• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
17:39
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja05:50
3 Maja [SOP]05:51
Sopot PKP - Niepodległości05:52
Bohaterów Monte Cassino [SOP]05:54
Malczewskiego05:56
Wejherowska05:57
Kamienny Potok SKM05:59
Kolibki06:01
Orłowo SKM - "Klif"06:02
Orłowo SKM - Orłowska06:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:06
Centrum Nauki Experyment06:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:11
Armii Krajowej06:13
3 Maja [GDY]06:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:16
Stocznia SKM - Morska06:18
Mireckiego06:20
Morska - Estakada06:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:24
Wiejska06:26
Chylonia Centrum06:28
Raduńska06:29
Jaskółcza06:30
Bławatna06:31
Wiklinowa06:32
Żurawia06:33
Pustki Cisowskie06:34
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:47
Żurawia06:48
Wiklinowa06:49
Bławatna06:50
Jaskółcza06:51
Raduńska06:53
Chylonia Centrum06:55
Wiejska06:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:59
Morska - Estakada07:01
Mireckiego07:04
Stocznia SKM - Morska07:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:08
3 Maja [GDY]07:10
Armii Krajowej07:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:16
Centrum Nauki Experyment07:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:19
Orłowo SKM - Orłowska07:22
Orłowo SKM - "Klif"07:23
Kolibki07:24
Kamienny Potok SKM07:26
Wejherowska07:28
Malczewskiego07:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:31
Sopot PKP - Niepodległości07:32
3 Maja [SOP]07:34
Sopot Reja07:35
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja07:44
3 Maja [SOP]07:45
Sopot PKP - Niepodległości07:46
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:48
Malczewskiego07:50
Wejherowska07:51
Kamienny Potok SKM07:53
Kolibki07:55
Orłowo SKM - "Klif"07:56
Orłowo SKM - Orłowska07:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:01
Centrum Nauki Experyment08:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:06
Armii Krajowej08:09
3 Maja [GDY]08:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:12
Stocznia SKM - Morska08:14
Mireckiego08:16
Morska - Estakada08:18
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:20
Wiejska08:22
Chylonia Centrum08:24
Raduńska08:25
Jaskółcza08:26
Bławatna08:27
Wiklinowa08:28
Żurawia08:29
Pustki Cisowskie08:30
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie08:47
Żurawia08:48
Wiklinowa08:49
Bławatna08:50
Jaskółcza08:51
Raduńska08:53
Chylonia Centrum08:55
Wiejska08:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:59
Morska - Estakada09:01
Mireckiego09:03
Stocznia SKM - Morska09:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:07
3 Maja [GDY]09:09
Armii Krajowej09:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:14
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:15
Centrum Nauki Experyment09:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:19
Orłowo SKM - Orłowska09:22
Orłowo SKM - "Klif"09:23
Kolibki09:24
Kamienny Potok SKM09:26
Wejherowska09:28
Malczewskiego09:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:31
Sopot PKP - Niepodległości09:32
3 Maja [SOP]09:34
Sopot Reja09:35
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja09:59
3 Maja [SOP]10:00
Sopot PKP - Niepodległości10:01
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:03
Malczewskiego10:05
Wejherowska10:06
Kamienny Potok SKM10:08
Kolibki10:10
Orłowo SKM - "Klif"10:11
Orłowo SKM - Orłowska10:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:16
Centrum Nauki Experyment10:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:21
Armii Krajowej10:24
3 Maja [GDY]10:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:27
Stocznia SKM - Morska10:29
Mireckiego10:31
Morska - Estakada10:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:35
Wiejska10:37
Chylonia Centrum10:39
Raduńska10:40
Jaskółcza10:41
Bławatna10:42
Wiklinowa10:43
Żurawia10:44
Pustki Cisowskie10:45
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie11:06
Żurawia11:07
Wiklinowa11:08
Bławatna11:09
Jaskółcza11:10
Raduńska11:12
Chylonia Centrum11:14
Wiejska11:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:18
Morska - Estakada11:20
Mireckiego11:22
Stocznia SKM - Morska11:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:26
3 Maja [GDY]11:28
Armii Krajowej11:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:34
Centrum Nauki Experyment11:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:38
Orłowo SKM - Orłowska11:41
Orłowo SKM - "Klif"11:43
Kolibki11:44
Kamienny Potok SKM11:46
Wejherowska11:48
Malczewskiego11:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:51
Sopot PKP - Niepodległości11:52
3 Maja [SOP]11:54
Sopot Reja11:55
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:19
3 Maja [SOP]12:20
Sopot PKP - Niepodległości12:21
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:23
Malczewskiego12:25
Wejherowska12:26
Kamienny Potok SKM12:28
Kolibki12:30
Orłowo SKM - "Klif"12:31
Orłowo SKM - Orłowska12:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:36
Centrum Nauki Experyment12:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:41
Armii Krajowej12:44
3 Maja [GDY]12:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:47
Stocznia SKM - Morska12:49
Mireckiego12:51
Morska - Estakada12:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:55
Wiejska12:57
Chylonia Centrum12:59
Raduńska13:00
Jaskółcza13:01
Bławatna13:02
Wiklinowa13:03
Żurawia13:04
Pustki Cisowskie13:05
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie13:30
Żurawia13:31
Wiklinowa13:32
Bławatna13:33
Jaskółcza13:34
Raduńska13:36
Chylonia Centrum13:38
Wiejska13:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:42
Morska - Estakada13:44
Mireckiego13:46
Stocznia SKM - Morska13:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:50
3 Maja [GDY]13:52
Armii Krajowej13:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:58
Centrum Nauki Experyment14:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:02
Orłowo SKM - Orłowska14:05
Orłowo SKM - "Klif"14:07
Kolibki14:08
Kamienny Potok SKM14:10
Wejherowska14:12
Malczewskiego14:13
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:15
Sopot PKP - Niepodległości14:16
3 Maja [SOP]14:18
Sopot Reja14:19
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja14:34
3 Maja [SOP]14:35
Sopot PKP - Niepodległości14:36
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:38
Malczewskiego14:40
Wejherowska14:41
Kamienny Potok SKM14:43
Kolibki14:45
Orłowo SKM - "Klif"14:47
Orłowo SKM - Orłowska14:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:52
Centrum Nauki Experyment14:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:57
Armii Krajowej15:00
3 Maja [GDY]15:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:04
Stocznia SKM - Morska15:06
Mireckiego15:09
Morska - Estakada15:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:13
Wiejska15:15
Chylonia Centrum15:18
Raduńska15:19
Jaskółcza15:20
Bławatna15:21
Wiklinowa15:22
Żurawia15:23
Pustki Cisowskie15:24
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie15:45
Żurawia15:46
Wiklinowa15:47
Bławatna15:48
Jaskółcza15:49
Raduńska15:51
Chylonia Centrum15:53
Wiejska15:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:57
Morska - Estakada15:59
Mireckiego16:01
Stocznia SKM - Morska16:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:05
3 Maja [GDY]16:07
Armii Krajowej16:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:12
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:13
Centrum Nauki Experyment16:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:17
Orłowo SKM - Orłowska16:20
Orłowo SKM - "Klif"16:22
Kolibki16:23
Kamienny Potok SKM16:25
Wejherowska16:27
Malczewskiego16:28
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:30
Sopot PKP - Niepodległości16:31
3 Maja [SOP]16:33
Sopot Reja16:34
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja16:49
3 Maja [SOP]16:50
Sopot PKP - Niepodległości16:51
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:53
Malczewskiego16:55
Wejherowska16:56
Kamienny Potok SKM16:58
Kolibki17:00
Orłowo SKM - "Klif"17:02
Orłowo SKM - Orłowska17:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:07
Centrum Nauki Experyment17:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:12
Armii Krajowej17:15
3 Maja [GDY]17:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:19
Stocznia SKM - Morska17:21
Mireckiego17:24
Morska - Estakada17:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:28
Wiejska17:30
Chylonia Centrum17:33
Raduńska17:34
Jaskółcza17:35
Bławatna17:36
Wiklinowa17:37
Żurawia17:38
Pustki Cisowskie17:39
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie18:16
Żurawia18:17
Wiklinowa18:18
Bławatna18:19
Jaskółcza18:20
Raduńska18:22
Chylonia Centrum18:24
Wiejska18:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:27
Morska - Estakada18:29
Mireckiego18:31
Stocznia SKM - Morska18:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:35
3 Maja [GDY]18:37
Armii Krajowej18:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:43
Centrum Nauki Experyment18:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:46
Orłowo SKM - Orłowska18:49
Orłowo SKM - "Klif"18:50
Kolibki18:51
Kamienny Potok SKM18:53
Wejherowska18:55
Malczewskiego18:56
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:58
Sopot PKP - Niepodległości18:59
3 Maja [SOP]19:01
Sopot Reja19:02
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja19:19
3 Maja [SOP]19:20
Sopot PKP - Niepodległości19:21
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:23
Malczewskiego19:25
Wejherowska19:26
Kamienny Potok SKM19:28
Kolibki19:30
Orłowo SKM - "Klif"19:31
Orłowo SKM - Orłowska19:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:35
Centrum Nauki Experyment19:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:39
Armii Krajowej19:42
3 Maja [GDY]19:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:45
Stocznia SKM - Morska19:47
Mireckiego19:49
Morska - Estakada19:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:53
Wiejska19:55
Chylonia Centrum19:57
Raduńska19:58
Jaskółcza19:59
Bławatna20:00
Wiklinowa20:01
Żurawia20:02
Pustki Cisowskie20:03