• 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl .  • 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl
20:02
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie06:50
Pustki Cisowskie06:50
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:55
Żurawia06:56
Wiklinowa06:57
Bławatna06:58
Jaskółcza06:59
Raduńska07:01
Chylonia Centrum07:03
Wiejska07:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:07
Morska - Estakada07:09
Mireckiego07:12
Stocznia SKM - Morska07:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:16
3 Maja [GDY]07:18
Armii Krajowej07:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:24
Centrum Nauki Experyment07:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:27
Orłowo SKM - Orłowska07:30
Orłowo SKM - "Klif"07:31
Kolibki07:32
Bernadowska07:34
Kamienny Potok SKM07:35
Wejherowska07:37
Malczewskiego07:38
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:40
Sopot PKP - Niepodległości07:41
3 Maja [SOP]07:43
Sopot Reja07:44
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja08:17
3 Maja [SOP]08:18
Sopot PKP - Niepodległości08:19
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:21
Goyki08:23
Malczewskiego08:24
Wejherowska08:25
Kamienny Potok SKM08:27
Bernadowska08:28
Kolibki08:30
Orłowo SKM - "Klif"08:31
Orłowo SKM - Orłowska08:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:36
Centrum Nauki Experyment08:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:41
Armii Krajowej08:44
3 Maja [GDY]08:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:47
Stocznia SKM - Morska08:49
Mireckiego08:51
Morska - Estakada08:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:55
Wiejska08:57
Chylonia Centrum08:59
Raduńska09:00
Jaskółcza09:01
Bławatna09:02
Wiklinowa09:03
Żurawia09:04
Pustki Cisowskie09:05
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie09:27
Żurawia09:28
Wiklinowa09:29
Bławatna09:30
Jaskółcza09:31
Raduńska09:33
Chylonia Centrum09:35
Wiejska09:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:39
Morska - Estakada09:41
Mireckiego09:43
Stocznia SKM - Morska09:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:47
3 Maja [GDY]09:49
Armii Krajowej09:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:54
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:55
Centrum Nauki Experyment09:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:59
Orłowo SKM - Orłowska10:02
Orłowo SKM - "Klif"10:03
Kolibki10:04
Bernadowska10:06
Kamienny Potok SKM10:07
Wejherowska10:09
Malczewskiego10:10
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:12
Sopot PKP - Niepodległości10:13
3 Maja [SOP]10:15
Sopot Reja10:16
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja10:37
3 Maja [SOP]10:38
Sopot PKP - Niepodległości10:39
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:41
Goyki10:43
Malczewskiego10:44
Wejherowska10:45
Kamienny Potok SKM10:47
Bernadowska10:48
Kolibki10:50
Orłowo SKM - "Klif"10:51
Orłowo SKM - Orłowska10:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:56
Centrum Nauki Experyment10:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:01
Armii Krajowej11:04
3 Maja [GDY]11:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:07
Stocznia SKM - Morska11:09
Mireckiego11:11
Morska - Estakada11:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:15
Wiejska11:17
Chylonia Centrum11:19
Raduńska11:20
Jaskółcza11:21
Bławatna11:22
Wiklinowa11:23
Żurawia11:24
Pustki Cisowskie11:25
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie11:46
Żurawia11:47
Wiklinowa11:48
Bławatna11:49
Jaskółcza11:50
Raduńska11:52
Chylonia Centrum11:54
Wiejska11:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:58
Morska - Estakada12:00
Mireckiego12:02
Stocznia SKM - Morska12:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:06
3 Maja [GDY]12:08
Armii Krajowej12:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:14
Centrum Nauki Experyment12:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:18
Orłowo SKM - Orłowska12:21
Orłowo SKM - "Klif"12:23
Kolibki12:24
Bernadowska12:26
Kamienny Potok SKM12:27
Wejherowska12:29
Malczewskiego12:30
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:32
Sopot PKP - Niepodległości12:33
3 Maja [SOP]12:35
Sopot Reja12:36
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:57
3 Maja [SOP]12:58
Sopot PKP - Niepodległości12:59
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:01
Goyki13:03
Malczewskiego13:04
Wejherowska13:05
Kamienny Potok SKM13:07
Bernadowska13:08
Kolibki13:10
Orłowo SKM - "Klif"13:11
Orłowo SKM - Orłowska13:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:16
Centrum Nauki Experyment13:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:21
Armii Krajowej13:24
3 Maja [GDY]13:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:27
Stocznia SKM - Morska13:29
Mireckiego13:31
Morska - Estakada13:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:35
Wiejska13:37
Chylonia Centrum13:40
Raduńska13:41
Jaskółcza13:42
Bławatna13:43
Wiklinowa13:44
Żurawia13:45
Pustki Cisowskie13:46
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:15
Żurawia14:16
Wiklinowa14:17
Bławatna14:18
Jaskółcza14:19
Raduńska14:21
Chylonia Centrum14:23
Wiejska14:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:27
Morska - Estakada14:29
Mireckiego14:31
Stocznia SKM - Morska14:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:35
3 Maja [GDY]14:37
Armii Krajowej14:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:43
Centrum Nauki Experyment14:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:47
Orłowo SKM - Orłowska14:50
Orłowo SKM - "Klif"14:52
Kolibki14:53
Bernadowska14:55
Kamienny Potok SKM14:56
Wejherowska14:58
Malczewskiego14:59
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:01
Sopot PKP - Niepodległości15:02
3 Maja [SOP]15:04
Sopot Reja15:05
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:20
3 Maja [SOP]15:21
Sopot PKP - Niepodległości15:22
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:24
Goyki15:26
Malczewskiego15:27
Wejherowska15:28
Kamienny Potok SKM15:30
Bernadowska15:31
Kolibki15:33
Orłowo SKM - "Klif"15:35
Orłowo SKM - Orłowska15:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:40
Centrum Nauki Experyment15:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:45
Armii Krajowej15:48
3 Maja [GDY]15:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:52
Stocznia SKM - Morska15:54
Mireckiego15:57
Morska - Estakada15:59
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:01
Wiejska16:03
Chylonia Centrum16:06
Raduńska16:07
Jaskółcza16:08
Bławatna16:09
Wiklinowa16:10
Żurawia16:11
Pustki Cisowskie16:12
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:31
Żurawia16:32
Wiklinowa16:33
Bławatna16:34
Jaskółcza16:35
Raduńska16:37
Chylonia Centrum16:39
Wiejska16:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:43
Morska - Estakada16:45
Mireckiego16:47
Stocznia SKM - Morska16:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:51
3 Maja [GDY]16:53
Armii Krajowej16:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:59
Centrum Nauki Experyment17:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:03
Orłowo SKM - Orłowska17:06
Orłowo SKM - "Klif"17:08
Kolibki17:09
Bernadowska17:11
Kamienny Potok SKM17:12
Wejherowska17:14
Malczewskiego17:15
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:17
Sopot PKP - Niepodległości17:18
3 Maja [SOP]17:20
Sopot Reja17:21
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja17:41
3 Maja [SOP]17:42
Sopot PKP - Niepodległości17:43
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:45
Goyki17:47
Malczewskiego17:48
Wejherowska17:49
Kamienny Potok SKM17:51
Bernadowska17:52
Kolibki17:54
Orłowo SKM - "Klif"17:55
Orłowo SKM - Orłowska17:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:00
Centrum Nauki Experyment18:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:05
Armii Krajowej18:08
3 Maja [GDY]18:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:11
Stocznia SKM - Morska18:13
Mireckiego18:15
Morska - Estakada18:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:19
Wiejska18:21
Chylonia Centrum18:24
Raduńska18:25
Jaskółcza18:26
Bławatna18:27
Wiklinowa18:28
Żurawia18:29
Pustki Cisowskie18:30
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie18:47
Żurawia18:48
Wiklinowa18:49
Bławatna18:50
Jaskółcza18:51
Raduńska18:53
Chylonia Centrum18:55
Wiejska18:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:58
Morska - Estakada19:00
Mireckiego19:02
Stocznia SKM - Morska19:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:06
3 Maja [GDY]19:08
Armii Krajowej19:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:14
Centrum Nauki Experyment19:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:17
Orłowo SKM - Orłowska19:20
Orłowo SKM - "Klif"19:21
Kolibki19:22
Bernadowska19:24
Kamienny Potok SKM19:25
Wejherowska19:27
Malczewskiego19:28
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:30
Sopot PKP - Niepodległości19:31
3 Maja [SOP]19:33
Sopot Reja19:34
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja19:43
3 Maja [SOP]19:44
Sopot PKP - Niepodległości19:45
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:46
Goyki19:48
Malczewskiego19:49
Wejherowska19:50
Kamienny Potok SKM19:52
Bernadowska19:53
Kolibki19:55
Orłowo SKM - "Klif"19:56
Orłowo SKM - Orłowska19:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:00
Centrum Nauki Experyment20:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:04
Armii Krajowej20:07
3 Maja [GDY]20:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:10
Stocznia SKM - Morska20:12
Mireckiego20:14
Morska - Estakada20:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:18
Wiejska20:20
Chylonia Centrum20:22
Raduńska20:23
Jaskółcza20:24
Bławatna20:25
Wiklinowa20:26
Żurawia20:27
Pustki Cisowskie20:28
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie20:46
Żurawia20:47
Wiklinowa20:48
Bławatna20:49
Jaskółcza20:50
Raduńska20:51
Chylonia Centrum20:53
Wiejska20:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:56
Morska - Estakada20:58
Mireckiego21:00
Stocznia SKM - Morska21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:04
3 Maja [GDY]21:06
Armii Krajowej21:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:10
Centrum Nauki Experyment21:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:13
Orłowo SKM - Orłowska21:16
Orłowo SKM - "Klif"21:17
Kolibki21:18
Bernadowska21:20
Kamienny Potok SKM21:21
Wejherowska21:23
Malczewskiego21:24
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:26
Sopot PKP - Niepodległości21:27
3 Maja [SOP]21:29
Sopot Reja21:30
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja21:47
3 Maja [SOP]21:48
Sopot PKP - Niepodległości21:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:50
Goyki21:52
Malczewskiego21:53
Wejherowska21:54
Kamienny Potok SKM21:56
Bernadowska21:57
Kolibki21:59
Orłowo SKM - "Klif"22:00
Orłowo SKM - Orłowska22:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:04
Centrum Nauki Experyment22:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:07
Armii Krajowej22:10
3 Maja [GDY]22:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:13
Stocznia SKM - Morska22:15
Mireckiego22:17
Morska - Estakada22:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:21
Wiejska22:23
Chylonia Centrum22:25
Raduńska22:26
Jaskółcza22:27
Bławatna22:28
Wiklinowa22:29
Żurawia22:30
Pustki Cisowskie22:31