "Klif"13:22
Kolibki13:23
Kamienny Potok SKM13:25
Wejherowska13:27
Malczewskiego13:28
Bohaterów Monte Cassino13:30
Sopot PKP - Niepodległości13:31
3 Maja [SOP]13:33
Sopot Reja13:34
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja13:40
3 Maja [SOP]13:41
Sopot PKP - Niepodległości13:42
Bohaterów Monte Cassino13:44
Malczewskiego13:46
Wejherowska13:47
Kamienny Potok SKM13:49
Kolibki13:51
Orłowo SKM - "Klif"13:52
Orłowo SKM - Orłowska13:53
Zwycięstwa - Wielkopolska13:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:56
Centrum Nauki Experyment13:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:00
Armii Krajowej14:03
3 Maja [GDY]14:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:06
Stocznia SKM - Morska14:08
Mireckiego14:10
Morska - Estakada14:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:14
Wiejska14:16
Chylonia Centrum14:19
Raduńska14:20
Jaskółcza14:21
Bławatna14:22
Wiklinowa14:23
Żurawia14:24
Pustki Cisowskie14:25
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:46
Żurawia14:47
Wiklinowa14:48
Bławatna14:49
Jaskółcza14:50
Raduńska14:51
Chylonia Centrum14:53
Wiejska14:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:56
Morska - Estakada14:58
Mireckiego15:00
Stocznia SKM - Morska15:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:04
3 Maja [GDY]15:05
Armii Krajowej15:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:11
Centrum Nauki Experyment15:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:14
Zwycięstwa - Wielkopolska15:15
Orłowo SKM - Orłowska15:17
Orłowo SKM - "Klif"15:19
Kolibki15:20
Kamienny Potok SKM15:22
Wejherowska15:24
Malczewskiego15:25
Bohaterów Monte Cassino15:27
Sopot PKP - Niepodległości15:28
3 Maja [SOP]15:30
Sopot Reja15:31
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:40
3 Maja [SOP]15:41
Sopot PKP - Niepodległości15:42
Bohaterów Monte Cassino15:44
Malczewskiego15:46
Wejherowska15:47
Kamienny Potok SKM15:49
Kolibki15:51
Orłowo SKM - "Klif"15:52
Orłowo SKM - Orłowska15:53
Zwycięstwa - Wielkopolska15:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:56
Centrum Nauki Experyment15:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:00
Armii Krajowej16:03
3 Maja [GDY]16:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:06
Stocznia SKM - Morska16:08
Mireckiego16:10
Morska - Estakada16:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:14
Wiejska16:16
Chylonia Centrum16:19
Raduńska16:20
Jaskółcza16:21
Bławatna16:22
Wiklinowa16:23
Żurawia16:24
Pustki Cisowskie16:25
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:46
Żurawia16:47
Wiklinowa16:48
Bławatna16:49
Jaskółcza16:50
Raduńska16:51
Chylonia Centrum16:53
Wiejska16:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:56
Morska - Estakada16:58
Mireckiego17:00
Stocznia SKM - Morska17:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:04
3 Maja [GDY]17:05
Armii Krajowej17:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:11
Centrum Nauki Experyment17:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:14
Zwycięstwa - Wielkopolska17:15
Orłowo SKM - Orłowska17:17
Orłowo SKM - "Klif"17:19
Kolibki17:20
Kamienny Potok SKM17:22
Wejherowska17:24
Malczewskiego17:25
Bohaterów Monte Cassino17:27
Sopot PKP - Niepodległości17:28
3 Maja [SOP]17:30
Sopot Reja17:31
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja17:41
3 Maja [SOP]17:42
Sopot PKP - Niepodległości17:43
Bohaterów Monte Cassino17:44
Malczewskiego17:46
Wejherowska17:47
Kamienny Potok SKM17:49
Kolibki17:51
Orłowo SKM - "Klif"17:52
Orłowo SKM - Orłowska17:53
Zwycięstwa - Wielkopolska17:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:56
Centrum Nauki Experyment17:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:00
Armii Krajowej18:03
3 Maja [GDY]18:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:06
Stocznia SKM - Morska18:08
Mireckiego18:10
Morska - Estakada18:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:14
Wiejska18:16
Chylonia Centrum18:19
Raduńska18:20
Jaskółcza18:21
Bławatna18:22
Wiklinowa18:23
Żurawia18:24
Pustki Cisowskie18:25