• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:24
Kurs nr 22 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie11:15
Żurawia11:16
Wiklinowa11:17
Bławatna11:18
Jaskółcza11:19
Raduńska11:20
Chylonia Centrum11:22
Wiejska11:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:26
Morska - Estakada11:28
Mireckiego11:30
Stocznia SKM - Morska11:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:34
3 Maja [GDY]11:36
Armii Krajowej11:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:41
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:42
Centrum Nauki Experyment11:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:46
Zwycięstwa - Wielkopolska11:47
Orłowo SKM - Orłowska11:49
Orłowo SKM - "Klif"11:51
Kolibki11:52
Kamienny Potok SKM11:54
Malczewskiego11:57
Bohaterów Monte Cassino11:59
Sopot PKP - Niepodległości12:00
3 Maja [SOP]12:02
Sopot Reja12:03
Kurs nr 23 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:40
3 Maja [SOP]12:41
Sopot PKP - Niepodległości12:42
Bohaterów Monte Cassino12:44
Malczewskiego12:46
Kamienny Potok SKM12:49
Kolibki12:51
Orłowo SKM - "Klif"12:52
Orłowo SKM - Orłowska12:53
Zwycięstwa - Wielkopolska12:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:56
Centrum Nauki Experyment12:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:00
Armii Krajowej13:03
3 Maja [GDY]13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:06
Stocznia SKM - Morska13:08
Mireckiego13:10
Morska - Estakada13:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:14
Wiejska13:16
Chylonia Centrum13:19
Raduńska13:20
Jaskółcza13:21
Bławatna13:22
Wiklinowa13:23
Żurawia13:24
Pustki Cisowskie13:25
Kurs nr 24 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie13:45
Żurawia13:46
Wiklinowa13:47
Bławatna13:48
Jaskółcza13:49
Raduńska13:50
Chylonia Centrum13:52
Wiejska13:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:56
Morska - Estakada13:58
Mireckiego14:00
Stocznia SKM - Morska14:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:04
3 Maja [GDY]14:06
Armii Krajowej14:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:12
Centrum Nauki Experyment14:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:16
Zwycięstwa - Wielkopolska14:17
Orłowo SKM - Orłowska14:19
Orłowo SKM - "Klif"14:21
Kolibki14:22
Kamienny Potok SKM14:24
Malczewskiego14:27
Bohaterów Monte Cassino14:29
Sopot PKP - Niepodległości14:30
3 Maja [SOP]14:32
Sopot Reja14:33
Kurs nr 25 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja14:49
3 Maja [SOP]14:50
Sopot PKP - Niepodległości14:51
Bohaterów Monte Cassino14:53
Malczewskiego14:55
Kamienny Potok SKM14:58
Kolibki15:00
Orłowo SKM - "Klif"15:01
Orłowo SKM - Orłowska15:02
Zwycięstwa - Wielkopolska15:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:06
Centrum Nauki Experyment15:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:11
Armii Krajowej15:14
3 Maja [GDY]15:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:18
Stocznia SKM - Morska15:20
Mireckiego15:22
Morska - Estakada15:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:27
Wiejska15:29
Chylonia Centrum15:32
Raduńska15:33
Jaskółcza15:34
Bławatna15:35
Wiklinowa15:36
Żurawia15:37
Pustki Cisowskie15:38
Kurs nr 26 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:00
Żurawia16:01
Wiklinowa16:02
Bławatna16:03
Jaskółcza16:04
Raduńska16:05
Chylonia Centrum16:07
Wiejska16:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:11
Morska - Estakada16:13
Mireckiego16:15
Stocznia SKM - Morska16:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:19
3 Maja [GDY]16:21
Armii Krajowej16:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:27
Centrum Nauki Experyment16:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:31
Zwycięstwa - Wielkopolska16:32
Orłowo SKM - Orłowska16:34
Orłowo SKM - "Klif"16:36
Kolibki16:37
Kamienny Potok SKM16:39
Malczewskiego16:42
Bohaterów Monte Cassino16:44
Sopot PKP - Niepodległości16:45
3 Maja [SOP]16:47
Sopot Reja16:48
Kurs nr 27 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja17:10
3 Maja [SOP]17:11
Sopot PKP - Niepodległości17:12
Bohaterów Monte Cassino17:14
Malczewskiego17:16
Kamienny Potok SKM17:19
Kolibki17:21
Orłowo SKM - "Klif"17:22
Orłowo SKM - Orłowska17:23
Zwycięstwa - Wielkopolska17:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:27
Centrum Nauki Experyment17:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:32
Armii Krajowej17:35
3 Maja [GDY]17:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:39
Stocznia SKM - Morska17:41
Mireckiego17:43
Morska - Estakada17:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:47
Wiejska17:49
Chylonia Centrum17:52
Raduńska17:53
Jaskółcza17:54
Bławatna17:55
Wiklinowa17:56
Żurawia17:57
Pustki Cisowskie17:58
Kurs nr 28 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie18:23
Żurawia18:24
Wiklinowa18:25
Bławatna18:26
Jaskółcza18:27
Raduńska18:28
Chylonia Centrum18:30
Wiejska18:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:33
Morska - Estakada18:35
Mireckiego18:37
Stocznia SKM - Morska18:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:41
3 Maja [GDY]18:42
Armii Krajowej18:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:47
Centrum Nauki Experyment18:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:51
Zwycięstwa - Wielkopolska18:52
Orłowo SKM - Orłowska18:54
Orłowo SKM - "Klif"18:55
Kolibki18:56
Kamienny Potok SKM18:58
Malczewskiego19:01
Bohaterów Monte Cassino19:03
Sopot PKP - Niepodległości19:04
3 Maja [SOP]19:06
Sopot Reja19:07
Kurs nr 29 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja19:31
3 Maja [SOP]19:32
Sopot PKP - Niepodległości19:33
Bohaterów Monte Cassino19:34
Malczewskiego19:36
Kamienny Potok SKM19:39
Kolibki19:41
Orłowo SKM - "Klif"19:42
Orłowo SKM - Orłowska19:43
Zwycięstwa - Wielkopolska19:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:46
Centrum Nauki Experyment19:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:50
Armii Krajowej19:53
3 Maja [GDY]19:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:56
Stocznia SKM - Morska19:58
Mireckiego20:00
Morska - Estakada20:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:04
Wiejska20:06
Chylonia Centrum20:08
Raduńska20:09
Jaskółcza20:10
Bławatna20:11
Wiklinowa20:12
Żurawia20:13
Pustki Cisowskie20:14
Kurs nr 30 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pustki Cisowskie20:30
Żurawia20:31
Wiklinowa20:32
Bławatna20:33
Jaskółcza20:34
Raduńska20:35
Chylonia Centrum20:37
Wiejska20:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:40
Morska - Estakada20:43
Hutnicza - Estakada20:45
Obłuże Centrum20:48
Kuśnierska20:50
Podgórska20:51
Żeliwna20:53
Żelazna20:54
Pogórze Dolne20:55
Baza na Pogórzu Dolnym20:56