• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
03:32
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Morska - Estakada04:42
Mireckiego04:44
Stocznia SKM - Morska04:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska04:48
3 Maja [GDY]04:50
Armii Krajowej04:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM04:54
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka04:55
Centrum Nauki Experyment04:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny04:58
Orłowo SKM - Orłowska05:01
Orłowo SKM - "Klif"05:02
Kolibki05:03
Kamienny Potok SKM05:05
Wejherowska05:07
Malczewskiego05:08
Bohaterów Monte Cassino [SOP]05:10
Sopot PKP - Niepodległości05:11
3 Maja [SOP]05:13
Sopot Reja05:14
Kurs nr 1 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja05:25
3 Maja [SOP]05:26
Sopot PKP - Niepodległości05:27
Bohaterów Monte Cassino [SOP]05:29
Malczewskiego05:31
Wejherowska05:32
Kamienny Potok SKM05:34
Kolibki05:36
Orłowo SKM - "Klif"05:37
Orłowo SKM - Orłowska05:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:41
Centrum Nauki Experyment05:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:46
Armii Krajowej05:48
3 Maja [GDY]05:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:51
Stocznia SKM - Morska05:53
Mireckiego05:55
Morska - Estakada05:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:59
Wiejska06:01
Chylonia Centrum06:03
Raduńska06:04
Jaskółcza06:05
Bławatna06:06
Wiklinowa06:07
Żurawia06:08
Pustki Cisowskie06:09
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:18
Żurawia06:19
Wiklinowa06:20
Bławatna06:21
Jaskółcza06:22
Raduńska06:24
Chylonia Centrum06:26
Wiejska06:28
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:30
Morska - Estakada06:32
Mireckiego06:34
Stocznia SKM - Morska06:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:38
3 Maja [GDY]06:40
Armii Krajowej06:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:44
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:45
Centrum Nauki Experyment06:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:48
Orłowo SKM - Orłowska06:51
Orłowo SKM - "Klif"06:52
Kolibki06:53
Kamienny Potok SKM06:55
Wejherowska06:57
Malczewskiego06:58
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:00
Sopot PKP - Niepodległości07:01
3 Maja [SOP]07:03
Sopot Reja07:04
Kurs nr 3 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja07:09
3 Maja [SOP]07:10
Sopot PKP - Niepodległości07:11
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:13
Malczewskiego07:15
Wejherowska07:16
Kamienny Potok SKM07:18
Kolibki07:20
Orłowo SKM - "Klif"07:21
Orłowo SKM - Orłowska07:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:26
Centrum Nauki Experyment07:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:31
Armii Krajowej07:34
3 Maja [GDY]07:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:37
Stocznia SKM - Morska07:39
Mireckiego07:41
Morska - Estakada07:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:45
Wiejska07:47
Chylonia Centrum07:49
Raduńska07:50
Jaskółcza07:51
Bławatna07:52
Wiklinowa07:53
Żurawia07:54
Pustki Cisowskie07:55
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie08:07
Żurawia08:08
Wiklinowa08:09
Bławatna08:10
Jaskółcza08:11
Raduńska08:13
Chylonia Centrum08:15
Wiejska08:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:19
Morska - Estakada08:21
Mireckiego08:23
Stocznia SKM - Morska08:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:27
3 Maja [GDY]08:29
Armii Krajowej08:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:35
Centrum Nauki Experyment08:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:39
Orłowo SKM - Orłowska08:42
Orłowo SKM - "Klif"08:43
Kolibki08:44
Kamienny Potok SKM08:46
Wejherowska08:48
Malczewskiego08:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:51
Sopot PKP - Niepodległości08:52
3 Maja [SOP]08:54
Sopot Reja08:55
Kurs nr 5 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja09:19
3 Maja [SOP]09:20
Sopot PKP - Niepodległości09:21
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:23
Malczewskiego09:25
Wejherowska09:26
Kamienny Potok SKM09:28
Kolibki09:30
Orłowo SKM - "Klif"09:31
Orłowo SKM - Orłowska09:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:36
Centrum Nauki Experyment09:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:41
Armii Krajowej09:44
3 Maja [GDY]09:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:47
Stocznia SKM - Morska09:49
Mireckiego09:51
Morska - Estakada09:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:55
Wiejska09:57
Chylonia Centrum09:59
Raduńska10:00
Jaskółcza10:01
Bławatna10:02
Wiklinowa10:03
Żurawia10:04
Pustki Cisowskie10:05
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie10:26
Żurawia10:27
Wiklinowa10:28
Bławatna10:29
Jaskółcza10:30
Raduńska10:32
Chylonia Centrum10:34
Wiejska10:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:38
Morska - Estakada10:40
Mireckiego10:42
Stocznia SKM - Morska10:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:46
3 Maja [GDY]10:48
Armii Krajowej10:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:54
Centrum Nauki Experyment10:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:58
Orłowo SKM - Orłowska11:01
Orłowo SKM - "Klif"11:03
Kolibki11:04
Kamienny Potok SKM11:06
Wejherowska11:08
Malczewskiego11:09
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:11
Sopot PKP - Niepodległości11:12
3 Maja [SOP]11:14
Sopot Reja11:15
Kurs nr 7 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja11:39
3 Maja [SOP]11:40
Sopot PKP - Niepodległości11:41
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:43
Malczewskiego11:45
Wejherowska11:46
Kamienny Potok SKM11:48
Kolibki11:50
Orłowo SKM - "Klif"11:51
Orłowo SKM - Orłowska11:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:56
Centrum Nauki Experyment11:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:01
Armii Krajowej12:04
3 Maja [GDY]12:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:07
Stocznia SKM - Morska12:09
Mireckiego12:11
Morska - Estakada12:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:15
Wiejska12:17
Chylonia Centrum12:19
Raduńska12:20
Jaskółcza12:21
Bławatna12:22
Wiklinowa12:23
Żurawia12:24
Pustki Cisowskie12:25
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie13:00
Żurawia13:01
Wiklinowa13:02
Bławatna13:03
Jaskółcza13:04
Raduńska13:06
Chylonia Centrum13:08
Wiejska13:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:12
Morska - Estakada13:14
Mireckiego13:16
Stocznia SKM - Morska13:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:20
3 Maja [GDY]13:22
Armii Krajowej13:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:28
Centrum Nauki Experyment13:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:32
Orłowo SKM - Orłowska13:35
Orłowo SKM - "Klif"13:37
Kolibki13:38
Kamienny Potok SKM13:40
Wejherowska13:42
Malczewskiego13:43
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:45
Sopot PKP - Niepodległości13:46
3 Maja [SOP]13:48
Sopot Reja13:49
Kurs nr 9 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja14:04
3 Maja [SOP]14:05
Sopot PKP - Niepodległości14:06
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:08
Malczewskiego14:10
Wejherowska14:11
Kamienny Potok SKM14:13
Kolibki14:15
Orłowo SKM - "Klif"14:17
Orłowo SKM - Orłowska14:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:22
Centrum Nauki Experyment14:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:27
Armii Krajowej14:30
3 Maja [GDY]14:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:34
Stocznia SKM - Morska14:36
Mireckiego14:39
Morska - Estakada14:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:43
Wiejska14:45
Chylonia Centrum14:48
Raduńska14:49
Jaskółcza14:50
Bławatna14:51
Wiklinowa14:52
Żurawia14:53
Pustki Cisowskie14:54
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie15:15
Żurawia15:16
Wiklinowa15:17
Bławatna15:18
Jaskółcza15:19
Raduńska15:21
Chylonia Centrum15:23
Wiejska15:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:27
Morska - Estakada15:29
Mireckiego15:31
Stocznia SKM - Morska15:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:35
3 Maja [GDY]15:37
Armii Krajowej15:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:43
Centrum Nauki Experyment15:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:47
Orłowo SKM - Orłowska15:50
Orłowo SKM - "Klif"15:52
Kolibki15:53
Kamienny Potok SKM15:55
Wejherowska15:57
Malczewskiego15:58
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:00
Sopot PKP - Niepodległości16:01
3 Maja [SOP]16:03
Sopot Reja16:04
Kurs nr 11 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja16:19
3 Maja [SOP]16:20
Sopot PKP - Niepodległości16:21
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:23
Malczewskiego16:25
Wejherowska16:26
Kamienny Potok SKM16:28
Kolibki16:30
Orłowo SKM - "Klif"16:32
Orłowo SKM - Orłowska16:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:37
Centrum Nauki Experyment16:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:42
Armii Krajowej16:45
3 Maja [GDY]16:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:49
Stocznia SKM - Morska16:51
Mireckiego16:54
Morska - Estakada16:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:58
Wiejska17:00
Chylonia Centrum17:03
Raduńska17:04
Jaskółcza17:05
Bławatna17:06
Wiklinowa17:07
Żurawia17:08
Pustki Cisowskie17:09
Kurs nr 12 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie17:38
Żurawia17:39
Wiklinowa17:40
Bławatna17:41
Jaskółcza17:42
Raduńska17:44
Chylonia Centrum17:46
Wiejska17:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:49
Morska - Estakada17:51
Mireckiego17:53
Stocznia SKM - Morska17:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:57
3 Maja [GDY]17:59
Armii Krajowej18:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:05
Centrum Nauki Experyment18:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:09
Orłowo SKM - Orłowska18:12
Orłowo SKM - "Klif"18:14
Kolibki18:15
Kamienny Potok SKM18:17
Wejherowska18:19
Malczewskiego18:20
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:22
Sopot PKP - Niepodległości18:23
3 Maja [SOP]18:25
Sopot Reja18:26
Kurs nr 13 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja18:49
3 Maja [SOP]18:50
Sopot PKP - Niepodległości18:51
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:53
Malczewskiego18:55
Wejherowska18:56
Kamienny Potok SKM18:58
Kolibki19:00
Orłowo SKM - "Klif"19:01
Orłowo SKM - Orłowska19:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:06
Centrum Nauki Experyment19:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:10
Armii Krajowej19:13
3 Maja [GDY]19:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:16
Stocznia SKM - Morska19:18
Mireckiego19:20
Morska - Estakada19:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:24
Wiejska19:26
Chylonia Centrum19:28
Raduńska19:29
Jaskółcza19:30
Bławatna19:31
Wiklinowa19:32
Żurawia19:33
Pustki Cisowskie19:34
Kurs nr 14 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie20:06
Żurawia20:07
Wiklinowa20:08
Bławatna20:09
Jaskółcza20:10
Raduńska20:11
Chylonia Centrum20:13
Wiejska20:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:16
Morska - Estakada20:18
Mireckiego20:20
Stocznia SKM - Morska20:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:24
3 Maja [GDY]20:26
Armii Krajowej20:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:31
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:32
Centrum Nauki Experyment20:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:35
Orłowo SKM - Orłowska20:38
Orłowo SKM - "Klif"20:39
Kolibki20:40
Kamienny Potok SKM20:42
Wejherowska20:44
Malczewskiego20:45
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:47
Sopot PKP - Niepodległości20:48
3 Maja [SOP]20:50
Sopot Reja20:51
Kurs nr 15 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja21:06
3 Maja [SOP]21:07
Sopot PKP - Niepodległości21:08
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:09
Malczewskiego21:11
Wejherowska21:12
Kamienny Potok SKM21:14
Kolibki21:16
Orłowo SKM - "Klif"21:17
Orłowo SKM - Orłowska21:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:21
Centrum Nauki Experyment21:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:24
Armii Krajowej21:27
3 Maja [GDY]21:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:30
Stocznia SKM - Morska21:32
Mireckiego21:34
Morska - Estakada21:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:38
Wiejska21:40
Chylonia Centrum21:42
Raduńska21:43
Jaskółcza21:44
Bławatna21:45
Wiklinowa21:46
Żurawia21:47
Pustki Cisowskie21:48