• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu awarii tram linii 12 na przyst Wojska Polskiego jadącego w kier Migowa, możliwe opóźnienia na liniach: 5, 6, 9 i 12.
14:13
Kurs nr 3 do Chwarzno Sokółka
Karwiny Tesco23:58
Anyżowa00:00
Dąbrowa Centrum00:01
Wiczlińska - Las00:03
Wiczlino Działki II00:04
Wiczlińska - Śliska00:05
Gradowa00:06
Filipkowskiego00:06
Wiczlino Skrzyżowanie00:07
Zaruskiego00:08
Kamrowskiego00:08
Gierdziejewskiego00:09
Chwarzno Sokółka00:10
Sokoła00:12
Amona00:13
Tezeusza00:13
Chwarzno Apollina00:15
Okrężna II00:16
Okrężna I00:17
Witomino Sosnowa00:20
Uczniowska [GDY]00:21
Witomino Centrum00:22
Stawna00:23
Witomino Leśniczówka00:24
Stawna00:25
Witomino Centrum00:26
Rolnicza00:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej00:29
Urząd Miasta - Świętojańska00:31
Traugutta [GDY]00:32
Żwirki i Wigury [GDY]00:33
Skwer Kościuszki - InfoBox00:34
Skwer Kościuszki - InfoBox00:35
3 Maja [GDY]00:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP00:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska00:50
Bpa Okoniewskiego00:51
Stocznia SKM - Morska00:52
Uniwersytet Morski00:53
Mireckiego00:54
Kalksztajnów00:55
Morska - Estakada00:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych00:58
Zamenhofa [GDY]00:59
Leszczynki SKM01:00
Pucka01:01
Chylonia Dworzec PKP01:02
Kcyńska01:03
Piaskowa [GDY]01:04
Cisowa SKM01:05
Jęczmienna01:06
Owsiana01:06
Cisowa Sibeliusa01:08
Owsiana01:09
Zbożowa01:10
Hipermarket Tesco - Morska01:11
Chylonia Centrum01:12
Raduńska01:13
Jaskółcza01:14
Bławatna01:15
Wiklinowa01:16
Żurawia01:17
Pustki Cisowskie01:18
Żurawia01:19
Wiklinowa01:20
Bławatna01:21
Jaskółcza01:22
Raduńska01:23
Chylonia Centrum01:24
Chylonia Dworzec PKP01:26
Pucka01:27
Leszczynki SKM01:28
Zamenhofa [GDY]01:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych01:30
Morska - Estakada01:32
Kalksztajnów01:33
Mireckiego01:34
Uniwersytet Morski01:35
Stocznia SKM - Morska01:36
Bpa Okoniewskiego01:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska01:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP01:40
3 Maja [GDY]01:42
Centrum Handlowe Batory01:43
Skwer Kościuszki - InfoBox01:44
Wybickiego [GDY]01:45
Żwirki i Wigury [GDY]01:46
Traugutta [GDY]01:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej01:49
Rolnicza01:51
Witomino Centrum01:52
Stawna01:53
Witomino Leśniczówka01:54
Witomino Centrum01:57
Uczniowska [GDY]01:58
Witomino Sosnowa01:59
Okrężna I02:01
Okrężna II02:02
Chwarzno Apollina02:03
Tezeusza02:04
Amona02:04
Sokoła02:05
Chwarzno Sokółka02:06
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Chwarzno Sokółka03:10
Sokoła03:12
Amona03:13
Tezeusza03:13
Chwarzno Apollina03:15
Okrężna II03:16
Okrężna I03:17
Witomino Sosnowa03:20
Uczniowska [GDY]03:21
Witomino Centrum03:22
Stawna03:23
Witomino Leśniczówka03:24
Stawna03:25
Witomino Centrum03:26
Rolnicza03:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej03:29
Urząd Miasta - Świętojańska03:31
Traugutta [GDY]03:32
Żwirki i Wigury [GDY]03:33
Skwer Kościuszki - InfoBox03:34
Skwer Kościuszki - InfoBox03:35
3 Maja [GDY]03:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP03:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska03:45
Bpa Okoniewskiego03:46
Stocznia SKM - Morska03:47
Uniwersytet Morski03:48
Mireckiego03:49
Kalksztajnów03:50
Morska - Estakada03:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych03:53
Zamenhofa [GDY]03:54
Leszczynki SKM03:55
Pucka03:56
Chylonia Dworzec PKP03:57
Kcyńska03:58
Piaskowa [GDY]03:59
Cisowa SKM04:00
Jęczmienna04:01
Owsiana04:01
Cisowa Sibeliusa04:03
Owsiana04:04
Zbożowa04:05
Hipermarket Tesco - Morska04:06
Chylonia Centrum04:07
Raduńska04:08
Jaskółcza04:09
Bławatna04:10
Wiklinowa04:11
Żurawia04:12
Pustki Cisowskie04:13
Żurawia04:14
Wiklinowa04:15
Bławatna04:16
Jaskółcza04:17
Raduńska04:18
Chylonia Centrum04:19
Chylonia Dworzec PKP04:21
Pucka04:22
Leszczynki SKM04:23
Zamenhofa [GDY]04:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych04:25
Morska - Estakada04:27
Kalksztajnów04:28
Mireckiego04:29
Uniwersytet Morski04:30
Stocznia SKM - Morska04:31
Bpa Okoniewskiego04:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska04:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:35
3 Maja [GDY]04:37
Centrum Handlowe Batory04:38
Skwer Kościuszki - InfoBox04:39
Wybickiego [GDY]04:40
Żwirki i Wigury [GDY]04:41
Traugutta [GDY]04:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej04:44
Rolnicza04:46
Witomino Centrum04:47
Stawna04:48
Witomino Leśniczówka04:49
Witomino Centrum04:52
Uczniowska [GDY]04:53
Witomino Sosnowa04:54
Okrężna I04:56
Okrężna II04:57
Chwarzno Apollina04:58
Tezeusza04:59
Amona04:59
Sokoła05:00
Chwarzno Sokółka05:01
Gierdziejewskiego05:03
Kamrowskiego05:04
Zaruskiego05:05
Pieńkawy05:05
Wiczlino Skrzyżowanie05:06
Filipkowskiego05:06
Gradowa05:07
Wiczlińska - Śliska05:07
Wiczlino Działki I05:08
Wiczlino Działki II05:09
Wiczlińska - Las05:10
Dąbrowa Centrum05:12
Anyżowa05:13
Karwiny Tesco05:14
Kurs nr 5 jako 700 do Kacze Buki
Karwiny Tesco05:15
Wiczlińska05:17
Polifarb05:19
Rdestowa - Chwaszczyńska05:19
Kacze Buki05:20
Kacze Buki05:20