• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:57
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki23:04
Kacze Buki23:04
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Kacze Buki23:05
Starochwaszczyńska23:06
Rdestowa - Chwaszczyńska23:07
Giełda Towarowa23:08
Szafranowa23:09
Paprykowa23:10
Kameliowa23:11
Dąbrowa Centrum23:12
Anyżowa23:13
Karwiny Tesco23:14
Myśliwska [GDY]23:16
Źródło Marii23:17
Karwiny PKM23:18
Racławicka23:20
Lidzka23:21
Olgierda23:22
Łowicka [GDY]23:23
Plac Górnośląski23:24
Zwycięstwa - Wielkopolska23:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:27
Centrum Nauki Experyment23:28
Harcerska23:29
Urząd Miasta - Świętojańska23:31
Traugutta [GDY]23:32
Żwirki i Wigury [GDY]23:33
Skwer Kościuszki - InfoBox23:34
Skwer Kościuszki - InfoBox23:35
3 Maja [GDY]23:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP23:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7023:47
Janka Wiśniewskiego23:48
Energetyków23:50
Obłuże Centrum23:52
Kuśnierska23:54
Podgórska23:55
Żeliwna23:56
Żelazna23:57
Pogórze Dolne23:58
Czernickiego00:00
Pogórze Górne00:01
Steyera00:02
Sikorskiego [GDY]00:03
Staniewicza00:04
Maciejewicza00:05
Stare Obłuże00:06
Turkusowa00:07
Dąbka - Zespół Szkół00:07
Benisławskiego00:08
Dąbka - Zielona00:09
Zielona - Działki II00:09
Zielona - Działki I00:10
Wąwóz Ostrowicki00:11
Zielona - Kościół00:13
Babie Doły00:14
Zielona - Kościół00:15
Wąwóz Ostrowicki00:16
Zielona - Działki I00:17
Zielona - Działki II00:18
Dąbka - Zielona00:19
Bosmańska - Zielona00:20
Alzacka00:21
Oksywie Górne00:22
Muchowskiego00:22
Arciszewskich00:23
Oksywie Dolne00:24
Akademia Marynarki Wojennej00:25
Stocznia Wojenna00:26
Nasypowa00:27
Cechowa00:28
Obłuże Centrum00:29
Energetyków00:31
Janka Wiśniewskiego00:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7000:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP00:45
3 Maja [GDY]00:47
Centrum Handlowe Batory00:48
Skwer Kościuszki - InfoBox00:49
Wybickiego [GDY]00:50
Żwirki i Wigury [GDY]00:51
Traugutta [GDY]00:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM00:54
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka00:54
Harcerska00:55
Centrum Nauki Experyment00:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny00:57
Zwycięstwa - Wielkopolska00:59
Plac Górnośląski01:00
Łowicka [GDY]01:01
Olgierda01:02
Lidzka01:03
Racławicka01:04
Karwiny PKM01:06
Nałkowskiej01:07
Źródło Marii01:07
Myśliwska [GDY]01:08
Karwiny Tesco01:10
Anyżowa01:12
Dąbrowa Centrum01:13
Kameliowa01:14
Paprykowa01:15
Szafranowa01:16
Rdestowa - Leśny Zakątek01:16
Giełda Towarowa01:17
Rdestowa - Chwaszczyńska01:18
Kacze Buki01:19
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Kacze Buki02:05
Starochwaszczyńska02:06
Rdestowa - Chwaszczyńska02:07
Giełda Towarowa02:08
Szafranowa02:09
Paprykowa02:10
Kameliowa02:11
Dąbrowa Centrum02:12
Anyżowa02:13
Karwiny Tesco02:14
Myśliwska [GDY]02:16
Źródło Marii02:17
Karwiny PKM02:18
Racławicka02:20
Lidzka02:21
Olgierda02:22
Łowicka [GDY]02:23
Plac Górnośląski02:24
Zwycięstwa - Wielkopolska02:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny02:27
Centrum Nauki Experyment02:28
Harcerska02:29
Urząd Miasta - Świętojańska02:31
Traugutta [GDY]02:32
Żwirki i Wigury [GDY]02:33
Skwer Kościuszki - InfoBox02:34
Skwer Kościuszki - InfoBox02:35
3 Maja [GDY]02:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP02:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7002:52
Janka Wiśniewskiego02:53
Energetyków02:55
Obłuże Centrum02:57
Kuśnierska02:59
Podgórska03:00
Żeliwna03:01
Żelazna03:02
Pogórze Dolne03:03
Czernickiego03:05
Pogórze Górne03:06
Steyera03:07
Sikorskiego [GDY]03:08
Staniewicza03:09
Maciejewicza03:10
Stare Obłuże03:11
Turkusowa03:12
Dąbka - Zespół Szkół03:12
Benisławskiego03:13
Dąbka - Zielona03:14
Bosmańska - Zielona03:15
Alzacka03:16
Oksywie Górne03:17
Muchowskiego03:17
Arciszewskich03:18
Oksywie Dolne03:19
Akademia Marynarki Wojennej03:20
Stocznia Wojenna03:21
Nasypowa03:22
Cechowa03:23
Obłuże Centrum03:24
Energetyków03:26
Janka Wiśniewskiego03:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7003:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP03:35
3 Maja [GDY]03:37
Centrum Handlowe Batory03:38
Skwer Kościuszki - InfoBox03:39
Wybickiego [GDY]03:40
Żwirki i Wigury [GDY]03:41
Traugutta [GDY]03:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM03:44
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka03:44
Harcerska03:45
Centrum Nauki Experyment03:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny03:47
Zwycięstwa - Wielkopolska03:49
Plac Górnośląski03:50
Łowicka [GDY]03:51
Olgierda03:52
Lidzka03:53
Racławicka03:54
Karwiny PKM03:56
Nałkowskiej03:57
Źródło Marii03:57
Myśliwska [GDY]03:58
Karwiny Tesco04:00
Anyżowa04:02
Dąbrowa Centrum04:03
Kameliowa04:04
Paprykowa04:05
Szafranowa04:06
Rdestowa - Leśny Zakątek04:06
Giełda Towarowa04:07
Rdestowa - Chwaszczyńska04:08
Kacze Buki04:09
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Kacze Buki04:09
Kacze Buki04:09