• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
22:33
Kurs nr 0 do Chylonia Centrum
Kacze Buki13:10
Chylonia Centrum13:27
Kurs nr 1 do Pustki Cisowskie
Chylonia Centrum13:29
Raduńska13:30
Jaskółcza13:31
Bławatna13:32
Wiklinowa13:33
Żurawia13:34
Pustki Cisowskie13:35
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:00
Żurawia14:01
Wiklinowa14:02
Bławatna14:03
Jaskółcza14:04
Raduńska14:06
Chylonia Centrum14:08
Wiejska14:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:12
Morska - Estakada14:14
Mireckiego14:16
Stocznia SKM - Morska14:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:20
3 Maja [GDY]14:22
Armii Krajowej14:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:28
Centrum Nauki Experyment14:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:32
Orłowo SKM - Orłowska14:35
Orłowo SKM - "Klif"14:37
Kolibki14:38
Bernadowska14:40
Kamienny Potok SKM14:41
Wejherowska14:43
Malczewskiego14:44
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:46
Sopot PKP - Niepodległości14:47
3 Maja [SOP]14:49
Sopot Reja14:50
Kurs nr 3 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:05
3 Maja [SOP]15:06
Sopot PKP - Niepodległości15:07
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:09
Goyki15:11
Malczewskiego15:12
Wejherowska15:13
Kamienny Potok SKM15:15
Bernadowska15:16
Kolibki15:18
Orłowo SKM - "Klif"15:20
Orłowo SKM - Orłowska15:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:25
Centrum Nauki Experyment15:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:30
Armii Krajowej15:33
3 Maja [GDY]15:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:37
Stocznia SKM - Morska15:39
Mireckiego15:42
Morska - Estakada15:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:46
Wiejska15:48
Chylonia Centrum15:51
Raduńska15:52
Jaskółcza15:53
Bławatna15:54
Wiklinowa15:55
Żurawia15:56
Pustki Cisowskie15:57
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:16
Żurawia16:17
Wiklinowa16:18
Bławatna16:19
Jaskółcza16:20
Raduńska16:22
Chylonia Centrum16:24
Wiejska16:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:28
Morska - Estakada16:30
Mireckiego16:32
Stocznia SKM - Morska16:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:36
3 Maja [GDY]16:38
Armii Krajowej16:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:43
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:44
Centrum Nauki Experyment16:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:48
Orłowo SKM - Orłowska16:51
Orłowo SKM - "Klif"16:53
Kolibki16:54
Bernadowska16:56
Kamienny Potok SKM16:57
Wejherowska16:59
Malczewskiego17:00
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:02
Sopot PKP - Niepodległości17:03
3 Maja [SOP]17:05
Sopot Reja17:06
Kurs nr 5 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja17:21
3 Maja [SOP]17:22
Sopot PKP - Niepodległości17:23
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:25
Goyki17:27
Malczewskiego17:28
Wejherowska17:29
Kamienny Potok SKM17:31
Bernadowska17:32
Kolibki17:34
Orłowo SKM - "Klif"17:35
Orłowo SKM - Orłowska17:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:40
Centrum Nauki Experyment17:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:45
Armii Krajowej17:48
3 Maja [GDY]17:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:51
Stocznia SKM - Morska17:53
Mireckiego17:55
Morska - Estakada17:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:59
Wiejska18:01
Chylonia Centrum18:04
Raduńska18:05
Jaskółcza18:06
Bławatna18:07
Wiklinowa18:08
Żurawia18:09
Pustki Cisowskie18:10